Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Bondi! Akkor Quinn vagy Kerrigan? Add ki magad! 😀 Úgyis tudom hogy pass rushert választanál! 😛 Hogy Kerrigan nem lesz Harrison? Ne is legyen, nem olyan szimpatikus jellem, persze tudom, hogy te a játéktudásra gondoltál. Különben Harrisonnak is kellett idő mire neve lett a ligában. Hogy most ő találta meg a játékát vagy megtalálták a helyét, azt 1 Steelers fan tudná kifejteni. De 4 évig csere volt, és 4 éve kezdő, tehát nem ment egyik napról a másikra.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Aldon Smith-t én sem annyira szeretném. Akkor már talán inkább Kerrigan, persze lehet, hogy ő nem lesz egy Harrison sosem, de egy stabil megbízható játékos lesz belőle.
Amúgy érdekes, hogy az offseason elején Taylor még 3. körös volt, és emlékszem, hogy Höri írta, hogy egyik NT se ér 3. körnél többet, erre már Taylor bőven az első körben tart. 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
DC! Örülök h egyetértünk! :cool: Ezek szerint te is Amukamarát választanád?Gabriel
Azt hiszem igen. Szinte semmink nincs a secondarybe, Quinn körül meg sok a kérdőjel, bár nagy potenciál van benne. Idén sajna nem tudom annyira követni az eseményeket, mint tavaly és előtte, ezért is örülök az ilyen összefoglalóknak 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
DC! Örülök h egyetértünk! :cool: Ezek szerint te is Amukamarát választanád?
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Későbbi körös safetyket nézegettem, és találtam 2 figyelemre méltó játékost.

Mark LeGree- Appalachian State. 6-1, 200. 21 éves senior. Ebben a szezonban 12 meccsen 49 tackle 5 int. 3 év alatt 20 int-je volt, igazi ballhawk.

Mana Silva- Hawaii. 6-1, 210. 22 éves senior. 2009: 71 tackle, 6 int. 2010: 74 tackle, 1 sack, 8 int, 14 meccsen.

Ha valakit érdekelnek, irány a youtube.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Gabriel, egyetértek a drafttal kapcsoltos elemzéseddel és köszi. Egyebet nem mondhatok 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
100 db szimpla 1 körös mock draft vizsgálatának eredménye:

Robert Quinn 35 pick
Prince Amukamara 20 pick
Cameron Jordan 10 pick
J.J. Watt, Aldon Smith 8-8 pick
Da'Quan Bowers 6 pick
Julio Jones 4 pick
Ryan Kerrigan, Nick Fairley, Patrick Peterson 2-2 pick
Muhammad Wilkerson, Von Miller, Marcell Dareus 1-1 pick

Így már jobban körvonalazódhat a dolog. Az emberek kedvenc pickje hozzánk egyértelműen Quinn és Amukamara. Van 1 rohadt nagy reach- Wilkerson. 😂 Jordan és Watt is előszeretettel kerül hozzánk, általában azokban a mockokban, ahol Quinn és Amukamara már kiment. Ugyanez áll Smithre is. Akikben még nem tudatosult milyen védelmünk van azok beírják Jonest. Kerrigan neve ritkán kerül nálunk szóba, pedig Smithnél jobb játékosnak tartom, én szívesebben látnám őt, ha a 2 játékos közül kéne választanom. És végezetül azok akik meglepetést szimatolnak és úgy gondolják valamelyik top védő kicsúszik a 10-ből- ez legtöbb esetben Bowers-, aztán hozzánk rögtön be is írják.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Végül a véleményem az 1. körben hozzánk írt játékosokról röviden.
Quinn- Az a bajom vele, hogy csak 2 évet játszott az egyetemen, hiányolom a rutint, ettől még lehet pazar játékos belőle mert valljuk be amikor játszott hentes volt! És ki hozza ki belőle a maximumot ha nem Wade akiben egyébként nagyon bízom. Amúgy ideális pick lehetne számunkra.
Amukamara- Ő a kedvenc nálam. Nem kell hozzá sok indok, csak nézzük meg hány játékos van secondaryben nálunk: Jackson aki reméljük összekapja magát, Nolan aki reméljük még tud fejlődni, és Quin akinek legalább van kezdő tapasztalata dehát....
Smith- Nagyon nem tetszene ez a pick. A következő Maybint látom benne. Óriási a hype ami övezi, ő is csak 2 évig játszott.
Szerintem nehezebb lenne neki a sémaváltás mint Quinn-nek, akit tehetségesebbnek tartok.
Houston- Szintén boom or bust az én szememben. Jó lenne ha nem mi kísérleteznénk vele.
Watt- Nem kell DE nekünk 1. körben. És még ha kéne is nekem Jordan jobbnak tűnik.
Jones- Nem kell offense player sem az első körben, más kérdés, ha nem vérezne 1000 sebből a D, neki örülnék a legjobban.
Nincs aktualitása.
Taylor- Nem vagyok benne biztos hogy húzunk NT-t. Ilyen magasan meg főleg nem, aztán lehet meglepődöm. 11-et nem ér meg.
Kerrigan- Na ő nagyon szimpatikus. Óriási a munkamorálja, van egyetemi rutinja, produktív, igazi QB terrorista pass rusher. Ő is DE volt 4-3-ban, tanulnia kéne az OLB pozíciót, de elég intelligensnek gondolom hozzá.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Amúgy meglepő volt miközben készítettem, hogy mennyire eltűnt az 1. körös pickünk mellől Cameron Jordan neve. Az 1 körösöket nem vettem bele a számításba, de több helyen csúszik Fairley és beírják hozzánk, hogy majd ő lesz az NT az új sémánkban. Volt olyan amely Bowerst csúsztatja ki a 10-ből és állítja meg nálunk a zuhanását. Van olyan idióta aki beír hozzánk OT-t. Egyrészt egyik sem ér 11. picket, másrészt annyi szüksége van rá a csapatnak, mint nekem egy jegesmedvére a panelba. Jókat röhögök az érveléseken is. Én már megtudtam, hogy történjék bármi, mind Quinn, mind A. Smith az új DeMarcus Ware! 😀
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Már megérte kitennem, legalább kaptál egy igazolást! 😂
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Az én álmom egy Quinn-Moore első két kör lenne 😂

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Íme az e heti mock elemzés. 60 legalább 2 körös eredménye:

1. kör:

Robert Quinn 18 pick
Prince Amukamara 16 pick
Aldon Smith 11 pick
Justin Houston 4 pick
J.J. Watt, Julio Jones, Phil Taylor 3-3 pick
Ryan Kerrigan 2 pick

2. kör:

Rahim Moore 10 pick
Stephen Paea, Brooks Reed, Brandon Harris 7-7 pick
Sam Acho 5 pick
Aaron Williams 4 pick
Akeem Ayers 3 pick
Davon House, Quinton Carter, Johnny Patrick, Curtis Brown 2-2 pick
Corey Liuget, Cameron Heyward, Christian Ballard, Leonard Hankerson, Bruce Carter, Randall Cobb, Danny Watkins, Deunta Williams, Jabaal Sheard 1-1 pick
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért ez nem gyenge eredmény 😊 Mondjuk meg is látszott a futójáték változásán is

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Four the Texans' five starting offensive linemen finished in the top six at their respective positions in Pro Football Focus' player ratings for 2010.

több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 862 — no es importante
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊adam8
Anyád gecc, biztos nagy steal lesz ott akárki. 😀

Megnéznék egy összeállítást mr Irrelevantokról, hogy kik voltak és ebből mennyiből lett valaki.Johnny_X
írunk róla a blogon vagy itt a főoldalon még a draft előtt


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊adam8
Anyád gecc, biztos nagy steal lesz ott akárki. 😀

Megnéznék egy összeállítást mr Irrelevantokról, hogy kik voltak és ebből mennyiből lett valaki.Johnny_X
http://en.wikipedia.org/wiki/Mr._Irrelevant

SLB David Vobora (Rams) és K Ryan Succop (Chiefs) elég jó fogás volt 2008-ban illetve 2009-ben.
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊adam8
Anyád gecc, biztos nagy steal lesz ott akárki. 😀

Megnéznék egy összeállítást mr Irrelevantokról, hogy kik voltak és ebből mennyiből lett valaki.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
nem 😀 5 évre igazoltam le átlag 3,9-értadam8
annyiért megérte 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
nem 😀 5 évre igazoltam le átlag 3,9-ért

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ja tényleg Dunta...srácok mondtam hogy leigazoltam őt GM Game-ben? 😀adam8
De legalább nem adtál neki akkora fizetést, ugye? 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Ja tényleg Dunta...srácok mondtam hogy leigazoltam őt GM Game-ben? 😀

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
amúgy kiért kaptuk? ha nem jött volna Wade bizztos magasabbat kaptunk volnaadam8
Duntáért vártunk comp picket, elég nagy szerződést kapott az Atlantától, de érkeztek is FAk (Wade, Rackers) szóval úgy látszik ez kinullázta egymást.
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
amúgy kiért kaptuk? ha nem jött volna Wade bizztos magasabbat kaptunk volnaadam8
Senkiért. Az utolsó 11 comp picket a draft sorrendnek megfelelően osztották ki, kezdve a Pantherstől, hogy meg legyen a 32 comp pick összesen, mivel a formula alapján csak 21-et sikerült kiosztani.

Ezek a compensatory pickek és adott körben 33. helytől jár a csapatoknak, a szabadügynök-piacon szerzett és elvesztett játékosok különbsége után. Azonos számú szerzett/vesztett szabadügynök után is járhat, ha értékesebbet veszítettek, mint szereztek, azonban ebben az esetben csak hetedik körös lehet a kompenzáció. A játékosok értékét elsősorban az éves fizetésük alapján számítják ki egy formula alapján, de szerepet kap benne a játékidő és különböző díjak, elismerések is. Ha nincs elég játékos, aki megfelel a követelményeknek, akkor a maradék picket supplemental compensatory választási jogként osztják ki úgy, mintha lenne egy nyolcadik kör is a drafton. Fontos, hogy az így szerzett pickeket nem lehet elcserélni másik pickre, és semmilyen más üzletbe sem lehet bevonni. Egyetlen csapat sem kaphat négynél több comp. picket.DoM
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
amúgy kiért kaptuk? ha nem jött volna Wade bizztos magasabbat kaptunk volna

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊adam8
Ezzel a pickkel nem leszünk sokkal előrébb 😊
Érdekes, hogy a kinti fórumon mindenki tutira vette a 3. körös kompenzációt