Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Örülök h ennyi hsz jött az FA-s feltevésemmel kapcsolatban, így én is megosztom mire gondoltam. Bár nem tudom mennyi cap space áll rendelkezésre én mindent megtennék Nándi Asomugha megszerzéséért. Ezen felül -és mint az már fel is merült- esélyes Sensabaugh megszerzése. Wade azt mondta ugye h kéne neki, én meg erre azt mondom h ő ismeri, ha szeretné megszerezni az biztos nem véletlen.
A Houston Die Hards szerint a legújabb kiszemelt Chris Carr CB. Ő tavaly a Ravensben minden meccsen kezdett, 6 éve van a ligában, de csak tavaly került előtérbe, returnerként is használhtó. Szerintem Bondi többet tud róla mondani.
Draftról: Houstoni fórumokon felmerült, h ha esetleg minden kiszemelt top védőt behúznak előttünk és nincs feltrade a részünkről, akkor ne letrade legyen, hanem válasszunk top támadót nevesítve Julio Jonest ha még bent van. Olvastam a második körről is 1 érdekes feltevést. A neve Mike Pouncey. Azt mondják simán kicsúszhat hozzánk, és azok az emberek akik évek óta forszírozzák 1 top interior lineman draftolását -most kapaszkodjatok- az új Bruce Matthewst látják benne! Én szerintem meg bele sem illik a sémánkba.
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Ő a tipikus 4-3as OLB. 3-4bes ILBként nagyon szenvedett idén.tenorx
Ezt nem tudtam, csak azt hogy szerintem egy jó játékos. 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Az ESPN.com WR power rankingján Johnson lett az első, Fitzgeraldot és Roddy White-ot megelőzve. Ez azért egész jó. 😊

Schaub pedig indított valami jótékonysági alapítványt, ami a Houstoni gyermekkórházat támogatja.

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ő a tipikus 4-3as OLB. 3-4bes ILBként nagyon szenvedett idén.
több mint 13 éve
Johnny_X Houston Texans 50 — Rotációs kapa
Rocky McIntosh? 😊

"Today the enemy shall know fear!"
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
én olvastam egy tavalyi statisztikát hogy nagyon rossz passz ellen, liga szinten a legrosszabbak közt volt 2009-ben

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Rogerst ne!adam8
Mert?
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
Rogerst ne!

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Remélem segített.DoM
Persze, hogy segített, király vagy.

Leírásod alapján Jamal Williams eléggé illik a képbe, ha még maradt benne valami kraft, akkor biztos megfontolja az FO, szeretik az olyan játékosakat, akiknek van korábbi kötődésük az edzőkhöz.
Azt nem tudom, hogy tradelnénk e magas picket valakiért, elég nagy becsben tartja az FO ezeket, nem is nagyon emlékszem ilyenre, kivéve Schaub esetében, aki szerintem simán megérte még a 2 2. köröst is (persze az Atlanta is jól járt).

McManis még a rosteren van, TCig biztos ott is marad szerintem, akkor már inkább Moldent vagy McCaint fogjuk kirakni.

CBből meg No 1. (is) kell, remélem nem olyan bolond az FO, hogy megint Kareem Jacksonnal kezdjük az évet. A listádról C. Rogers tűnik a legvalószinűbb célpontnak (mégha nem is olcsó)

Babin innen indult, de nem hiszem, hogy szeretnénk mégegyszer vele dolgozni. A többi, említett LBről pedig nem sok fogalmam van 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
DoM, Kris Jenkinshez mit szólnál? Tudom hogy 2 ACL szakadásból visszajönni nagyon nehéz, de szerintem olcsón megérne egy próbát.adam8
Őt szerintem csak úgy érdemes, hogy legyen előtte legalább egy komolyabban vehető játékos a poszton, mert rá egyszerűen nem lehet építeni. Jó eséllyel vége a pályafutásának. 2 ACL ekkora embernél, még ha egészséges is (ami szinte kizárható), nem tudom milyen szintű játékra lenne képes ilyen térdekkel.
több mint 13 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 647
DoM, Kris Jenkinshez mit szólnál? Tudom hogy 2 ACL szakadásból visszajönni nagyon nehéz, de szerintem olcsón megérne egy próbát.

több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Sajna más csapatok játékosait nem igazán ismerem, persze az ismertebb neveket igen, de nem tudom megmondani, hogy kit érdemes hozni és kit nem az FAról.
DC
Melyik posztok érdekelnének a mostani Texans miatt?DoM
A hiány posztok, NT, CB, 3-4 OLB, S (olyan aki azért nem rossz coverben) 😊 Nyilván tisztába vagyok vele, ki az az Ike Taylor, Dawan Landry vagy Asomugha, de sok név van itt, akiről még asse tudom melyik csapatban játszik 😊DC
NT ---

A legnyilvánvalóbbnak Jamal Williams tűnik, hiába 35 éves, alacsonykockázatú 1-2éves szerződéssel futás ellen még jó lehet. Ráadásul volt Wade Phillips játékosa a Chargersnél. Egy kellően motivált Gabe Watson is jó megoldás lehetne, és amilyen alacsonyan van most az értéke, aprópénzért megszerezhető. Alan Branch (ARI) és A. Franklin (9ers) már drágább lenne, és utóbbi szintén csak átmeneti megoldás.

A védőfalba még két nevet írnék, akik sémaváltás miatt nem szívesen látott vendégek tavalyi csapatuknál: J. Bannan illetve K. Coleman. Mindkettőjüknek van tapasztalata a 34-ben és bár A. Smith személyében van egy nagyon jónak tűnő end nálatok, a védőfal depth sosem lehet elég, különösen ha lesz több 4-emberes front is, hogy M. Williams tehetsége maximlaizálva legyen.

CB ---

A húzónevek kivételével két idősebb játékosra úgy tűnik nem tart igényt csapata (új szerződésről tárgyaljanak): C. Rogers (WAS) és B. Williams (ATL). A korábbi redskint biztos jól meg kellene fizetni, de ezért ha nem sérült, akkor egy jó cornert szerez a csapat, míg Williams szintén sérült volt tavaly, de átlagos no.2, amiben gondolom hiány van nálatok. McManis nem tudott megragadni így sem?

S ---

Először a legnyilvánvalóbb. A Pats nagyon szeret jövő évi pickért cserélni --> van egy 2x probowl FS, alig használt (Meriweather), és nálunk feleslegessé vált, és nem is teljesít úgy, hogy jövőre nagy pénzt fizessünk neki. Mivel a draft class rém gyenge ezen a téren, különösen ha azonnali starter kell, még az FA piacon sincs túl nagy kínálat, különösen jó coverage safetyben. Tom Zbikowski (BAL) lenne még elég kézenfekvő, de ő tendert kapott a Ravenstől. Ha M. Huffra nem maradna pénz a Raidersnél, akkor megérhet egy próbát.

OLB ---

M. Lawson illetve Matt Roth is jó no. 2 pass rusher lehet az erős oldalra, plusz két hagyományosan jó pass rush csapatból szemezgetve, de a Titans terén nagyon nem vagyok otthon, így nem tudom, hogy a Babin, Ball, Ford trióból valaki alkalmas lenne-e 34 OLB-nak; illetve a Jolly Joker - Mathias Kiwanuka a Giantsből. Nekem régóta egyik kedvenc játékosom, van tapasztalata 43-ban SOLB-ként, így nem lenne neki szokatlan a 2point stance.

Remélem segített.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Sajna más csapatok játékosait nem igazán ismerem, persze az ismertebb neveket igen, de nem tudom megmondani, hogy kit érdemes hozni és kit nem az FAról.
DC
Melyik posztok érdekelnének a mostani Texans miatt?DoM
A hiány posztok, NT, CB, 3-4 OLB, S (olyan aki azért nem rossz coverben) 😊 Nyilván tisztába vagyok vele, ki az az Ike Taylor, Dawan Landry vagy Asomugha, de sok név van itt, akiről még asse tudom melyik csapatban játszik 😊
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 164 — vaccpáör fan
Sajna más csapatok játékosait nem igazán ismerem, persze az ismertebb neveket igen, de nem tudom megmondani, hogy kit érdemes hozni és kit nem az FAról.
DC
Melyik posztok érdekelnének a mostani Texans miatt?
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Sajna más csapatok játékosait nem igazán ismerem, persze az ismertebb neveket igen, de nem tudom megmondani, hogy kit érdemes hozni és kit nem az FAról. (És ezt tényleg sajnálom, mert valószínűleg a sporfogadás 😊 is sokkal jobban menne, ha jobban ismerném a többi csapatot, de néha még a Texansra sincs időm, nemhogy a másik 31re)

A draftra visszatérve egy picit, még nem említettünk egy lehetséges OLB jelöltet, akit draftolhatnánk, ha Quinn és Miller nem lenne elérhető, és én őt is választanám Smith helyett. Ryan Kerriganre gondolok, aki egy nagyon motivált játékos, és combineon megmutatta, hogy semmi gond nincs a fizikai adottságaival (Quinnel megyegyező időt sprintelt, 10yardon is, és többet nyomott nála fekve), talán nem a legrobbanékonyabb playa, de ha nem is lesz egy all--pro, de egy szolid játékos szerintem mindenképp.
több mint 13 éve
kalasnikov Houston Texans 355 — Texans D# fan
Üdv nálunk,

Pollard teljesítménye jócskán visszaesett a 2. évére és ő inkább futás ellen jó és Wade-nek egy sokkal jobb cover SS kellBondi
Ebben lehet igazad van, ebben a szezonban talán 5 meccset nem láttam, az előző szezont meg csak fél szemmel követtem, így nincs összehasonlítási alapom Pollardot tekintve, de elég gáz a secondaryre nézve, hogy messze Ő tűnt számomra a legjobbnak.
Az meg, hogy nem illik a szisztémába, teljesen elfogadható érv, lehet csak az a bajom, hogy én szerettem a játékát.Johnny_X
Én is nagyon kedvelem Pollard játékát, de sajnos hiába szimpatikus, sajnos ezzel PO-k mehetnek el, és most már Kubiaknak nincsen sok dobásaBondi
Pollard játéka inkább látványos volt, mint hasznos. Nekem is tetszettek az ütései, de vastagon benne van ő is ebben a szezonban.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Elolvastam 30 mock draftot, egyik sem öregebb 5 napnál. Kiírtam a jóslatokat, összeszámoltam és megosztom veletek az eredményt.

1. KÖR:

Prince Amukamara 8 pick
Cameron Jordan 6 pick
Robert Quinn 4 pick
Aldon Smith, Julio Jones, Jimmy Smith, J.J. Watt 2-2 pick
Von Miller, Drake Nevis, Marcell Dareus, Akeem Ayers 1-1 pick

2.KÖR:

Phil Taylor 5 pick
Rahim Moore 4 pick
Aaron Williams, Sam Acho, Marvin Austin, Curtis Brown 2-2 pick
Mason Foster, Randall Cobb, Jacquizz Rodgers, Bruce Carter, Muhammed Wilkerson, Jeremy Beal, Brandon Harris, Martez Wilson, Brooks Reed, Davon House, Cameron Heyward, Ras-I Dowling, Leonard Hankerson 1-1 pick.Gabriel
A 2. körböl Rahim Moore az nagyon jó lenne, de már nem hiszem hogy bent lesz. Aaron Williams és Curtis Brown reális lehet és jó húzás lenne. Főleg az utóbbi aki valószínűleg bent lesz.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Szerintem túl sok FA nem fog érkezni, Sensabaugh jó lenne és van is benne realitás, egy CB még jó lenne ha jönne.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Örülök DC h tetszett a bejegyzésem! Akkor új játék: Kit látnátok szívesen az alábbi FA védők közül? Komolyan kíváncsi vagyok a véleményetekre!!!

DE: Cullen Jenkins, Stephen Bowen, Shaun Smith, Ray Edwards, Shaun Ellis, Charles Johnson, Jason Babin, Raheem Brock.

DT: Barry Cofield, Brandon Mebane, Aubrayo Franklin, Mike Patterson, Pat Williams.

ILB: Stephen Tulloch, Paul Posluszny, Kevin Burnett, Kirk Morrison, Stewart Bradley, Stephen Cooper, Takeo Spikes.

OLB: Manny Lawson, Rocky McIntosh, James Anderson, Stephen Nicholas, Quincy Black, Matt Roth, Ben Leber, Mathias Kiwanuka, Andre Carter.

S: Eric Weddle, Dawan Landry, Quintin Mikell, Daniel Manning, Michael Huff, Gerald Sensabaugh.

CB: Nnamdi Asomugha, Jonathan Joseph, Chris Carr, Ike Taylor, Antonio Cromartie, Josh Wilson, Carlos Rogers.

Más FA játékos nevét is be lehet dobni.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Elolvastam 30 mock draftot, egyik sem öregebb 5 napnál. Kiírtam a jóslatokat, összeszámoltam és megosztom veletek az eredményt.

1. KÖR:

Prince Amukamara 8 pick
Cameron Jordan 6 pick
Robert Quinn 4 pick
Aldon Smith, Julio Jones, Jimmy Smith, J.J. Watt 2-2 pick
Von Miller, Drake Nevis, Marcell Dareus, Akeem Ayers 1-1 pick

2.KÖR:

Phil Taylor 5 pick
Rahim Moore 4 pick
Aaron Williams, Sam Acho, Marvin Austin, Curtis Brown 2-2 pick
Mason Foster, Randall Cobb, Jacquizz Rodgers, Bruce Carter, Muhammed Wilkerson, Jeremy Beal, Brandon Harris, Martez Wilson, Brooks Reed, Davon House, Cameron Heyward, Ras-I Dowling, Leonard Hankerson 1-1 pick.Gabriel
Köszi és szép munka.

Amukamararól és Quinnről már kifejtettem a véleményem. Bár ha Amukamara ennyi mock draftba bent maradt a 11. helyen, akkor csak van erre esély igazából is

Cameron Jordan már nekem is eszembe jutott, hogy elég érdekes helyzetet teremtene. Ugyanis akkor MWnek kellene OLB-t játszania, bár nem a klasszikus értelembe, mert Philips már elmondta, hogy egyértelmű pass szituba a régi felállásba játszanánk, és MW ugyanolyan 4-3 DEt játszana, mint eddig is. Futás elleni szituban, meg MW ugyse ideális 3-4 DE. Igaz előre azért nem lehet meg mondani melyik play lesz futás és melyik passz, de mondjuk 3 és 8 nál utóbbinak sokkal nagyobb az esélye...

2. körben nagyon örülnék Brandon Harrisnek, bár kétlem odáig esne
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Elolvastam 30 mock draftot, egyik sem öregebb 5 napnál. Kiírtam a jóslatokat, összeszámoltam és megosztom veletek az eredményt.

1. KÖR:

Prince Amukamara 8 pick
Cameron Jordan 6 pick
Robert Quinn 4 pick
Aldon Smith, Julio Jones, Jimmy Smith, J.J. Watt 2-2 pick
Von Miller, Drake Nevis, Marcell Dareus, Akeem Ayers 1-1 pick

2.KÖR:

Phil Taylor 5 pick
Rahim Moore 4 pick
Aaron Williams, Sam Acho, Marvin Austin, Curtis Brown 2-2 pick
Mason Foster, Randall Cobb, Jacquizz Rodgers, Bruce Carter, Muhammed Wilkerson, Jeremy Beal, Brandon Harris, Martez Wilson, Brooks Reed, Davon House, Cameron Heyward, Ras-I Dowling, Leonard Hankerson 1-1 pick.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Hát én már Quinnről azt is olvastam, hogy elviszi 1/1re a Carolina. Nagyon nagy játékos lehet belőle, ha megfelelő kezekbe kerül.tenorx
Odakint már kínjukban minden lehetséges mock-ot megcsinálnak 😊 Persze ki tudja, lehet hogy valamelyik sületlenségnek hitt mock lesz a legreálisabb

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Hát én már Quinnről azt is olvastam, hogy elviszi 1/1re a Carolina. Nagyon nagy játékos lehet belőle, ha megfelelő kezekbe kerül.
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Világosodni látszik a kép, Quinn vagy Amukamara, ha minden jól megy.( ha kimegy mindkettő akkor vagy Smith vagy egy letraddel Houston?)
Eddig nem voltam oda egy újabb 1. körös CB picktől, de Amukamara nagyon jó játékos( Sokkal magasabbra taksált, mint Jackson volt) és a 2. körben is van 3 olyan OLB akit szívesen látnék.Bondi
Amukamara (főleg a remek combineja után) szerintem tuti top 10es játékos, a Dallasnál tovább nem fog jutni. Quinn már határeset, mostanába sokat esett a draft stockja, mert vannak nála kérdőjelek : a felfüggesztése (nem is a tény, hanem inkább a játék hiánya), az agydaganata (amiért nagyon sajnálom, de a pályán sok ütést fog kapnia a fejére), az átlagos combine, inkonzisztens játék. De valóban Ware szintű potenciál van benne. Elég nagy a range, ahol draftolhatják (lehet top 5, de lehet még mi se húzzuk be).
több mint 13 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Az egyik forumon 1 pletyka kelt szárnyra miszerint Sims-Walker barátunk azt nyilatkozta a Texansban játszana legszívesebben. Valószínüleg keserű a szőlő neki ha tényleg ezt mondta. Állítólag még hozzátette h a Raiders már bejelentkezett nála. Nem tudom, elvagyunk mi nélküle is szerintem.Gabriel
Sims-Walker? Teljesen felesleges lenne, meg be sem férne a keretbe valószínűleg.Bondi
kezdőbe is beférne...