Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Tavaly 7-9cel jutott PO-ba csapat. Ha meg az FO lát olyan QB-t akit tuti elvinnének top10ben simán feltradelnek, a mostani drafton is elég agresszív taktikát vittek.
több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Most mondom, hogy a leghamarabb kiválasztott QB Boykin lesz. Közben a Colts is már 3-5ös.

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A hátralévő sorsolásunk igen kemény lesz. Én egy 7-9 körüli mérleget látok reálisnak, ami már megint arra lesz jó, hogy sem PO-ban nem vagyunk sem elől nem fogunk draftolni.
A Lynch-Goff duó a top10-ben biztosan ki fog menni. Utána még marad az első körre Cook. Bár benne sem érzem azt a világmegváltó erőt, hogy majd ő minket ki fog húzni ebből a középszerűségből. Második körre maradna Hackenberg? Aki folyamatosan felmerül nálunk BoB miatt. De vajon van e alapja a pletykáknak. Vajon BoB Hackenbergre várt, hogy kijöjjön a draftra (ami még persze nem is biztos) és ezért nem rendezte eddig az irányítókérdést, amit valljunk be meg kellett volna tennie. Kérdezem, hogy mitől lennénk gyengébbek ha 1/1re Bridgewater-t húzzuk és nem Clowneyt. Valószínűleg semmivel, sőt...
Kérdés az is, hogy Hackenberg lenne e a megoldás és jó NFL irányító lesz e belőle. Talán a 3. szezonjára mutat valami fejlődést, de a pontossága elég gyenge.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
 www.battleredblog.com/2015/11/2/9659036/2016-nfl-draft-order-houston-texans-sit-at-10th-with-legitimate-shot
Nagyon jól összefoglalja a helyzetet. A Houston " the luckiest unlucky team" a ligában. A leggyengébb csoportból nem lenne nehéz PO-ba jutni, viszont akkor a nyakunkon marad Hoyer mert túl távol kerülünk az első köröktől hogy "normális" irányítót szerezzünk. Érdekes lesz.
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Jó volt látni hogy Defensebe van egy kis tűz végre jöttek a Turnoverek amibe tavaly elsők voltunk.Offense olyan amilyen ha D igy játszana elég lenne ez is... Clowneyvel nem tudom mi történt kis időre még visszatért de utána helyén Mercilus megvadult. : ) Bye week jön utána elég nehéz meccsek.
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Hát, kár, hogy nem minden héten Mettenberger ellen játszunk...Watt egy fél szezon alatt sack recordot döntene
DC
Nem Mattenbergeren múlik hanem a falon 😀
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 308 — Texans fan
Hát, kár, hogy nem minden héten Mettenberger ellen játszunk...Watt egy fél szezon alatt sack recordot döntene
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Kellett már egy ilyen meccs. Mercilus nagyon élt, nem értem miért nincs fent ha Clowney is játszik. Watt azt mutatta amit tavaly játszott. De ugye a Titans nem a legerősebb ellenfelünk idén. Azt hittem Yatest beküldik egy kicsit had tapsolják meg, e kíváncsi leszek hogy marad e szezon végén.
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 849
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1623730_1232470876778916_6368677985927543491_n.jpg?oh=292c13abb8c4ea57d4a5dc130f9d09c6&oe=56CEC3D8
Most találtam faceen xD
LanceVance
Sokan találgatják még ezt 😀
samu09
Érdekes amúgy, a legtöbb Texansos cikk alatt az első komment hogy Rick Smithnek mennie kell.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1623730_1232470876778916_6368677985927543491_n.jpg?oh=292c13abb8c4ea57d4a5dc130f9d09c6&oe=56CEC3D8
Most találtam faceen xD
LanceVance
Sokan találgatják még ezt 😀
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 849
 scontent-lhr3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/1623730_1232470876778916_6368677985927543491_n.jpg?oh=292c13abb8c4ea57d4a5dc130f9d09c6&oe=56CEC3D8
Most találtam faceen xD

több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Asked if he had a confrontation with GM Rick Smith on cutting Mallett, Texans coach Bill O’Brien: “No.” Says they work out disagreements.
több mint 10 éve
Béczkó 1 264
Owner wants Bill O'Brien and Rick Smith to agree on roster decisions, and pass on ones they can't agree on.
több mint 10 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 335 — Chalk Dawk fan
Amúgy nekem fura, hogy Mallett fejbéli ily mértékű gyengesége, nem derült ki korábban. Már a HK alatt elég gyerekes volt ,amikor nem bent be másnap edzeni , miután BoB Hoyer-t nevezte ki kezdőnek.
Sixo
Ugyanmár, csak lemerült a telója és nem kapcsolt be az ébresztő 😣

több mint 10 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 41 875 — LIGHTS OUT!
Amúgy nekem fura, hogy Mallett fejbéli ily mértékű gyengesége, nem derült ki korábban. Már a HK alatt elég gyerekes volt ,amikor nem bent be másnap edzeni , miután BoB Hoyer-t nevezte ki kezdőnek.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Szerintem ennél tobbre ne számítsunk
Ugyanitt T.J "13 perces drive" Yates leigazolva. A bye week után már ő lesz a kezdő? 😀

Szerkesztette: Nemes samu09
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 849
Mallett cut
Amadeus91
 www.youtube.com/watch?v=EZkyilvXrWQ örülünk

több mint 10 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 838
Mallett cut
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 849
Imádkozzunk hogy a Ravens kivágja Harbaugh-t, de úgyse fogják .

több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 905 — capitaine du château de Vienne 1487
Nick Saban felkészül (feltéva ha nem jut be a Bama a rájátszásba)
Te hülye vagy kommentek 3-2-1 : D
samu09
azvagy, a Sátánt már nem fogják jegyezni sehol jövőre


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
Nick Saban felkészül (feltéva ha nem jut be a Bama a rájátszásba)
Te hülye vagy kommentek 3-2-1 : D
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor előtte, én elhiszem. (:
De nem az a lényeg, hogy mikor, hanem maga a szitu. Sok jót nem vetít előre ez a sok feszkó az FO-ban.

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 668 — I like the Texans, I like who we are
A meccs után akarta kivágni BOB Mallettet.
Stez
Meccs előtt akarta kivágni. Report: Bill O'Brien Tried To Cut Ryan Mallett Before Dolphins Game
swatt99
Látom fedezel 😉
több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
A meccs után akarta kivágni BOB Mallettet.
Stez
Meccs előtt akarta kivágni. Report: Bill O'Brien Tried To Cut Ryan Mallett Before Dolphins Game
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 49 104 — Whoops, looks like something went wrong.
A meccs után akarta kivágni BOB Mallettet. De mindegy, nem ez a lényeg, csak az egész szitu pontosan elmond mindent az FO-ban uralkodó káoszról és a csapatról. Az egyébként elég erős karizmájú és büszke HC döntésének ellenmegy a GM, amivel csak nagyobb lesz a feszültség FO-ban és csapaton belül is.

Ezek után szerintem nem kérdés, ez BOB utolsó éve itt, de ahogy kirúgják, pár nap múlva követi Smith is.