Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?Mr. Bombastic
Szia! Én a magam részéről úgy gondolom nehéz meghatározni, hogy kinek mit hoz a profi karrier. Ha abból indulunk ki amit tudunk a két úriemberről akkor a képlet a következő. Mack egyértelműen illik a 3-4 védelmünkbe mint OLB. Ezzel elvileg nem lehetne baj, hiszen akkor végre Brooks Reed betolódna középre Cushing mellé és Mack, ha olyan jó mint amilyennek tartják azonnal kezdő. Viszont az OLB pozícióra elütni az 1/1-et..... Clowney nehezebb ügy. Róla azt gondolom, hogy 3-4ben is DE lenne, átvenné Antonio Smith helyét, középen pedig 1 hústorony lenne a NT. De itt jön a képbe az hogy vajon ez mennyire illene az ő játékához és én nem vagyok róla meggyőződve hogy ez olyan király felállás lenne, mint azt sokan gondolják. Mint OLB pedig szerintem egyértelműen felejtős az ügy. Én szerintem továbbra is a QB poszt kéne hogy prioritást élvezzen az első választásnál. Tetszik vagy sem ennek a csapatnak ez a legnagyobb problémája és az első pickkel a legnagyobb problémát kell orvosolni. Többen aggódnak itt amiatt hogy akkor melyik QB-t kéne választani, mert mindet kockázatosnak tartják. Én megmondom: az egyiket. Clowneyban sincs kevesebb kockázat, mint bármelyik irányítóban. Ez az én véleményem. Üdv.
több mint 10 éve
Sonpi Dallas Cowboys 268 — Cowboys fan
Sziasztok! A másik fórum fb oldaláról:

"A Sports Illustrated szerint a Texans 1/1-re inkább húzná Khalil Macket, mint Jadeveon Clowneyt, Rick Smith, a Houston general managere az értesülések alapján jobban kedveli a Buffalói Egyetem linebackerét. Mack jobban illene a Texans 3-4-es védelmébe, mint Clowney, akit inkább 4-3-as defensive endként lehet elképzelni."

Vélemény?


több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.Bondi
Így lesz hely még egy DE-nek? 😀samu09
Muszáj lesz, Watt nem játszhat egyszerre mind a két oldalon 😀Bondi
Draftból lesz a másik?

több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.Bondi
Így lesz hely még egy DE-nek? 😀samu09
Muszáj lesz, Watt nem játszhat egyszerre mind a két oldalon 😀

több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.Bondi
Így lesz hely még egy DE-nek? 😀
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A csapat élt az opciós jogával és megtoldotta Watt szerződését, így a rookie kontraktja 5 éves lesz.

több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érteDC
Nekem jó, de akkor 1/1 Sammy Watkins, és 1 pick az Arizonának Ellingtonért.😀😀😀 Offense: Clemson powerxD
több mint 10 éve
LanceVance Houston Texans Miami Hurricanes 1 311
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érteDC
Hopkinsal nagyon jól tolták a Clemsonban, nagyon jó meccseik voltak, én sem értem miért rangsorolják ennyire hátra.

több mint 10 éve
silent7939 Arizona Cardinals Clemson Tigers 4 928 — Látens Jags fan... :)
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érteDC
Boyd az idei draft class nagy sleepere szerintem is és jelen állás szerint később is bent lesz.
Én látok fantáziát benne és eddig évről-évre javult a pontossága és minden mutatója. Atletikus, jól mozog, lábon is rengeteg yardot tud összehozni. Kicsit RW-re hajaz még méreteiben is.
több mint 10 éve
DC Houston Texans 1 244 — Texans fan
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Ha ilyen magabiztos vagy ajánlom a bwint, Bortlesre jelenleg 3.5-ös odsot fizetnek.Clowneyra a legkisebb az odds, 2.5, és jelenleg én is őt tartom a legesélyesebbnek.
Ha valóban Clowneyt húzzuk be, akkor van 3/1-ra egy qb jelöltem, aki szerintem méltatlanul el lett felejtve, pedig egészen az offseason kezdetéig sokan első körös tehetségnek tartották. Tajh Boydra gondolok. Megnéztem pár meccsét, és amikor nem kapkod, és rendesen beleáll a dobásaiba, akkor nagyon szép, pontos labdákat tud dobni. Persze sokat kellene még tanulnia, nagyon sokszor fut fölöslegesen, ahelyett, hogy a zsebben maradva próbálná keresni a célpontokat, valamint néha szétesik a dobómozdulata, és ilyenkor pontatlan lesz. Mindenesetre én látok benne kezdő potenciált, és Hopkinssal biztos jól megértenék egymást, egy 3. köröst nem sajnálnék érte
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Remélem nem azt jelenti, hogy Bortles lesz. Nekem Teddy és Johnny sokkal szimpatikusabb. Egyébként Greg Robinson is jön vizitre.
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jó, mondjuk ezek a mockok kb nem sokat érnek. Hetente frissítik őket. Nyilván nem írhatják ugyan azt, valamit változtatni kell rajta 😊 Mondjuk csodálkozom, hogy McClain nem nyomja Manzielt továbbra is, nagy kedvence a gyerek.Bondi
Tudom. Csak azert irtam mert mcclain nagy manziel fan...sevarafa
kezdem érteni!
tehát ezért is biztos, hogy Clowney lesz a választás?sapka
Dehogy. Csak az egyik legnagyobb Clowney "ellenes" ember is már Clowneyt tartja 1/1-esnek. Eddig a csapból is az folyt, hogy McClain manzielt hozná, és h clowney nem illik ide stb... most meg clowney az 1/1-e... De jogos, biztos igazatok van. Mivel McClain átváltott Clowney-ra, ezért ez biztos azt jelenti, hogymajd Bortles lesz az 1/1 😀
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
Eddigi private workout szereplők: Teddy, Johnny, Bortles, Clowney, Mack, Tuitt. Közűlük csak a legutóbbi csúszhat ki az 1. körből. És egyébként Clowney alternatívájaként tekinthetünk rá ha elsőre QB húzás van.
több mint 10 éve
Gabriel Houston Texans 525
D-line igazolás! Na nem nagy dolog, Ricardo Mathews érkezett aki az elmúlt években a Colts cserejátékosa volt.
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
állom 😀 a draft körül nem jársz debrecenben? mert be is válthatnád egyből 😀samu09
Nem, budapesti lévén... 😀 Kár, mert pont jól jött volna az a plusz sör a plusz sok mellé. 😀

több mint 10 éve
swatt99 Houston Texans Clemson Tigers 985 — Bulls on Parade
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
Manziel lesz a nyerő😀
több mint 10 éve
Nemes samu09 Houston Texans 4 033 — I like the Texans, I like who we are
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀Stez
állom 😀 a draft körül nem jársz debrecenben? mert be is válthatnád egyből 😀
több mint 10 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Egy sörbe fogadok bárkivel, hogy Bortles lesz az 1/1. 😀

több mint 10 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
Jó, mondjuk ezek a mockok kb nem sokat érnek. Hetente frissítik őket. Nyilván nem írhatják ugyan azt, valamit változtatni kell rajta 😊 Mondjuk csodálkozom, hogy McClain nem nyomja Manzielt továbbra is, nagy kedvence a gyerek.Bondi
Tudom. Csak azert irtam mert mcclain nagy manziel fan...sevarafa
kezdem érteni!
tehát ezért is biztos, hogy Clowney lesz a választás?

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Jó, mondjuk ezek a mockok kb nem sokat érnek. Hetente frissítik őket. Nyilván nem írhatják ugyan azt, valamit változtatni kell rajta 😊 Mondjuk csodálkozom, hogy McClain nem nyomja Manzielt továbbra is, nagy kedvence a gyerek.Bondi
Tudom. Csak azert irtam mert mcclain nagy manziel fan...
több mint 10 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jó, mondjuk ezek a mockok kb nem sokat érnek. Hetente frissítik őket. Nyilván nem írhatják ugyan azt, valamit változtatni kell rajta 😊 Mondjuk csodálkozom, hogy McClain nem nyomja Manzielt továbbra is, nagy kedvence a gyerek.

több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
Na, most már John McClain is Jadeveon Clowney-t tartja az 1/1 legfőbb esélyesének!
több mint 10 éve
sevarafa Houston Texans 511 — "take what the defense gives you"
vizitlist
Houston Texans:
Blake Bortles%, QB, Central Florida (PRO) (PRI) (COM)
Teddy Bridgewater%, QB, Louisville (PRI) (COM)
Derek Carr, QB, Fresno State (COM)
Aaron Donald, DL, Pittsburgh (COM)
Dee Ford, DL, Auburn (COM)
Jimmy Garoppolo, QB, Eastern Illinois (PRO)
Demetri Goodson, DB, Baylor (COM)
Ra'Shede Hageman, DL, Minnesota (SR)
Jon Krause, WR, Vanderbilt
Johnny Manziel%, QB, Texas A&M (PRI) (COM)
Zach Mettenberger, QB, LSU (COM)
Jack Mewhort, OL, Ohio State (SR)
Stephen Morris, QB, Miami (SR)
Ryan Shazier, LB, Ohio State (COM)
Logan Thomas, QB, Virginia Tech (PRI/PRO)
Jordan Tripp, LB, Montana (SR)

négy elsőkörösre/eleje tartott QB vizit, de összesen nyóc, bárhol QB
D-line 5 faszi ebből két elsőkörre taksált közepe/vége
összesen négy privát meeting, mind QB
Klóni hol?
Whatsup?!sutianap
ne izgulj, mindennek eljön az ideje 😀sevarafa
Jadeveon Clowney, DL, South Carolina:
Falcons (PRI)
Jaguars (PRI)
Rams (PRI)
ja Fatlantában (Y)sutianap
Amúgy sajnos a lista nem kicsit hiányos. Pl BOB-ék ott voltak ateljes vezérkarral Clowney PRO day-én... 😊sevarafa
de ez nem azt mutatja hogy kinek a pro day-én voltak hanem hogy kiket hívtak meg. manziel meg mattanberg pro day-én ott voltak mégis meghívták őket ráadásul privátba. ez mond valamit. qb need van nincs mit tennisamu09
A felső listának a pro dayeket is tartalmaznia kellene... PRO jelzés jelenti a pro dayt...Clowney sehol pedig tudjuk h ott voltunk...de mindegy
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
Sőt jobbat mondok, végigzongorázta BoB az egész első kört, kivéve a szekondarit, a TE-ndeket meg az egy szomorú Metyú kivételével az O-lin emberkéket, na így ez büdös nagy parasztvakítás. illetve egy plussz hozzávarrni való van, Bob B1G főedző tehát onnan senkit se kell külön megnéznie, mer mindegyiket ismeri 😛 jó szórakozást!
Tehát nem lesz OL, CB, S, TE! Hurrá!

akkor B1Gsek top100ba
Lewan, Dennard, Shazier, Roby, Robinson, Hyde, DQ Jones, Jean-Baptiste, Mewhort, Fiedorowitz, Kirskey

najawohll mégis megnézte azt az ötöt! Anyaaaaaa kezdődik....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 298 — capitaine du château de Vienne 1487
.Gabriel
na ebbűl már lehet sakkozni, tehát ebből általában meg lehet tudni mik a premier posztok, mert abból néznek a legtöbbet, ezt persze egy kicsit súlyozni kell azzal, hogy kik az első körre taksáltak. Első QB, második WR, harmadik NT, negyedik passrusher vagy attól függ szét akarjuk-e venni posztokra. A legoptimálisabb így az lenne, ha lenne három elsőkörös de nincs, így csak egy lesz és a remény, hogy lesz csúszó 2/1-re. Meg lehet azér kombinálni, mivel 1/1 van mindenképp megnézi a top-ot, tehát vegyük ki a premier playákat, akkor jobban látunk a ködtől, hogy melyek a keresett posztok, valamit kivastagítjuk a nem TOP, de első körre taksáltakat, akik becsúszhatnak 2/1-re. Urak! Jó szórakozást!
QB: Mettenberger, Carr, Morris, Savage, McCarron, Garoppolo, Boyd, Thomas, Gilbert.
RB: Scott, West, Hill.
WR: Street, Moncrief, Robinson, Benjamin, Lee, Beckham, Landry, Krause.
TE: Fiedorowicz.
OT: Mewhort, Johnson, Burton.
OG: Halapio, Turner.
OC: Stork.

DE: Donald, Ealy.
NT: Sutton, Hageman, Ellis, Jones, Tuitt, Nix.
OLB: Ford, Sam, Barr
ILB: Shazier, Tripp, Mosley, Borland.
CB: Goodson.
S: Dixon, Vereen, Brooks


Aki nem hiszi, annak utánajárnak