NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mondjatok árulónak de jobban várom focijani bemutatkozását mint a colts elleni meccset 😀samu09
Szóval akkor nálad már Johnny Cash > JJ Watt?

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Mondjatok árulónak de jobban várom focijani bemutatkozását mint a colts elleni meccset 😀samu09
Mondjatok szemétládának, de remélem feltörlik a kertitörpével a pályát.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mondjatok árulónak de jobban várom focijani bemutatkozását mint a colts elleni meccset 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Clowney és Jamison IR listára került. Helyüket két eddigi PS tag Jason Ankrah és Keith Browner vették át. Ankrah idén már volt az aktív roster tagja. A PS-ben eddig csak egyikőjük helye kelt el. Kourtnei Brown OLB érkezett. Ő a Clemsonra járt, volt már a Bills, a Lions és a Rams tagja is, de még nem játszott NFL meccsen.Gabriel
Ankrah-nak lehet be is kell állnia. Mercilus egész héten nem edzett a bokája miatt. Pedig Watt után ő volt a legveszélyesebb a szezonban.
több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Clowney és Jamison IR listára került. Helyüket két eddigi PS tag Jason Ankrah és Keith Browner vették át. Ankrah idén már volt az aktív roster tagja. A PS-ben eddig csak egyikőjük helye kelt el. Kourtnei Brown OLB érkezett. Ő a Clemsonra járt, volt már a Bills, a Lions és a Rams tagja is, de még nem játszott NFL meccsen.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts RT Gosder Cherilus says Jadeveon Clowney is "screwed" after undergoing microfracture knee surgery.
Cherilus had the same operation a couple years ago, but plays a position that doesn't rely on explosion. "They told me I would be back in 12 months. I fought and came back in nine months. But it wasn't right. You are going to deal with stuff for the rest of your career. Period. You have to be extremely disciplined. You have to do all the little things. Man, I'm telling you – it's hard." Clowney, whose drive was questioned in the lead-up to the draft, faces a long, excruciating rehab.Stez
Az várható lesz hogy felépüls után már nem lesz olyan robbanékony,de akkor meg pakolni kell rá súlyt és visszarakni DE-be.samu09
Szerintem nem.
Elég gyors, és erős is. Robbanékony volt, ami hatalmas fegyver, ám ha ebből veszít, akkor is eredményes pass rusher tud lenni, akár 4-3 DE-ként, akár 3-4-es OLB-ként. Ugye a kérdés az, a térdét mennyire sikerül rendbe rakni, meg mennyire marad meg nála ez a súlyos sérülés. És ez nem csak fizikailag érthető, mert egy ilyen mentálisan is tönkretehet egy játékost.
Azt ugye korábban mondtam, hogy legtöbbek elmondása alapján most már folyamatos fájdalmakkal kell játszania, kérdés, hogy ezen felül milyen csapásokat hoz el ez az egész sérülés nála.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Colts RT Gosder Cherilus says Jadeveon Clowney is "screwed" after undergoing microfracture knee surgery.
Cherilus had the same operation a couple years ago, but plays a position that doesn't rely on explosion. "They told me I would be back in 12 months. I fought and came back in nine months. But it wasn't right. You are going to deal with stuff for the rest of your career. Period. You have to be extremely disciplined. You have to do all the little things. Man, I'm telling you – it's hard." Clowney, whose drive was questioned in the lead-up to the draft, faces a long, excruciating rehab.Stez
Az várható lesz hogy felépüls után már nem lesz olyan robbanékony,de akkor meg pakolni kell rá súlyt és visszarakni DE-be.
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Colts RT Gosder Cherilus says Jadeveon Clowney is "screwed" after undergoing microfracture knee surgery.
Cherilus had the same operation a couple years ago, but plays a position that doesn't rely on explosion. "They told me I would be back in 12 months. I fought and came back in nine months. But it wasn't right. You are going to deal with stuff for the rest of your career. Period. You have to be extremely disciplined. You have to do all the little things. Man, I'm telling you – it's hard." Clowney, whose drive was questioned in the lead-up to the draft, faces a long, excruciating rehab.

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Na de ha Clowney első másfél, éve 0, akkor 2,5 év maradt a szerződéséből -> beszoptuk 😀adam8
Mondjuk ha a rookie szerződése után az első dolga az lesz, hogy elhúz innen a viharba, akkor tényleg szopás, hisz azért csak egy 1/1-ről van szó. 😊
De majd emlékeztessetek, erre térjünk vissza három év múlva. 😀

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Na de ha Clowney első másfél, éve 0, akkor 2,5 év maradt a szerződéséből -> beszoptuk 😀

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
A döntései miatt nem lesz sosem elit QB, nem a leader hiányosságai miatt.
Érthetetlen dobásai és döntései vannak sokszor, elképesztő hibái, pickjei. Hiába szar a playcall, hiába szar Trestman, ezek a hibák Cutler butaságaiból jönnek, és Trestman előtt is megvoltak azért, tehát joggal feltételezhetjük, hogy nem fogja kinőni ezeket.
Korrekt QB-nak ettől még korrekt, és egy Texanson simán segítene is, de én nem hinném, hogy kirakják Chicagóból, vagy eladják.Stez
Lehet kicsit félreérthetően írtam. Mentális dolgaihoz tartozik az is, hogy sokszor szar döntést hoz. Persze ezzel nem egyszer csinált nagy 4. Negyedes comebackot, meg persze eladott temérdek labdát. Amúgy remélem nem tradeljük el most. Sokkal nagyobb bajunk van most a QB posztnál. A védelem olyan mint egy ementáli sajt. Azt kéne rendbe tenni. A mi csoportunkban csak elit védelemmel és dúrva pass rushal lehet keresni valamit ( Rodgers, Stafford és megvannak az elit elkapónk is Nelson, Cobb, Megatron , Tate) A Lions védelme idén kőkemény, harcban is vannak a PO-ért és 1x már legyőzték a sajtikat....

több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha ez a forgatókönyv jön be, az azt jelenti, hogy clowney első másfél-két éve teljesen kuka. hiába lesz mindjuk 3. évében egy állat, az a houstonon idén, ill. jövőre sem segít, szóval kijelenthető, hogy severafa csúnyán elbaszta a houston 1/1 pickjét... 😀peach
Azt tudtad, hogy nem én voltam aki leadta a pikket? Én csak őt akartam... És most is örülök, hogy őt hoztuk... szerencsétlen a helyzet, de ez van. Te tudtad előre, hogy le fog sérülni és "kuka" lesz az első két éve? Miért nem szóltál?sevarafa
Próbáltam, én a qb draft pártján voltam, írtam is itt.... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
A döntései miatt nem lesz sosem elit QB, nem a leader hiányosságai miatt.
Érthetetlen dobásai és döntései vannak sokszor, elképesztő hibái, pickjei. Hiába szar a playcall, hiába szar Trestman, ezek a hibák Cutler butaságaiból jönnek, és Trestman előtt is megvoltak azért, tehát joggal feltételezhetjük, hogy nem fogja kinőni ezeket.
Korrekt QB-nak ettől még korrekt, és egy Texanson simán segítene is, de én nem hinném, hogy kirakják Chicagóból, vagy eladják.

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Bondi láttam valamelyik nap hogy egyetemi irányítók után kérdezősködtél a draft topicban. Nem értem miért, mikor Fitzi 6 td-ket passzol, simán meg van oldva a poszt pár évig 😀
Amúgy komolyabban, még jövőre se látok olyan jelöltet aki beválna NFL szinten az első perctől kezdve.

Szerintem most azt kéne lesni, melyik nagyobb nevű irányító alatt törik össze hamarabb a szék.
Cutlert sokan fikázzák, pedig szerintem korrekt irányító. Ha a Bocsoknak nem kell, én elfogadnám Houstonban. RG3 körülötti szitu érdekes, de szerintem jövőre ő lesz a kezdő Washingtonban. A fél franchiset odaadták érte, csodálkoznék ha máris túladnának rajta. Ráadásul nagyot is buknának vele mert 2. körnél többet senki nem adna most. De lehet a környezetváltozás jót tenne neki és neki is örülnék ha jönne.
Manning elég schaubi eredményeket mutat fel az elmúlt két évben, de szerintem az ő kirúgása vagy elcserélése a legvalószínűtlenebb (ez egy szó 😀 ). Még ha Coughlint kivágják és új HC jön, ki cserélne le egy Manninget valami Nassibra vagy még ismeretlenebb névre 😀. De az mondjuk elég nagy húzás lenne ha sikerülne Houstonba szerződtetni.
Talán meg lehetne próbálni Hoyert ha Manziel kiszorítaná a következő szezonra, de a kora miatt ő már nem hosszú távú megoldás.
Kb ennyi irányítóról tudok hogy elérhető(cske) lehet a szezon végén, és szerintem mindegyikkel jobban járnánk mint egy újonccal.samu09
Chicago fanként nem kedvelem Cutlert, de ahogy írtad korrekt QB. Az idei gyenge teljesítménye, nem csak az ő hibája. Trestman fantasztikus game planje erősen közrejátszik (85% pass 15% futás) , futójátékot kiírták Trestman szótárából... A fantasztikus D miatt jobbára hátrányba játszunk, ami miatt sokszor olyat erőltet Cutler, amit nem kéne. A fal sem védi meg olyan jól, mint tavaly. Így azért könnyebb ennyi intet összehozni. Voltak idén nagyon szar meccsei és na ná, hogy a nyakába akarnak varrni mindent, de nem csak az ő érdeme ez a szar szezon. Technikailag Cutler elit QB lenne, bármit meg tud dobni..., én inkább a mentális dolgai miatt nem kedvelem. Valahogy nem tud igazi vezér lenni...Trade esetén ne feledjük, hogy zsíros lóvét kell neki fizetni, ez eltántorító lehet...én előbb vágnám ki Trestmant, minthogy Cutlert eltradeljem, de meglátjuk mi lesz...

több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha ez a forgatókönyv jön be, az azt jelenti, hogy clowney első másfél-két éve teljesen kuka. hiába lesz mindjuk 3. évében egy állat, az a houstonon idén, ill. jövőre sem segít, szóval kijelenthető, hogy severafa csúnyán elbaszta a houston 1/1 pickjét... 😀peach
Azt tudtad, hogy nem én voltam aki leadta a pikket? Én csak őt akartam... És most is örülök, hogy őt hoztuk... szerencsétlen a helyzet, de ez van. Te tudtad előre, hogy le fog sérülni és "kuka" lesz az első két éve? Miért nem szóltál?sevarafa
Hogy most elmondhassa, hogy NEM VOLT IGAZAD!

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Ha ez a forgatókönyv jön be, az azt jelenti, hogy clowney első másfél-két éve teljesen kuka. hiába lesz mindjuk 3. évében egy állat, az a houstonon idén, ill. jövőre sem segít, szóval kijelenthető, hogy severafa csúnyán elbaszta a houston 1/1 pickjét... 😀peach
Azt tudtad, hogy nem én voltam aki leadta a pikket? Én csak őt akartam... És most is örülök, hogy őt hoztuk... szerencsétlen a helyzet, de ez van. Te tudtad előre, hogy le fog sérülni és "kuka" lesz az első két éve? Miért nem szóltál?
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ha ez a forgatókönyv jön be, az azt jelenti, hogy clowney első másfél-két éve teljesen kuka. hiába lesz mindjuk 3. évében egy állat, az a houstonon idén, ill. jövőre sem segít, szóval kijelenthető, hogy severafa csúnyán elbaszta a houston 1/1 pickjét... 😀peach
Szerintem senki nem arra gondolt, mikor azt mondta hogy Clowney nm éri meg az 1/1-et mert sérülékeny. Akkor tudnánk megmondani hogy megérte-e ha játszik legalább 10 meccset. De mondjuk így azért nem érte meg mert sérülékeny és még a következő szezonban sem lesz pályán végig, + azután is valószínűleg fájdalomcsillapítóval játssza le az egész pályafutását.

Amúgy már megtárgyaltuk, hogy nincs fasza QB azok közül aki valszeg kijön a draftra, és megbeszéltük melyik nfl-es irányítók elnnének jók a csapatba, de ezen kívűl mi a need a csapatnál? ILB az első ami eszembe jut, mondjuk Cushing ha kibírja ezt a szezont a térde akkor jövőre már jobb lesz. A CB a következő, mert a passz elleni védekezésünk katasztrófa idén, de akkor egy nagy fizetésűt el kéne engedni (JoJo vagy Kareem).
több mint 9 éve
peach Atlanta Falcons 14 713 — a new hope (again)
Ha ez a forgatókönyv jön be, az azt jelenti, hogy clowney első másfél-két éve teljesen kuka. hiába lesz mindjuk 3. évében egy állat, az a houstonon idén, ill. jövőre sem segít, szóval kijelenthető, hogy severafa csúnyán elbaszta a houston 1/1 pickjét... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 9 éve
Stez SMU Mustangs 43 249 — Whoops, looks like something went wrong.
Suh azt mondta, hogy az ügynöke dönti el az ajánlatok alapján, hogy hol fog játszani.
Érdekes nyilatkozat volt, ezek szerint szarik rá, hol állatkodik, de biztos nem marad Detroitban.
3-4-ben érdekes lenne Watt másik oldalán. Mondjuk ha már összeáll egy Suh-Watt-Clowney DL, akkor lehet, hogy 4-3-mat játszatnék a védelemmel.
Clowneynál amúgy olvastam a térdéről. A műtét, amit neki most megcsinálnak, az egyik legdurvább térdműtétnek számít, és elég sok játékos van, aki utána nem tudta azt hozni, amit előtte, illetve még azt olvastam, hogy az ilyen műtét után a térdben sosem szűnik meg a fájdalom, és az alany folyamatosan érezni fog némi fájdalmat. Ez érdekes mondjuk.
Kíváncsi leszek, Clowney esetében mi lesz, ő még fiatal, gyorsabban gyógyul, bár az, hogy ilyen fizikummal is négy meccset bírt, nem túl biztató.
És ugye 8-9 hónap, míg felépül, tehát a 2015-ös szezon elejére. Nevetni biztos nem fogják rögtön, hiszen tuti a TC-t is végigüli majd, szerintem PUP-on kezd.
Nagyon kíváncsi leszek rá, hogy mi sül ki ebből, jövőre megnézném teljesen egészségesen végre, hogy mit tud a profik között.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Most nézem....egy TE-t hoztuk Clowney helyére a rosterre?
Anthony Denham...mert amúgy is olyan sokszor foglalkoztatjuk őket.Bondi
Legalább már tudom ki az aki el sem olvassa a hsz-eimet:-/ xDGabriel
Basszus...pedig esküszöm, hogy olvastam 😀 kicsit szét vagyok szóródva.Bondi
Persze-persze....😀
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
SB Nationön lehozták, hogy ha annyival emelkedik jövőre a cap amennyit mondanak, akkor Rick Smith elhozhatná Suh-t Detroitból (merhogy nagy kedvence de eddig nem hallottam róla mindegy) és akkor fasza lenne a védelem meg minden, de még akkor se lenne aki passzoljon. Megint fasza offseason elé nézünk úgy látom 😀samu09
Suh-ról azt olvastam, hogy valami olyasmit nyilatkozott, hogy ő NY-ban szeretne leginkább jàtszani. Valószínűleg nyomós érvek kellenek majd hozzá, hogy ha onnan kap ajánlatot, ne azt válassza.peterbadbone
ezek szerint jó lesz jövőre a Bills D#.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Áh, mi sem balhés sem dirty játékosokat nem hozunk soha, Suh meg utóbbiba azért a golyócsavarós move-jaival eléggé belesik. 😀

több mint 9 éve
peterbadbone Las Vegas Raiders USC Trojans 1 619 — Sin City Raiders fan
SB Nationön lehozták, hogy ha annyival emelkedik jövőre a cap amennyit mondanak, akkor Rick Smith elhozhatná Suh-t Detroitból (merhogy nagy kedvence de eddig nem hallottam róla mindegy) és akkor fasza lenne a védelem meg minden, de még akkor se lenne aki passzoljon. Megint fasza offseason elé nézünk úgy látom 😀samu09
Suh-ról azt olvastam, hogy valami olyasmit nyilatkozott, hogy ő NY-ban szeretne leginkább jàtszani. Valószínűleg nyomós érvek kellenek majd hozzá, hogy ha onnan kap ajánlatot, ne azt válassza.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
SB Nationön lehozták, hogy ha annyival emelkedik jövőre a cap amennyit mondanak, akkor Rick Smith elhozhatná Suh-t Detroitból (merhogy nagy kedvence de eddig nem hallottam róla mindegy) és akkor fasza lenne a védelem meg minden, de még akkor se lenne aki passzoljon. Megint fasza offseason elé nézünk úgy látom 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Clowney ügyre tipikusan igaz: "nagy akarásnak nyögés a vége"...
Jó lenne ha jövőre nem kezdenék el ugyanazt ami idén volt...IR-re kell tenni, és viszontlátásra... addig meg hallgatjuk a bust-os sztorikat... még mindig ez a legjobb választás... ha erőltetik és nem 100%-os a gyerek, akkor tényleg bust lesz... 100%-osan 1/1... ha csak a felét hozzuk ki a gyerekből, mint ami benne van, akkor meg bust... remélem adnak időt a rehabnak és nem kell azt olvasnom pár nap/hét/hónap múlva, hogy uuuristen milyen jól halad a felépüléssel és szinte már vissza is térhet... annak nincs értelme