Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
alá is írt: 4 év $7,896,398/ $6,414,617 garantált. $346,000 roster bónusz és $100,000 workout bónusz

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Na, végre megegyeztek Wernerrel!😊

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Szerintem a sérülésekre gondolt.
Az pedig nem kezdődik. Bradshawnál már megvolt. 😊 De mondjuk azt mondták a leigazolása után, hogy TC-re már rendben lesz. Bízzunk benne, van még pár napja rá.
Ahogy asszem Boyett is sérülten érkezett, bár róla nem nagyon tudni mást.Stez
szerintem is, csak mivel már korábban meglévő sérülésekről van szó, nehéz a 'kezdődik'-kel egyeztetni 😉

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Most látom, hogy új szmájlik vannak, hát fúj. 😀
Az előzőek sem voltak valami jók, na de ez.. 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem a sérülésekre gondolt.
Az pedig nem kezdődik. Bradshawnál már megvolt. 😊 De mondjuk azt mondták a leigazolása után, hogy TC-re már rendben lesz. Bízzunk benne, van még pár napja rá.
Ahogy asszem Boyett is sérülten érkezett, bár róla nem nagyon tudni mást.

több mint 11 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
kezdődik? :/shady
igen, ma az újoncokkal, 27től meg a veteránokkal

több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
kezdődik? :/
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Bradshaw PUP listán, John Boyett pedig Non-Football Injury

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Colliet teszteli a jetsFarky
Jo lesz a Jets Collienak, ott van a legkevesebb eselye megserulni😊FearTomi
Ha Geno lesz a kezdő QB, akkor nem biztos.iktriad
Majd, ha lesz hozza egy normalis csapata is.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Colliet teszteli a jetsFarky
Jo lesz a Jets Collienak, ott van a legkevesebb eselye megserulni😊FearTomi
Ha Geno lesz a kezdő QB, akkor nem biztos.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Colliet teszteli a jetsFarky
Jo lesz a Jets Collienak, ott van a legkevesebb eselye megserulni😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Én nem bánnám ha jönne, minél nagyobb a verseny a TC-ben, annál jobb.
A Titanshez nehezebb is szerintem bekerülni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Reméljük szerződteti a Titans, nem kell WR, jó lesz Whalen #4-nek.

több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hacsak a Titans nem szerződteti ma, Donald Jones jön holnap Indybe workoutra.
több mint 11 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 487 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jajj, miért pont ők? 😊peterk2005
Meg Laurent Robinsont (és Braylon Edwardsot is). Van még kérdés? 😊Wyatt
Robinsont már nem, úgyhogy ő ment is tovább Bostonba. 😀
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jajj, miért pont ők? 😊peterk2005
Meg Laurent Robinsont (és Braylon Edwardsot is). Van még kérdés? 😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jajj, miért pont ők? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Colliet teszteli a jets

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Kíváncsi leszek rá, hogy Saunders vajon marad-e Colt ezek után, mert a Steelersből is emiatt vágták ki, nem bír magával a csávó.Stez
Nem éppen. Hónapokkal a TC kezdete előtt megkapta az eltiltást, ha a dopping lett volna az oka a kivágásának, akkor már rég elküldhettük volna. Ehelyett végig nálunk volt a preseasonben és az alapszakasz elején is az eltiltásának lejártáig, majd amikor dönteni kellett, hogy bekerül-e az 53-ba = leváltjuk David Paulsont rá, vagy elköszönünk tőle, akkor választottuk az utóbbit.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
So-so, engem sem zavar annyira a dolog, alapból Fleener és Allen ott van a rosteren előtte, de ha valamelyik sérülne, így legalább megnézhetem, hogy mit tud Cunningham élesben, úgy is érdekelt. 😊Stez
Én várom, hogy Fleener idén nagyott robbanjon, tavaly volt 1-2 szép elkapása, de nem hozta az elvárt szintet.FearTomi
Nyilván, de Fleener kezdő, Saunders #3 TE volt, aki Fleener sérülésénél került pályára. Most azt mondom, hogy remélem ez lesz Cunningham akkor idén, nem valami veteránt hozunk.
És mondjuk én azért kicsit tartok Fleenernél a sérüléstől, már tavaly is állandóan gondja volt a vállával például.
De nyilván az lenne a legjobb, ha egyáltalán nem sérülne, mert akkor megmutathatja, hogy mit tud. Ennél jobban ki sem nyalhatnák a seggét, mellette egy tavaly remeklő Allen, akire figyelni kell szintén az ellenfélnek, a főiskolai QB-ja dobál neki, akivel összeszokhatott az elmúlt években, plusz a volt OC-ja offensében játszhat ismét, ahol azért elég jól ment neki a játék.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
So-so, engem sem zavar annyira a dolog, alapból Fleener és Allen ott van a rosteren előtte, de ha valamelyik sérülne, így legalább megnézhetem, hogy mit tud Cunningham élesben, úgy is érdekelt. 😊Stez
Én várom, hogy Fleener idén nagyott robbanjon, tavaly volt 1-2 szép elkapása, de nem hozta az elvárt szintet.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Egyébként már májusban tudta a FO ezt gondolom, mivel akkor állítólag több veterán TE-t is workoutra hívtunk, mint például Rosariot, McMichaelt és Ingramet is. Én remélem, akkor már inkább Cunninghamet küldjük majd pályára, ha szükség lenne rá, hátha robbantani tud valamit. 😀
Kíváncsi leszek rá, hogy Saunders vajon marad-e Colt ezek után, mert a Steelersből is emiatt vágták ki, nem bír magával a csávó.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
So-so, engem sem zavar annyira a dolog, alapból Fleener és Allen ott van a rosteren előtte, de ha valamelyik sérülne, így legalább megnézhetem, hogy mit tud Cunningham élesben, úgy is érdekelt. 😊

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Weslye kapott egy 8 meccses doppingos eltiltást -> kétszer annyit szedett be mint LavinhoHöri
hatalmas veszteség😊

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Weslye kapott egy 8 meccses doppingos eltiltást -> kétszer annyit szedett be mint Lavinho