Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Azért az öltözőben is van hiearchia, ha egy rookie csinálná azt mint a franchise valaha volt legjobb játékosa kicsit más volna a megìtélése csapaton belül...peach
Fogadni mernék rá, hogy csapaton belül nincsjó megítélése AJ-nek... Elvégre nem tesz meg mindent a csapatért, amit pedig mások megtesznek. Ki becsülné meg akkor a jelenlegi AJ-t? Elismerik biztos a múltbéli teljesítményét, de az segíteni nem fog rajtunk.
A jelenlegi játékosok is nyerni akarnak, és pont ebben nem segít jelenleg Andre johnson... akkor milyen megítélése lehet? Egy rookie, vagy éppen egy új edző szemében? Biztos vagyok benne, hogy nem jó...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Azért az öltözőben is van hiearchia, ha egy rookie csinálná azt mint a franchise valaha volt legjobb játékosa kicsit más volna a megìtélése csapaton belül...peach
Hát egy pöppet kicsinálnák, de amúgy szerintem ilyet senkinek nem kéne csinálnia, ez nem profi viselkedés.

több mint 10 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Azért az öltözőben is van hiearchia, ha egy rookie csinálná azt mint a franchise valaha volt legjobb játékosa kicsit más volna a megìtélése csapaton belül...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem meg, aki az önkéntes edzésekre nem megy el azt ne basztassák, mert önkéntes.adam8
Ha viszont innen nézzük, akkor meg ne basztassák Clowney-t h szar a work ethic-je...ha ilyen példát lát, és nincs basztatva AJ, akkor milyen jogon kéri számon akárki is clowney-n azt, hogy "csak OK" a work ethicje...

Az ilyen embereknek kellene példát mutatniuk, ttökmindegy mi történik a csapatnál. Ha a legenda azt a példát mutatja, hogy nem kell elmenni az OTA-ra, akkor majd ne csodálkozzunk, hogy egyre több játékos fog távol maradni az ilyen napoktól, csak mert éppen rossz kedve van...sevarafa
Jogos amit írsz, de egy játékost elsősorban a pénz motivál, és nem a társai. Amelyik játékos nem megy el az önkéntes edzésre, hátrányba kerül a társaival szemben, és kevesebb pénz ütheti majd a markát. Andre Johnsont már kevésbé motiválja annyira pénz, szarrá kereste magát, ő nyerni szeretne végre, és jogosan rinyál, mert valljuk meg őszintén, erre Houstonban nem sok esélye van.mustaine
Azért 1 éve ilyenkor SB esélyes csapatról volt szó. Itt a fórumban is, és pedzegették külföldi szakírók is, hogy ez nem egy elborult gondolat. A másik meg, Gonzalez is SB-t ment nyerni az atlantába, és nem került hozzá közelebb, mint ha maradt volna a KC-be. Szerintem, ha AJ mondhatná meg, hogy melyik csapat vegye meg, se tudná eltalálni, hogy hol esik az ölébe a gyűrű....Giowa
IGen, épp ezért érzem, hogy nem gondolta át rendesen ezt a dolgot... nem kellett vna így viselkednie, mert ezzel biztosan nem ér el semmit...
több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Szerintem meg, aki az önkéntes edzésekre nem megy el azt ne basztassák, mert önkéntes.adam8
Ha viszont innen nézzük, akkor meg ne basztassák Clowney-t h szar a work ethic-je...ha ilyen példát lát, és nincs basztatva AJ, akkor milyen jogon kéri számon akárki is clowney-n azt, hogy "csak OK" a work ethicje...

Az ilyen embereknek kellene példát mutatniuk, ttökmindegy mi történik a csapatnál. Ha a legenda azt a példát mutatja, hogy nem kell elmenni az OTA-ra, akkor majd ne csodálkozzunk, hogy egyre több játékos fog távol maradni az ilyen napoktól, csak mert éppen rossz kedve van...sevarafa
Jogos amit írsz, de egy játékost elsősorban a pénz motivál, és nem a társai. Amelyik játékos nem megy el az önkéntes edzésre, hátrányba kerül a társaival szemben, és kevesebb pénz ütheti majd a markát. Andre Johnsont már kevésbé motiválja annyira pénz, szarrá kereste magát, ő nyerni szeretne végre, és jogosan rinyál, mert valljuk meg őszintén, erre Houstonban nem sok esélye van.mustaine
Azért 1 éve ilyenkor SB esélyes csapatról volt szó. Itt a fórumban is, és pedzegették külföldi szakírók is, hogy ez nem egy elborult gondolat. A másik meg, Gonzalez is SB-t ment nyerni az atlantába, és nem került hozzá közelebb, mint ha maradt volna a KC-be. Szerintem, ha AJ mondhatná meg, hogy melyik csapat vegye meg, se tudná eltalálni, hogy hol esik az ölébe a gyűrű....

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
A nagyobb gond a nyilatkozata volt, és ezután húzta meg azt hogy nem megy el, amikor új a teljes edzői kar. Na most ez milyen üzenet az edzők felé? És pl. JJ ott van, Cushing annak ellenére ott van hogy nem edz, hogy is van ez???LanceVance
Ja igazad van. Cush pl minden nap ugyanakkor ott volt edzéseken találkozókon, amikor totál sérült volt. Mindig, minden nap... na ez a nagy játékos...
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Oké, de kérdés melyik a rosszabb erkölcsileg, rossz példát mutatni egy rookienak (ebben teljesen igazat adok neked, hogy így van), vagy azt mondani valakinek, hogy önkéntes az edzés mégis megbírságolni, ha nem megy el.adam8
hát igen, ez a nehéz benne... szerintem sem lehet normális "büntetést" adni ezért, nem csak azért mert nem lehet pénzzel büntetni, hanem azért is, mert neki az nem büntetés.
Én elintézem magamban annyival, hogy nem is gondolok erre az egészre. azt csinál amit akar, de ha már a jövő csapatát akarjuk építeni, akkor menjen el...hátha kapunk pick-ket érte... 2-3-4 év múlva már úgysemlesz segítség AJ...abban sem vagyok biztos, hogy idén az lenne ilyen morállal nálunk...menjen...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
A nagyobb gond a nyilatkozata volt, és ezután húzta meg azt hogy nem megy el, amikor új a teljes edzői kar. Na most ez milyen üzenet az edzők felé? És pl. JJ ott van, Cushing annak ellenére ott van hogy nem edz, hogy is van ez???

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Oké, de kérdés melyik a rosszabb erkölcsileg, rossz példát mutatni egy rookienak (ebben teljesen igazat adok neked, hogy így van), vagy azt mondani valakinek, hogy önkéntes az edzés mégis megbírságolni, ha nem megy el.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem meg, aki az önkéntes edzésekre nem megy el azt ne basztassák, mert önkéntes.adam8
Ha viszont innen nézzük, akkor meg ne basztassák Clowney-t h szar a work ethic-je...ha ilyen példát lát, és nincs basztatva AJ, akkor milyen jogon kéri számon akárki is clowney-n azt, hogy "csak OK" a work ethicje...

Az ilyen embereknek kellene példát mutatniuk, ttökmindegy mi történik a csapatnál. Ha a legenda azt a példát mutatja, hogy nem kell elmenni az OTA-ra, akkor majd ne csodálkozzunk, hogy egyre több játékos fog távol maradni az ilyen napoktól, csak mert éppen rossz kedve van...sevarafa
Jogos amit írsz, de egy játékost elsősorban a pénz motivál, és nem a társai. Amelyik játékos nem megy el az önkéntes edzésre, hátrányba kerül a társaival szemben, és kevesebb pénz ütheti majd a markát. Andre Johnsont már kevésbé motiválja annyira pénz, szarrá kereste magát, ő nyerni szeretne végre, és jogosan rinyál, mert valljuk meg őszintén, erre Houstonban nem sok esélye van.mustaine
Oké, és akkor hova menjen, ahol biztosan nyerni fog bármit is? Ne sírjon... paycut le 1 millióra a fizetéséből...aztán máris lehet simán tradelni szinte bárhova...ilyen egyszerű...ha nem fontos neki a pénz, akkor itt a megoldás 😊
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Szerintem meg, aki az önkéntes edzésekre nem megy el azt ne basztassák, mert önkéntes.adam8
Ha viszont innen nézzük, akkor meg ne basztassák Clowney-t h szar a work ethic-je...ha ilyen példát lát, és nincs basztatva AJ, akkor milyen jogon kéri számon akárki is clowney-n azt, hogy "csak OK" a work ethicje...

Az ilyen embereknek kellene példát mutatniuk, ttökmindegy mi történik a csapatnál. Ha a legenda azt a példát mutatja, hogy nem kell elmenni az OTA-ra, akkor majd ne csodálkozzunk, hogy egyre több játékos fog távol maradni az ilyen napoktól, csak mert éppen rossz kedve van...sevarafa
Jogos amit írsz, de egy játékost elsősorban a pénz motivál, és nem a társai. Amelyik játékos nem megy el az önkéntes edzésre, hátrányba kerül a társaival szemben, és kevesebb pénz ütheti majd a markát. Andre Johnsont már kevésbé motiválja annyira pénz, szarrá kereste magát, ő nyerni szeretne végre, és jogosan rinyál, mert valljuk meg őszintén, erre Houstonban nem sok esélye van.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Szerintem meg, aki az önkéntes edzésekre nem megy el azt ne basztassák, mert önkéntes.adam8
Ha viszont innen nézzük, akkor meg ne basztassák Clowney-t h szar a work ethic-je...ha ilyen példát lát, és nincs basztatva AJ, akkor milyen jogon kéri számon akárki is clowney-n azt, hogy "csak OK" a work ethicje...

Az ilyen embereknek kellene példát mutatniuk, ttökmindegy mi történik a csapatnál. Ha a legenda azt a példát mutatja, hogy nem kell elmenni az OTA-ra, akkor majd ne csodálkozzunk, hogy egyre több játékos fog távol maradni az ilyen napoktól, csak mert éppen rossz kedve van...
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem meg, aki az önkéntes edzésekre nem megy el azt ne basztassák, mert önkéntes.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.LanceVance
Kellene, csak mivel bünteted? Levonnak tőle 2-3 meccsnyi fizetését.. nem nagyon viseli meg... nem tudom mivel lehetne büntetni ezt a fajta magatartást...De mivel én is elítélem ezt a fajta magatartást, én is örülnék ha lenne valami retorzió, csak nem tudom mi lehetne a megfelelő dolog erre...sevarafa
Semmivel, ugyanis az OTA-kon nem kötelező részt venni; ha a játékos úgy dönt, hogy nem jön el, akkor nem jön el, és a csapat ezt nem szankcionálhatja fizetésmegvonással.vassadi
ez nézőpont kérdése...papíron nem kötelező, de ha egy "legenda" új edző érkezésénél nem érzi kötelezőnek, az már probléma, és felvet nálam egykét kérdést az adott játékos nagyságával kapcsolatban...de lehet én várok el túl sokat...sevarafa
Ettől még tény marad, hogy a csapatok nem büntethetik fizetésmegvonással a játékosok OTA-któl való távolmaradását, és ez volt a mondandóm lényege.vassadi
Én pedig már mondtam hogy nem is penzzel kell buntetni mert azt le sem szarna annyi van neki...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.LanceVance
Kellene, csak mivel bünteted? Levonnak tőle 2-3 meccsnyi fizetését.. nem nagyon viseli meg... nem tudom mivel lehetne büntetni ezt a fajta magatartást...De mivel én is elítélem ezt a fajta magatartást, én is örülnék ha lenne valami retorzió, csak nem tudom mi lehetne a megfelelő dolog erre...sevarafa
Semmivel, ugyanis az OTA-kon nem kötelező részt venni; ha a játékos úgy dönt, hogy nem jön el, akkor nem jön el, és a csapat ezt nem szankcionálhatja fizetésmegvonással.vassadi
ez nézőpont kérdése...papíron nem kötelező, de ha egy "legenda" új edző érkezésénél nem érzi kötelezőnek, az már probléma, és felvet nálam egykét kérdést az adott játékos nagyságával kapcsolatban...de lehet én várok el túl sokat...sevarafa
Ettől még tény marad, hogy a csapatok nem büntethetik fizetésmegvonással a játékosok OTA-któl való távolmaradását, és ez volt a mondandóm lényege.
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.LanceVance
Kellene, csak mivel bünteted? Levonnak tőle 2-3 meccsnyi fizetését.. nem nagyon viseli meg... nem tudom mivel lehetne büntetni ezt a fajta magatartást...De mivel én is elítélem ezt a fajta magatartást, én is örülnék ha lenne valami retorzió, csak nem tudom mi lehetne a megfelelő dolog erre...sevarafa
Az OTA-k miatt nem vonnak le tőle pénzt, mert nem kötelező. Laron Landry például nem is járt el soha rá, most sincs ott a Colts OTA-n. Majd ha holdoutol, akkor jön a pénzlevonás.

(Az persze más kérdés, hogy van-e értelme nem elmenni. Sztem nincs, főleg az új szabályok adta keretek között, amikor eleve korlátozott, hogy mennyit lehet a játékos együtt a csapattal, edzőkkel, stb. Csak azért írtam, mert az OTA-tól távolmaradás azért elég mindennapos.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.LanceVance
Kellene, csak mivel bünteted? Levonnak tőle 2-3 meccsnyi fizetését.. nem nagyon viseli meg... nem tudom mivel lehetne büntetni ezt a fajta magatartást...De mivel én is elítélem ezt a fajta magatartást, én is örülnék ha lenne valami retorzió, csak nem tudom mi lehetne a megfelelő dolog erre...sevarafa
Semmivel, ugyanis az OTA-kon nem kötelező részt venni; ha a játékos úgy dönt, hogy nem jön el, akkor nem jön el, és a csapat ezt nem szankcionálhatja fizetésmegvonással.vassadi
ez nézőpont kérdése...papíron nem kötelező, de ha egy "legenda" új edző érkezésénél nem érzi kötelezőnek, az már probléma, és felvet nálam egykét kérdést az adott játékos nagyságával kapcsolatban...de lehet én várok el túl sokat...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.LanceVance
Kellene, csak mivel bünteted? Levonnak tőle 2-3 meccsnyi fizetését.. nem nagyon viseli meg... nem tudom mivel lehetne büntetni ezt a fajta magatartást...De mivel én is elítélem ezt a fajta magatartást, én is örülnék ha lenne valami retorzió, csak nem tudom mi lehetne a megfelelő dolog erre...sevarafa
Semmivel, ugyanis az OTA-kon nem kötelező részt venni; ha a játékos úgy dönt, hogy nem jön el, akkor nem jön el, és a csapat ezt nem szankcionálhatja fizetésmegvonással.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.LanceVance
Kellene, csak mivel bünteted? Levonnak tőle 2-3 meccsnyi fizetését.. nem nagyon viseli meg... nem tudom mivel lehetne büntetni ezt a fajta magatartást...De mivel én is elítélem ezt a fajta magatartást, én is örülnék ha lenne valami retorzió, csak nem tudom mi lehetne a megfelelő dolog erre...
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Teljesen mindegy hogy mekkora legenda, az akkor is nagyon gáz hogy nem megy el edzeni, ennek kéne akkor is valami retorzió. Ha egyszer megteheti akkor később is megteszi.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Mondhatjátok azt hogy valahol meg lehet értem AJ-t, de egyáltalán nem profi játékoshoz illik amit csinál. Simán el tud dönteni egy meccset, erre rinyál mint egy kurv@ mert szerinte nincs aki passzoljon neki és ezért el se megy edzésre. Én mennyei megyeiben focizom ( 😀 ) és már akkor leordítják a fejem ha edzésen a derekamra teszem a kezem, ha meg nem lennék ott mert szerintem a védőim nem elég jók, ki is raknának a csapatból. Nyilván óriási a különbség a két liga között, de a lényeget értitek. BoB tekintélyének szempontjából az lenne a legjobb ha megbüntetné AJ-t. Vagy pénzben vagy más módon, de meg kell mutatni hogy nem körülötte forog a világ.samu09
Én abszolút megértem amit mondasz. Büntetni nem büntetném, mert a joga megvan a véleményéhez. Le kell szarni... egy játékos sem fontosabb a csapatnál, legyen az akárki...
Majd gondolkodik, és amikor arra jut, hogy nem venné át senki a fizetését, a texans meg nem cutolja, akkor majd elnézést kér mindenkitől...sevarafa
A véleményéhez joga van igen. De a Texans legrégebbi tagja és csapatkapitánya hogy gondolja, hogy nem megy el edzésre? Neki kéne legelöl mennie és a legmélyebben elsajátítani az új rendszert. Segíteni az edzőket, segíteni az újoncokat beilleszkedni. Milyen üzenet ez azoknak a csapatoknak akik esetleg elgondolkodtak a trade-ben? Hát elmondom: Én vagyok André, ha nem lesz az amit mondok, bevágom a durcit és nem teljesítem azt, amit a szerződésem szerint kellene, de azért a fizetést nyugodtan utalják nekem a semmiért. Kell egy ilyen sportoló valahova? Képességei alapján simán, személyisége alapján nem.
Nyilván ha kibékülnek és hoz egy 1800 yardos szezont 20 td-vel és netán még a PO-ba is bejutnak ki fog emlékezni a szezon előtti bajára...senki.samu09
Szerintem igazad van, de ezt büntetni nem nagyon lehet, hogy most lazsál... Az biztos, hogy BOB-nál nem indít jó pontokkal. Az hogy eddig mit tett le az asztalra, az az éppen aktuális szezonban nem fog számítani BOB-nak... ha le lesz maradva, és igy folytatja, kötve hiszem, hogy őt keresik majd a labdával, nem pedig hopkinst... aki lehet képességileg jelenleg közel sincs AJ-hez...de 5 év múlva ő lesz az aki a ligában lesz, reméljük a texans-nál, enm pedig andre...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Mondhatjátok azt hogy valahol meg lehet értem AJ-t, de egyáltalán nem profi játékoshoz illik amit csinál. Simán el tud dönteni egy meccset, erre rinyál mint egy kurv@ mert szerinte nincs aki passzoljon neki és ezért el se megy edzésre. Én mennyei megyeiben focizom ( 😀 ) és már akkor leordítják a fejem ha edzésen a derekamra teszem a kezem, ha meg nem lennék ott mert szerintem a védőim nem elég jók, ki is raknának a csapatból. Nyilván óriási a különbség a két liga között, de a lényeget értitek. BoB tekintélyének szempontjából az lenne a legjobb ha megbüntetné AJ-t. Vagy pénzben vagy más módon, de meg kell mutatni hogy nem körülötte forog a világ.samu09
Én abszolút megértem amit mondasz. Büntetni nem büntetném, mert a joga megvan a véleményéhez. Le kell szarni... egy játékos sem fontosabb a csapatnál, legyen az akárki...
Majd gondolkodik, és amikor arra jut, hogy nem venné át senki a fizetését, a texans meg nem cutolja, akkor majd elnézést kér mindenkitől...sevarafa
A véleményéhez joga van igen. De a Texans legrégebbi tagja és csapatkapitánya hogy gondolja, hogy nem megy el edzésre? Neki kéne legelöl mennie és a legmélyebben elsajátítani az új rendszert. Segíteni az edzőket, segíteni az újoncokat beilleszkedni. Milyen üzenet ez azoknak a csapatoknak akik esetleg elgondolkodtak a trade-ben? Hát elmondom: Én vagyok André, ha nem lesz az amit mondok, bevágom a durcit és nem teljesítem azt, amit a szerződésem szerint kellene, de azért a fizetést nyugodtan utalják nekem a semmiért. Kell egy ilyen sportoló valahova? Képességei alapján simán, személyisége alapján nem.
Nyilván ha kibékülnek és hoz egy 1800 yardos szezont 20 td-vel és netán még a PO-ba is bejutnak ki fog emlékezni a szezon előtti bajára...senki.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Mondhatjátok azt hogy valahol meg lehet értem AJ-t, de egyáltalán nem profi játékoshoz illik amit csinál. Simán el tud dönteni egy meccset, erre rinyál mint egy kurv@ mert szerinte nincs aki passzoljon neki és ezért el se megy edzésre. Én mennyei megyeiben focizom ( 😀 ) és már akkor leordítják a fejem ha edzésen a derekamra teszem a kezem, ha meg nem lennék ott mert szerintem a védőim nem elég jók, ki is raknának a csapatból. Nyilván óriási a különbség a két liga között, de a lényeget értitek. BoB tekintélyének szempontjából az lenne a legjobb ha megbüntetné AJ-t. Vagy pénzben vagy más módon, de meg kell mutatni hogy nem körülötte forog a világ.samu09
Én abszolút megértem amit mondasz. Büntetni nem büntetném, mert a joga megvan a véleményéhez. Le kell szarni... egy játékos sem fontosabb a csapatnál, legyen az akárki...
Majd gondolkodik, és amikor arra jut, hogy nem venné át senki a fizetését, a texans meg nem cutolja, akkor majd elnézést kér mindenkitől...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Mondhatjátok azt hogy valahol meg lehet értem AJ-t, de egyáltalán nem profi játékoshoz illik amit csinál. Simán el tud dönteni egy meccset, erre rinyál mint egy kurv@ mert szerinte nincs aki passzoljon neki és ezért el se megy edzésre. Én mennyei megyeiben focizom ( 😀 ) és már akkor leordítják a fejem ha edzésen a derekamra teszem a kezem, ha meg nem lennék ott mert szerintem a védőim nem elég jók, ki is raknának a csapatból. Nyilván óriási a különbség a két liga között, de a lényeget értitek. BoB tekintélyének szempontjából az lenne a legjobb ha megbüntetné AJ-t. Vagy pénzben vagy más módon, de meg kell mutatni hogy nem körülötte forog a világ.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Cikkem a csapat újdonsült safetyjéről, Lonnie Ballentineról:  insidehandoff.com/2014/05/29/mr-irrelevant-lonnie-ballentine/zolika26
Szuper a cikk, és az angolod is kiváló. Az interjúkat Te készíted vagy más forrásból dolgozol?DC
Köszönöm szépen😊 Úgy tűnik sajnos nem jön át a cikkből: mindhárom a cikkhez használt interjút én készítettem, illetve a korábbi 39 cikkemhez is én készítettem az interjúkat, minden exklúzív 😊zolika26
Amúgy ez hogy működik? Felveszed velük a kapcsolatot, megbeszéltek egy időpontot és telefon v hogy?