Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mondjuk Marionál Bush sokkal rosszabb választás lett volna, és valószínűleg VY is, sőt az első tíz pickből mindegyik rosszabb választás lett volna, talán D'Brickashaw kivételével.

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Sok év múlva fog kiderülni, mi volt az okos döntés. Láttunk már egy Mariot 1/1-re, aki hiába volt egy állat, magát a csapat sikerességét nem tudta megalapozni. Lehet most is ez lesz, de lehet, hogy ezúttal a W-k is jönni fognak.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Tony Pauline infói szerint majdnem Bortlest vittétek 1/1en:
The Texans held the first pick in the draft and there’s was much intrigue right up until the final minutes. Houston seriously considered Blake Bortles with the initial selection and I’m told they had two cards filled out at their table. One had Bortles name on it while the other listed the team’s eventual selection, Jadeveon Clowney. In the end Clowney was the smart pick and was made in large part based on fear; the team was afraid of passing up such a potentially dominant defender.
A draftotokért amúgy odavan:
 www.draftinsider.net/blog/?p=9760iktriad
az hogy okos döntés volt-e az majd szezon végén derül ki. De minden esetre jó megtudni végül az ilyeneket.
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Tony Pauline infói szerint majdnem Bortlest vittétek 1/1en:
The Texans held the first pick in the draft and there’s was much intrigue right up until the final minutes. Houston seriously considered Blake Bortles with the initial selection and I’m told they had two cards filled out at their table. One had Bortles name on it while the other listed the team’s eventual selection, Jadeveon Clowney. In the end Clowney was the smart pick and was made in large part based on fear; the team was afraid of passing up such a potentially dominant defender.
A draftotokért amúgy odavan:
 www.draftinsider.net/blog/?p=9760
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Off, és még korai is, de inkább időben, mint később. Aki esetleg szeretne egy ilyen, elsősorban AFC South fanok számára indított fantasy játékban részt venni, az jelezze a linkelt topicban. (Részletek, megbeszélés, csatlakozás részletei ott.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.youtube.com/watch?v=oQTlcFJDxZg
#40. udfa-ként került Houstonba. Azt írják hihetetlenül intelligens (LB-hez képest 😀 ) de nfl-ben masszív backup posztot jósolnak neki. Remekül olvassa a felállásokat, egy-egy 4. és inch-nél fontos dolgokat vehet majd észre, persze ha megmarad a rosteren.samu09
Szinte biztosra veszem, hogy a csapatnál fog maradni. Szerintem ő nagy steal lehet.Bondi
Nem telített a poszt egy kicsit?LanceVance
Braman elment, Sharpton is. Ha Reed tényleg ILB lesz akkor Cush-on kívül csak Bullough van.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Tegnap is volt pár mozgás rosteren.
Signed
WR Lacoltan Bester
DE Julius Warmsley

Released
WR Andy Cruse
DL Tyrone Ezell
WR Nathan Slaughter
T Chris Martin
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 www.youtube.com/watch?v=oQTlcFJDxZg
#40. udfa-ként került Houstonba. Azt írják hihetetlenül intelligens (LB-hez képest 😀 ) de nfl-ben masszív backup posztot jósolnak neki. Remekül olvassa a felállásokat, egy-egy 4. és inch-nél fontos dolgokat vehet majd észre, persze ha megmarad a rosteren.samu09
Szinte biztosra veszem, hogy a csapatnál fog maradni. Szerintem ő nagy steal lehet.Bondi
Nem telített a poszt egy kicsit?

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
 www.youtube.com/watch?v=oQTlcFJDxZg
#40. udfa-ként került Houstonba. Azt írják hihetetlenül intelligens (LB-hez képest 😀 ) de nfl-ben masszív backup posztot jósolnak neki. Remekül olvassa a felállásokat, egy-egy 4. és inch-nél fontos dolgokat vehet majd észre, persze ha megmarad a rosteren.samu09
Szinte biztosra veszem, hogy a csapatnál fog maradni. Szerintem ő nagy steal lehet.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.youtube.com/watch?v=oQTlcFJDxZg
#40. udfa-ként került Houstonba. Azt írják hihetetlenül intelligens (LB-hez képest 😀 ) de nfl-ben masszív backup posztot jósolnak neki. Remekül olvassa a felállásokat, egy-egy 4. és inch-nél fontos dolgokat vehet majd észre, persze ha megmarad a rosteren.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 www.facebook.com/jeoffrey.pagan.5
Itt dolgozik: Defensive End
Hát nem az eszéért draftolták 😀samu09
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10202302285052911&set=a.1480382003921.2066090.1064934839&type=1&theater

Elárul mindent az az üres tekintete meg a szájtartása. Nem szép,de nem is okos. 😀Süsü
Nekem Hageman jut róla eszembe, ő is hasonló értelmiséginek tűnik 😊
 www.youtube.com/watch?v=h_0mft8_2QUDC
Jó hát nem agysebészek a srácok xD

több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
 www.facebook.com/jeoffrey.pagan.5
Itt dolgozik: Defensive End
Hát nem az eszéért draftolták 😀samu09
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10202302285052911&set=a.1480382003921.2066090.1064934839&type=1&theater

Elárul mindent az az üres tekintete meg a szájtartása. Nem szép,de nem is okos. 😀Süsü
Nekem Hageman jut róla eszembe, ő is hasonló értelmiséginek tűnik 😊
 www.youtube.com/watch?v=h_0mft8_2QU
több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
 www.facebook.com/jeoffrey.pagan.5
Itt dolgozik: Defensive End
Hát nem az eszéért draftolták 😀samu09
 www.facebook.com/photo.php?fbid=10202302285052911&set=a.1480382003921.2066090.1064934839&type=1&theater

Elárul mindent az az üres tekintete meg a szájtartása. Nem szép,de nem is okos. 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Befutott a Mini-campbe James Ferentz C Iowa is. Gondolom nem kell bemutatni a családot senkinek:cool:Gabriel
Nekem igen 😊
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Befutott a Mini-campbe James Ferentz C Iowa is. Gondolom nem kell bemutatni a családot senkinek:cool:
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.facebook.com/jeoffrey.pagan.5
Itt dolgozik: Defensive End
Hát nem az eszéért draftolták 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Jeffery Godfrey WR Central Florida / Ő collegeban 2 évig RB volt, majd utolsó 2 évében lett Bortles elkapója./
Gabriel
mármint QB volt, mielőtt Bortles kiszorította a kezdőbőlbaggio
Igazad van, benéztem.:-/
több mint 10 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 62 008 — no es importante
Jeffery Godfrey WR Central Florida / Ő collegeban 2 évig RB volt, majd utolsó 2 évében lett Bortles elkapója./
Gabriel
mármint QB volt, mielőtt Bortles kiszorította a kezdőből


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem tudom emlékeztek-e rá, de idén East- West Shrine Game-en Crennel volt West edzője. Én akkor azt írtam, hogy remélem legalább 1 pár olyan játékosra felfigyel akik későbbi körökben vagy UDFA státuszban hozzánk kerülhetnek. Nos a saját csapatából Bullough és Marcus Williams, a másik csapatból Feiler és Hal került hozzánk. Közűlük ugye csak Hal volt akit draftoltunk a 7. körben. Egyébként összeszedtem és beírtam korábban az UDFA playereket, de tartozom még 1 pár névvel, ha érdekel valakit még ők is ott vannak a Rookie Mini- Campben:

Jeffery Godfrey WR Central Florida / Ő collegeban 2 évig RB volt, majd utolsó 2 évében lett Bortles elkapója./
Leon Minto NT Johnson C. Smith / Fogalmam nem volt ennek az egyetemnek a létezéséről sem, a csávó 325 font./
Doug Peete OLB South Dakota State
Craig Sanders OLB Auburn / Ő DE volt Dee Ford túloldalán./
Junior Mertile CB Florida International / Az ő feltűnése azért érdekes, mert elvileg a Giants vitte/
Chris Maikranz LS Lamar / Nem hiszem Weeks, hogy nagyon remegne emiatt/
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 462 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A rookie minicamp után az összes draftolt és udfa játékos együtt edz majd a többiekkel vagy lesz már egy keretszűkítés?samu09
Majd csak a 3. előszezon meccs után kell 75re szűkíteni a keretet.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
A rookie minicamp után az összes draftolt és udfa játékos együtt edz majd a többiekkel vagy lesz már egy keretszűkítés?
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Beszélgetés Savage középsulis edzőjével:

 www.csnhouston.com/football-houston-texans/talk/savages-hs-coach-he-was-rockyBondi
Mennyire örülünk amúgy Savage-nek? Ennyire hátul lehet jobb lett volna egy Murray bár lehet a térde miatt nem őt választották.

I recognize that it's odd and almost certainly foolish to get excited about a seventh round pick, but I'm excited about Andre Hal. As our TexansDC and Brett Kollmann have noted, there's reason to believe Hal could be a steal for the Texans.samu09
Eddig sem bántam ezt a picket, de egyre jobban örülök neki. Ha jól emlékszem a középsuliból 4 csillagos QB-ként érkezett a Rutgers egyetemre, ahol frehsmanként és második éve elején 11-5-s eredményt ért el, addig amíg le nem sérült és el nem vesztette a kezdő pozíciót Chas Dodd-dal szembe, aki Savage sérülése alatt csupán 2-5-ös mutatót tudott felmutatni mégis ő maradt a kezdő. Az év végén áttranszferelt Arizona-ba...új főedző érkezett a csapathoz és tovább ment Pittsburgh-be, ahol a végzős éve egészen jóra sikerült. Remek a lábmunkája, karerőssége nagyon jó, a pontosságán kell javítani.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 www.houstontexans.com/tv-media/videos/1st-Look-Rookie-minicamp-1/5d296d72-c616-4635-88b0-959fec462154 Minicamp, bakker 28 fok van Houstonban , jó nekik.

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.texans&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS55aW56Y2FtLm5mbC50ZXhhbnMiXQ.. valaki használja?LanceVance
Én igen az ios verziót.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
 play.google.com/store/apps/details?id=com.yinzcam.nfl.texans&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS55aW56Y2FtLm5mbC50ZXhhbnMiXQ.. valaki használja?