Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
"Texans LB Jadeveon Clowney underwent microfracture knee surgery on Monday and is expected to be sidelined nine months, per sources."

innen szép visszajönni.Amadeus91
Ha ezt meglépik egyből a sérülése után akkor most nem kéne azon aggódni hogy szeptemberben vagy októberben tud-e majd játszani. Tehát a 2014-es 1/1-es várhatóan a 2016-os szezonban fog teljesen rendelkezésre állni. Mondjuk még így is jobban jártunk mint a Redskins RG3mal.samu09
Most vagy hazudozik össze-vissza a Texans stábja, vagy fogalmuk sem volt róla, mi van Clowney térdével.
Eddig azt mondták, IR-re rakják, majd utána csak kitisztítják a műtött térdét, ami azt jelenti, hogy pár héten belül már minden oké lesz.
Aztán most elvégeznek rajta egy olyan térdműtétet, ami kb. az egyik legrosszabb és legkellemetlenebb, és alsó hangon nyolc-kilenc hónap a felépülési idő, tehát szinte biztosan kihagyja a TC-t, és az is simán meglehet, hogy csak PUP-on kezdi a 2015-ös idényt.
Ehhez csak gratulálni lehet.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mért nem a Fotbal Jani?adam8
Vasárnap kiderül jobb választás lett volna-e...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
"Texans LB Jadeveon Clowney underwent microfracture knee surgery on Monday and is expected to be sidelined nine months, per sources."

innen szép visszajönni.Amadeus91
Ha ezt meglépik egyből a sérülése után akkor most nem kéne azon aggódni hogy szeptemberben vagy októberben tud-e majd játszani. Tehát a 2014-es 1/1-es várhatóan a 2016-os szezonban fog teljesen rendelkezésre állni. Mondjuk még így is jobban jártunk mint a Redskins RG3mal.samu09
Hát a faszom!!! Houstonban nincs orvosi stáb vagy mi a tököm????LanceVance
Szerintem az orvosok már az elején azt javasolták hogy fejezze be ezt a szezont és a következőre rendesen felépül ajd, de ugye nehogymár az 1/1 ne játszon így erőltették és persze meglett az eredménye.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Mért nem a Fotbal Jani?

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
"Texans LB Jadeveon Clowney underwent microfracture knee surgery on Monday and is expected to be sidelined nine months, per sources."

innen szép visszajönni.Amadeus91
Ha ezt meglépik egyből a sérülése után akkor most nem kéne azon aggódni hogy szeptemberben vagy októberben tud-e majd játszani. Tehát a 2014-es 1/1-es várhatóan a 2016-os szezonban fog teljesen rendelkezésre állni. Mondjuk még így is jobban jártunk mint a Redskins RG3mal.samu09
Hát a faszom!!! Houstonban nincs orvosi stáb vagy mi a tököm????

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
"Texans LB Jadeveon Clowney underwent microfracture knee surgery on Monday and is expected to be sidelined nine months, per sources."

innen szép visszajönni.Amadeus91
Ha ezt meglépik egyből a sérülése után akkor most nem kéne azon aggódni hogy szeptemberben vagy októberben tud-e majd játszani. Tehát a 2014-es 1/1-es várhatóan a 2016-os szezonban fog teljesen rendelkezésre állni. Mondjuk még így is jobban jártunk mint a Redskins RG3mal.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
"Texans LB Jadeveon Clowney underwent microfracture knee surgery on Monday and is expected to be sidelined nine months, per sources."

innen szép visszajönni.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
JJ a South Parkban 😀

Bondi
melyik rész?
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
JJ a South Parkban 😀


több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Cutler szerintem isteljesen korrekt QB. Pont ez volt a téma a múltkori Chicago meccsen is.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Bondi láttam valamelyik nap hogy egyetemi irányítók után kérdezősködtél a draft topicban. Nem értem miért, mikor Fitzi 6 td-ket passzol, simán meg van oldva a poszt pár évig 😀
Amúgy komolyabban, még jövőre se látok olyan jelöltet aki beválna NFL szinten az első perctől kezdve.

Szerintem most azt kéne lesni, melyik nagyobb nevű irányító alatt törik össze hamarabb a szék.
Cutlert sokan fikázzák, pedig szerintem korrekt irányító. Ha a Bocsoknak nem kell, én elfogadnám Houstonban. RG3 körülötti szitu érdekes, de szerintem jövőre ő lesz a kezdő Washingtonban. A fél franchiset odaadták érte, csodálkoznék ha máris túladnának rajta. Ráadásul nagyot is buknának vele mert 2. körnél többet senki nem adna most. De lehet a környezetváltozás jót tenne neki és neki is örülnék ha jönne.
Manning elég schaubi eredményeket mutat fel az elmúlt két évben, de szerintem az ő kirúgása vagy elcserélése a legvalószínűtlenebb (ez egy szó 😀 ). Még ha Coughlint kivágják és új HC jön, ki cserélne le egy Manninget valami Nassibra vagy még ismeretlenebb névre 😀. De az mondjuk elég nagy húzás lenne ha sikerülne Houstonba szerződtetni.
Talán meg lehetne próbálni Hoyert ha Manziel kiszorítaná a következő szezonra, de a kora miatt ő már nem hosszú távú megoldás.
Kb ennyi irányítóról tudok hogy elérhető(cske) lehet a szezon végén, és szerintem mindegyikkel jobban járnánk mint egy újonccal.samu09
Igen, nem nagyon vagyok lenyűgözve az idei felhozataltól.
Cutler, nem nagy kedvencem, de mondjuk nem is kutyaütő.
RG3, én nem nagyon látom a jövőjét Washingtonban. És Gruden sem úgy tűnik, hogy vele képzeli el a csapatot.
Hoyer...neeee...akkor maradjon inkább Fitz.
Manning, ő mondjuk jöhetne.
Egyébként nem nagyon lepődnék meg, ha jövőre ugyan ezzel a három névvel találkoznánk a rosteren.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Bondi láttam valamelyik nap hogy egyetemi irányítók után kérdezősködtél a draft topicban. Nem értem miért, mikor Fitzi 6 td-ket passzol, simán meg van oldva a poszt pár évig 😀
Amúgy komolyabban, még jövőre se látok olyan jelöltet aki beválna NFL szinten az első perctől kezdve.

Szerintem most azt kéne lesni, melyik nagyobb nevű irányító alatt törik össze hamarabb a szék.
Cutlert sokan fikázzák, pedig szerintem korrekt irányító. Ha a Bocsoknak nem kell, én elfogadnám Houstonban. RG3 körülötti szitu érdekes, de szerintem jövőre ő lesz a kezdő Washingtonban. A fél franchiset odaadták érte, csodálkoznék ha máris túladnának rajta. Ráadásul nagyot is buknának vele mert 2. körnél többet senki nem adna most. De lehet a környezetváltozás jót tenne neki és neki is örülnék ha jönne.
Manning elég schaubi eredményeket mutat fel az elmúlt két évben, de szerintem az ő kirúgása vagy elcserélése a legvalószínűtlenebb (ez egy szó 😀 ). Még ha Coughlint kivágják és új HC jön, ki cserélne le egy Manninget valami Nassibra vagy még ismeretlenebb névre 😀. De az mondjuk elég nagy húzás lenne ha sikerülne Houstonba szerződtetni.
Talán meg lehetne próbálni Hoyert ha Manziel kiszorítaná a következő szezonra, de a kora miatt ő már nem hosszú távú megoldás.
Kb ennyi irányítóról tudok hogy elérhető(cske) lehet a szezon végén, és szerintem mindegyikkel jobban járnánk mint egy újonccal.
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ha a Colts O-fal ugyanazt a formáját hozza ellenünk is mint tegnap, akkor Lucknak tényleg szerencsére lesz szüksége hogy Watt ne öldökölje le minden playben 😀 Amúgy mindegy lesz mennyire stresszelik Luckot, ha a secondary a szokásos teljesítményét hozza már bukó a meccs.samu09
mondjuk tegnap majdnem végig a 3rd center meg a 4th RG játszott 😀

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ha a Colts O-fal ugyanazt a formáját hozza ellenünk is mint tegnap, akkor Lucknak tényleg szerencsére lesz szüksége hogy Watt ne öldökölje le minden playben 😀 Amúgy mindegy lesz mennyire stresszelik Luckot, ha a secondary a szokásos teljesítményét hozza már bukó a meccs.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
They've got Lucky, cseréljék már ki akármelyik NFC South csapatra őket, nem fair 30 évig Manningfélék ellen játszani.adam8
Jó de az sem, hogy Gabbert-ek meg Bortles-ek ellen xDSixo67
Ezt most miért mondod? Bortles ma is jó volt. Az 1. félidőben...

Szegény Browns.adam8
Annyira tudtam, hogy a Colts meg fogja fordítani a meccset....Bondi
Szegény mi... Lassan lesz Luck time az nfl-ben, hihetetlen.LanceVance
Ha igen, Tebow be fogja perelni, mert azt az idősávot eredetileg róla nevezték el. 😀😀
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Na de a Coltsnak még Fitz ellen is 😀

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
They've got Lucky, cseréljék már ki akármelyik NFC South csapatra őket, nem fair 30 évig Manningfélék ellen játszani.adam8
Jó de az sem, hogy Gabbert-ek meg Bortles-ek ellen xD

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
They've got Lucky, cseréljék már ki akármelyik NFC South csapatra őket, nem fair 30 évig Manningfélék ellen játszani.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Szegény Browns.adam8
Annyira tudtam, hogy a Colts meg fogja fordítani a meccset....Bondi
Szegény mi... Lassan lesz Luck time az nfl-ben, hihetetlen.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szegény Browns.adam8
Annyira tudtam, hogy a Colts meg fogja fordítani a meccset....

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szegény Browns.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Most nézem....egy TE-t hoztuk Clowney helyére a rosterre?
Anthony Denham...mert amúgy is olyan sokszor foglalkoztatjuk őket.Bondi
Legalább már tudom ki az aki el sem olvassa a hsz-eimet:-/ xDGabriel
Basszus...pedig esküszöm, hogy olvastam 😀 kicsit szét vagyok szóródva.Bondi
Pont mint a Jaguars a 2. félidőben. 😀😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Most nézem....egy TE-t hoztuk Clowney helyére a rosterre?
Anthony Denham...mert amúgy is olyan sokszor foglalkoztatjuk őket.Bondi
Legalább már tudom ki az aki el sem olvassa a hsz-eimet:-/ xDGabriel
Basszus...pedig esküszöm, hogy olvastam 😀 kicsit szét vagyok szóródva.

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Whez. Szerintem a 17. heti meccs még ennél is simább W lesz majd nektek. A maradék kettőt kell valahogy hoznotok a POhoz.
több mint 9 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Melyik csapatokat kell figyelnünk a wild card szempontjából?samu09
Túl sokat. 😉 6 vereséggel szerintem egyszerűbb lesz divíziót nyerni, ha ma kikap a Colts, mint szabadkártyát elcsípni*. Ha nyeri a Houston a hátralévő meccseit, akkor csoportgyőztes lesz, mert jobb lesz a konf mérlegük, mint az Indianapolisé.

szerk.: *úgy értem, hogy ha nem nyertek a Colts ellen, akkor hét vereséggel esélytelen a wild card. Különösen, hogy az ellenlábas csapatok közül a Steelers és Bengals is nyert ellenetek. A Ravenst még megverhetitek. Chargers, Dolphins, Chiefs, Bills meg még mind versenyben van papíron a PO-ért és még csak öt vereségük van (a Kansas Citynek csak négy).