NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Szerintem nem érdemes első körben ILB-t húzni. Tavaly 1/1 jött LB úgyhogy nem kell. A secondary viszont siralmas volt a szezon nagy részében főleg mikor a két kezdő CB sérült volt. Úgyhogy oda mélyíteni kellene és amúgy is Kareem jobban érzi magát nickel pozícióban. Ha meg nem marad akkor azért jöhetne egy jó DB.
Vagy a másik a TE/WR húzás. Green-Beckham szerintem elérhető lenne csak hát van egy kis személyiségbeli hibája az olyanokkal meg a Houston nem szokott foglalkozni. Egy jó TE meg nagyban megnövelné a QB lehetőségeit mindegy ki is fog irányítani jövőre. LB sort lehet mélyíteni hátsó körökben csak úgy mint a DT és OT posztokat.

1.: Ronald Darby CB FSU
2.: Devin Funchess TE Michigan
3.:Corey Robinson OT South Carolina
samu09
Ennyi a lényeg ! (Funchess-ből meg kinézem, hogy WR lesz inkább, de az is kell.)

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem nem érdemes első körben ILB-t húzni. Tavaly 1/1 jött LB úgyhogy nem kell. A secondary viszont siralmas volt a szezon nagy részében főleg mikor a két kezdő CB sérült volt. Úgyhogy oda mélyíteni kellene és amúgy is Kareem jobban érzi magát nickel pozícióban. Ha meg nem marad akkor azért jöhetne egy jó DB.
Vagy a másik a TE/WR húzás. Green-Beckham szerintem elérhető lenne csak hát van egy kis személyiségbeli hibája az olyanokkal meg a Houston nem szokott foglalkozni. Egy jó TE meg nagyban megnövelné a QB lehetőségeit mindegy ki is fog irányítani jövőre. LB sort lehet mélyíteni hátsó körökben csak úgy mint a DT és OT posztokat.

1.: Ronald Darby CB FSU
2.: Devin Funchess TE Michigan
3.:Corey Robinson OT South Carolina
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Én tutira ILB-t hoznék az első körben. A pozíciónk tökéletes erre, vélhetően a legjobb ILB-t el is tudnánk hozni. WR-t lehet találni a második körben is majd, vagy később is.

De szerintem megint nagyon előreszaladtunk. Van olyan ILB, CB, QB?!?! aki FA lesz és vélhetően nem tudja megtartani az aktuális csapata?

(Nálam amúgy ott kezdődik az offseason, hogy Andre Johnson cut, de ezt majd meglátjuk... ha belemegy egy drasztikus paycutba akkor maradhat, ha nem akkor viszontlátásra. Fitzpatrick-ra szintén nincs szükség, vele is felszabadul pár misi)sevarafa
Maualuga 😉
Spikes
McClain
Brinkley
egyikse 3-4es
Mau szép egyesítés lehetne


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Én tutira ILB-t hoznék az első körben. A pozíciónk tökéletes erre, vélhetően a legjobb ILB-t el is tudnánk hozni. WR-t lehet találni a második körben is majd, vagy később is.

De szerintem megint nagyon előreszaladtunk. Van olyan ILB, CB, QB?!?! aki FA lesz és vélhetően nem tudja megtartani az aktuális csapata?

(Nálam amúgy ott kezdődik az offseason, hogy Andre Johnson cut, de ezt majd meglátjuk... ha belemegy egy drasztikus paycutba akkor maradhat, ha nem akkor viszontlátásra. Fitzpatrick-ra szintén nincs szükség, vele is felszabadul pár misi)
több mint 9 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Gabriel
Bőven bent lesznek még az elkapók. Csak Amari fog kimenni gyorsan. Előttetek meg QB , DT, OLB, OT pickek vannak.
Szóval:

1.kör
DeVante Parker
Kevin White
Devin Funchess
Jaelen Strong

2. kör
Dorial-Green Beckham
Sammy Coates
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
ILB vagy secondary az első kör közepén a lehető legjobb helyen vagyunk ezekhez a posztokhoz.

több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
ez a kenoshai srác.N-Drew
téves, waukeshai :p Orson Welles volt kenoshai 😊baggio
Igazad van Roberto, ezt benéztem. Viszont azon gondolkodtam, honnan a toszból jött ez a kenosha, mert biztos nem az Aranypolgár miatt (nem tudtam). Néztem a listát aztán leesett... Rebecca Scott 😀 Jellemző.

több mint 9 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szerintem idén Jacksonnak maradni kéne, akkor a CB ráér a középső körökben. Normális esetben Reedet nem marasztalnám, mert Clowney és Mercilus lehetne kezdő, de tudjuk mi a helyzet. Idén szerintem sem volt Newton annyira para mint tavaly, olcsóért megtartanám. Én 1. körben WR-t húznék. Imádom Andret, de 2005 óta nem volt ilyen gyenge éve. Ettől függetlenül semmiképp sem cutolnám, lenne 3 fasza elkapónk. Valamint megtarthatnánk Damaris Johnsont. 2. körben pedig ILB-t húznék egyérteműen. Én idén QB-t nem választanék! Mariota és Winston már sehol sem lesz mire mi következünk, Hundley szerintem nem ér 1. kör közepét, 2. közepén meg már nem lesz bent. Innentől aki számomra szimpatikus az Petty. Ha 3.-4. körben benn van, őt még szívesen látnám. Nekem továbbra is a hihetetlen kategória hogy mennyire nem használtunk elkapásban tight endeket. Na mindegy, elsőre valami ilyesmire gondolok:
1. Kör: Benardrick McKinney ILB Mississippi State /Tudom azt írtam első körben elkapó, de a legjobbak kimennek mire mi jövünk, ezért a legjobb ILB./
2.Kör: Ty Montgomery WR Stanford /Itt az elkapó, aki semmivel sem tehetségtelenebb mint az első körösök./
3. Kör: Lorenzo Doss CB Tulane /projekt CB, mert Jackson marad/
4. Kör: Jerry Mbu NT Houston /Nixet még nem láttuk és nem tudom fogjuk-e/
5.Kör: Tony Washington OLB Oregon /Ha megy Reed, ha marad/
6.Kör : Jamon Brown OT Louisville /mert erre a posztra kötelező húzni mindig/
7. Kör: Junior Salt OG Utah /kevés az interior lineman, depthnek jó lehet/
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
WR is kéne, meg Newton helyett egy T, remélem eszükbe sem jut marasztalni. 😊adam8
annyira sok gond nem volt idén vele.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
WR is kéne, meg Newton helyett egy T, remélem eszükbe sem jut marasztalni. 😊

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A nagyobb nevek közül Kareem, Reed Mallett Dent Kendrick Lewis Newton és Keenum lesz free agent. Szerintem Kareem nagy lóvét akar majd amit lehet nem tudunk megadni. És 16.-ra egy CB simán jó.
több mint 9 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 729
1/16, mit lehetne rá húzni? QB draftról idén esélytelen, mi marad ami need, WR, OT, CB?LanceVance
letrade, 2. kör elején QB.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 9 éve
ParadSEC New England Patriots Georgia Bulldogs 3 069 — Patriots fan
DE kell nektek ott úgyis vékonyak vagytok 😀! ja és Watt MVP

„Elmehetsz több pénzért játszani meg ilyenek, de ha minden héten vesztesz elég nyomorultul érzed majd magad. Itt akarok maradni, nyerni akarok, segíteni akarok a csapatnak és továbbra is jó és megbízható játékosnak maradni." - Rob Ninkovich
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
1/16, mit lehetne rá húzni? QB draftról idén esélytelen, mi marad ami need, WR, OT, CB?

több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
ez a kenoshai srác.N-Drew
téves, waukeshai :p Orson Welles volt kenoshai 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A 2015-ös szezonban az ellenfelek:
Otthon: Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, New England Patriots, New York Jets, New Orleans Saints, Tampa Bay Buccaneers, Kansas City Chiefs

Idegenben: Indianapolis Colts, Jacksonville Jaguars, Tennessee Titans, Buffalo Bills, Miami Dolphins, Atlanta Falcons, Carolina Panthers, Cincinnati Bengals

Ha az idei formát nézzük, a Coltson kívül a Panthers a Pats a Bengals, talán a Saints és a Chiefs lesz kemény menet. A többi csapatot nem nézem le csak az idei eredményekből indulok ki. Remélem végre összejön egy olyan AFC South ahol sikerül mindenkinek megpofoznia legalább egyszer a Coltsot hogy ne legyen olyan könnyű dolga (amúgy bírom őket Luck miatt csak a Manning hegemónia után jó lenne ha nem kéne elkönyvelni mindig a Coltsot elsőnek).
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Idén 1/1 jövőre 1/16 következő év 1/32?😀
Pozitív mérleg megvan 2 meccsen ment el Bengals és a 2. Colts meccs.
Cushing végre lenyomott egy szezont.
Jövőre remélem még jobbak lesznek, de most jön megint a hosszú offseason...:S
több mint 9 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 242 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Persze haza húz a szívem egy kicsit Rodgers miatt, de védő fanatikus vagyok. Watt érdemelné meg legjobban az MVP-t. Sajnos úgy, hogy nincs PO még nagyobb a valószínűsége, hogy lemarad róla.
Elképesztő a srác, hatalmas szívvel együtt.


Liverpool Fc fan
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 128 — Így remélem megfelelek nektek.....
QB nélkül egyenlőre besülő 1/1l tényleg szép teljesítmény a csapattól s az uj HC tól.
több mint 9 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan

Ha nem ő kapja az MVP-t akkor totál komolytalan az egész.LanceVance
Ez így van. Elég QB-ra átfordítani a számait (oké, nem lehet...).
De számomra a legdurvább az, hogy még az életben nem láttam olyan játékost, mint ez a kenoshai srác. Megkapta a nagy lóvét, erre ahelyett hogy nekiállt volna spórolni az erejével, inkább rátett még egy lapáttal. Öröm nézni a játékát, akkora szíve van, mint egy kék bálnának. Ilyen ember ritka, mint a fehér holló és aranyat ér bármelyik csapatban. Még ellenfél-szurkolóként is őszintén remélem, hogy sokáig nézhetjük a játékát! Ellenünk is mit művelt már megint... de képtelenség utálni érte (elvégre nem válogat 😀 )

Szóval: JJ Watt for MVP!!!

több mint 9 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 424 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Röhej amúgy hogy Fitzmagicel PO lett volna...LanceVance
Úgy gondolom a Bengals elleni meccset kellett volna megnyerni és nem lett volna kérdés. Ki tudja mi lett volna ha Mallett nem sérül le amikor megkapta a lehetőséget.Bondi

xDLanceVance
megis van a franchise qb 😀samu09
Igen, Stanzi a practice squadban! 😀😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Röhej amúgy hogy Fitzmagicel PO lett volna...LanceVance
Úgy gondolom a Bengals elleni meccset kellett volna megnyerni és nem lett volna kérdés. Ki tudja mi lett volna ha Mallett nem sérül le amikor megkapta a lehetőséget.Bondi

xDLanceVance
megis van a franchise qb 😀
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Röhej amúgy hogy Fitzmagicel PO lett volna...LanceVance
Úgy gondolom a Bengals elleni meccset kellett volna megnyerni és nem lett volna kérdés. Ki tudja mi lett volna ha Mallett nem sérül le amikor megkapta a lehetőséget.Bondi

xD

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Röhej amúgy hogy Fitzmagicel PO lett volna...LanceVance
Úgy gondolom a Bengals elleni meccset kellett volna megnyerni és nem lett volna kérdés. Ki tudja mi lett volna ha Mallett nem sérül le amikor megkapta a lehetőséget.

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297

Ha nem ő kapja az MVP-t akkor totál komolytalan az egész.