Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Újabb három új játékosnak megvan a kontraktrja, Savage, Hal és Prosch.Bondi
Louis Nix is aláírt.
Ma kezdődik a Rookie mini camp.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Beszélgetés Savage középsulis edzőjével:

 www.csnhouston.com/football-houston-texans/talk/savages-hs-coach-he-was-rockyBondi
Mennyire örülünk amúgy Savage-nek? Ennyire hátul lehet jobb lett volna egy Murray bár lehet a térde miatt nem őt választották.

I recognize that it's odd and almost certainly foolish to get excited about a seventh round pick, but I'm excited about Andre Hal. As our TexansDC and Brett Kollmann have noted, there's reason to believe Hal could be a steal for the Texans.
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Beszélgetés Savage középsulis edzőjével:

 www.csnhouston.com/football-houston-texans/talk/savages-hs-coach-he-was-rocky

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Újabb három új játékosnak megvan a kontraktrja, Savage, Hal és Prosch.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A Bills feljött volna az 1/1-re, de nem fogadtuk el az ajánlatot. Pedig jó sokat kaphattunk volna....Mindenesetre az 1/9 az már lehet, hogy túl hátul lett volna, mint amire Smith-ék gondoltak,

 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/24563638/bills-tried-to-trade-up-to-no-1-still-landed-sammy-watkins-at-no-4

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
2 újoncnak már meg is van a szerződése. Blue-nak és Ballantine-nak.
És megkezdődött lassan a keret szűkítés is. 6 ember került lapátra.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Jól sejtem, hogy ha Reed bemozog Cushing mellé akkor Bohóc Watt mögött fog játszani? Ha így lenne Mercilus elég fasza szezont futna, mivel a figyelem inkább a másik oldalra menne, ő pedig szép csendben gyilkolhatna. De lehet csak én látom így.samu09
Mercilus szerintem is nagyot fog fejlődni és szerintem komoly szezonja lehet jövőre, de már csak a tehetségéből kifolyólag is, nem csak az mondatja velem ezt, hog jött Clowney. Szerintem azt, hogy ha Watt és Clowney egy oldalon játszana, szerintem semmi könnyebbséget nem jelenteni Mercilus-nak, mert attól még az LT nem fog átváltani a jobb oldalra. Ebben az esetben a fal jobboldali blokkolása köthetné fel igencsak a gatyáját.Bondi
Meg valószínüleg Watt és JD is folyamatosan váltogatni fogják a helyüket illetve lehet egyértelmű passzhívásnál JD lemegy DE-be
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jól sejtem, hogy ha Reed bemozog Cushing mellé akkor Bohóc Watt mögött fog játszani? Ha így lenne Mercilus elég fasza szezont futna, mivel a figyelem inkább a másik oldalra menne, ő pedig szép csendben gyilkolhatna. De lehet csak én látom így.samu09
Mercilus szerintem is nagyot fog fejlődni és szerintem komoly szezonja lehet jövőre, de már csak a tehetségéből kifolyólag is, nem csak az mondatja velem ezt, hog jött Clowney. Szerintem azt, hogy ha Watt és Clowney egy oldalon játszana, szerintem semmi könnyebbséget nem jelenteni Mercilus-nak, mert attól még az LT nem fog átváltani a jobb oldalra. Ebben az esetben a fal jobboldali blokkolása köthetné fel igencsak a gatyáját.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Jól sejtem, hogy ha Reed bemozog Cushing mellé akkor Bohóc Watt mögött fog játszani? Ha így lenne Mercilus elég fasza szezont futna, mivel a figyelem inkább a másik oldalra menne, ő pedig szép csendben gyilkolhatna. De lehet csak én látom így.samu09
Romeo bácsi majd tudja 😉 minden esetre van variálási lehetősége.LanceVance
Ha így lesz még én is simán elférnék DB-nek mögöttük 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Jól sejtem, hogy ha Reed bemozog Cushing mellé akkor Bohóc Watt mögött fog játszani? Ha így lenne Mercilus elég fasza szezont futna, mivel a figyelem inkább a másik oldalra menne, ő pedig szép csendben gyilkolhatna. De lehet csak én látom így.samu09
Romeo bácsi majd tudja 😉 minden esetre van variálási lehetősége.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Jól sejtem, hogy ha Reed bemozog Cushing mellé akkor Bohóc Watt mögött fog játszani? Ha így lenne Mercilus elég fasza szezont futna, mivel a figyelem inkább a másik oldalra menne, ő pedig szép csendben gyilkolhatna. De lehet csak én látom így.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350045/article/andre-johnson-on-texans-is-this-still-the-place-for-me?campaign=Facebook_atl_hanzus nem jó 😕LanceVance
Nagyon nem lenne jó, de valahol meg lehet érteni. Azok közé a játékosok közé tartozik, akik már rég megérdemelnének egy gyűrűt, és már több mint 10 éve Houstonban van de még csak divízió bajnok sem lett. 1-2 szezon van még benne max.samu09
Azon tűnődtem, vajon ezt nyilatkozta-e volna akkor is, ha QB-t hozunk az első körben?sevarafa
Nem tudom kinek lenne pénze Johnsonra....Akinek volt az elköltötte FA-n...Raidersnekbha maradt is volna tuti nem nenne Shaub miatt 😀...Mondjuk egy New Englandbe vagy Denverbe Brady vagy Manning mellé uuuhhh....Vagy hozzánk Marshall és Jeffrey mellé...Na de ne álmodozzunk, maradni fog a Texansnál...

több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Nyilvan nem, miutan draft elott o lobbizott vegig az 1/1-es iranyito huzasert..

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350045/article/andre-johnson-on-texans-is-this-still-the-place-for-me?campaign=Facebook_atl_hanzus nem jó 😕LanceVance
Nagyon nem lenne jó, de valahol meg lehet érteni. Azok közé a játékosok közé tartozik, akik már rég megérdemelnének egy gyűrűt, és már több mint 10 éve Houstonban van de még csak divízió bajnok sem lett. 1-2 szezon van még benne max.samu09
Azon tűnődtem, vajon ezt nyilatkozta-e volna akkor is, ha QB-t hozunk az első körben?
több mint 10 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ha ellazázza a combine-t, vagy nem tud nyilatkozni lehet csak második körös lesz, mert ezek tesznek igazán naggyá egy prospectet....Giowa
Hát Manzielnél nagyképűbb prospectet nem is tudom láttam-e valaha. Newton volt még igen "magabiztos", de Jonny Footballhoz képest ő is kispályás volt. Mégis mindkettő első körben kiment. Newton 1/1-en. Úgyhogy ha csak a pofája jár de amúgy nem egy maffiózó vagy drogos, akkor a tehetséget nézik azért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
Elfogadjuk Indybe, egye fene. Úgy is kurva nagy spanok Wayneel, nálunk kicsit több esélye lenne tán. 😛

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000350045/article/andre-johnson-on-texans-is-this-still-the-place-for-me?campaign=Facebook_atl_hanzus nem jó 😕LanceVance
Nagyon nem lenne jó, de valahol meg lehet érteni. Azok közé a játékosok közé tartozik, akik már rég megérdemelnének egy gyűrűt, és már több mint 10 éve Houstonban van de még csak divízió bajnok sem lett. 1-2 szezon van még benne max.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
https://res.cloudinary.com/nflleague/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/msj1q9rjn0okfwohengl
Andre Johnson on Texans: Is this still the place for me?
Houston Texans wide receiver Andre Johnson is upset with the direction of the franchise and is wondering if he should be a part of the team's future.
nem jó 😕

több mint 10 éve
ballabjobb Houston Texans 3
köszi srácok az infokat a cuccokról! most már nincs miért halogatni... 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 250 — Whoops, looks like something went wrong.
sziasztok, már nem bírok magammal úh regisztráltam. teljesen rápörögtem erre a draftra, nagyon várom az értékelést mert viszonylag új vagyok am.fociban ezért nem látom mennyire sikerült jól. az idei szopás után remélem JJ és JD megfegyelmezik az ellent, viszont, hogy nincs egy épkézláb QB az szerintem para. bízom egy Mariota trade-ben jövőre onnantól meg irány a SB 😊ballabjobb
Hát idén ugyan nagyon ócsón mérték a QB-kat, de azért valószínűbb, hogy egy Mariota trade belekerülne JJ+JD-be együttvéve mint az, hogy nem. 😀 Úgyhogy vagy újabb 1/1 és 2-14, vagy mást kell találni. 😉peterk2005
sziasztok, már nem bírok magammal úh regisztráltam. teljesen rápörögtem erre a draftra, nagyon várom az értékelést mert viszonylag új vagyok am.fociban ezért nem látom mennyire sikerült jól. az idei szopás után remélem JJ és JD megfegyelmezik az ellent, viszont, hogy nincs egy épkézláb QB az szerintem para. bízom egy Mariota trade-ben jövőre onnantól meg irány a SB 😊ballabjobb
Hát idén ugyan nagyon ócsón mérték a QB-kat, de azért valószínűbb, hogy egy Mariota trade belekerülne JJ+JD-be együttvéve mint az, hogy nem. 😀 Úgyhogy vagy újabb 1/1 és 2-14, vagy mást kell találni. 😉peterk2005
Ha ellazázza a combine-t, vagy nem tud nyilatkozni lehet csak második körös lesz, mert ezek tesznek igazán naggyá egy prospectet....Giowa
Mondjuk ezt korai kijelenteni, de szerintem Mariota pont nem az a csóka, aki a combineon rontani fog az értékén. Jó gyerek, jó munkás ember. De addig még van egy év, szóval ez elég korai... Addig lehet egy rossz szezonja is, eltörheti a gerincét, történhet bármi. Mindenesetre hatalmas Winston nyálazás folyik már fél éve amiban, szerintem top5-ös QB sem lesz. Amilyen hülye az a faszi, a green roomból is megpróbál majd lopni draft közben. 😊

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310

Mekkora arc 😀

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Kis vonzás: éppen azon gondolkodtam mikor adnak ki végre még egy amfocis filmet, erre beleakadok ebbe:
 www.youtube.com/watch?v=qT0aE4iAnJo
mondjuk még annyit kell rá várni mint a következő szezonra 😕samu09
Ja bakker, se NFL, se NBA, se NHL 😕

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Kis vonzás: éppen azon gondolkodtam mikor adnak ki végre még egy amfocis filmet, erre beleakadok ebbe:
 www.youtube.com/watch?v=qT0aE4iAnJo
mondjuk még annyit kell rá várni mint a következő szezonra 😕
több mint 10 éve
Montana San Francisco 49ers Florida State Seminoles 635
szeretnék egy texans-os fullcap-et de ötletem sincs milyen usa-ban a méretezés, nem lenne jó ha rossz méretben érkezne. valakinek van tapasztalata erről vagy h lehet-e esetleg itthonról szerválni sapit?ballabjobb
 www.fanatics.com
Pulcsit és pólót rendeltem innen,és európai(tökéletes) méretben érkeztek meg.
Szerintem a sapikkal se lehet gond.Csak ajánlani tudom😉
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
szeretnék egy texans-os fullcap-et de ötletem sincs milyen usa-ban a méretezés, nem lenne jó ha rossz méretben érkezne. valakinek van tapasztalata erről vagy h lehet-e esetleg itthonról szerválni sapit?ballabjobb
 europe.nflshop.com/stores/nfl/default.aspx ez az európai nfl shop, szerintem itt rendes méretezések vannak