Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 253 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem biztos. Az AFC-ben sok csapat elég jó offseasont zárt. Mondjuk egy 10-6-ra azt mondom, hogy elég, viszont azért elnézve a sorsolásunkat, nagyon nem lesz egyszerű menet összeszedni 10 W-t idén.

több mint 11 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 325
Üdv köztünk!

Feltehetőleg erősen szubjektív válaszokat fogsz kapni (azaz nagy lesz a szórás). 6-10-től 12-4-ig szinte bármi elképzelhető az én véleményem szerint. Inkább arra lennék kíváncsi, mennyi kell majd egy playoffhoz (10-6 esetleg 9-7 is elég?)

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 11 éve
klash44 Indianapolis Colts 98 — ℧ ColtsFanatic℧
Sziasztok,szerintetek mit várhatunk a csapattól a következő idényre?😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
ja bocs colts.com-on már 334 fontMiska84
Hízik az önbizalomtól. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
With the signing of Donald Thomas in free agency to play left guard, the Colts now look to right guard, where Mike McGlynn started in 2012. McGlynn was Pro Football Focus' worst guard (subscription required) in the league last season, and the Colts desperately need to improve there with players like J.J. Watt in the division.

With Thornton, the Colts now look to have a "great competition" at the position in training camp with McGlynn, Thornton, Joe Reitz, and Ben Ijalana all competing

Ijalana szerintem ha egészséges akkor kiszoríthatja mcglynnt.. thornton is hasznos lehet ha tényleg akarunk futkorászni. 320 font a csávó

If the Colts truly are going to become more of a power-running team under Pep Hamilton, Thornton is a very good fit. Not only does Thornton have the size, as mentioned above, but he also is very strong (27 reps in the bench press at the combine) and can be a mauler in the run game.

ja bocs colts.com-on már 334 font

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
Angerer jelenleg PUP-on van, úgyhogy, ha túr, akkor is majd csak később. Werner meg ne is gyakoroljon máshol, nem állunk úgy, hogy a top pickünk egy évet a tarcsiban szotyizzon, minimum rotációban be kéne férjen. 😊

Ballardról nem találtam semmi hírt, pedig egyelőre ketten nyomják Brown-al, mert Bradshaw is PUP-on kezdett.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
na az ugy nem rossz, ha a kisnaci mar most a kezdovel nyomja. nem sirnek, ha walden ulne egy evet biztonsagi tartalekkent, aztan repulne a manoba.
gyanitom angerernek freemant kene kiturnia a kezdobol mack poszton, a blokkelvivo-ted ilb posztert pedig conner es sheppard csatazik. ezt nevezik kellemes gondnak.
az mondjuk mar elegge kellemetlen, h mcglynn sanszosan kezdo is lesz a regular kezdetekor ...

ballard javult vmit passzblokkban v arrol nem irnak semmit ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Közben 1-2 hír a TC-ről/ből:

  • Luck 22/34 2 TD egy Int (egyik Fleenernek a másik Hiltonnak)
  • Anthony Castonzo - Donald Thomas - Samson Satele - Mike McGlynn - Gosder Cherilus volt a kezdő OL
  • Werner a baloldalon gyakorolt OLB poszton ilyenkor Mathis volt jobb oldalt, amikor Walden jött be Werner helyére, Mathis ment vissza a bal oldalra
  • Brown és Ballard egyaránt küzd a kezdő helyért. Harnishnek volt egy gyönyörű 40 yard körüli passza Ballardnak.
  • Connert és Sheppardet rotálták a kezdő ILB poszton.

  • Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
    több mint 11 éve
    FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
    Végre nem csak RGIII-ről áradoznak...  www.nfl.com/videos/nfl-training-camps/0ap2000000222544/Which-QB-will-have-more-sophomore-success

    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Azért ez roppant ravasz offense lesz, ahol a passzjátékot vegyítik a futásokkal. :cool:ulpianus
    😀


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 891 — Circus Maximus
    Azért ez roppant ravasz offense lesz, ahol a passzjátékot vegyítik a futásokkal. :cool:


    Állat vagyok, ami enni kér...
    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Legyen úgy. De előbb élje túl mindenki a TC-t. Nálunk ilyenkor szokott egyből jópár kezdő kiesni, úgyhogy nem vagyok nyugodt...


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
    Luck azt nyilatkozta hogy kb. a Stanford stílus (erős futójáték) és Arians rendszere (sok passzjáték) vegyítése lesz a támadó felfogás.



    Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
    több mint 11 éve
    FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
    Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?FearTomi
    YouTube-on is fent van néhány:
    Oregon - Stanford 2009:  www.youtube.com/watch?v=ib6yy84llHc
    California - Stanford 2009:  www.youtube.com/watch?v=WqFjS3nnX5c
    Stanford - USC 2010:  www.youtube.com/watch?v=MNrLNoe5VP8
    Stanford - Virginia Tech (Orange Bowl) 2010:  www.youtube.com/watch?v=a5yU9Cz-Bw8
    Stanford - USC 2011:  www.youtube.com/watch?v=udgSAW1U1dI
    Oregon - Stanford 2011:  www.youtube.com/watch?v=bYrxlrrkECI
    Oklahoma State - Stanford (Fiesta Bowl) 2011:  www.youtube.com/watch?v=q0zbyhoi4egvassadi
    nice, kösz!

    több mint 11 éve
    vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
    Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?FearTomi
    YouTube-on is fent van néhány:
    Oregon - Stanford 2009:  www.youtube.com/watch?v=ib6yy84llHc
    California - Stanford 2009:  www.youtube.com/watch?v=WqFjS3nnX5c
    Stanford - USC 2010:  www.youtube.com/watch?v=MNrLNoe5VP8
    Stanford - Virginia Tech (Orange Bowl) 2010:  www.youtube.com/watch?v=a5yU9Cz-Bw8
    Stanford - USC 2011:  www.youtube.com/watch?v=udgSAW1U1dI
    Oregon - Stanford 2011:  www.youtube.com/watch?v=bYrxlrrkECI
    Oklahoma State - Stanford (Fiesta Bowl) 2011:  www.youtube.com/watch?v=q0zbyhoi4eg
    több mint 11 éve
    FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
    Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?FearTomi
    Én annak idején streamen élőben néztem meg a meccsek zömét, párat pedig az ESPNA adott le. Talán a TYT-n fent vannak még, de hogy seeder van-e még rájuk, azt nem tudom. Nézd meg. (A bowl meccset - fiesta bowl ha jól emlékszem - elraktam, azt oda tudom adni, ha megkeresel priviben.)peterk2005
    Ment pü!

    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?FearTomi
    Én annak idején streamen élőben néztem meg a meccsek zömét, párat pedig az ESPNA adott le. Talán a TYT-n fent vannak még, de hogy seeder van-e még rájuk, azt nem tudom. Nézd meg. (A bowl meccset - fiesta bowl ha jól emlékszem - elraktam, azt oda tudom adni, ha megkeresel priviben.)


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
    Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...peterk2005
    ajánlom az elmúlt két évből megtekintésre pár Stanford meccset és képben leszel (hogy nagyjából) milyen offense-etek lesz.Fucu
    Végignéztem Luck Stanfordos utolsó idényét - bekaptam én is a SuckForLuck horgot abban az évben 😊 - úgyhogy nem ismeretlen. De azért abban a Stanfordos offense-ben olyan fal volt Andráska előtt, amire egyelőre nem számítok Indyben. (Akkor sem, ha reményeink szerint az idei fal azért jóval jobb lesz, mint a tavalyi volt.) Úgyhogy olyan futójátékban nem reménykedem, de abban igen, hogy a 2TE-set sikeresebben megy idén, és Fleener is felveszi a tempót.peterk2005
    Honnan lehet azokat a meccseket megszerezni?

    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...peterk2005
    ajánlom az elmúlt két évből megtekintésre pár Stanford meccset és képben leszel (hogy nagyjából) milyen offense-etek lesz.Fucu
    Végignéztem Luck Stanfordos utolsó idényét - bekaptam én is a SuckForLuck horgot abban az évben 😊 - úgyhogy nem ismeretlen. De azért abban a Stanfordos offense-ben olyan fal volt Andráska előtt, amire egyelőre nem számítok Indyben. (Akkor sem, ha reményeink szerint az idei fal azért jóval jobb lesz, mint a tavalyi volt.) Úgyhogy olyan futójátékban nem reménykedem, de abban igen, hogy a 2TE-set sikeresebben megy idén, és Fleener is felveszi a tempót.


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
    Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...peterk2005
    ajánlom az elmúlt két évből megtekintésre pár Stanford meccset és képben leszel (hogy nagyjából) milyen offense-etek lesz.



    Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
    több mint 11 éve
    JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
    Saunders nem szívja mellre nagyon a távozást: "One thing journalism taught me is that no one really cares to hear 'your side of the story.' So it's best to accept that and move on."

    Luck pedig a változásokról: “It will be a detailed, exact offense. We have a fullback now…that will be the biggest difference people will notice.”

    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Egyébként olvastam pár érdekes adatot Arians tavalyi offense-éről. Az egyik ilyen aspektus, hogy miközben Luck volt a liga leginkább támadott QB-je abban az értelemben, hogy hányszor értek oda hozzá, eközben a Colts használt a ligában a legtöbb RB/HB nélküli felállást. Ez annál is furcsább, mert amikor 7 ember védte Luckot, azokban a playekben a liga 3. legjobb DVOA mutatóját nyújtotta az offense. Ariansról mondjuk köztudott, hogy a vertikális offense megszállottja, de úgy néz ki néha túlzásba is vitte. Ebben az idényben "meg nem nevezett források szerint" (ezt úúúgy imádom 😊 ) kiegyensúlyozottabb playbookra számíthatunk, ami igencsak jót tehet Andris statjainak...


    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 690 — The only discipline that lasts, is self discipline
    Nem csak Pittburghben, de Indy-ben is van aki szereti a különleges entrance-ot. Reggie ma reggel helikopterrel érkezett a TC-re. 😊



    “Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
    több mint 11 éve
    Chevy New York Giants 682 — Victoria Concordia Crescit
    Fleener a redditen kérdezz-felelekelt:
     www.reddit.com/r/IAmA/comments/1j26za/i_am_coby_fleener_american_football_nfl_player/
    több mint 11 éve
    FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
    "The Indianapolis Colts today signed outside linebacker Daniel Adongo and waived tight end Weslye Saunders." Huuuha, a Rögbisre kíváncsi leszek.