NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Elindult a holdout, AJ nem kívàn a texansnàl jàtszani, sacc 12M ugrik. GSN -nèl megtekinthgető profotballbuisness.blog
Aszondom, hogy ha Johnson akkor Bengals, irdatlan lesz a szezon hjúsztonban...sutianap
A helyzet, hogy igaza van. Benne van a korban és tudja jól, hogy ilyen Fitz félékkel sehol nem lesz az offense...+ ahogy többen írták egy csomó bónusztól esik el ha nem hoz jó számokat, az meg QB nélkül nehéz...Bob mint QB guru csoda, hogy neki mer menni a szezonnak ilyen QB-al...Klóninak sérve volt, össze kéne szokni a társakkal, akármolyen nagy tehetség...Nehéz szezonotok lesz szerintem...

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Elindult a holdout, AJ nem kívàn a texansnàl jàtszani, sacc 12M ugrik. GSN -nèl megtekinthgető profotballbuisness.blog
Aszondom, hogy ha Johnson akkor Bengals, irdatlan lesz a szezon hjúsztonban...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem fog távol maradni a csapattól AJ, már az első héten ott lesz a csapatban ha rajta múlik. Két napja még 1 millió dollár miatt sírt a McNair-éknek, hogy visszajön azonnal, ha azt megkapja. Ennek tudatában biztos vagyok benne, hogy nem fog kimaradni a meccsekről, hisz akkor hetente több mint 500.000 dollárt veszítene.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Ja tényleg, most hogy mondod! Butt fumble, a kutyás, Cassel, Henne, jobbnál jobb nevek....

több mint 10 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 904
Houstonban meg úgy fest büdös volt tisztességes QB-t szerezni.Amadeus91
Ezt kifejthetnèd bővebben.Vezetőség megmondta ha rookie jön akkor se lett volna kezdő FA piacon volt valami über tisztességes QB?swatt99

:pBlack_Adder
Brace Yourself, Sobri is coming!

Mindig jövőre
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Houstonban meg úgy fest büdös volt tisztességes QB-t szerezni.Amadeus91
Ezt kifejthetnèd bővebben.Vezetőség megmondta ha rookie jön akkor se lett volna kezdő FA piacon volt valami über tisztességes QB?swatt99

:p

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Houstonban meg úgy fest büdös volt tisztességes QB-t szerezni.Amadeus91
Ezt kifejthetnèd bővebben.Vezetőség megmondta ha rookie jön akkor se lett volna kezdő FA piacon volt valami über tisztességes QB?
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Amúgy meg már nehogy egy játékos ugasson bele hogy kit igazolnak meg kit nem.LanceVance
Pedig nem AJ az első, aki ezt teszi...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Na itt az àsott kutya el:
 www.nyjetscap.com/andrejohnson.php
öööö Johnsonnak van igaza, olyan a szerződèse amiben szàmokat kell hoznia ès suvernyàksàg az ő szemszögèből, hogy nincs rendes qbja sacc egy tíz tizenött miskàt húznak ki alóla szóval sorry skacok de AJ nem hiàba ràzza a làncotsutianap
simán megjátszanék a helyében egy Carson Palmer-féle holdoutot, hogy az öltöző közelébe nem megy, amíg nem tradelik el, mint láttuk azt CP-nél, ott sem riasztotta el a holdout a kérőket, még az Arizonának is tovább lehetett utána adni, AJ80 meg csak nfl szintű ikon, nem megy vidéki franchise qb. Houstonban meg úgy fest büdös volt tisztességes QB-t szerezni.Amadeus91
Ha ezt meglépné akkor nyomnám el Clevelandbe. Amúgy meg már nehogy egy játékos ugasson bele hogy kit igazolnak meg kit nem.

több mint 10 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 738
Na itt az àsott kutya el:
 www.nyjetscap.com/andrejohnson.php
öööö Johnsonnak van igaza, olyan a szerződèse amiben szàmokat kell hoznia ès suvernyàksàg az ő szemszögèből, hogy nincs rendes qbja sacc egy tíz tizenött miskàt húznak ki alóla szóval sorry skacok de AJ nem hiàba ràzza a làncotsutianap
simán megjátszanék a helyében egy Carson Palmer-féle holdoutot, hogy az öltöző közelébe nem megy, amíg nem tradelik el, mint láttuk azt CP-nél, ott sem riasztotta el a holdout a kérőket, még az Arizonának is tovább lehetett utána adni, AJ80 meg csak nfl szintű ikon, nem megy vidéki franchise qb. Houstonban meg úgy fest büdös volt tisztességes QB-t szerezni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vkfeqhli2ldbqisvhkyk
Andre Johnson reportedly will not be traded by Texans
Four teams have expressed interest in dealing for Andre Johnson. Find out why the Texans are reportedly dead-set against the idea of trading their disgruntled wide receiver.

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Na itt az àsott kutya el:
 www.nyjetscap.com/andrejohnson.php
öööö Johnsonnak van igaza, olyan a szerződèse amiben szàmokat kell hoznia ès suvernyàksàg az ő szemszögèből, hogy nincs rendes qbja sacc egy tíz tizenött miskàt húznak ki alóla szóval sorry skacok de AJ nem hiàba ràzza a làncot


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Mai hírek már arról szólnak hogy nem is merült fel Texans részről a cut vagy trade.Ebbe is lehet valami ha már kivan fizetve a pénze minek adják el vagy cutolják hogy más csapatot erősíthessen akkor maradjon itt. Egy sértődött AJ is többet ér mint a többi játékos aki van utána a sorba. Egyébként fogalmam sincs mi nem tetszik neki. Ha meg Superbowl-t akar nyerni az sehol sincs garantálva egy meccs a rájátszásba véletlenül túl sok tésztát eszik aznap a csapat és mehetnek a levesbe.😀
több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Elég rendesen.

több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 310
Szóval a csapat bukik rajta???

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Black;

overthecapon van trade opció is

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha elmegy más csapathoz viszi a szerződését, de a garantált részt már megkapta a jelenlegi csapatától. Ha jól nézem idén ~15 milliós fizetéséből ~12 garantált. Azt már megkapta 2010-ben csak cap szempontjából úgy lett lekönyvelve, hogy a 2014-est terhelje, ezért az itt is marad, az új csapatának csak azt kell neki adnia amit még nem kapott meg (jó közelítéssel a roster bonust)...

Itt kicsit más számok vannak, de marginális különbséggel (hogy melyik a pontosabb azt nem tudom):
 overthecap.com/calculator/?Team=Texans
Próbáld ki mi történik, h "cutolod". Cap szempontjából az ugyanolyan, mintha trade-elted volna.

Én legalábbis így tudom, de nem vagyok tévedhetetlen és csak a szerződését néztem, trade-elése következményeit elemző cikkeket nem...Black_Adder
Én spotrac-ot használom. Ott nekem az jön le, hogy minden bonust a texans fizet (ezt ugyebár megkapta már), a base salary megy át a másik csapathoz, de a base-ből nem kell kivonni a agarantált összeget, mert az egy másik része a szerződésnek.
ERgo:
10M base-t visz a csapathoz...a texans kap 11,9 misi dead money-t (a bonuszok után amiket anno kifizetett már, de könyvelni az egész fennmaradó rszt idénre kell)

Bonusza nem marad a másik a csapatnál, semmilyen, mert a texans már kicsengette, le lett könyvelve. A trade után nem visz tovább semmit, csak a 10 milliós base salary-t.
ezért akarnak megint struktúrálni, hogy trade szempontból több csapat jöhessen szóba.
Sokmindentőlfügg most Andre trade értéke. Attól is hogy andre belemenne-e paycutba, ha igen mekkorába, valamint hogy a texans hajlandó-e benyelni egy kis pénzt bonuszba való struktúrálás címe alatt, csak azért, hogy andre jobban tradelhető legyen.

Lehet teljesen rosszul gondolom, de eddig a spotrac-os dolgokat mindig így értelmeztem, javítson ki valaki ha tévedek! köszi
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Ha elmegy más csapathoz viszi a szerződését, de a garantált részt már megkapta a jelenlegi csapatától. Ha jól nézem idén ~15 milliós fizetéséből ~12 garantált. Azt már megkapta 2010-ben csak cap szempontjából úgy lett lekönyvelve, hogy a 2014-est terhelje, ezért az itt is marad, az új csapatának csak azt kell neki adnia amit még nem kapott meg (jó közelítéssel a roster bonust)...

Itt kicsit más számok vannak, de marginális különbséggel (hogy melyik a pontosabb azt nem tudom):
 overthecap.com/calculator/?Team=Texans
Próbáld ki mi történik, h "cutolod". Cap szempontjából az ugyanolyan, mintha trade-elted volna.
szerk: sőt trade-elheted is az oldal segítségével, nézd meg, kb 12 millió bent ragad nálatok idénre, akár cutolod akár trade-eled...

Én legalábbis így tudom, de nem vagyok tévedhetetlen és csak a szerződését néztem, esetleges trade-elése következményeit elemző cikkeket nem, és amit én mondtam az egy erősen leegyszerűsített változata a problémakörnek. Ha hivatalos oldalon mást olvastál, valószínűleg az az igaz...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kik azok a csapatok akik ekkora pénzt ki tudnak pengetni és bajnokesélyesek? LanceVance
Idén kevesebb, mint 3 milliót kell kipengetnie érte bármelyik csapatnak, ami nem a Houston Texans, mert a fizetése többi részét a Houston Texanstól kapja (egészen pontosan már meg is kapta és nem veszik el tőle, akárhova is megy). Kevesebb mint 3 milliót bármelyik csapat bármikor fel tud szabadítani egy Andre Johnson kaliberű játékosért. A kérdés az, hogy draftpickben vagy játékosban ki mennyit adna érte, és azt az ajánlatot elfogadná-e a csapat...Black_Adder
Deckert pl elfogadnám 😀samu09
Én ezt nem értem. Miért kellene csak 3 misit fizetnie annak a csapatnak ahova megy?
Az idei base salary-ja 10 millió dollár. Amit a texans kifizetett neki előre, az a signing bonusz, azt meg is tarthatja bármi lesz.
De ha cutolnák: akkor nem kapna egy forintot sem a texanstól, mert a base akkor nem jár.
Ha tradelik, akkor a texansnak bennragad a dead, de a fizetését viszi tovább egy másik csapathoz, ami 10 millió.
Pont ezért megy elvileg most a dumálgatás a szerződéséről, struktórálás vagy paycut ügyben. Így lehetne trade alkalmassá tenni a szerződését.
Ezt a 3 milliós dolgot, hogy annyit kellene fizetnie annak a csapatnak, ahova megy, ezt nem értem.
Valaki javítson ki ha tévedek, de szerintem ha elmegy máshova, oda viszi a szerződését.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Más: mondjatok már olyan playmaker játékosokat, akik gyűrűt mentek nyerni 30+ évesen "kis" csapatból, és összejött nekik.Giowa
Darren Sharper


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Kik azok a csapatok akik ekkora pénzt ki tudnak pengetni és bajnokesélyesek? LanceVance
Idén kevesebb, mint 3 milliót kell kipengetnie érte bármelyik csapatnak, ami nem a Houston Texans, mert a fizetése többi részét a Houston Texanstól kapja (egészen pontosan már meg is kapta és nem veszik el tőle, akárhova is megy). Kevesebb mint 3 milliót bármelyik csapat bármikor fel tud szabadítani egy Andre Johnson kaliberű játékosért. A kérdés az, hogy draftpickben vagy játékosban ki mennyit adna érte, és azt az ajánlatot elfogadná-e a csapat...Black_Adder
Deckert pl elfogadnám 😀
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 934 — we almost always almost win
Kik azok a csapatok akik ekkora pénzt ki tudnak pengetni és bajnokesélyesek? LanceVance
Idén kevesebb, mint 3 milliót kell kipengetnie érte bármelyik csapatnak, ami nem a Houston Texans, mert a fizetése többi részét a Houston Texanstól kapja (egészen pontosan már meg is kapta és nem veszik el tőle, akárhova is megy). Kevesebb mint 3 milliót bármelyik csapat bármikor fel tud szabadítani egy Andre Johnson kaliberű játékosért. A kérdés az, hogy draftpickben vagy játékosban ki mennyit adna érte, és azt az ajánlatot elfogadná-e a csapat...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

Nothing is more permanent than a temporary solution

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 267 — Cowboys fan
Fűzővel kifelé fb-os oldaláról:
"Ben Tate, a Texans volt játékosa megpróbálja összehozni, hogy a Browns tradeljen Andre Johnsonért."

Igazi jó arc 😀


több mint 10 éve
Giowa Jacksonville Jaguars Boise State Broncos 534 — Pocsék ST-nk van ma is. ¯\_(ツ)_/¯
Kik azok a csapatok akik ekkora pénzt ki tudnak pengetni és bajnokesélyesek? Hát nemtudom. Az meg hogy elmenjen pl. a Brownsba (no offense) az mennyivel előrelépés? Én azért örülnék ha maradna, de ha ennyire nem akar, akkor azért tuti h lennének motivációs gondjai.LanceVance
Minden szezon előtt megy a: figyeljünk oda a brownsra (meg a tampára), mert ha valamikor, akkor idén biztos baromi jók lesznek. +Ha irányítót húztatok volna akkor nem pattogna? (Mert ha így van, akkor jó eséllyel Jhonny lett volna a befutó -->cleveland rocks 😊 )
Más: mondjatok már olyan playmaker játékosokat, akik gyűrűt mentek nyerni 30+ évesen "kis" csapatból, és összejött nekik.

több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Kik azok a csapatok akik ekkora pénzt ki tudnak pengetni és bajnokesélyesek? LanceVance
Packers, Bengals, Colts, Chiefs, Eagles, Dolphins, Buccaneers, csupa olyan csapat aminek több, mint 10 misi cap space-e van és azért nem lenne túl nagy meglepi ha a PO-ba jutnának.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...