Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez csak elterelés, Genora megyünk igazából.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
jön hivatalos vizitre Milliner. Remélem nem akarunk feltradelni, azért olyan sok pickünk nincsen.

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
ha szeretnétek olvasni segghülye emberek szakmázgatását, nézzétek meg a hivatalos Colts facebook oldal hozzászólásait, undorító 😀Höri
"Szakmázgatás". Én már nem is olvasom egy ideje, mert felidegesít. Eddig mindegyik Manningért rinyált ...most már Freeney-ért és Manningért. Jó, hogy nem Harbaugh-t akarják vissza a csapatba, vagy Harrison-t.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ha szeretnétek olvasni segghülye emberek szakmázgatását, nézzétek meg a hivatalos Colts facebook oldal hozzászólásait, undorító 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Hughes meg top32-es.
Ő legalább nem sérül, alapból csak szar.

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Azért ez úgy hangzott mintha Ijalana tré lenne, ne feledjük top 50es OL volt 2011ben. Hátha csodát tesznek vele és végre tud játszani. Tehetségben simán kezdő lehetne.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Ijalanával én is.
Még Bobzilla is felment legalább egy negyedre élesben a pályára, mielőtt lejött sérüléssel. 😀
Ijalana még a PS végéig sem bírja általában. Összességében azért örülnék, ha még jönne valamelyik OG, nehogy már abban kelljen reménykedni, hogy ezúttal ijalana egészséges marad majd.

több mint 11 éve
uatu Indianapolis Colts 932 — uatu@freemail.hu
Ez mind szép és jó, legyen is így. Csak én pesszimistább vagyok a porcelánbabáinkkal kapcsolatban.
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ijalana simán lehet kezdő. Nyilván nem számolnak vele az edzők hosszú távon, de ha véletlen egészséges maradna, a TC battle simán meg tudná nyerni Guard poszton.

Lásd Bobzilla anno 😀 Igaz hogy 3 (2,1) meccset bírt év elején, de ott király volt 😀 és Ijalana még olcsó is. Benne van az X-Faktor.

több mint 11 éve
uatu Indianapolis Colts 932 — uatu@freemail.hu
RG-be ottvan még Ijalana, bár eddigi 2 szezon 2 szakadás nem igazán szerencsés, nem sok esélye van már. De hátha tud játszani, meg a 350 fontos Chapman is egészségesen 😀Borbinho
Látom nálad is a lepényhal először... 😀
több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
RG-be ottvan még Ijalana, bár eddigi 2 szezon 2 szakadás nem igazán szerencsés, nem sok esélye van már. De hátha tud játszani, meg a 350 fontos Chapman is egészségesen 😀

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg Coopernek örülnék 1/24-re. 😀
FA-ról Moorenak. Főleg, hogy RG-ben McGlynn van, aki nem hogy semmit nem ér, de vele még mínuszban is vagyunk inkább.Stez
én meg fishernek 😉Miska84
Az látod remek lenne tényleg.
Lenne egy 8-9 milliót kereső RT-nk, valamint egy fiatal, remekül fejlődő LT-nk és Fisher.
És akkor Fisher nyilvánvalóan LT lenne, aztán akkor dobjuk kukába a sokért idehozott Cherilust, vagy a fiatal, első körös Castonzot.
Akkor már adjuk el Castonzot első körért minimum.
Bár ilyeneken szerintem kár agyalni, mert semmi esély sincs arra sem szerintem, hogy Fisher a top5-ön túljusson.
Pont annyi realitása van az egész ötletnek, mint egy Megatron tradenek.
Cooper azért eljuthat hozzánk, még ha nem is túl esélyes köszönhetően a hypenak, amit kapott.
No meg sok OL needes csapat van előttünk sajnos.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Én meg Coopernek örülnék 1/24-re. 😀
FA-ról Moorenak. Főleg, hogy RG-ben McGlynn van, aki nem hogy semmit nem ér, de vele még mínuszban is vagyunk inkább.Stez
én meg fishernek 😉

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg Coopernek örülnék 1/24-re. 😀
FA-ról Moorenak. Főleg, hogy RG-ben McGlynn van, aki nem hogy semmit nem ér, de vele még mínuszban is vagyunk inkább.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
nyilván moorenak örülnék jobban, vele egészen sokat javulna a közép-futásunk

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
az olyan veteránok, akikbe még szorult némi kezdőpotenciál, mostmár jobban járnak ha kivárjűk a draftot és odaszerződnek ahol pofára estek az edzőbáék. kényszerhelyzetben többet ki lehet sajtolni a tulajból mint draft előtt.Höri
Moore mondjuk még 1-2 napja is mondta, hogy 3 milláért aláírna, csak ugye a Lions és a Dallas backup pénzt akart neki adni, ő meg 2-3 millát akar. Szóval nem úgy látszik, mint aki ki akarna várni.
De összességében igaz, amit mondasz, a legtöbben most kivárnak.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az olyan veteránok, akikbe még szorult némi kezdőpotenciál, mostmár jobban járnak ha kivárjűk a draftot és odaszerződnek ahol pofára estek az edzőbáék. kényszerhelyzetben többet ki lehet sajtolni a tulajból mint draft előtt.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Ha már RG-t akarunk, akkor ott van Moore, aki évek óta az egyik legjobb a posztján, csak mondjuk nem a jövő embere. Ettől függetlenül 2, max 3 évre bőven upgrade lenne, csak mondjuk 2-3 milliót akar évente, kezdő fizetést.
Azt itt nem kapná meg szerintem.Stez
hát már szűken de talán még van miből! (ha akarnánk de szerintem hátsó körös draft lesz ebből)

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Ha már RG-t akarunk, akkor ott van Moore, aki évek óta az egyik legjobb a posztján, csak mondjuk nem a jövő embere. Ettől függetlenül 2, max 3 évre bőven upgrade lenne, csak mondjuk 2-3 milliót akar évente, kezdő fizetést.
Azt itt nem kapná meg szerintem.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
cserének mindenki drága aki nem veteránminimumot keres 😀 persze nem minden GM osztozik a véleményembenHöri
csak veteránminimumért nem kapsz olyat akin ne menne el az első rájátszás meccs..mint azon a nyomorult sowell-en 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az öreg peterman hogy teljesített az elmúlt években detroitban? csak azt látom h minden meccsen kezdő volt az elmúlt 3 szezonban? ha nem kerülne sokba nem lenne hülyeség elhozni, annyira nem vagyunk erősek G posztonMiska84
ma tárgyal a Jets-cel. Nekem nem kéne, nem upgradeHöri
backupnak meg drága lenne gondolom...Miska84
cserének mindenki drága aki nem veteránminimumot keres 😀 persze nem minden GM osztozik a véleményemben

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
az öreg peterman hogy teljesített az elmúlt években detroitban? csak azt látom h minden meccsen kezdő volt az elmúlt 3 szezonban? ha nem kerülne sokba nem lenne hülyeség elhozni, annyira nem vagyunk erősek G posztonMiska84
ma tárgyal a Jets-cel. Nekem nem kéne, nem upgradeHöri
backupnak meg drága lenne gondolom...

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az öreg peterman hogy teljesített az elmúlt években detroitban? csak azt látom h minden meccsen kezdő volt az elmúlt 3 szezonban? ha nem kerülne sokba nem lenne hülyeség elhozni, annyira nem vagyunk erősek G posztonMiska84
ma tárgyal a Jets-cel. Nekem nem kéne, nem upgrade

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
az öreg peterman hogy teljesített az elmúlt években detroitban? csak azt látom h minden meccsen kezdő volt az elmúlt 3 szezonban? ha nem kerülne sokba nem lenne hülyeség elhozni, annyira nem vagyunk erősek G poszton

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 10 101 — Chalk Dawk fan
Aaron Mellette has a workout scheduled with the Indianapolis Colts on April 10.
Még mindig elkapókat keresgetünk? Gondolom hátsó(bb) körreervihmv
potenciális mr. irrelevant.

a statisztikáira ne keress rá mert beleszeretsz.Höri
Hehe, hát jah, a statjait nézve eléggé király, viszont a meccsek alapján nem mindig volt meggyőző...legalább is számomra.FearTomi
Mondjuk a legjobb elkapónak számított Brandon Kaufmann mellett így is a másodosztályban.iktriad
Mellette nem nehéz. Na jó, ez nagyon gyenge szóvicc volt.