NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
gsn 3 548
http://www.youtube.com/watch?v=b_2Wv4zsadw

Ezzel gondolom nem mutatok neked újat 😊 Most már te is leveszed róla a kezed? 😊

A Leach dolog meg....rendkívül elszomorít, milyen messze voltak az álláspontok?Bondi
Lockout van, nem is tárgyalhatnak. Ha kiderül a tárgyalás ténye, akkor pl. draftpickeket is bukhat a csapat.
Utoljára a combinekor egyeztetett az ügynöke és a csapat hivatalos források szerint. Nem tudom mi vezette rá most arra, hogy most tegyen ilyen bejelentéseket.

szerk: Megtaláltam a forrást, egy PFW-n megjelent cikk váltotta ezt ki belőle, ami azért nem feltétlenül csapat bejelentés...

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://www.youtube.com/watch?v=b_2Wv4zsadw

Ezzel gondolom nem mutatok neked újat 😊 Most már te is leveszed róla a kezed? 😊

A Leach dolog meg....rendkívül elszomorít, milyen messze voltak az álláspontok?

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Úgy nézz ki, a tavaly pro bowler fullbackünknek nem adjuk meg, amit kér. Vonta Leach gyakorlatilag elköszönt a twitteren: "I played in the league long enough to know when writing is on the wall If i played my last game as a Texan I enjoyed my 5 years"
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Néztem most Amukamara-ról pár összefoglalót. Hát, hát...tudom CBről nagyon könnyű olyan videót összehozni, amin rosszul nézz ki, de róla szinte csak ilyen van a youtubeon. Aki tud egy normális highlightot, az dobjon már be egy linket, ha lehet 2010est. Köszi (és tudom ilyen kis videók alapján nem lehet megmondani, hogy most kiből milyen nfl játékos lesz, nem is ez a célom, csak valamilyen benyomást szeretnék szerezni)
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊adam8
Anyád gecc, biztos nagy steal lesz ott akárki. 😀

Megnéznék egy összeállítást mr Irrelevantokról, hogy kik voltak és ebből mennyiből lett valaki.Johnny_X
kérésed számunkra parancs
http://bowlhu.blog.hu/2011/04/16/a_lenyegtelen_urJJ
Köszi!
Elolvastam, jó kis írás. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
r.baggio Washington Commanders California Golden Bears 61 865 — no es importante
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊adam8
Anyád gecc, biztos nagy steal lesz ott akárki. 😀

Megnéznék egy összeállítást mr Irrelevantokról, hogy kik voltak és ebből mennyiből lett valaki.Johnny_X
kérésed számunkra parancs
http://bowlhu.blog.hu/2011/04/16/a_lenyegtelen_ur


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Google: mock draft nfl 2011 database egyrészt, minden fórumot nem fogok beírni de pl.: footballsfuture.com forum, itt például ugyanolyan mezei drukkerek írnak be mock draftokat mint te vagy én. Nemhogy 100, de 200 mock is van, mondjuk akkor lehet van közte 3 hetes is az meg annyira nem jó mert már nem aktuális. Ilyenkor 3 naponta születnek már az új ötletek hogy mely csapatnak melyik játékos lenne a legmegfelelőbb. Ha szeretnél olvasgatni remélem tudtam segíteni.Gabriel
elég nekem ez a heti 40-45 kb, sőt bőven sok is Eagles téren, csak kíváncsi voltam. De köszi 😊
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Google: mock draft nfl 2011 database egyrészt, minden fórumot nem fogok beírni de pl.: footballsfuture.com forum, itt például ugyanolyan mezei drukkerek írnak be mock draftokat mint te vagy én. Nemhogy 100, de 200 mock is van, mondjuk akkor lehet van közte 3 hetes is az meg annyira nem jó mert már nem aktuális. Ilyenkor 3 naponta születnek már az új ötletek hogy mely csapatnak melyik játékos lenne a legmegfelelőbb. Ha szeretnél olvasgatni remélem tudtam segíteni.
több mint 13 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Csak egy apró, kissé off kérdés: hol találsz te 100 különböző mockot, vagy csak sima külföldi fórum, ahol mindenki írja, kit szeretne?
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szerintem is hülyeség. Leírtam már hogy én is jobbnak tartom Jordant, de őt se húznám, mert ezen a poszton el vagyunk látva. Más kérdés a 6. kör ahol már megengedhetjük, hogy mélyítsünk a depthen. Ezeket csak azért írom be, mert elgondolkodtató látni miként vélekednek mások és általában azért nem állok meg százig mert az már 1 jelentős szám, valamilyen szinten megmutat valamit. Aztán a végeredmény lehet tetszetős vagy bosszantó. Én továbbra is tartom magam ahhoz miszerint nincsen secondary és az első két körben lehetőség szerint ide választanék embert az álompárosom nem titkoltan az Amukamara- Moore duó azonnal a kezdőben lenne mindkettő. Aztán a harmadik körben pass rusher, mondjuk Moch ha benn van itt már vállalható döntés. 4. kör még 1 safety mondjuk D. Williams, vagy ha benn van McDaniel esetleg Sash. 5. körtől meg bárki jöhet csak védő legyen. Az idei drafton megmondom őszintén 1 offense playert sem húznék. Még annyi változhatna a stratégián, ha mondjuk Reed szintű OLB van a 2. körben és Moore már nincs. Ez esetben 3., 4. kör safety.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
A Watt-pick teljesen hülyeség...egyrészt már van 2 jó 3-4 DE-nk másrészt Jordan jobb nála. Ha esetleg közülük húzunk valakit akkor szerintem Mariot visszaküldjük OLB-nek.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Összehasonlításként 1 szurkolói fórumról is kigyűjtöttem 1 listát érdekességképpen 😀

Robert Quinn 26 pick
Prince Amukamara 25 pick
Aldon Smith 14 pick
J.J. Watt 13 pick
Phil Taylor 5 pick
Da'Quan Bowers 4 pick
Cameron Jordan 3 pick
Ryan Kerrigan, Justin Houston, Brandon Harris 2-2 pick
Patrick Peterson, Akeem Ayers, Nick Fairley, Jimmy Smith 1-1 pick
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
A fórumon a szurkolói mock játékban Aldon Smith jutott nekünk. :mad: Én pedig a heti mock elemzéssel folytatom. A téma ugyanaz: 100 mock eredménye.

1. kör:

Prince Amukamara, J.J. Watt 21-21 pick
Robert Quinn 18 pick
Aldon Smith 14 pick
Cameron Jordan 10 pick
Da'Quan Bowers 8 pick
Brandon Harris, Nick Fairley 2-2 pick
Marcell Dareus, Jimmy Smith, Phil Taylor, Ryan Kerrigan 1-1 pick

- Kikerült Jones, már csak védők vannak a listán
- Sokkal kevesebb a pick Quinnre, egyre több helyen megy ki a Top 10-ben
- Érdekes a sok Watt pick, általában azok írják akiknél nem csúszik top védő, emellett Amukamarát és Quinnt is kiírják az első 10-ben, valamint érdekes látni mennyien jobbnak tartják Jordannél
- Nagyon sok helyen csúszik Bowers
- Szerepelnek olyan játékosok a listán akiket enyhe reachnek érzek, és 1 apróbb trade down után is megszerezhetőnek tartok
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Kerrigan-nel csak az a gond, hogy ő valószínűleg tényleg alkalmasabb 4-3 DEnek mint 3-4 OLBnek, már csak súlya alapján is, igaz combinera lefogyott 260+ fontra, de pro dayén már megint 270+ volt, és most még nagyon fiatal, idősebb korára csak nehezebb lesz. El lehet képzelni egy 280-290 fontos játékost coverben
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Én se szeretem Ayerst de elvileg tud 3-4-ben játszani

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Elvileg Von Millerről is azt mondták.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
1 másik cikk szerint viszont Cushingnak kéne maradni OLB-ben, és Ryans mellé megbízható ILB kéne, és ezen a ponton a szerző szerint beléphet a képbe Martez Wilson draftolása. Mondjuk ebben én nem hiszek.
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mondjuk Barwinról már drafton is azt hangoztatták, hogy 3-4be való. Egyébként Moch ott lesz szerintem a 3. körben is, sőt ha csúszik a 4.ben is.
Carter meg tipikus 4-3as OLB, és Ayerst is inkább annak mondják (hozzá teszem én nagyon nem csípem Ayerst).
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Szerintem lecsúszik hozzánk. De simán ott lehet még Ayers is. Valamint biztos ott lesz Bruce Carter és Moch is. Ők mind lehetnek kezdők! Valamint 1 cikkben olvastam hogy nem lenne szabad előre leírni az amúgy is rosteren lévőket mint Mark Anderson vagy Tim Jamison, ugyanis mindenki azt gondolja hogy Barwin lesz a megváltó holott még ő sem játszott ebben a sémában. Ugyanezen cikk említi hogy Sharpton és Adibi ILB cserék lehetnek.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Én másképp látom. Szerintem pass rusher lesz a 2. körben is jó, azonnal használható CB-re viszont szükségünk lenne, FA-re idén nem alapozhatunk, ezért várom Amukamarát.Gabriel
Kire gondolnál második körben? Reed?

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
De hogy erősitselek a hitedben 😂 , itt az újabb 100 mockot tartalmazó elemzés:

Robert Quinn 31 pick
Prince Amukamara 22 pick
J.J. Watt 13 pick
Aldon Smith 10 pick
Cameron Jordan 5 pick
Ryan Kerrigan, Julio Jones, Phil Taylor, Nick Fairley 3-3 pick
Patrick Peterson, Nate Solder, Rahim Moore, Von Miller, Marcell Dareus, Justin Houston, Jimmy Smith 1-1 pick

3 nap alatt óriási a változás megint! Eltűnt Bowers, jött pick Taylorra, ha DE húzás akkor sokkal több a pick Watt mint Jordan, itt is van reach: Moore, itt már van egy baromság is Solder, viszont továbbra is sokan számolnak top játékos csúszásával főként Fairley.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Én másképp látom. Szerintem pass rusher lesz a 2. körben is jó, azonnal használható CB-re viszont szükségünk lenne, FA-re idén nem alapozhatunk, ezért várom Amukamarát.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Taylor: 2. körnél tényleg nem ér többet az előzetes hírek szerint, viszont olyan sok csapatra férne rá egy új, fiatal DT vagy NT, hogy ez emel az értékén, ráadásul ha jól emlékszem Höri ezt elég rég írta, és azóta pl. Senior Bowlon elég impresszív volt. Mindenesetre azt hatalmas hülyeségnek tartom, mikor beírják hozzánk 11-re bizonyos mockokban.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Sőt még Baltimore-ban is megfordult 😊
Pass rushert választanék első körben, már azért is mert a 2-3. körben egy rakat jó CB-t tudunk még húzni.
OLB közül meg természetesen Quinn, de ha sajnos behúzzák előttünk akkor inkább Kerrigennek örülnék, mint Smith-nek. 😊
Na de most már nemsokára megtudjuk, hogy gondolkoznak a nagyokosok 😀

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Mondjuk az is igaz hogy UDFA volt, nem pedig 1. körös pick. Kerrigan pedig szinte biztos az lesz.