NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Nem ő is új volt ha jól emlékszem Falconstól jött de sokat nem mutatott . Brown Myers és Brooks számai is idén sokkal gyengébbek voltak mint elvárható....swatt99
Duane Brown és Brooks magasan a legjobbak között volt idén, nem tudom miről beszélsz. Myers esett vissza kicsit idénre.
Brooks még mindig fog fejlődni. Ő kifejezetten jó guard. Myers helyére meg lassan úgyis kell valaki, meg az ő teljesítményén már nem egy Line coach fog javítani, max sajátmaga.sevarafa
Myers már innen fog visszavonulni. Még mindig a liga legjobb centerei között van és rajta kívül csak Ben Jones tudná eljátszani ezt a posztot mert egyetemen center volt, de szerintem van még 3 év az öregben.
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Nem ő is új volt ha jól emlékszem Falconstól jött de sokat nem mutatott . Brown Myers és Brooks számai is idén sokkal gyengébbek voltak mint elvárható....swatt99
Duane Brown és Brooks magasan a legjobbak között volt idén, nem tudom miről beszélsz. Myers esett vissza kicsit idénre.
Brooks még mindig fog fejlődni. Ő kifejezetten jó guard. Myers helyére meg lassan úgyis kell valaki, meg az ő teljesítményén már nem egy Line coach fog javítani, max sajátmaga.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A battleredblog szerint érdemes lenn első körben RB-t húzni, mert Foster már nem mai csirke, Blue pedig még nem bírna egyedül egy szezont ha Foster kidőlne.
Szerintem meg érdemes lenne megtartani az idei futótriót. Blue elég veszélyes futó lesz akár már jövőre is, így nem kell minden terhet Fosterre rakni hogy megsérüljön.samu09
Ha az előző évben húztál egy futót, aki akár be is válhat akkor nem feltétlenül kell a következőben egy első kőrt RB-re áldozni.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Már tavaly is lehetett hallani Brian Ferentz érkezéséről...hajrá!

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A battleredblog szerint érdemes lenn első körben RB-t húzni, mert Foster már nem mai csirke, Blue pedig még nem bírna egyedül egy szezont ha Foster kidőlne.
Szerintem meg érdemes lenne megtartani az idei futótriót. Blue elég veszélyes futó lesz akár már jövőre is, így nem kell minden terhet Fosterre rakni hogy megsérüljön.
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.samu09
Nem ő is új volt ha jól emlékszem Falconstól jött de sokat nem mutatott . Brown Myers és Brooks számai is idén sokkal gyengébbek voltak mint elvárható....
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Kirúgták az OL edzőt, Paul Dunnt. Ő még Kubiak idejéből maradt.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Quessenberyvel mia helyzet? Fog már játszani a következő szezonban?samu09
Ha jól olvastam még mindig kezelésekre jár. Először gyógyuljon meg....

több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Kíváncsian várom a 2. évét! 😛
több mint 9 éve
DC Houston Texans 1 242 — Texans fan
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...ZoliZoltán
Mivel az első meccs első félidejében elszállt a térde, úgy elég nehéz...
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...ZoliZoltán
3 meccs alatt nem is rossz.

több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...ZoliZoltán
most csak kipihente az egyetemi időszakot majd jövőre:d
több mint 9 éve
ZoliZoltán Minnesota Vikings 5 274 — E/1
Clowneynak nem volt egy csúcs szezonja.....7 tackle?4 meccs?
1/1...
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Quessenberyvel mia helyzet? Fog már játszani a következő szezonban?
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
pff grade alapján Duane Brown a 9-ik, Derek Newton a 18ik legjobb tackle volt az alapszakasz folyamán. Egyedül a Texans adott 2 tackle-t is a legjobb 18-ban. (EZt benéztem, mert a Philly is kettőt adott, bocsesz )

Derek Newton fejlődése tagadhatatlan, meg kell tartani mindenképpen. Nem gondoltam volna egy évvel ezelőtt, hogy Newtonra majd azt mondom, hogy kell. De hát itt az idő: Derek Newton KELL...

Pass blokkolásban kell erősödnie, rengeteg siettetés érkezett róla, viszont csak 2 sack.

Sőt, azt is most láttam, hogy ha csak az RT-ket nézzük akkor a 6ik lgjobb volt 😀sevarafa
Végre újra kialakulóban van egy fasza OL, csak mondjuk Brown-n kívül senkinek sincs hosszú távú szerződése. Myers, Jones és Brooks 16-ban lesznek FA-k. Idén pedig Newton. Myers már nem nagyon fog másik szerződést kapni, pedig nagyon szimpatikus játékos, nehéz lesz megtalálni az ő helyére majd az embert.Bondi
Igen, bár Myers játéka egyre inkább gyengül. szépen lassan ideje lesz új center után nézni.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
pff grade alapján Duane Brown a 9-ik, Derek Newton a 18ik legjobb tackle volt az alapszakasz folyamán. Egyedül a Texans adott 2 tackle-t is a legjobb 18-ban. (EZt benéztem, mert a Philly is kettőt adott, bocsesz )

Derek Newton fejlődése tagadhatatlan, meg kell tartani mindenképpen. Nem gondoltam volna egy évvel ezelőtt, hogy Newtonra majd azt mondom, hogy kell. De hát itt az idő: Derek Newton KELL...

Pass blokkolásban kell erősödnie, rengeteg siettetés érkezett róla, viszont csak 2 sack.

Sőt, azt is most láttam, hogy ha csak az RT-ket nézzük akkor a 6ik lgjobb volt 😀sevarafa
Végre újra kialakulóban van egy fasza OL, csak mondjuk Brown-n kívül senkinek sincs hosszú távú szerződése. Myers, Jones és Brooks 16-ban lesznek FA-k. Idén pedig Newton. Myers már nem nagyon fog másik szerződést kapni, pedig nagyon szimpatikus játékos, nehéz lesz megtalálni az ő helyére majd az embert.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
pff grade alapján Duane Brown a 9-ik, Derek Newton a 18ik legjobb tackle volt az alapszakasz folyamán. Egyedül a Texans adott 2 tackle-t is a legjobb 18-ban. (EZt benéztem, mert a Philly is kettőt adott, bocsesz )

Derek Newton fejlődése tagadhatatlan, meg kell tartani mindenképpen. Nem gondoltam volna egy évvel ezelőtt, hogy Newtonra majd azt mondom, hogy kell. De hát itt az idő: Derek Newton KELL...

Pass blokkolásban kell erősödnie, rengeteg siettetés érkezett róla, viszont csak 2 sack.

Sőt, azt is most láttam, hogy ha csak az RT-ket nézzük akkor a 6ik lgjobb volt 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Kareem: “I’d definitely love to be a Texan for the remainder of my career so we’ll just have to see how things go in the offseason,”
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
JJ Watt újévi fogadalma:
Sixo67
Eddig ketten nem tudták blokkolni, irányítóként ketten se tudnák levinni 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
JJ Watt újévi fogadalma:

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Boldog Új Évet Texanok!!
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Boldog új évet mindenkinek.

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Wr-t halàl felrsleges elso korben hozni ahigyan te-et is... vagy db kell vagy ipb szerintem. Ok h tavaly lb jott, de ilb ettol meg kellene szerintem egy normalis.
Ha nem ilb akkor egy faszentos cb beférne. Ha elmegy kareem akkor meg pláne, de szerintem maradni fog. Jovore amugy hal-tol sokat varhatunk. Ugyes gyerek lesz majd.

Suafilorrol mi a velemenyetek? Nekem nem sok jo jut rola eszembe .
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
TE-t felesleges draftolni. Graham, Griffin, Fiedorowicz. Ez a hármas liga szinten is előkelő helyen van és még így sem használtuk őket megfelelően. Pedig szezon előtt mentek a dupla TE-es felállásról szőtt elképzelések (álá Pats) aztán alig alig foglalkoztatjuk őket.