NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 9 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Cutlert szalaiztatják a következő meccsen. Már érik a cseresamu09
Az erik de nem Cutler csereje , hanem az edzoe. De ha hozzatok menne se lenne olcso. Mivel elviekben meg 6 ev hatra van a szerzodesebol. En fix elso kor alatt nem adnam 😛Toto21
1. kör? Ne már. Ilyen cap számokkal nem ér első kört, pláne ha figyelembe vesszük, hogy ők akarnak megszabadulni tőle HA el lesz tradelve... én inkább egy 3-ik vagy 4-ik kört tartok reálisabbnak ha trade lesz. HA verseny lesz érte akkor sem gondolom, hogy ennél többet adna érte bármelyik csapat... reálisan milyen a hirdetése most cutlernek? Jobb napokat is megélt, középkorú irányító, upside nélkül kurva nagy szerződéssel eladó. Kérünk érte első kört? 😛
neeeeee. 😊
több mint 9 éve
Toto21 Chicago Bears 5 875
Cutlert szalaiztatják a következő meccsen. Már érik a cseresamu09
Az erik de nem Cutler csereje , hanem az edzoe. De ha hozzatok menne se lenne olcso. Mivel elviekben meg 6 ev hatra van a szerzodesebol. En fix elso kor alatt nem adnam 😛
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Cutlert szalaiztatják a következő meccsen. Már érik a csere
több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Mi az, hogy egyik?

Oké, baszok az alkotmányra, ha beállítjátok Stanzit, átállítom a kedvenc csapatot Houstonra.
Lényegében a Colts egyeduralkodása véget érhet, csak BoB-n múlik, hogy akarja-e a nagyságot.Höri
Ment a printscreen 😀 a Jax ellen lehet beáll ha Keenum nem úgy muzsikál ahogy kellene 😀samu09
Hát azért a Jags ellen csak fog, ők csak nem elemezték ki a tavalyi játékét, Jacksonvilleben leszarják a felkészülést xD

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mi az, hogy egyik?

Oké, baszok az alkotmányra, ha beállítjátok Stanzit, átállítom a kedvenc csapatot Houstonra.
Lényegében a Colts egyeduralkodása véget érhet, csak BoB-n múlik, hogy akarja-e a nagyságot.Höri
Ment a printscreen 😀 a Jax ellen lehet beáll ha Keenum nem úgy muzsikál ahogy kellene 😀
több mint 9 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi az, hogy egyik?

Oké, baszok az alkotmányra, ha beállítjátok Stanzit, átállítom a kedvenc csapatot Houstonra.
Lényegében a Colts egyeduralkodása véget érhet, csak BoB-n múlik, hogy akarja-e a nagyságot.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
HoHo, érkezett Höri egyik nagy kedvence, Ricky Stanzi PS-re.Bondi
tutira mennek 😀 sok ez a két meccs akár 5 irányító is pályára léphet 😀
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
HoHo, érkezett Höri egyik nagy kedvence, Ricky Stanzi PS-re.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem Keenum fog kezdeni a hétvégén 😀Bondi
Biztos hogy ő fog. De csodát ne várjunk egy PS-ből jött irányítótól még ha előtte játszott is Houstonban. 😕samu09
Szép jinx , ezek után tuti 6 TD-s meccse lesz.Sixo67
Szintén szép jinx 😀

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Remélem Keenum fog kezdeni a hétvégén 😀Bondi
Biztos hogy ő fog. De csodát ne várjunk egy PS-ből jött irányítótól még ha előtte játszott is Houstonban. 😕samu09
Szép jinx , ezek után tuti 6 TD-s meccse lesz.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Remélem Keenum fog kezdeni a hétvégén 😀Bondi
Biztos hogy ő fog. De csodát ne várjunk egy PS-ből jött irányítótól még ha előtte játszott is Houstonban. 😕
több mint 9 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 8 125 — Deion Sanders for president!
Remélem Keenum fog kezdeni a hétvégén 😀Bondi
Lets Go! Nekem mindig Elway jut eszembe ha ránézek.
Amúgy Watt nem tud passzolni? Two-way football baby!!! ^_^

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Remélem Keenum fog kezdeni a hétvégén 😀

több mint 9 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Keenum rulez

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Savage biztos nem öltözik be a Ravens ellen, most írta ki a houston oldala. Tehát Lewis vagy Keenum. Lewis egy héttel jött hamarabb mint Kínom viszont utóbbi 8 meccset játszott már itt és Blue-n kívül mindenki ugyanaz az esetleges célpontok közül (Fjodorovic).
több mint 9 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Ennyit a po álmokról. Tegnapi meccs Fitzel szerintem meg lehetett volna. Már előző meccseken is majdnem mindenki észrevette hogy minek futtatják Fitzet ezt az edzői stáb nem veszi észre? Meg is lett az eredménye. Savage nem tudom mit csinál edzésen de amit az első félidőbe művelt az felejthető... BoBnak is vannak érdekes play hívásai ami számomra érthetetlen 3&15 re futás 3&1 re amikor a fele pályát futással oldották meg passzolnak majd 4.re ismét passz.4&2re punt felállásból akarnak futni van még ezen mit csiszolni😀 Keenum most már tuti hogy visszajött nem lennék meglepve ha ő kezdene ismeri a társakat 1 hét alatt majd begyakorol pár játékot... 8-8 kiegyeznék a tegnapi meccset látva.
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Keenum jön vissza 😊

forrás:  www.myfoxhouston.com/story/27627624/case-keenum-is-returning-to-the-texansH_Marko
Este be akartam írni hogy jó lenne ha visszahoznák de azt hittem az aktív csapat tagja. Vele a Jaxet orrba-szájba csak ugye nem sokat tanulta BoB playbookját. Ettől függetlenül nagy fanja voltam már a Yates-Keenum verseny idején is.
több mint 9 éve
H_Marko Houston Texans 752 — Póker Champ
Keenum jön vissza 😊

forrás:  www.myfoxhouston.com/story/27627624/case-keenum-is-returning-to-the-texans

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
"Watt's second sack tied him with Mario Williams as the franchise's all-time leader in that category. Those two both have 53 in their career. Watt did it in 62 games, while Williams accomplished the feat in 82."

több mint 9 éve
Sixo Los Angeles Chargers South Carolina Gamecocks 35 758 — LIGHTS OUT!
Savage MRI-n van csípősérüléssel. Tényleg Watt lesz a qb a végénsamu09
Mi bajod Thad Lewis-al?

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Savage MRI-n van csípősérüléssel. Tényleg Watt lesz a qb a végén
több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kiváncsi leszek Savage-re, hogy mit tud alkotni a köv két meccsen. Legalábbis remélem nem sérült meg ő is.

több mint 9 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Nem sokat láttam a mai meccsből. De a végén nem értettem ezekben a rövid szituációkban ezeket a hosszú passzkísérleteket.

több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Hát lehet ezután a 8-8 se lesz meg. Mondjuk a Jax ellen illendő lenne nyerni, de szerintem van esély rá hogy látjuk idén Lewist játszani. Mellesleg Tebow megvette a jegyét Houstonba 😀
több mint 9 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 031 — I like the Texans, I like who we are
Mondjatok árulónak de jobban várom focijani bemutatkozását mint a colts elleni meccset 😀samu09
Szóval akkor nálad már Johnny Cash > JJ Watt?Sixo67
inkább > Clowney ha már kettejükön veszekedtünk a draft előtt 😀
Mondjatok árulónak de jobban várom focijani bemutatkozását mint a colts elleni meccset 😀samu09
Mondjatok szemétládának, de remélem feltörlik a kertitörpével a pályát.LanceVance
Biztos véletlen hogy az ellen a csapat ellen játszik először akinek az edzője letörpézte 😀 Ha szerez egy td-t tuti lesz valami utalás az edző felé