NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
A Chiefs győzelmet még elis tudom képzelni, de focijani összesen nem passzol annyit eddig mint Foster 😀 Ha meg sérült és Hoyer játszik akkor se vagyunk közelebb 😀
több mint 9 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1/1 után ti is hoztatok egy elég fasza szezont (bár a csoportelsőség hál'istennek nem lett meg, mint nekünk 😛), kár ,hogy az 1/1etek ehhez nem tett érdemben semmit :\
No de majd jövőre alkothat, PO-ba meg remélem bejuttok, inkább ti mint Riversék 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ha a pályán Keenum, nincsen semmi kínom 😊adam8
Iktriad te vagy az?Sixo67
^ ^

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Ha a pályán Keenum, nincsen semmi kínom 😊adam8
Iktriad te vagy az?

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ha a pályán Keenum, nincsen semmi kínom 😊

több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Nekem a 2-14 után a srácok már kimaxolták ezt az idényt.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hihetetlen, de még bejuthattok a playoffba 😀
Ha nyertek a Jags ellen, a Chiefs megveri a Chargerst, a Browns pedig a Ravens-t, akkor bent vagytok.Hulkeinstein
Túl sok a ha, de azért reménykedünk 😊

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 902 — Eagles & Seahawks fan
Hihetetlen, de még bejuthattok a playoffba 😀
Ha nyertek a Jags ellen, a Chiefs megveri a Chargerst, a Browns pedig a Ravens-t, akkor bent vagytok.
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Milyen trükkös játékok voltak már ma...ez szép volt 😊
Azt azért kijelenthetjük hogy nem Keenum lesz a franchise QB.
50%-nál nem rosszabb mérlegünk. Szép volt fiúk. Gyerünk a pozitív mérlegért.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Ezt kérdem. Keenum végre meccset nyert. A védelem elit szintet hozott, a secondary emberfeletti volt. BoB elég tökös/trükkös játékokat hozott. Ha a jax-et behúzzák talán még PO is lesz de ez a szezon már így is elég fasza lett.
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Azért 42őt passzoltatni Keenum-al, kemény xD

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Keenum kezd, ma interjúzta BoB.
több mint 9 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 297
Nem tudom , hogy ti meg miről beszéltek. Jövőre felépül Mallett és megvan a franchise QB, pont.Sixo67
Mert Mallett megoldás?samu09
Mé Cutler az? Mallett már a keretben van, nem kell érte plusz pénzt fizetni a sapkában és plusz draft cetlit adni.Sixo67
Annyira nem kell hogy lejár a szerződése. Valszeg marad a keretben de ha lesz jobb elérhető qb akkor miért ne?samu09
Mallettel nekem az a gondom hogy baromira senki nem tudja hogy mit is tud a srác. Egy meccs alapján nehéz megítélni.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom , hogy ti meg miről beszéltek. Jövőre felépül Mallett és megvan a franchise QB, pont.Sixo67
Mert Mallett megoldás?samu09
Mé Cutler az? Mallett már a keretben van, nem kell érte plusz pénzt fizetni a sapkában és plusz draft cetlit adni.Sixo67
Annyira nem kell hogy lejár a szerződése. Valszeg marad a keretben de ha lesz jobb elérhető qb akkor miért ne?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem tudom , hogy ti meg miről beszéltek. Jövőre felépül Mallett és megvan a franchise QB, pont.Sixo67
Mert Mallett megoldás?samu09
Mé Cutler az? Mallett már a keretben van, nem kell érte plusz pénzt fizetni a sapkában és plusz draft cetlit adni.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem tudom , hogy ti meg miről beszéltek. Jövőre felépül Mallett és megvan a franchise QB, pont.Sixo67
Mert Mallett megoldás?
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Nem tudom , hogy ti meg miről beszéltek. Jövőre felépül Mallett és megvan a franchise QB, pont.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hát ha Cutlert nem vágják ki, akkor senkit 😀adam8
Elég nagy cap hit lenne és amúgy meg nincs más a piacon aki helyettesíthetné.
több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Hát ha Cutlert nem vágják ki, akkor senkit 😀

több mint 9 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 997
Washingtonban meg akarnak szabadulni RG3-tól, mi meg Cutlertől.... deal....

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Nem akarom kitenni a relációt Fitz és Cutler között, de gondolom tudjátok mi a véleményem. A brutális cap számokról egyébként csak annyit, hogy 2015: 15,5 millió, 2016: 16,5. Szóval sok, de ennyi egy QB. S utána nincs benne egy fillér sem. Szerintem 2. és 3. kör körül lenne valahol az ára, s a Texansban minden adott lenne. Elkapók, fal és futójáték, talán egy jó edző is. Cutlerről sok rosszat le lehet írni, amik jó része igaz is, de a csávó karrierjét, ha megnézed... Hát maradjunk annyiban, hogy röhejes. A Texansból, ami hiányzik az egy irányító. Ha akarnak valamit a következő évektől, akkor legalább a telefont megemelik.tüsi91
ez szerintem nekem szólt 😊 és egyet is értek veled 😊 nekem az 1 körös ár az ami soknak tűnik. én 3-ik4-iket mondok, te 2-ik harmadikat. Egy harmadik körösnél még fedjük is egymás véleményét, szóval egyet értek veled 😊sevarafa
És ha bevonják a buliba Andre Johnsont? Úgyis menni akar és akkor még a Bears adna Cutler mellé pickeket 😀
több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Nem akarom kitenni a relációt Fitz és Cutler között, de gondolom tudjátok mi a véleményem. A brutális cap számokról egyébként csak annyit, hogy 2015: 15,5 millió, 2016: 16,5. Szóval sok, de ennyi egy QB. S utána nincs benne egy fillér sem. Szerintem 2. és 3. kör körül lenne valahol az ára, s a Texansban minden adott lenne. Elkapók, fal és futójáték, talán egy jó edző is. Cutlerről sok rosszat le lehet írni, amik jó része igaz is, de a csávó karrierjét, ha megnézed... Hát maradjunk annyiban, hogy röhejes. A Texansból, ami hiányzik az egy irányító. Ha akarnak valamit a következő évektől, akkor legalább a telefont megemelik.tüsi91
ez szerintem nekem szólt 😊 és egyet is értek veled 😊 nekem az 1 körös ár az ami soknak tűnik. én 3-ik4-iket mondok, te 2-ik harmadikat. Egy harmadik körösnél még fedjük is egymás véleményét, szóval egyet értek veled 😊
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi az, hogy egyik?

Oké, baszok az alkotmányra, ha beállítjátok Stanzit, átállítom a kedvenc csapatot Houstonra.
Lényegében a Colts egyeduralkodása véget érhet, csak BoB-n múlik, hogy akarja-e a nagyságot.Höri
Ment a printscreen 😀samu09
erre lett kitalálva:

baggio
semmit se ér, ha törlöm

több mint 9 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Nem akarom kitenni a relációt Fitz és Cutler között, de gondolom tudjátok mi a véleményem. A brutális cap számokról egyébként csak annyit, hogy 2015: 15,5 millió, 2016: 16,5. Szóval sok, de ennyi egy QB. S utána nincs benne egy fillér sem. Szerintem 2. és 3. kör körül lenne valahol az ára, s a Texansban minden adott lenne. Elkapók, fal és futójáték, talán egy jó edző is. Cutlerről sok rosszat le lehet írni, amik jó része igaz is, de a csávó karrierjét, ha megnézed... Hát maradjunk annyiban, hogy röhejes. A Texansból, ami hiányzik az egy irányító. Ha akarnak valamit a következő évektől, akkor legalább a telefont megemelik.
több mint 9 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 993 — no es importante
Mi az, hogy egyik?

Oké, baszok az alkotmányra, ha beállítjátok Stanzit, átállítom a kedvenc csapatot Houstonra.
Lényegében a Colts egyeduralkodása véget érhet, csak BoB-n múlik, hogy akarja-e a nagyságot.Höri
Ment a printscreen 😀samu09
erre lett kitalálva:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal