Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.samu09
Mack egy OLB nem ILB.Sixo67
ILB-t játszik. Illetve egy meccsét néztem, akkor nagyon bent mozgott.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.samu09
Mack egy OLB nem ILB.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.adam8
BoB Cushingról: “I think if you look back at some of the guys I've dealt with that have come off a knee injury, maybe it is eight, nine games into it where they're truly trusting their knee and they’re full speed.”

Tehát Cushingot biztos nem cutolják. Reed sok interjút adott azzal kapcsolatban hogy éppen kézik át ILB-nek, aztán egyszer csak abbamaradt és hagyták a szélen. Nem tudom miben különbözik az OLB az ILB-től, hogy ennyire nehéz beletanulni, de neki nem sikerült. Fél évvel a draft után úgy gondolom, árulni kellett volna az 1/1-et, lejjebb menni és behúzni Mack-et, aki a Raiders védelmének közepén faszán aprít, így nem lenne ILB gond.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Reednek kéne középre bemennie és fasza lenne, szezon végén Cushing úgyis cut.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A Mercilusra mèg senki nem mondott sömmit, ez ennyire egyèrteműen baromsàg vagy csak le vagyok nèmítva?sutianap
Volt eddig két jó meccse. Én arra számítottam hogy Clowney és Watt egy oldalon fognak játszani és Mercilus karjaiba terelik a futót meg hasonló, de nem jött be.samu09
Így vègkèpp nem èrtem, aszittem elkezdik pakolni az izmot, hogy DE legyen. Nekem akkor lesz èrtelme, ha Mercit sikerül elpasszolni valami pickèrt, - ahhoz viszont jàtszania kell, így nembànjuk, ha pihenünk Jàde dolog èrtelmet nyer. Àmbàr túl összeesküvős így. 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
A Mercilusra mèg senki nem mondott sömmit, ez ennyire egyèrteműen baromsàg vagy csak le vagyok nèmítva?sutianap
Volt eddig két jó meccse. Én arra számítottam hogy Clowney és Watt egy oldalon fognak játszani és Mercilus karjaiba terelik a futót meg hasonló, de nem jött be.samu09
Egyébként Clowney az utolsó évére, brutális lett futás ellen is, nem sok futó ment el mellette ( ha volt ilyen egyáltalán) szezon 2. felében, csak a mobilis QB-kel nem boldogult ,azok mindig átverték.
Szerintem bőven van hely a pályán Mercilusnak is ha JD ott is van.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
A Mercilusra mèg senki nem mondott sömmit, ez ennyire egyèrteműen baromsàg vagy csak le vagyok nèmítva?sutianap
Volt eddig két jó meccse. Én arra számítottam hogy Clowney és Watt egy oldalon fognak játszani és Mercilus karjaiba terelik a futót meg hasonló, de nem jött be.
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A Mercilusra mèg senki nem mondott sömmit, ez ennyire egyèrteműen baromsàg vagy csak le vagyok nèmítva?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Váltsunk témát 😀
A Texans oldalán elkezdték elemezni Mallettet, úgyhogy kezdjük el mi is:
 www.youtube.com/watch?v=_Z0uBItsSJI
Ezt a részt én is láttam anno, mondjuk fogalmam sem volt róla ki ő 😀 A karerejéről meg mindent elmond hogy 20 yardra 0,7 másodperc alatt dob el.
több mint 9 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 890 — Circus Maximus
Gabriel!

Én is kérdeztem anno BoBról, hogy ugyan mitől QB guru. Ellenben azt inkább elfogadom, hogy offensive guru. Ahhoz ért.
BoB fél szezon alatt nem tudta implementálni a gyakorlatilag mindenben más sémáját. Nem biztos, hogy reális cél volt eleve. Én várok még két szezont vele.
Fitz miért jött? Rá nem kellet sokat költeni, gyakorlatilag kirúgták. Nem találtak megfelelő irányítót (rosteren+draft+FA) akire fel akarnák építeni a csapatot. Fitz legalább már játszott területtámadást a Billsben évekig, eleinte egész jól. Annyit látok mögötte, hogy ha legalább a QB gyorsan belerázódik a sémába, az a többieken is segít (megérteni mi is a játék). Aztán jövőre hozzák a nagy reménységet valahonnan, egy már nagyjából működő rendszerbe. Ez lehetett a terv vele és úgy általában.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Akkor 1 pár név akik kisebbek McGloinnál: Russell Wilson, Drew Brees, Johnny Manziel, Kellen Moore, Tyrod Taylor. Vick és Chase Daniel sem hiszem hogy sokkal nagyobb nála, de Bridgewater és Clausen sem izomkolosszusok. Mindegy, mert nem McGloinra volt kihegyezve a hozzászólás, hanem O'Brienre. McGloinról meg annyit hogy volt 5 perc hírneve, mostanság 3. QB Carr meg Schaub mögött. Szerintem nem csinált vele nagy csodát O'Brien, szerinted igen. 2 ember 2 vélemény.Gabriel
nem kisebb egyik sem. az egy dolog, hogy magasabbnak van nyilvántartva, mint ami (a Combine-ra nem hívták meg, így a Pro Dayen mérték, ott szoktak csalni ezzel azzal). Doug Flutie is 5-10 az nfl.comon, aztán a valóságban ennyi sem volt, lásd a Football Life-ban. aki látta élőben McGloint, pl. újságírók interjú közben, azok írták, hogy alacsonyabb, mint 6 láb. ennek megfelelően nagy fegyvertény, hogy még az NFL-ben van, mert ő nem tudja az alacsonyságát mobilitással kompenzálni, mint Russell Wilson, nem elég atletikus ahhoz. és nem a 3. számú QB, hanem a 2., a Dolphins ellen ő irányított idén, miután Carr megsérült.

choose life
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Na röviden én is megosztom a véleményem. Többen írtátok már azt hogy BOB mekkora offenzív guru, meg micsoda QB mágus úgy, hogy ezt egy szem Matt McGloin nevű irányítóra alapozzátok aki hol is tart most? .Gabriel
elég messze, tekintve, hogy McGloin mindössze 180 cm magas, nem mobilis, emellett a tenyere a legkisebb a ligában lévő QB-k közül. ilyen paraméterekkel nem nagyon fordultak meg irányítók az NFL-ben az utóbbi időben, UDFA-ként is alig akarta valaki leigazolni, még a Penn State-en is walk-on volt. ennek ellenére McGloin több meccsen volt kezdő újoncként, nem vallott szégyent, egyet meg is nyert, pont a Texans ellen. az, hogy még mindig az NFL-ben van, ráadásul a jobb backupok közé tartozik, a fizikai tulajdonságait tekintve kisebb csoda. tehát a kérdésre válaszolva, sokkal messzebb jutott, mint várták tőle, és ebben O'Briennek nagy szerepe volt.deyell
Akkor 1 pár név akik kisebbek McGloinnál: Russell Wilson, Drew Brees, Johnny Manziel, Kellen Moore, Tyrod Taylor. Vick és Chase Daniel sem hiszem hogy sokkal nagyobb nála, de Bridgewater és Clausen sem izomkolosszusok. Mindegy, mert nem McGloinra volt kihegyezve a hozzászólás, hanem O'Brienre. McGloinról meg annyit hogy volt 5 perc hírneve, mostanság 3. QB Carr meg Schaub mögött. Szerintem nem csinált vele nagy csodát O'Brien, szerinted igen. 2 ember 2 vélemény.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nekem mondjuk Cook dobómozdulata nem tetszik, kissé mint ha mélyről eresztené el a labdákat.
Ettől függetlenül látok benne potenciált.Stez
Illetve pontosságban is lenne még fejlődni valója.

több mint 9 éve
deyell Las Vegas Raiders 11 660
Na röviden én is megosztom a véleményem. Többen írtátok már azt hogy BOB mekkora offenzív guru, meg micsoda QB mágus úgy, hogy ezt egy szem Matt McGloin nevű irányítóra alapozzátok aki hol is tart most? .Gabriel
elég messze, tekintve, hogy McGloin mindössze 180 cm magas, nem mobilis, emellett a tenyere a legkisebb a ligában lévő QB-k közül. ilyen paraméterekkel nem nagyon fordultak meg irányítók az NFL-ben az utóbbi időben, UDFA-ként is alig akarta valaki leigazolni, még a Penn State-en is walk-on volt. ennek ellenére McGloin több meccsen volt kezdő újoncként, nem vallott szégyent, egyet meg is nyert, pont a Texans ellen. az, hogy még mindig az NFL-ben van, ráadásul a jobb backupok közé tartozik, a fizikai tulajdonságait tekintve kisebb csoda. tehát a kérdésre válaszolva, sokkal messzebb jutott, mint várták tőle, és ebben O'Briennek nagy szerepe volt.

choose life
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem mondjuk Cook dobómozdulata nem tetszik, kissé mint ha mélyről eresztené el a labdákat.
Ettől függetlenül látok benne potenciált.

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Tom Savage > Connor Cook , ennyi.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 032 — I like the Texans, I like who we are
Seva szerintem át kéne írnod az idézeted ("take what the defense gives you" ) nincs igazam-ra vagy az I know nothing stílusosabb lenne 😀
Amúgy ha egyszer Clowney teljesen egészségesen tér vissza (értsd: teljesen egészségesnek érzi magát), biztos hogy mindent bele fog adni hogy megmutassa. És ha az a 110 kiló izom elszánja magát tökmindegy milyen falember áll előtte. Valószínűleg őt is felhergelte már a média és meg fogja nekik adni a választ csak türelmesnek kell lenni.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
sevarafa: Szögezzük le rögtön az elején, nincs igazad. 😀

Cook. Hát ahogy én látom, nem kezeli túl jól a nyomást, a lábmunkáján van mit javítani, és nem is egy mobilis QB. Sokszor leragad egy WR-nél, és túl sokáig figyeli, ezáltal wide open WR-t, vagy más tisztább célpontot nem vesz észre, elszalasztja a lehetőséget.
Egyébként én mindenhol azt láttam, hogy inkább 2. körös prospectnek vélik, de az erős QB felhozatal miatt neki maradnia kéne egyetemen még egy évet, ami jót tenne neki.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Hát Stez, erre nem csak te lennél kíváncsi 😕 én is és sokan mások is. Remélem jövő héten okés lesz minden vele. Amúgy biztos vagyok benne, hogy bizonyítani akar, neki is ez az érdeke, meg mindenkinek.

Én azt olvastam a sérüléséről, hogy mivel nem szakadt el teljesen, ezért nehezebb tud lenni a recovery, mintja teljesen elszakadt volna, mert ha elszakad akkor műtét. Ha nem, akkor meg vagy hagyják, vagy műtét. A vagy hagyják módszernél ott a lehetőség, hogy nem regenrálódik jól, és akkor fél év mulva kitalálhatják, hogy, na jó akkor műtét...
De két műtét között is van különbség, hogy melyik milyen módszerrel, miért készül.
A legjobb szerintem az lenne, ha jövő héten már nem erről beszélnénk, hanem arról h jól tért vissza.
Én csak azt nem szeretem, amikor "csesztetve" van szerencsétlen. Lesérült, bizonyítani akar, meg még ő kapja az ívet, hogy na most már jó lenne ha csinálna valamit... hát igen, ez így van, de sérülten ez nehéz. Nem hiszem, hogy hobbiból sérült le 😛

De nincs igazam, és tudom 😉

College guruk: Ez a connor cook, ez ki a tököm? mert én eddig semmit nem hallottam róla 3 nappal ezelőttig. Azóta az összes texans usa fórumon ő folyik a csapból is. Tud róla mondani valaki valamit? Stez?
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem tudom, hogy kell idézni egy részt egy kommentből 😀 😀 bocs

Szóval Stez írására, hogy ne legyen üldözésimánia a sajtó miatt...
Miért ne? 😀
Amikor a SC headcoach-ot faggatták Clowney mentalításáról akkor is a média csinált egy eszeveszett nagy hülyeséget az egészből... volt egy srác nemt udom ki, akit a HC nagyon dícsért, hogy úristen de kurvajó a mentalítása... erre kérdezték, hogy ehhez képest Clowney-é? Erre mondta a HC, hogy Clowney-é ehhez képest "just OK"...

És ebből lett a : "Clowney has serious work ethic questions" fejezet a draft környékén... 😀
Na szóval ilyen a média . 😛sevarafa
Na itt viszont én kissé úgy látom, hogy véletlen, vagy direkt elfelejted észrevenni, hogy itt nem 1-2 ember mondta, hogy milyen problémát láttak Clowneynál. Mert ha egy valaki mondja, az lehet baromság, de ha szakértők, edzők, scoutok közül is előjönnek ilyen vélemények, akkor az már nem biztos, hogy hülyeség. Nem hiszem, hogy ezek összeülnek pókerezni, majd egymást kezdik hergelni, hogy "te figyelj már bazdmeg, hát nem adott bele mindent, hidd már el".

De alapból kissé félreértettetek engem, mert én az alap kérdésemnél, amiben azt mondtam, hogy a Texansnál is most már érezhető a frusztráltság, akkor nem arra céloztam, hogy szezon előtt lustának gondolták sokan Clowneyt, és most is biztos ez a baj.
Én arra céloztam, hogy Clowney nagyon fogadkozott, hogy bizonyítani fog, nincs igaza sokaknak róla, megmutatja. Ő nem volt biztos 1/1-es játékos, szerintem legalábbis. Mármint a redflagek miatt. A Texans bízott benne, hitt benne, és kiválasztották, és ezek után nekem szubjektív véleményem, hogy Clowneynak bizonyítania kéne, hogy mekkorát nyertek vele, nem hibáztak.
Nyilván sérült, ahogy BOB is megmondta, kurva szerencsétlen a gyerek, mert egyetemen megsérült utolsó évében, majd volt egy sérve is, amivel műtötték, TC-ben az elején rögtön kapott egy ütést, amiből agyrázkódása lett, most meg térd. Szerencsétlen, ez tény. Durva, hogy így egymás után jött szinte rögtön ez a 3-4 különböző sérülés.
Viszont az, hogy torn meniscus, az konkrétan lófaszt nem jelent. Főleg, mert Clowneynak nem torn meniscus sérülése volt, hanem partially.
Magyarul nem szakadt el teljesen a térdszalagja, csak részlegesen. Mint mondtam, baromira nem mindegy. Egyik 2, maximum 3 hónap, másik 9 hónap. Nixnek nem részleges szakadása volt. Ha Clowneynak sem az lenne, már rég IR-en csücsülne.
Egyébként szakadás és szakadás között is van különbség, mivel nem mindegy, hogy hol és hogyan szakad el a szalag. Nix meg ugye valószínűleg a régi sérülésére sérült rá, ami hatalmas szopás egyébként.

Egyszerűen csak kíváncsi lennék most már rá, mit tud a profik között Clowney. Félelmetes fizikuma és gyorsasága van, érdekelne, hogy mire megy a legjobb falemberek ellen. Egyébként szerintem idén nem nagyon játszik már, de ne legyen igazam.

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
A kèrdès a következő, Klóni ügybe. Ha vissza gyön, akkor milyen atomi javulàst làttok a beàllítàsàval? Mer Mercilus ölèg korrekt.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
Na röviden én is megosztom a véleményem. Többen írtátok már azt hogy BOB mekkora offenzív guru, meg micsoda QB mágus úgy, hogy ezt egy szem Matt McGloin nevű irányítóra alapozzátok aki hol is tart most? .Gabriel
Meg van egy Christian Hackenberg nevezetű figura. Az ő szezonja sincs sehol a tavalyihoz képest.Bondi
Szerintem BOB tud... jó csávó, de még nem vette fel az NFL szintjét.

Clowney: pont azért nem szabad gyorsítani a visszatérését, mert 1/1 volt és mindenki tőle várja a nagy dolgokat. Akkor kell nyomatni ha TELJESEN egészséges. Előtte felesleges. Ha ezt a Texans nem érti meg akkor sajnos nagyon nagy fogyatékosok vannak a vezetőségben. Amit Clowney mond, én azt igaznak veszem, nincs okom feltételezni, hogy kammantana a sérüléséről.

Nix-Clowney: Mindkettőnek torn meniscus-a volt ha jól tudom, nekem ez ugyanannak a sérülésnek tűnik. Nix-et tavaly novemberben kellett ellátni ilyen sérlés miatt. Annyira jól ment a rehab-ja, hogy még most is IR-en van. Clowney ehhez képest még mindig jól halad, remélem nem esik vissza.

Én nagyon remélem, hogy jövő héten már 100%-os lesz, de nem lepne meg ha nem lenne az...

Fitz-Keenum felépítése: azért Fitz egy jó 5 centivel magasabb meg egy 10-essel masszívabb is. Bob elmondta egy konferencián, hogy olyan QB kell, aki fizikálisan fel tudja venni az ütéseket. Nem mondom, hogy Fitz egy erőgép, de azért Keenum-nál bőven erősebb a teste. Talán. NA de Mallett.. az övé meg a legersőebb. Bár kíváncsi leszek/vagyok, mi lesz Savage sorsa. Az ő felépítése is odabasz, nagyon kemény gyerek ám. A pitts o line mögött rémálom volt az élete. Nagyon megcibálták a meccseken. Bírja az ütéseket.
Amúgy Mallett karjára nagyon kíváncsi vagyok. Szerintem Hopkins nagyon örülhet a kúúbéé cserének 😊sevarafa
Élvezet lesz nézni Malett bombáit, csak rövid passzokal van problémája nem kicsi. Szurkolok neki-tek hogy bejöjjön

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem tudom, hogy kell idézni egy részt egy kommentből 😀 😀 bocs

Szóval Stez írására, hogy ne legyen üldözésimánia a sajtó miatt...
Miért ne? 😀
Amikor a SC headcoach-ot faggatták Clowney mentalításáról akkor is a média csinált egy eszeveszett nagy hülyeséget az egészből... volt egy srác nemt udom ki, akit a HC nagyon dícsért, hogy úristen de kurvajó a mentalítása... erre kérdezték, hogy ehhez képest Clowney-é? Erre mondta a HC, hogy Clowney-é ehhez képest "just OK"...

És ebből lett a : "Clowney has serious work ethic questions" fejezet a draft környékén... 😀
Na szóval ilyen a média . 😛sevarafa
Nem e miatt lol. Számos pletyka szól arról, hogy egy lusta dög. Az egész akkor kezdődött amikor megnyert valami díjat, talán ESPN gála év play-e vagy valami ilyesmi, ahol Wade-el meg LBJ-vel fotózkodott és pakolta ki 10esével twitterre. Belekóstolt az életbe. Ez tavaly tavasszal volt. Aztán a tavaszi edzéseken az edzők állítása szerint semmit sem edzett, mert nem akart. Helyette a cserékkel meg a sérültekkel kártyázta végig a tavaszt meg a nyarat az öltözőben. Aztán amikor nyár végén elkezdődött tavaly a szezon egy negyed után lélegeztetőre tették és kb 5 playt volt a pályán a maradék 3 negyedre, amikor ő egy évvel korábban kb all down player volt. Az , hogy rossz kondiban volt az nem volt kifejezés, és ez meg is maradt kb a 4. fordulóig amikor már félidőt is bírt, fél szezonba beletelt amíg normális kondiba tette magát, emellett iszonyatos gyengén is játszott addig. Aztán volt a szezon közepén egy meccs, amit kihagyott (egyetlen kihagyott egyetemi meccse volt) , állítólag semmi baja nem volt, csak féltette magát a draft miatt, mert volt egy kisebb sérülése, igaz azzal játszott egész szezonban és addig nem hátráltatta. Sokan azt pletykálták, hogy eléggé megharagudott rá emiatt Spurrier, mert kb tényleg alig volt valami baja de ő csak nyígott , hogy akkor nem akar játszani.
Viszont ez korábban nem volt jellemző rá. 2012 nyarán szétdolgozta az agyát , 15-20 fontot magára pakolt, iszonyatosan javult , pl a futás elleni védekezése és a passzok leütési technikája. Csak reménykedni lehet, hogy nem a 2013as arcát hozza és az , hogy itt nagy fiúk között játszik sok pénzért előhozza a 2012es énjét.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem tudom, hogy kell idézni egy részt egy kommentből 😀 😀 bocs

Szóval Stez írására, hogy ne legyen üldözésimánia a sajtó miatt...
Miért ne? 😀
Amikor a SC headcoach-ot faggatták Clowney mentalításáról akkor is a média csinált egy eszeveszett nagy hülyeséget az egészből... volt egy srác nemt udom ki, akit a HC nagyon dícsért, hogy úristen de kurvajó a mentalítása... erre kérdezték, hogy ehhez képest Clowney-é? Erre mondta a HC, hogy Clowney-é ehhez képest "just OK"...

És ebből lett a : "Clowney has serious work ethic questions" fejezet a draft környékén... 😀
Na szóval ilyen a média . 😛
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na röviden én is megosztom a véleményem. Többen írtátok már azt hogy BOB mekkora offenzív guru, meg micsoda QB mágus úgy, hogy ezt egy szem Matt McGloin nevű irányítóra alapozzátok aki hol is tart most? .Gabriel
Meg van egy Christian Hackenberg nevezetű figura. Az ő szezonja sincs sehol a tavalyihoz képest.Bondi
Szerintem BOB tud... jó csávó, de még nem vette fel az NFL szintjét.

Clowney: pont azért nem szabad gyorsítani a visszatérését, mert 1/1 volt és mindenki tőle várja a nagy dolgokat. Akkor kell nyomatni ha TELJESEN egészséges. Előtte felesleges. Ha ezt a Texans nem érti meg akkor sajnos nagyon nagy fogyatékosok vannak a vezetőségben. Amit Clowney mond, én azt igaznak veszem, nincs okom feltételezni, hogy kammantana a sérüléséről.

Nix-Clowney: Mindkettőnek torn meniscus-a volt ha jól tudom, nekem ez ugyanannak a sérülésnek tűnik. Nix-et tavaly novemberben kellett ellátni ilyen sérlés miatt. Annyira jól ment a rehab-ja, hogy még most is IR-en van. Clowney ehhez képest még mindig jól halad, remélem nem esik vissza.

Én nagyon remélem, hogy jövő héten már 100%-os lesz, de nem lepne meg ha nem lenne az...

Fitz-Keenum felépítése: azért Fitz egy jó 5 centivel magasabb meg egy 10-essel masszívabb is. Bob elmondta egy konferencián, hogy olyan QB kell, aki fizikálisan fel tudja venni az ütéseket. Nem mondom, hogy Fitz egy erőgép, de azért Keenum-nál bőven erősebb a teste. Talán. NA de Mallett.. az övé meg a legersőebb. Bár kíváncsi leszek/vagyok, mi lesz Savage sorsa. Az ő felépítése is odabasz, nagyon kemény gyerek ám. A pitts o line mögött rémálom volt az élete. Nagyon megcibálták a meccseken. Bírja az ütéseket.
Amúgy Mallett karjára nagyon kíváncsi vagyok. Szerintem Hopkins nagyon örülhet a kúúbéé cserének 😊