NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintetek ha Watt ma szerez egy elkapott TD-t, egy fumble recovery TD-t és sackel kétszer ő lesz az mvp? 😀
Tudom hogy PO nélkül nehéz meg védő nem kap ilyet de ha a tényeket nézzük: Watt egy DE, tehát annyi lenne a dolga hogy megkergesse az irányítót, de ezen felül még TD-ket kap el, INT-eket csinál és az sem mellékes hogy miatta a többiek is jobban játzanak. Plusz mondjatok egy meccset amikor Watt rosszul játszott vagy nem csinált valami elképesztőt. Nincs ugye? Viszont Murray pl nem szerzett TD-t öt meccsen is (ellenünk se 😀). Rogers, Romo és Manning pedig csak a saját dolgukat végzik (mondjuk azt qrvajól), de egyáltalán nem teljesítenek túl. Ők nem NFL játékosok, csak irányítók. Ha már a liga ennyire megkönnyítette a dolgukat hogy akkor is 15 yard büntetés jár ha csúnyán néznek az irányítóra, akkor inkább kapja Murray.
De amúgy Watt érdemelné meg és most elfogult is vagyok csá 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
120 yard
5 perce ·
Andre Johnson nagybátyja pár nappal ezelőtt olyat nyilatkozott, hog Johnson annyira oda meg vissza van a Houston Texansért, hogy még fizetéscsökkentésbe is belemenne azért, hogy onnan vonulhasson vissza. Johnson most maga is megszólalt az ügyben: állítja, hogy ő ugyan nem mondott ilyet, és a nagybátyja minden bizonnyal egy hülye.

Amari Cooper jöhet a helyére.samu09
Johnson ezzel a viselkedésével lassan minden Texans drukker ellenszenvét kivívja.Bondi
A legjobb az lenne ha elmenne. Trade keretén belül lenne a legkézenfekvőbb, de ha nincs rá licit (amit kétkedve hinnék el), akkor cut. Sok hely felszabadulna a cap-ben. Én nagyon kis esélyt látok rá, hogy Andre maradni fog. 16 milliós cap-et nagyon nem ér. Még a felét sem. Pár éve nehezen tudtam volna elképzelni, hogy ezt mondom, de: Andre OUT!!!!!!
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
120 yard
5 perce ·
Andre Johnson nagybátyja pár nappal ezelőtt olyat nyilatkozott, hog Johnson annyira oda meg vissza van a Houston Texansért, hogy még fizetéscsökkentésbe is belemenne azért, hogy onnan vonulhasson vissza. Johnson most maga is megszólalt az ügyben: állítja, hogy ő ugyan nem mondott ilyet, és a nagybátyja minden bizonnyal egy hülye.

Amari Cooper jöhet a helyére.samu09
Johnson ezzel a viselkedésével lassan minden Texans drukker ellenszenvét kivívja.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintetek jövőre kivel futunk neki? Én Mallett-re tippelnék, csere Fitz és Savage.LanceVance
Fitznek lejár a szerződése és lehet azzal a 6 td-s meccsel nem győzött meg mindenkitsamu09
Fitz két éves szerződést kapott, úgyhogy a jövő évre mindenképp van kontraktusa.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
120 yard
5 perce ·
Andre Johnson nagybátyja pár nappal ezelőtt olyat nyilatkozott, hog Johnson annyira oda meg vissza van a Houston Texansért, hogy még fizetéscsökkentésbe is belemenne azért, hogy onnan vonulhasson vissza. Johnson most maga is megszólalt az ügyben: állítja, hogy ő ugyan nem mondott ilyet, és a nagybátyja minden bizonnyal egy hülye.

Amari Cooper jöhet a helyére.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintetek jövőre kivel futunk neki? Én Mallett-re tippelnék, csere Fitz és Savage.LanceVance
Fitznek lejár a szerződése és lehet azzal a 6 td-s meccsel nem győzött meg mindenkit
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Szerintetek jövőre kivel futunk neki? Én Mallett-re tippelnék, csere Fitz és Savage.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem ha jól lehozza Jax meccset és főleg ha nyerünk, adnak neki egy esélyt jövőre.adam8
Mondjuk kiváncsi leszek...mert Savage BoB embere, nem hiszem hogy berakná PS-re. Mi van ha "ellopja" onnan valaki.Bondi
Mallett inkább BoB embere mint Savage. Hozzá annyi köze van hogy ő drsftolta de látod nem bízik benne annyira hogy kezdő meccset adjon neki. És valszeg a Ravens ellen kiszoptunk volna ha ő kezd.samu09
Savage megsérült a Colts ellen, ezért hoztuk Keenum-ot. Ha nem akkor ő kezdett volna a Ravens és a Jax ellen is.Bondi
Hát ebben nem vagyok biztos. Keenum akkor is jött volna ha Savage nem sérül meg és akkor már ki is játszotta volna őt, ha meg nem, a Ravens ellen még az első félidőbe beállt volna.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem ha jól lehozza Jax meccset és főleg ha nyerünk, adnak neki egy esélyt jövőre.adam8
Mondjuk kiváncsi leszek...mert Savage BoB embere, nem hiszem hogy berakná PS-re. Mi van ha "ellopja" onnan valaki.Bondi
Mallett inkább BoB embere mint Savage. Hozzá annyi köze van hogy ő drsftolta de látod nem bízik benne annyira hogy kezdő meccset adjon neki. És valszeg a Ravens ellen kiszoptunk volna ha ő kezd.samu09
Savage megsérült a Colts ellen, ezért hoztuk Keenum-ot. Ha nem akkor ő kezdett volna a Ravens és a Jax ellen is.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem ha jól lehozza Jax meccset és főleg ha nyerünk, adnak neki egy esélyt jövőre.adam8
Mondjuk kiváncsi leszek...mert Savage BoB embere, nem hiszem hogy berakná PS-re. Mi van ha "ellopja" onnan valaki.Bondi
Mallett inkább BoB embere mint Savage. Hozzá annyi köze van hogy ő drsftolta de látod nem bízik benne annyira hogy kezdő meccset adjon neki. És valszeg a Ravens ellen kiszoptunk volna ha ő kezd.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem ha jól lehozza Jax meccset és főleg ha nyerünk, adnak neki egy esélyt jövőre.adam8
Mondjuk kiváncsi leszek...mert Savage BoB embere, nem hiszem hogy berakná PS-re. Mi van ha "ellopja" onnan valaki.

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Szerintem ha jól lehozza Jax meccset és főleg ha nyerünk, adnak neki egy esélyt jövőre.

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Erről szól a foci. Főleg az ilyen peremembereknek, mint Keenum. Szerintem igencsak örül neki, hogy 67 000 dollárt zsebre tesz és játszi két meccsen is, mintsem otthon ül és les ki a fejéből.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Eddig is csekély esélyünk volt beosonni a PO mezőbe, de ez talán még tovább csökken...

The Texans aren’t the only team relying on a backup quarterback to make the playoffs.

With Kansas City starting QB Alex Smith out with a lacerated spleen, the Chiefs will turn to backup Chase Daniel for Sunday’s home contest against San Diego.

Cleveland announced Friday that undrafted rookie Connor Shaw will get the call on the road against Baltimore. Starter Brian Hoyer and backup Johnny Manziel are out.

Azért fejezzük be szépen a szezont, hogy ne legyen az, hogy rajtunk múlt 😊Bondi
Én arra leszek kíváncsi, hogy Keenummal mi lesz. Az elég paraszt lenne ha szezon végén megint elküldenék.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Eddig is csekély esélyünk volt beosonni a PO mezőbe, de ez talán még tovább csökken...

The Texans aren’t the only team relying on a backup quarterback to make the playoffs.

With Kansas City starting QB Alex Smith out with a lacerated spleen, the Chiefs will turn to backup Chase Daniel for Sunday’s home contest against San Diego.

Cleveland announced Friday that undrafted rookie Connor Shaw will get the call on the road against Baltimore. Starter Brian Hoyer and backup Johnny Manziel are out.

Azért fejezzük be szépen a szezont, hogy ne legyen az, hogy rajtunk múlt 😊

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Kellemes ünnepeket Texanok! 😊 Idén playoffot fog hozni a Jézuska. 😊

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Kellemes ünnepeket srácok!!!

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kellemes ünnepeket mindenkinek.
Vasárnap remélem örülhetünk.
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Boldog Karácsonyt 😊
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Boldog karácsonyt mindenkinek 😊Bondi
Boldog Houston rájátszást mindenkinek 😊
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Boldog karácsonyt mindenkinek 😊

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom mi alapján, de kiszámították, hogy 12% esély van arra hogy a Houston PO-ba jut. Szerintem tavaly nyáron kevesebb volt rá az esély hogy 1/1 lesz a dologból úgyhogy azt kell mondanom elég jól állunk 😀😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ha a pályán Keenum, nincsen semmi kínom 😊adam8
Iktriad te vagy az?Sixo67
Nem, én majd Keenumban fogok nevetni, ahogy Watték kiblitzelik a szart is szegény Bortlesből vasárnap. Tegnap 26-szor csinálták ezt meg Flaccoval.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
A Chiefs győzelmet még elis tudom képzelni, de focijani összesen nem passzol annyit eddig mint Foster 😀 Ha meg sérült és Hoyer játszik akkor se vagyunk közelebb 😀samu09
Na ez az, ez a Brown-s nem fogja tudni megverni a Ravens, a focijancsit meg inkább nem kommentálom...