Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
kaptunk egy comp picket 253., idén mi húzzuk a mr. Irrelevantot 😊

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem Houston az egyetlen! Brandon Harrist is írják mind2 helyre. Én azt gondoltam Bowers kicsi 3-4 DE-nek, inkább Fairleyt képzeltem annak. Amúgy találtam 1 WR-t aki biztos h UDFA lesz,de amit láttam, olvastam róla az tetszik.

Kealoha Pilares - Hawaii Warriors
http://www.youtube.com/watch?v=-uBVAHXtan0
http://www.youtube.com/watch?v=ZsyvQHEFh9I
http://www.youtube.com/watch?v=5g8UcTpWWM4
http://www.youtube.com/watch?v=Rr1aaFbdHag
http://www.youtube.com/watch?v=9MSRRqYX2jM

Tudom idén a draft után nincs UDFA, de a TC-ben meglehetne nézni a srácot./ Amúgy kapja be az egész lockout!/ Az utolsó Hawaii elkapó akit kipróbáltunk TC-ben UDFA-ként mondjuk nem vitte sokra. Pár éve Colt Brennan recievere Ryan Grice-Mullen próbálkozott nálunk.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért az kemény, hogy Justin Houston-t valamelyik mockban az 1. körben húzzuk be valamelyikben meg lecsúszik a 2-ig 😊
Bowers meg szerintem 3-4-ben is DE-t játszana, de ő inkább 4-3-as ember. Ha maradt volna a rendszerünk akkor szívesen láttam volna 😊

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Újabb mock draft elemzésen vagyok túl, ennek az eredményét osztom meg veletek. 40 mock, legalább 2 körösök, és nem régibb 5 napnál.

1. kör:

Robert Quinn 14 pick
Prince Amukamara 9 pick
Aldon Smith 7 pick
Justin Houston 3 pick
J.J. Watt, Cameron Jordan 2-2 pick
Julio Jones, Brandon Harris, Marcell Dareus 1-1 pick

2. kör:

Brooks Reed, Brandon Harris, Stephen Paea 5-5 pick
Rahim Moore 4 pick
Quinton Carter 3 pick
Curtis Brown, Sam Acho, Ras-i Dowling 2-2 pick
Akeem Ayers, Jabaal Sheard, Deunta Williams, Davon House, Danny Watkins, Randall Cobb, Kyle Rudolph, Justin Houston, Phil Taylor, Allen Bailey, Brandon Burton, Jimmy Smith 1-1 pick

Az előzőhöz képest jó sok változás van benne.
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Már én is írtam párszor, h nem érdekel mennyibe fájna Nándi megszerzése, ő a mi emberünk. 😀 Mondjuk lehet Manning akkor meccsenként 25 passzkísérletet mutatna be Jackson irányába. 😂
Más. Mit szólnátok hozzá- mert mostanában elég sok általam olvasott mockban előfordul- ha Bowers vagy Fairley kicsúszna a TOP10-ből. Szerintetek ebben az esetben érdemes lenne-e behúznunk bármelyiket? Mondjuk Bowers mint pass rusher olb nálunk a 3-4-ben?
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
nem a mi pénzünk, szóval én nagyon nem sajnálnám 😀adam8
De mondjuk az se lenne baj ha a mi pénzünk lenne 😊

több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
nem a mi pénzünk, szóval én nagyon nem sajnálnám 😀

több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
ESPN's @AdamSchefter suggests #Texans as likely suitor for free agent Nnamdi Asomugha / Evan Silva

talán beférne 😛adam8
Asomugha elég nagy erősítés lenne... A baj csak az, hogy irgalmatlan pénzért.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
ESPN's @AdamSchefter suggests #Texans as likely suitor for free agent Nnamdi Asomugha / Evan Silva

talán beférne 😛

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A 2. kör-t nem teljesen így terveztem.
Először reméltem, hogy Taylor bent marad, majd Moore. Mindkettőt elvitték. Így a kinézett emberek közül vagy posztok közül maradt a CB és mivel Patrick volt az akit szerettem volna( az első körös CB-ket leszámítva) így behúztam.

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 471
Patrick ordasnagy reach, és kb. semmivel nincs vele előrébb a secondary. A többi bejön.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
nekem tetszik 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Na nézzük pár órányi Texans GM-kedésem alatt mit sikerült összehozni 😊

1. Robert Quinn OLB
2. Johnny Patrick CB
3. Kenrick Ellis NT
4. Deunta Williams FS
5. Lee Ziemba OT
6. Ryan Donahue P
7. Thomas Keiser OLB

Várom a véleményeket 😊

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem polemizálok Bondi jó? Konkrét kérdésre konkrét válasz: Jordan.
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Amukamara és Moore, na persze 😊
Amúgy mit gondoltok egy esetleges 1. körös DE húzásról? Jordan vagy Watt? Tudom, hogy nem ez a legégetőbb, de itt se vagyunk eleresztve.Bondi
Okoye, Williams, SMith. 34es DEk vannak. inkább OLB, és NT kéne.
nameg secondary
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Amukamara és Moore, na persze 😊
Amúgy mit gondoltok egy esetleges 1. körös DE húzásról? Jordan vagy Watt? Tudom, hogy nem ez a legégetőbb, de itt se vagyunk eleresztve.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
15 mai mock draft eredménye...

Van 1 5 körös: Quinn, A. Williams, K. Ellis, Hogan, Denarius Moore.

2 db 3 körös: Fairley, A. Williams, Q. Carter.
Aldon Smith, Wisniewski, Jarvis Jenkins / az ég óvjon tőle h a csávó legyen a GM-ünk/.

1 db 2 körös: Amukamara, R. Moore.

1 körösök /11 db/ : Amukamara 3pick
Quinn, Fairley, Jordan, Watt, Julio Jones, Houston /na ne.../, Solder /micsoda?/, Phil Taylor / 1 letrade a Tampával 3. és 4. körösüket kapnánk még./ 1-1 pick.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Megnéztük Jerrod Johnsont a QB-t, annyit tudok róla hogy szeret futni, meg hogy fantasyban király volt amíg nem bencselték 😀adam8
Remélem eleget láttak belőle 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Buta "benganéger". 😀 már bocs, nem vagyok rasszista. 😀
Mondjuk 22szer 110 kilót kinyomni azért keménypapír!Johnny_X
225 font az csak 102 kilo. Én amikor jártam konditerembe, akkor láttam 90-95 kilos srácokat 130-ba 3-4 et belenyomni, ő róluk birom elképzelni, hogy 15-20 nyomnak 100ba (80 kilósan én is belenyomtam egy párat, amikor jobban edézsbe voltam). Quinn 120! kilós, olyan körülmények között készülhet, amiről szerintem egy magyar élsportoló is csak álmodhat, tele "dzsúzal", személyi edzővel stb. Nekem valahogy a 22 nem hangzik soknak (Kerrigen 31et nyomott bele, Cushing anno 30at) és Quinn 9 hónapja nem is focizik, tehát edzeni is volt ideje bőven.

Nem azt mondom, hogy a foci szempontjából ez most olyan fontos, ettől nyugodtan lehet sikeres játékos, de ne állítsuk már be őt valami különlegesen erős személynek, mert ez nem igaz
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Megnéztük Jerrod Johnsont a QB-t, annyit tudok róla hogy szeret futni, meg hogy fantasyban király volt amíg nem bencselték 😀

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
A Houston Die Hards szerint a legújabb kiszemelt Chris Carr CB. Ő tavaly a Ravensben minden meccsen kezdett, 6 éve van a ligában, de csak tavaly került előtérbe, returnerként is használhtó. Szerintem Bondi többet tud róla mondani.
Gabriel
Én nem nagyon látom, hogy nagy hasznunkra válna. Depth-nek jó lehetne, de most nekünk elsősorban első számú ember kéne.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Azért reméljük, hogy Kareem-ről nem fog kiderülni olyasmi, mint Vick-ről.

több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Buta "benganéger". 😀 már bocs, nem vagyok rasszista. 😀
Mondjuk 22szer 110 kilót kinyomni azért keménypapír!

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Ja azt meg elfelejtettem megírni, hogy közbe volt egy kis balhé Kareem Jacksonnal. A Dominikai Köztársaságban nyaralt és rész vett egy kakasviadalon (ott törvényes) és nagy okosan erről felrakott képeket a twitterére...
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Ez a draftoljunk WR-t az első körben hülyeség minden évben előjön, nem számít, hogy ez a pozició az egyik erősségünk és rengeteg más helyen semmink nincs, mégis sokan előadják, mintha valami marha nagy okosságot mondanának...Egyébként mostanába egyre kevésbé birom olvasni a kinti fan blogokat, fórumokat annyi hülyeség van bennük, azt mindig megtudhatjuk tőlük, hogy 1. az a legjobb játékos, aki épp nem játszik 2. ha futás hívtunk akkor dobnunk kellett volna, ha dobtunk, akkor meg futást 3. minden CB t kikellene próbálni FSben és fordítva, és stb. okosságok. Battleredblog legújabb csodálatos Quinn elemzése: "His strength is sick and he did 22 reps of 225 pounds at the combine as well" nem tudom 22 rep 270 fontosan nekem nem hangzik sicknek....azért persze néha jók mert friss hírek vannak rajtuk, de sok a butaság és sokszor okosabbnak gondolják magukat az edzőknél is, és azt valahogy soha nem említik meg, ha nem volt igazuk
Na bocs Gabriel ez nem ellened szól, csak már kikívánkozott belőlem