Houston Texans

21 feliratkozó

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jimmy Smith 1. körös prospect, sőt sokaknál top20
több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Egy új mock draft. Lehet majd véleményezni, most találtam:

1. Cameron Jordan DE California
2. Jimmy Smith CB Colorado
3. Deunta Williams S North Carolina
4. Kenrick Ellis NT Hampton
5. Chris Walker OLB Tennessee
6. Jermale Hines S Ohio State
7. David Arkin OG Missouri State
több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
Andre Davis és Eugene Wilson cutHöri
Andre Davisnek nem tudom minek fizettük a milliókat, lehet a sérülése miatt nem lehetett kiarakni vagy nem tudom, de már a tavalyi offseasonba arra számított mindenki, hogy elküldjük
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ezel az 5-ös kirakásával 9.7 milliót spórolunk meg a jövő évi sapkából, lesz helye azt hiszem

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Ha már volt egy interjú Joseph-el itt van egy Her(r)ing-gel is

http://www.houstontexans.com/news/article-3/QA-with-Reggie-Herring/fe142f29-2f64-45fc-b618-366d2a02af1e

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Andre Davis és Eugene Wilson cutHöri
Akkor remélem Jacoby marad. Érdekes lesz ezek után lehet marad Pollard? Vagy mind a két S-t szélnek eresztjük...

több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
Andre Davis és Eugene Wilson cutHöri
+ LBs Darnell Bing & Isaiah Greenhouse, DT DeMario Pressley


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Andre Davis és Eugene Wilson cut

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://www.houstontexans.com/news/article-3/QA-with-Vance-Joseph/4a4227c7-c193-4284-a383-c45061cffaba

Vance Joseph-el is volt egy interjú, szimpatikus a hapi, remélem sikeres lesz nálunk

több mint 13 éve
Newman Philadelphia Eagles Clemson Tigers 8 228 — Ready to Rumble
17 perc múlva Arian Fosterrel lehet chatelni az nfl.com-on 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Érkezett két assistant coach, az offense oldalára Jim Ryan érkezett aki 6 évig csapattársa volt Kubiaknak 😂
Defense oldalra John Butler érkezett, aki a Minnesota egyetem LB és special team edzője volt.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
elnézést uram 😉

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na azért kalap szar ez a mock 😊Bondi
itt jön a kérdés, hogy akkor mi a faszért másolod be? 😛Höri
"Olyan ugyanis nincs, hogy ha XY belinkel egy mock draftot, akkor ne kattintsunk rá. Rá kell!" 😊Bondi
igen.

katt
elolvas
realizál
a, szar -> elefelejt
b, jó -> bemásol

szóval hibáztál 😛

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
na azért kalap szar ez a mock 😊Bondi
itt jön a kérdés, hogy akkor mi a faszért másolod be? 😛Höri
"Olyan ugyanis nincs, hogy ha XY belinkel egy mock draftot, akkor ne kattintsunk rá. Rá kell!" 😊

több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na azért kalap szar ez a mock 😊Bondi
itt jön a kérdés, hogy akkor mi a faszért másolod be? 😛

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
na azért kalap szar ez a mock 😊

több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Brooks Reed OLB lesz a 3-4ben, és tuti kimegy a második kör közepe fele. Nagyon durva a csávó 😀
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Találtam egy 7 körös mockot.

1. Cameron Jordan DE California
2. Deandre McDaniel S Clemson
3. Johnny Patrick CB Louisville
4. Brooks Reed DE Arizona
5. Jake Kirkpatrick C TCU
6. Mark Dell Wr Michigan State
7. Tom Keiser OLB Stanford

Az első 4 körben két DE? Olyan nincs hogy az első 2 körben ne húzzunk OLB-t. Azt már nem is írom, hogy pl Keiser 4. körösnek irják, erre itt 7. körben írják. De sok ilyen van még.

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Jól emlékszel, folyamatosan leszállóágban volt a Cleveland-nél, első éve nagyon kemény volt, az idei meg már....
Kíváncsi leszek tényleg, hogy Philips akar e egy 150-160 kilós NT vagy a rendszere miatt elég neki a 140 kilós NT is. Mert ha igen, akkor még talán azon is el lehetne gondolkozni, hogy kell e a draftról még egy ember oda.

több mint 13 éve
Gabriel Houston Texans 525
Nem kell nekünk Rogers! Egy lusta szarházi hájfej! Ráadásul sittes is. Clevelandben is azért rúgták picsán, mert az egyik legnagyobb bankár volt a defense-ben. Felvette a nagy stexet és szart se csinált. Ha jól emlékszem az idén az első meccsen kezdett, utána Athyba Rubin simán kinyomta a kezdőből.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Clevelandban megváltak Shaun Rogers-től, jó lenne ha Smith-szék rászállnának és idehoznák

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e37fc1/article/2011-playoff-picture-could-look-very-different?module=HP_cp2

Steve Wyche felvázolta hogy melyik csapatok eshetnek ki a POba jutástól és kik léphetnek a helyükre. Meg lettünk említve mi is, a siker kulcsaként pedig Wade Phillips lett megemlítve, úgy legyen 😊Bondi
Kb. 3 éve a playoffba várnak minket az elemzők és látjuk eddig mennyire jött be....ráadásul a linkelt cikk Texansos bekezdésének a fele arról ír, milyen jó lesz Cushing kívül, miközbe Wade már lenyilatkozta, hogy belül fog játszani. Persze ez változhat, de a szakértő lehetne kicsit jobban informált.

Matthews, azért kap ennyi figyelmet, mert Hall of Fame Oilers játékos, de edzőként még tapasztalatlan, nincs meghatározó szerepe (asszem nálunk a 3. számú OL coach volt), ha ez fejlődés a karrierjének szempontjából, menjen csak.

Bondi, Dennisonnal mi a baj? Azért nem rossz, hogy liga első futójátékunk van. Emlékszem 2009 be mennyit kindlódtunk a red zoneban az ineffektív futások miatt. Szerintem kíváló coach.DC
Nem a teljesítményével van a baj, én akkor haragudtam meg rá mikor Denverbe ment interjúzni és nyilatkozgatott össze vissza( lehet azt gondolta hogy övé lesz az állás és most már mindegy miket mond?) Jó persze tudom, hogy ízig vérig denveri kötődésű, de akkor is átgondolhatná miket nyilatkozik.

Cushingos témára visszatérve, ebből is látszik, hogy ott kint hiába vannak testközelben, egyáltalán nem biztos, hogy sokkal többet értenek hozzá, mint pl itthon. Szerintem nem is gondolnák, hogy mennyire értenek a játékhoz amerikától oly távól 😊

több mint 13 éve
DC Houston Texans 1 241 — Texans fan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e37fc1/article/2011-playoff-picture-could-look-very-different?module=HP_cp2

Steve Wyche felvázolta hogy melyik csapatok eshetnek ki a POba jutástól és kik léphetnek a helyükre. Meg lettünk említve mi is, a siker kulcsaként pedig Wade Phillips lett megemlítve, úgy legyen 😊Bondi
Kb. 3 éve a playoffba várnak minket az elemzők és látjuk eddig mennyire jött be....ráadásul a linkelt cikk Texansos bekezdésének a fele arról ír, milyen jó lesz Cushing kívül, miközbe Wade már lenyilatkozta, hogy belül fog játszani. Persze ez változhat, de a szakértő lehetne kicsit jobban informált.

Matthews, azért kap ennyi figyelmet, mert Hall of Fame Oilers játékos, de edzőként még tapasztalatlan, nincs meghatározó szerepe (asszem nálunk a 3. számú OL coach volt), ha ez fejlődés a karrierjének szempontjából, menjen csak.

Bondi, Dennisonnal mi a baj? Azért nem rossz, hogy liga első futójátékunk van. Emlékszem 2009 be mennyit kindlódtunk a red zoneban az ineffektív futások miatt. Szerintem kíváló coach.
több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
http://www.nfl.com/news/story/09000d5d81e37fc1/article/2011-playoff-picture-could-look-very-different?module=HP_cp2

Steve Wyche felvázolta hogy melyik csapatok eshetnek ki a POba jutástól és kik léphetnek a helyükre. Meg lettünk említve mi is, a siker kulcsaként pedig Wade Phillips lett megemlítve, úgy legyen 😊

több mint 13 éve
Bondi Houston Texans 1 890 — I'm a Texan
Kurva jó, bezzeg Dennison a nyakunkon maradt