NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 3 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Na megnéztem a Cardinals elleni gyötrelmet...legalább innen már csak felfelé vezet az út. De ez a sok sárga zászló mi volt?! Direkt figyeltem volt olyan 5 egymásutáni play amiből négynél volt flag..adam8
flag foci van pre seasonben, meg is mondták, többi meccsen is ez van sajnos, de legalább már a fele eltelt és hamarosan kezdődik a rendes foci 😀manuszka86
akkor Clowneynak nem szóltak tegnap a flag fociról 😀 ütős volt most a védelem és végre a special team is
több mint 10 éve
manuszka86 New England Patriots 2 090 — Patriots fan
Na megnéztem a Cardinals elleni gyötrelmet...legalább innen már csak felfelé vezet az út. De ez a sok sárga zászló mi volt?! Direkt figyeltem volt olyan 5 egymásutáni play amiből négynél volt flag..adam8
flag foci van pre seasonben, meg is mondták, többi meccsen is ez van sajnos, de legalább már a fele eltelt és hamarosan kezdődik a rendes foci 😀

több mint 10 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Na megnéztem a Cardinals elleni gyötrelmet...legalább innen már csak felfelé vezet az út. De ez a sok sárga zászló mi volt?! Direkt figyeltem volt olyan 5 egymásutáni play amiből négynél volt flag..

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Az Info reszt nem tervezi valaki tovabb irni?
Pont jott volna a PO szereples....JJ...stb.

:-/ZoliZoltán
Én már jeleztem Höriéknek hogy megírnám de nem válaszoltaksamu09
Mikor? Küldjed üziben aztán beszerkesztemHöri
a fórum szerint több mint egy éve 😀 de jólvan, ha készen vagyok elküldöm.
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az Info reszt nem tervezi valaki tovabb irni?
Pont jott volna a PO szereples....JJ...stb.

:-/ZoliZoltán
Én már jeleztem Höriéknek hogy megírnám de nem válaszoltaksamu09
Mikor? Küldjed üziben aztán beszerkesztem

több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Hmm.Oks.köszi 😉
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Az Info reszt nem tervezi valaki tovabb irni?
Pont jott volna a PO szereples....JJ...stb.

:-/ZoliZoltán
Én már jeleztem Höriéknek hogy megírnám de nem válaszoltak
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Az Info reszt nem tervezi valaki tovabb irni?
Pont jott volna a PO szereples....JJ...stb.

:-/
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Cushing újra edzésben. Szép kis műtérde van. Jó lenne ha egy szezont végig tudna már játszani. Valószínű, hogy ha lenne még egy seaon ending sérülése már nem úszná meg a cutot. Nyílván önhibáján kívül de eddig csak a legelső szezonját tudta végigjátszani és elég magas a fizetése. Hiába van ott AJ és Watt még mindig Cushing az igazi kapitány és jó lenne ha látnánk végre mikor végigvezeti a csapatot egy idényen.samu09
Ebben az új sisakban már egyébként is úgy néz ki, mint a robotzsaru 😊
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Cushing újra edzésben. Szép kis műtérde van. Jó lenne ha egy szezont végig tudna már játszani. Valószínű, hogy ha lenne még egy seaon ending sérülése már nem úszná meg a cutot. Nyílván önhibáján kívül de eddig csak a legelső szezonját tudta végigjátszani és elég magas a fizetése. Hiába van ott AJ és Watt még mindig Cushing az igazi kapitány és jó lenne ha látnánk végre mikor végigvezeti a csapatot egy idényen.
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊Tomcsik
Valami olyasmi lehet a terv, hogy az idény közepéig Fitzpatrick kezd, addig meg megpróbálják Savaget felhozni. Bár én személy szerint nem hiszem, hogy lesz belőle valami. Amikor interjú van Savaggel, akkor mindig úgy néz ki, mint aki be van lassulva, meg a poénok nem szoktak leesni neki. Persze ez lehet totál nem jelent semmit, de nekem nem az jön le, hogy túlzottan éles eszű lenne, már pedig a gyors gondolkodás nem árt egy nfl irányítónak. A hétvégén is amikor touchbackre sackelték igazából volt 1-2 másodperce hogy balra vagy jobbra mozogjon, totál szembe futott vele az ember, de ehelyett csak simán összegörnyedt. Oké, ez tényleg kicsi minta, és tökre remélem, hogy nem lesz igazam, de eddig nem meggyőző.
Ami pedig Keenumot illeti, szerintem vagy kiharcolja a kezdő helyett, vagy meg se éli az 53-at. Persze utóbbira sokkal nagyobb esély van, de ha Fitz ennyire gyenge lesz, ő meg valahogy visszaszerezné az önbizalmát, és tudná a tavalyi első 2-3 meccs formáját hozni, akkor akár esélye is lehetne, de mint mondtam erre kicsi az esélyDC
...sztem hamar lemondanak majd Patrikról. Eljön újra " Kénium " ideje..ami nem fog semmi áttörést hozni, Újabb kukába dobott szezonotok lesz és jövőre jöhet egy irányító. 😀Süsü
A D annyira lesz jó, hogy sz 1/1 nem lesz meg 😀

több mint 10 éve
DaddyBear Chicago Bears 888
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊Tomcsik
Valami olyasmi lehet a terv, hogy az idény közepéig Fitzpatrick kezd, addig meg megpróbálják Savaget felhozni. Bár én személy szerint nem hiszem, hogy lesz belőle valami. Amikor interjú van Savaggel, akkor mindig úgy néz ki, mint aki be van lassulva, meg a poénok nem szoktak leesni neki. Persze ez lehet totál nem jelent semmit, de nekem nem az jön le, hogy túlzottan éles eszű lenne, már pedig a gyors gondolkodás nem árt egy nfl irányítónak. A hétvégén is amikor touchbackre sackelték igazából volt 1-2 másodperce hogy balra vagy jobbra mozogjon, totál szembe futott vele az ember, de ehelyett csak simán összegörnyedt. Oké, ez tényleg kicsi minta, és tökre remélem, hogy nem lesz igazam, de eddig nem meggyőző.
Ami pedig Keenumot illeti, szerintem vagy kiharcolja a kezdő helyett, vagy meg se éli az 53-at. Persze utóbbira sokkal nagyobb esély van, de ha Fitz ennyire gyenge lesz, ő meg valahogy visszaszerezné az önbizalmát, és tudná a tavalyi első 2-3 meccs formáját hozni, akkor akár esélye is lehetne, de mint mondtam erre kicsi az esélyDC
...sztem hamar lemondanak majd Patrikról. Eljön újra " Kénium " ideje..ami nem fog semmi áttörést hozni, Újabb kukába dobott szezonotok lesz és jövőre jöhet egy irányító. 😀
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊Tomcsik
Valami olyasmi lehet a terv, hogy az idény közepéig Fitzpatrick kezd, addig meg megpróbálják Savaget felhozni. Bár én személy szerint nem hiszem, hogy lesz belőle valami. Amikor interjú van Savaggel, akkor mindig úgy néz ki, mint aki be van lassulva, meg a poénok nem szoktak leesni neki. Persze ez lehet totál nem jelent semmit, de nekem nem az jön le, hogy túlzottan éles eszű lenne, már pedig a gyors gondolkodás nem árt egy nfl irányítónak. A hétvégén is amikor touchbackre sackelték igazából volt 1-2 másodperce hogy balra vagy jobbra mozogjon, totál szembe futott vele az ember, de ehelyett csak simán összegörnyedt. Oké, ez tényleg kicsi minta, és tökre remélem, hogy nem lesz igazam, de eddig nem meggyőző.
Ami pedig Keenumot illeti, szerintem vagy kiharcolja a kezdő helyett, vagy meg se éli az 53-at. Persze utóbbira sokkal nagyobb esély van, de ha Fitz ennyire gyenge lesz, ő meg valahogy visszaszerezné az önbizalmát, és tudná a tavalyi első 2-3 meccs formáját hozni, akkor akár esélye is lehetne, de mint mondtam erre kicsi az esély
több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Azért Andre Brown durva. Mióta az NFL-ben van 6 csapat rakta ki összesen 8 alkalommal...Asbee
szerencsére a Brown mezeket nem kell kidobni, Ronnie jött a helyére 8-)

több mint 10 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Azért Andre Brown durva. Mióta az NFL-ben van 6 csapat rakta ki összesen 8 alkalommal...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 881
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊Tomcsik
Én is ugyanezt gondoltam miközben néztem a meccset, de ha belevesszük ebbe, hogy A. Foster még nem játszott, valamint DeAndre és A.J. sincs top formában, akkor még nem írnám le öket, hisz tavaly a Titans-el is elég jól elkarézolt Fitzpatrick! Tehát ha van egy jó futójáték, akkor több ideje lesz a zsebben. Majd a 3.-ik meccs után már okosabbak leszünk. Legrosszabb esetben pedig jövöre a Texans behúzza Mariota-t és akkor meglesz a franchise QB!Toto21
hát ha jó a liga hátsóharmada, mindenképp pozitív, 14TD/12INTsutianap
Tény, de Schaub-hoz és Keenum-hoz viszonyítva tavalyi évben jobb volt a passer rating-je és a pontossága, valamint több TD-t dobott. Olyan elkapóknak mint Hunter, Washington akik annyira nem veretesek, de abban egyetértünk, hogy nem vele fog SB-t nyerni a Texans.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊Tomcsik
Én is ugyanezt gondoltam miközben néztem a meccset, de ha belevesszük ebbe, hogy A. Foster még nem játszott, valamint DeAndre és A.J. sincs top formában, akkor még nem írnám le öket, hisz tavaly a Titans-el is elég jól elkarézolt Fitzpatrick! Tehát ha van egy jó futójáték, akkor több ideje lesz a zsebben. Majd a 3.-ik meccs után már okosabbak leszünk. Legrosszabb esetben pedig jövöre a Texans behúzza Mariota-t és akkor meglesz a franchise QB!Toto21
hát ha jó a liga hátsóharmada, mindenképp pozitív, 14TD/12INT


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Toto21 Chicago Bears 5 881
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊Tomcsik
Én is ugyanezt gondoltam miközben néztem a meccset, de ha belevesszük ebbe, hogy A. Foster még nem játszott, valamint DeAndre és A.J. sincs top formában, akkor még nem írnám le öket, hisz tavaly a Titans-el is elég jól elkarézolt Fitzpatrick! Tehát ha van egy jó futójáték, akkor több ideje lesz a zsebben. Majd a 3.-ik meccs után már okosabbak leszünk. Legrosszabb esetben pedig jövöre a Texans behúzza Mariota-t és akkor meglesz a franchise QB!
több mint 10 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Hát többen ezt mondogattuk a szezon előtt hogy ok Cloney meg minden, de ki fog itt irányítani..Fitzi nem lesz ennél jobb és Kínom se...Ok higy előszezon de ha a Cards csere D je ellen ezt mind fel tudta mutatni...Na sebaj reménykedjetek a D ben vagy hogy az uj 1/1-el viszitek Marikát 😊

több mint 10 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki lett rakva Andre Brown és Dennis Johnson is. Máris tisztább a RB DC

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
 noonkick.com/2014-nfl-preseason-houston-texas-at-arizona-cardinals-condensed/
vágott meccs csak a playek, ha valakit érdekel.
több mint 10 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1


Alakul a srác.empty taxi
Azért ,hogy ott lett egyszercsak! 😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Nem azért, de a korábbi nyilatkozatokból nekem az jött le, hogy 1/1-es csapatot építenek (jó, hogy első meccs) de legalább valami hajlandóságot mutattak volna a pontszerzésre de még FG se volt. Savage safety-jénél a támadófal fáklyákkal mutatta az utat a védőnek, eszméletlen. Lehet A. J. okkal kongatta a harangot a nyáron.
több mint 10 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 327 — Lájkold a zsűrit!
Sikerült lenyomnia egy harmatos TE-t 😀silent7939
Aki nem jön rum focira az ne trasheljen 😛


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)


Alakul a srác.empty taxi
Sikerült lenyomnia egy harmatos TE-t 😀