NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Abszolút várakozáson felüli szezon lett ez így a végére. Kár, hogy nem jutottunk PO-ba, érzésem szerint most kezdtek a srácok formába lendülni, a szedett vedett irányító poszt ellenére is.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Röhej amúgy hogy Fitzmagicel PO lett volna...

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Életemben először szurkoltam a brownsnak, szerintem ez volt az utoltsó is, na mind1. Szezon előtt 8-8at mondtam, ez így még jobb,jövőre jobbak leszünk. WATT for president!!!LanceVance
nekem a 8-8 lett volna a meglepetés 😀 De azért jövőre csak jobban összeáll ez az offense, mert évek óta az megy, hogy ha Foster kiesik meg is torpan a támadó játék.samu09
Nincs mese Connor Shaw-ért be kell tradelni a mai meccs után ( meg persze az egyetemi évei után).

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Életemben először szurkoltam a brownsnak, szerintem ez volt az utoltsó is, na mind1. Szezon előtt 8-8at mondtam, ez így még jobb,jövőre jobbak leszünk. WATT for president!!!LanceVance
nekem a 8-8 lett volna a meglepetés 😀 De azért jövőre csak jobban összeáll ez az offense, mert évek óta az megy, hogy ha Foster kiesik meg is torpan a támadó játék.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Életemben először szurkoltam a brownsnak, szerintem ez volt az utoltsó is, na mind1. Szezon előtt 8-8at mondtam, ez így még jobb,jövőre jobbak leszünk. WATT for president!!!

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Gratula a Whez. JJ Wattnak az remek meccshez és a szezonjához(és a védelmi MVP címhez - minimum). Szépen visszajöttetek az 1/1es szezon után!
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Legalább a pozitív szezon megvan. Remélhetőleg jövőre már Clowney is értélkelhető játékot mutathat és összeraknak egy fasza QB-t
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Hajrá Chiefs!!! 😊 😊sevarafa
Ok , most mondtam le Leveon Bellről...

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
SRÁÁÁCOK!!!! még továbbjuthatunk!!!! Kiiiii nem szarja le még hogy Watt lesz-e az MVP??? 😊
Ha pár óra múlva úgy adja az isten, hogy kiesünk, akkor majd fontosabb kérdés lesz ez ... de most:
Hajrá Browns és Chiefs!!! 😊 😊
Ha továbbjutunk akkor úgyis kisebb lesz Watt odds-a az MVP címre, szóval egyenlőre ezért szurkoljunk 😛 😛
több mint 9 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nálam egyértelmű, hogy Watt az MVP, és nagyon csalódott leszek, ha a szakértők nem így fognak dönteni.
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy is bust, legalább hamarabb kirakjátok.Sixo67
Összekevered Connor Shawval. 😀iktriad
Egy UDFA (aki egyébként jövőbeli 10szeres All-Pro) hogy lehetne bust?Sixo67
Hogy ma fog először és utoljára játszani az NFLben. 😀😀

De ne OFFoljuk szét a Texans topicot. | Mellesleg sok sikert a Chargersnek mára, remélem bejuttok a playoffb |
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Úgy is bust, legalább hamarabb kirakjátok.Sixo67
Összekevered Connor Shawval. 😀iktriad
Egy UDFA (aki egyébként jövőbeli 10szeres All-Pro) hogy lehetne bust?

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Úgy is bust, legalább hamarabb kirakjátok.Sixo67
Összekevered Connor Shawval. 😀
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.Sixo67
Relax, Rodgers lesz az MVP.iktriad
Igen, csak ez itt a Watt tábor úgyhogy kifejezhetnéd nemtetszésedet Rodgers felé légyszi 😀samu09
Watt 90 perc múlva elkezdi bántani a QBnkat. Így nem tudok neki drukkolni teljes szívből. 😀😀iktriad
Úgy is bust, legalább hamarabb kirakjátok.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Pápá GM
 www.battleredblog.com/2014/12/28/7456715/report-changes-to-texans-front-office-likely-this-offseason
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.Sixo67
Relax, Rodgers lesz az MVP.iktriad
Igen, csak ez itt a Watt tábor úgyhogy kifejezhetnéd nemtetszésedet Rodgers felé légyszi 😀samu09
Watt 90 perc múlva elkezdi bántani a QBnkat. Így nem tudok neki drukkolni teljes szívből. 😀😀iktriad
😀😀😀😀: jogos
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.Sixo67
Relax, Rodgers lesz az MVP.iktriad
Igen, csak ez itt a Watt tábor úgyhogy kifejezhetnéd nemtetszésedet Rodgers felé légyszi 😀samu09
Watt 90 perc múlva elkezdi bántani a QBnkat. Így nem tudok neki drukkolni teljes szívből. 😀😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.Sixo67
Relax, Rodgers lesz az MVP.iktriad
Igen, csak ez itt a Watt tábor úgyhogy kifejezhetnéd nemtetszésedet Rodgers felé légyszi 😀
több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.Sixo67
Relax, Rodgers lesz az MVP.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.Sixo67
Én azért gondolom hogy ő az esélyes amiért az nfl "szakértők" odaát. Túlteljesít. Egész szezonban nem láttam hogy Rodgers ment volna blokkolni vagy fut 30 yardot. Ő dolga? Nem. Megtehetné? Meg. Miért nem teszi?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.iktriad
Mé akkor ki lesz az MVP, Romo? Idén senki nem nyújtott kimagaslót a QB-k közül, most van a legnagyobb esélye nyerni.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Most amúgy az a történet hogy vagy a Ravensnek vagy a Chargersnek ki kell kapnia vagy mindkettőnek hogy bejussunk? Amúgy fasza hogy egyik ellen se első számú QB fog kezdeni. Meg is nézem most mennyi az odds a houstoni PO-ra.
több mint 9 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 936 — SuperBowl Champions 2013/2014
Szerintetek ha Watt ma szerez egy elkapott TD-t, egy fumble recovery TD-t és sackel kétszer ő lesz az mvp? 😀
Tudom hogy PO nélkül nehéz meg védő nem kap ilyet de ha a tényeket nézzük: Watt egy DE, tehát annyi lenne a dolga hogy megkergesse az irányítót, de ezen felül még TD-ket kap el, INT-eket csinál és az sem mellékes hogy miatta a többiek is jobban játzanak. Plusz mondjatok egy meccset amikor Watt rosszul játszott vagy nem csinált valami elképesztőt. Nincs ugye? Viszont Murray pl nem szerzett TD-t öt meccsen is (ellenünk se 😀). Rogers, Romo és Manning pedig csak a saját dolgukat végzik (mondjuk azt qrvajól), de egyáltalán nem teljesítenek túl. Ők nem NFL játékosok, csak irányítók. Ha már a liga ennyire megkönnyítette a dolgukat hogy akkor is 15 yard büntetés jár ha csúnyán néznek az irányítóra, akkor inkább kapja Murray.
De amúgy Watt érdemelné meg és most elfogult is vagyok csá 😀samu09
Nem biztos, de én úgy tudom,hogy az MVP címet nem pusztán a legfényesebb statokkal bíró játékos kapja.
Nálam Watt az MVP. Manning idén nem nyújtott olyan teljesítményt, hogy megérdemelje, Rodgers megint elképesztő, és Romo is, de Qb posztról könnyebb olyan teljesítményt produkálni,mint amilyet ők csináltak idén, mint a védőfalból. Minden évben van 1-2 Qb aki hozza ezt a szintet, falemberből viszont 5-10 évente.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ne szórakozzatok már, hogy ilyen százhúszyardoknak mindent elhisztek. Egyébként Andre ügynöke sztem sokkot kapott, amikor meglátta a nagybáty nyilatkozatát 😀😀

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem Wattnak idén be kell érnie az év védője és az év sackkirálya címmel.