Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Természetesen rám gondolt.Stez
uldozesi maniad azert ne legyen stez, azt peldaul sajnalom h leszoktal a draftelemzos-prognosztizalos rovatodrol napi 40 hszben 😕 kicsit faraszto volt visszaolvasni mondjuk, de abszolut megerte.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
irjak a semmirol, mint ti ? minek ? 😀 allati messze vagyok a szakertotol, meg messzebb attol h ezt kijelentsem magamrol, csak nem verem azert a klaviaturat h irjak vmit, megha az vmi a realitastol elrugaszodott irgalmatlan faszsag is, aminek jobb esetben van csak koze a topik temajahoz. es elaruljak vmit ? vannak meg egy paran ezzel ebben a topikban is, akik osztjak a meglatasomat, csak azert nem veszitek eszre (akinek nem inge passzus ervenyes), mert nem akarjatok. elhiszem h kenyelmetlen lenne beismerni, h mennyi kretenseget irkaltok ossze. en elegge felrevezetonek gondolom azt h ki mire miert kap likeot, de a multkori beirasom kapott 6ot. szted ez veletlen ? es nem arrol van szo, h bizonyos kerdesekben mast maskent latunk (pl nekem escalade-del mar volt nem egy ilyen vitam), hanem arrol h ugy fossatok az iget kijelento modban bele az eterbe, h jol tapasztalhatoan kb fingotok sincs mirol volna szo. szeretned h szemezgessek csak az elmult 24 ora termesebol ? 😊MMMS
Ember, én ennél semmitmondóbb - hogy téged idézzelek "faszsagabb" - hozzászólást hónapok óta nem olvastam ebben a fórumban, úgyhogy gratula. 😊 A stílus is díjt érdemel, de logikailag is egy kihívás a post. Ahogy a nem értesz hozzától egy mondat alatt eljutsz addig hogy lefaszozd a postolók egy rejtélyes, de markáns részét, hozzátéve, hogy akinek nem inge ne vegye magára, az bravúros.

Mivel belém már belém akadtál, így gondolom nekem ingem, de bevallom, a többieket tekintve fogalmam sincs, hogy kire gondoltál még. Esetleg kivezethetnél a sötétségből, hogy tudjuk, hol rejtőzik az az irritáló faszság. És egy lendülettel esetleg ajánl pár nem faszság témát is légyszi, hogy legyen valami értelmes amiről beszélgethetünk. Vagy esetleg kérjük meg Höri-t, hogy zárja le a topicot a draft-ig, hisz addig úgyis csak faszságokat lehet halmozni? 😀peterk2005
nem veletlenul nem irtam mar vissza, rajottem h ostobasag volt felpattintani a temat, mert ugysem erek el vele semmit. akkor sem, ha ennel drasztikusabban fogalmazok, meg akkor sem, ha sokkal diplomatikusabban.
ezert sem fogom kiirni azokat a tenyleg agyzsibbaszto suletlensegeket, amiket sikerult az elmult bo nap alatt az nfllel kapcsolatban itt irkalni, meg a tobbit sem, mert ugyis csak szemelyes tamadasnak veszi az illeto pedig egyaltalan nem ez volna a celom es nem esik nehezemre beismernem h az en kommunikaciom enyhen szolva sem volt a legszerencsesebb, ha ezt nezem es nem csak annyi a celom h osszam az iget. mindenfele ugatas es masra mutogatas nelkul levontam a konzekvenciat, ami mindenkinek kenyelmesebb forumozast tesz lehetove.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazából még nem látni pontosan, hogy mennyi FA lesz, mert jelenleg is több a contract, mint az 53-as roster. Ehhez jönnek majd még a draftoltak, az UDFA-k, úgyhogy biztos, hogy még idény kezdet előtt jópárat kirakunk, a draftoltak meg vszleg nem 1 éves contractot kapnak. Aztán ugye feltöltődik a 80 nemtudomhányas offseason roster, hogy majd a szezon előtt 1-2 héttel vágjuk majd vissza 53 + practice squad-ra. Az adja majd a végleges cap helyzetet is.

Én egyébként nem bánom, hogy sok a rövid szerződés, és sok lesz jövőre az FA. Szvsz ez manapság a jó irány, mint a hosszú távú, nagy pénzes garantált szerződések, amikből ha baj van, nagy szívás kiszállni. Cherilus garantáltja jó magas, úgyhogy better stay healthy, különben tökön bököm lehet belőle... Toler meg szvsz túl lett fizetve (viszont dead cap nélkül kivághatjuk bármelyik évben). Az is muris, hogy a #1 CB-nk lehet a legkevesebbet kereső CB a rosteren. 😊

Stev: Én sem emlékszem rá mikor, de a táblázat szerint Link 1 évre már alá is írt, 1.3 milláért.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenlegi cap helyzet, részletesen, csapategységenkénti bontásban, Összehasonlítva a 2-3 évvel ezelőttivel, ég és föld. Mathison kívül nincs 10 millás contract, a második Reggie a maga 7.5 millió hitjével. Összemérve ezt a cap hitet mondjuk Wallace-ével, és mellé téve a teljesítményt, marha jól állunk. Az is tetszik, hogy kevés a sok éves contract. Ez persze azzal jár, hogy évről évre meg kell dolgozni a jó rosterért, viszont a mozgástér is sokkal nagyobb. Egy jó GM-nek és cap menedzsernek manapság ilyen rostert kell csinálnia. A rossz meg mindegy, hogy milyent csinál. .)

peterk2005
Grat a táblázathoz. Nem lehetett kis meló. 😊
Megnézve az egy éves szerződéseket akkora hatalmas "csapás" nem érne minket mindet elengednénk...
De azért remélem Linkenbachon legalább elgondolkozunk és nem ész nélkül hosszabbítunk vele..
Angerer fizuja komolyan meglepet.. Szerintem ha majd megakarjuk tartani (4 év múlva) akkor jól a zsebünkbe kell majd nyúlni..Stev85
Lusta vagyok megnyitni normálisan a táblázatot (😀), de biztos vagyok benne, hogy Angerernek nincs 4 éves szerződése még velünk. Szerintem ő idén lép contract yearbe.
Jövőre meg vele, Davissel és Betheával is hosszabbítanunk kellene majd, alaphangon. Ők drágábbak lesznek, bár Bethea emlékeim szerint 2009-ben vagy 2010-ben is már valami 28 millióért írt alá 4 évre. Ennél többet most sem hinném, hogy kérne, főleg mert ez sok..Stez
Most nézem rossz sort néztem. Na akkor az elöző komment visszavonva 😀
23FAnk lesz. Jó munkát előre is Mr Grigson 8)Stev85
Igen, de a 23-ból azért a legtöbb az backup, depth forma, akik ha elmennek, nagy veszteség nem feltétlenül ér minket, de az ilyen Moala féle arcok meg 850K körül maradnak simán.
Az imént említett hármas lesz szerintem kemény dió, a többik annyira nem.

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jelenlegi cap helyzet, részletesen, csapategységenkénti bontásban, Összehasonlítva a 2-3 évvel ezelőttivel, ég és föld. Mathison kívül nincs 10 millás contract, a második Reggie a maga 7.5 millió hitjével. Összemérve ezt a cap hitet mondjuk Wallace-ével, és mellé téve a teljesítményt, marha jól állunk. Az is tetszik, hogy kevés a sok éves contract. Ez persze azzal jár, hogy évről évre meg kell dolgozni a jó rosterért, viszont a mozgástér is sokkal nagyobb. Egy jó GM-nek és cap menedzsernek manapság ilyen rostert kell csinálnia. A rossz meg mindegy, hogy milyent csinál. .)

peterk2005
Grat a táblázathoz. Nem lehetett kis meló. 😊
Megnézve az egy éves szerződéseket akkora hatalmas "csapás" nem érne minket mindet elengednénk...
De azért remélem Linkenbachon legalább elgondolkozunk és nem ész nélkül hosszabbítunk vele..
Angerer fizuja komolyan meglepet.. Szerintem ha majd megakarjuk tartani (4 év múlva) akkor jól a zsebünkbe kell majd nyúlni..Stev85
Lusta vagyok megnyitni normálisan a táblázatot (😀), de biztos vagyok benne, hogy Angerernek nincs 4 éves szerződése még velünk. Szerintem ő idén lép contract yearbe.
Jövőre meg vele, Davissel és Betheával is hosszabbítanunk kellene majd, alaphangon. Ők drágábbak lesznek, bár Bethea emlékeim szerint 2009-ben vagy 2010-ben is már valami 28 millióért írt alá 4 évre. Ennél többet most sem hinném, hogy kérne, főleg mert ez sok..Stez
Most nézem rossz sort néztem. Na akkor az elöző komment visszavonva 😀
23FAnk lesz. Jó munkát előre is Mr Grigson 8)

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Engem Fleener fizuja lepett meg, azt hittem kevesebbet fog kapni.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Jelenlegi cap helyzet, részletesen, csapategységenkénti bontásban, Összehasonlítva a 2-3 évvel ezelőttivel, ég és föld. Mathison kívül nincs 10 millás contract, a második Reggie a maga 7.5 millió hitjével. Összemérve ezt a cap hitet mondjuk Wallace-ével, és mellé téve a teljesítményt, marha jól állunk. Az is tetszik, hogy kevés a sok éves contract. Ez persze azzal jár, hogy évről évre meg kell dolgozni a jó rosterért, viszont a mozgástér is sokkal nagyobb. Egy jó GM-nek és cap menedzsernek manapság ilyen rostert kell csinálnia. A rossz meg mindegy, hogy milyent csinál. .)

peterk2005
Grat a táblázathoz. Nem lehetett kis meló. 😊
Megnézve az egy éves szerződéseket akkora hatalmas "csapás" nem érne minket mindet elengednénk...
De azért remélem Linkenbachon legalább elgondolkozunk és nem ész nélkül hosszabbítunk vele..
Angerer fizuja komolyan meglepet.. Szerintem ha majd megakarjuk tartani (4 év múlva) akkor jól a zsebünkbe kell majd nyúlni..Stev85
Lusta vagyok megnyitni normálisan a táblázatot (😀), de biztos vagyok benne, hogy Angerernek nincs 4 éves szerződése még velünk. Szerintem ő idén lép contract yearbe.
Jövőre meg vele, Davissel és Betheával is hosszabbítanunk kellene majd, alaphangon. Ők drágábbak lesznek, bár Bethea emlékeim szerint 2009-ben vagy 2010-ben is már valami 28 millióért írt alá 4 évre. Ennél többet most sem hinném, hogy kérne, főleg mert ez sok..

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Jelenlegi cap helyzet, részletesen, csapategységenkénti bontásban, Összehasonlítva a 2-3 évvel ezelőttivel, ég és föld. Mathison kívül nincs 10 millás contract, a második Reggie a maga 7.5 millió hitjével. Összemérve ezt a cap hitet mondjuk Wallace-ével, és mellé téve a teljesítményt, marha jól állunk. Az is tetszik, hogy kevés a sok éves contract. Ez persze azzal jár, hogy évről évre meg kell dolgozni a jó rosterért, viszont a mozgástér is sokkal nagyobb. Egy jó GM-nek és cap menedzsernek manapság ilyen rostert kell csinálnia. A rossz meg mindegy, hogy milyent csinál. .)

peterk2005
Grat a táblázathoz. Nem lehetett kis meló. 😊
Megnézve az egy éves szerződéseket akkora hatalmas "csapás" nem érne minket mindet elengednénk...
De azért remélem Linkenbachon legalább elgondolkozunk és nem ész nélkül hosszabbítunk vele..
Angerer fizuja komolyan meglepet.. Szerintem ha majd megakarjuk tartani (4 év múlva) akkor jól a zsebünkbe kell majd nyúlni..

több mint 11 éve
cartman023 Indianapolis Colts 806
Gondolom mára kifaszoztuk magunkat, úgyhogy ha elsikkant volna, felhívom a figyelmet, hogy reggel belinkeltem egy viszonylag korrekt táblázatot az aktuális cap helyzetünkről. 😊 Hajnalban két órát melóztam a neten mire ráakadtam, úgyhogy kéretik kommentálni. Akár faszságokkal is. 😊 Esetleg ötlet, hogy mi várható még ennek tükrében?...

A képet nem méretezgetem. Ha nekem sikerült, akkor bízom benne, hogy akad még fasz a topicban, akinek sikerül a kép megnyitás gordiuszi csomóját kibogozni. 😊peterk2005
Köszönjük a táblázatot.

Az látszik, hogy az új emberek eléggé szép pénzt kaptak a többiekhez képest.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Gondolom mára kifaszoztuk magunkat, úgyhogy ha elsikkant volna, felhívom a figyelmet, hogy reggel belinkeltem egy viszonylag korrekt táblázatot az aktuális cap helyzetünkről. 😊 Hajnalban két órát melóztam a neten mire ráakadtam, úgyhogy kéretik kommentálni. Akár faszságokkal is. 😊 Esetleg ötlet, hogy mi várható még ennek tükrében?...

A képet nem méretezgetem. Ha nekem sikerült, akkor bízom benne, hogy akad még fasz a topicban, akinek sikerül a kép megnyitás gordiuszi csomóját kibogozni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
irjak a semmirol, mint ti ? minek ? 😀 allati messze vagyok a szakertotol, meg messzebb attol h ezt kijelentsem magamrol, csak nem verem azert a klaviaturat h irjak vmit, megha az vmi a realitastol elrugaszodott irgalmatlan faszsag is, aminek jobb esetben van csak koze a topik temajahoz. es elaruljak vmit ? vannak meg egy paran ezzel ebben a topikban is, akik osztjak a meglatasomat, csak azert nem veszitek eszre (akinek nem inge passzus ervenyes), mert nem akarjatok. elhiszem h kenyelmetlen lenne beismerni, h mennyi kretenseget irkaltok ossze. en elegge felrevezetonek gondolom azt h ki mire miert kap likeot, de a multkori beirasom kapott 6ot. szted ez veletlen ? es nem arrol van szo, h bizonyos kerdesekben mast maskent latunk (pl nekem escalade-del mar volt nem egy ilyen vitam), hanem arrol h ugy fossatok az iget kijelento modban bele az eterbe, h jol tapasztalhatoan kb fingotok sincs mirol volna szo. szeretned h szemezgessek csak az elmult 24 ora termesebol ? 😊MMMS
Ember, én ennél semmitmondóbb - hogy téged idézzelek "faszsagabb" - hozzászólást hónapok óta nem olvastam ebben a fórumban, úgyhogy gratula. 😊 A stílus is díjt érdemel, de logikailag is egy kihívás a post. Ahogy a nem értesz hozzától egy mondat alatt eljutsz addig hogy lefaszozd a postolók egy rejtélyes, de markáns részét, hozzátéve, hogy akinek nem inge ne vegye magára, az bravúros.

Mivel belém már belém akadtál, így gondolom nekem ingem, de bevallom, a többieket tekintve fogalmam sincs, hogy kire gondoltál még. Esetleg kivezethetnél a sötétségből, hogy tudjuk, hol rejtőzik az az irritáló faszság. És egy lendülettel esetleg ajánl pár nem faszság témát is légyszi, hogy legyen valami értelmes amiről beszélgethetünk. Vagy esetleg kérjük meg Höri-t, hogy zárja le a topicot a draft-ig, hisz addig úgyis csak faszságokat lehet halmozni? 😀peterk2005
Várj, Höri is kommentelt, szóval ő is faszságokat ír, nyílván nem ért az amerikai focihoz!😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 252 — Whoops, looks like something went wrong.
Természetesen rám gondolt.

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
irjak a semmirol, mint ti ? minek ? 😀 allati messze vagyok a szakertotol, meg messzebb attol h ezt kijelentsem magamrol, csak nem verem azert a klaviaturat h irjak vmit, megha az vmi a realitastol elrugaszodott irgalmatlan faszsag is, aminek jobb esetben van csak koze a topik temajahoz. es elaruljak vmit ? vannak meg egy paran ezzel ebben a topikban is, akik osztjak a meglatasomat, csak azert nem veszitek eszre (akinek nem inge passzus ervenyes), mert nem akarjatok. elhiszem h kenyelmetlen lenne beismerni, h mennyi kretenseget irkaltok ossze. en elegge felrevezetonek gondolom azt h ki mire miert kap likeot, de a multkori beirasom kapott 6ot. szted ez veletlen ? es nem arrol van szo, h bizonyos kerdesekben mast maskent latunk (pl nekem escalade-del mar volt nem egy ilyen vitam), hanem arrol h ugy fossatok az iget kijelento modban bele az eterbe, h jol tapasztalhatoan kb fingotok sincs mirol volna szo. szeretned h szemezgessek csak az elmult 24 ora termesebol ? 😊MMMS
Ember, én ennél semmitmondóbb - hogy téged idézzelek "faszsagabb" - hozzászólást hónapok óta nem olvastam ebben a fórumban, úgyhogy gratula. 😊 A stílus is díjt érdemel, de logikailag is egy kihívás a post. Ahogy a nem értesz hozzától egy mondat alatt eljutsz addig hogy lefaszozd a postolók egy rejtélyes, de markáns részét, hozzátéve, hogy akinek nem inge ne vegye magára, az bravúros.

Mivel belém már belém akadtál, így gondolom nekem ingem, de bevallom, a többieket tekintve fogalmam sincs, hogy kire gondoltál még. Esetleg kivezethetnél a sötétségből, hogy tudjuk, hol rejtőzik az az irritáló faszság. És egy lendülettel esetleg ajánl pár nem faszság témát is légyszi, hogy legyen valami értelmes amiről beszélgethetünk. Vagy esetleg kérjük meg Höri-t, hogy zárja le a topicot a draft-ig, hisz addig úgyis csak faszságokat lehet halmozni? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀MMMS
Sajnos valakinek nyomni kell a faszságot, ha te már nem nyomod😊 Tudom, hogy te szakértő vagy, azt hiszem ezt már fél évvel ezelőtt tudattad velünk, de én azért kíváncsi vagyok, hogy melyik volt az a hatalmas faszság ami előhozta belőled a házsártos vénembert.😊FearTomi
irjak a semmirol, mint ti ? minek ? 😀
allati messze vagyok a szakertotol, meg messzebb attol h ezt kijelentsem magamrol, csak nem verem azert a klaviaturat h irjak vmit, megha az vmi a realitastol elrugaszodott irgalmatlan faszsag is, aminek jobb esetben van csak koze a topik temajahoz. es elaruljak vmit ? vannak meg egy paran ezzel ebben a topikban is, akik osztjak a meglatasomat, csak azert nem veszitek eszre (akinek nem inge passzus ervenyes), mert nem akarjatok. elhiszem h kenyelmetlen lenne beismerni, h mennyi kretenseget irkaltok ossze. en elegge felrevezetonek gondolom azt h ki mire miert kap likeot, de a multkori beirasom kapott 6ot. szted ez veletlen ? es nem arrol van szo, h bizonyos kerdesekben mast maskent latunk (pl nekem escalade-del mar volt nem egy ilyen vitam), hanem arrol h ugy fossatok az iget kijelento modban bele az eterbe, h jol tapasztalhatoan kb fingotok sincs mirol volna szo. szeretned h szemezgessek csak az elmult 24 ora termesebol ? 😊MMMS
Először is szívből gratulálok a likejaidhoz! Nem tudom feltűnt e, hogy ez egy fórum ami azért van, hogy az emberek megosszák elképzeléseiket és gondolataikat, találgassanak és többi ember kommentelje ezt, normális, emberhez méltó módon. Nem az ESPN-nél vagyunk. Nyugodtan szemezgess, sőt megkérlek rá, ugyanis az elmúlt 24 órából nekem egy hozzászólás sem tűnik akkora faszságnak, mint ahogy azt te beállítod..nekem az jön le, hogy te meg csak azért vered a klaviatúrát, hogy fasza gyerekként mindenkit kioktass. Hát hajrá, de akkor mondjál okosságokat kérlek és ne gyere ide havonta egyszer mindenkit lefaszozni!

Ja és kérlek menjél végig az összes csapatfórumon és másold be oda is az intelligens szösszenetedet köszi!😊

több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀MMMS
Sajnos valakinek nyomni kell a faszságot, ha te már nem nyomod😊 Tudom, hogy te szakértő vagy, azt hiszem ezt már fél évvel ezelőtt tudattad velünk, de én azért kíváncsi vagyok, hogy melyik volt az a hatalmas faszság ami előhozta belőled a házsártos vénembert.😊FearTomi
irjak a semmirol, mint ti ? minek ? 😀
allati messze vagyok a szakertotol, meg messzebb attol h ezt kijelentsem magamrol, csak nem verem azert a klaviaturat h irjak vmit, megha az vmi a realitastol elrugaszodott irgalmatlan faszsag is, aminek jobb esetben van csak koze a topik temajahoz. es elaruljak vmit ? vannak meg egy paran ezzel ebben a topikban is, akik osztjak a meglatasomat, csak azert nem veszitek eszre (akinek nem inge passzus ervenyes), mert nem akarjatok. elhiszem h kenyelmetlen lenne beismerni, h mennyi kretenseget irkaltok ossze. en elegge felrevezetonek gondolom azt h ki mire miert kap likeot, de a multkori beirasom kapott 6ot. szted ez veletlen ? es nem arrol van szo, h bizonyos kerdesekben mast maskent latunk (pl nekem escalade-del mar volt nem egy ilyen vitam), hanem arrol h ugy fossatok az iget kijelento modban bele az eterbe, h jol tapasztalhatoan kb fingotok sincs mirol volna szo. szeretned h szemezgessek csak az elmult 24 ora termesebol ? 😊

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀MMMS
Sajnos valakinek nyomni kell a faszságot, ha te már nem nyomod😊 Tudom, hogy te szakértő vagy, azt hiszem ezt már fél évvel ezelőtt tudattad velünk, de én azért kíváncsi vagyok, hogy melyik volt az a hatalmas faszság ami előhozta belőled a házsártos vénembert.😊

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
a jelenlegi caphelyzetes kepedbol meg semmit sem latni nagyitva sem, csak kek-feher csikokat.MMMS
Azért látsz csíkokat, mert ilyen magas a kép, és a fórum motor popup image motorja nem támogatja az eredeti méretbeli megjelenítést. Ezen nem tudok segíteni. 😉 Nagyítsd ki a képet, majd jobblikk, és kép megnyitása új ablakban. Ott már kinagyíthatod eredeti méretre.

A kifakadásoddal nem volt problémám, csak nyugodtan😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
A listához:

A lista ha jól nézem, egyedül Hassie contractját nem tartalmazza. Az övét is hozzáadva az összes contract alatt álló játékos cap terhe 118 millió. Ebből a capbe a szabályok szerint a legmagasabb 51 fizetés számít bele (nem pontosan ez a szabály, de nálunk ez a helyzet), ami jelenleg kb. 110 milla. A pillanatnyi dead cap 5.5 milió, a cap room pedig 123 millió. Ezen kívül van 3.5 millió "carry over" 2012-ről. Mindebből a pillanatnyi cap helyzet cca. 112-113 millió.

Szóval van kb. 10 millió cap room. Ebből a draft várhatóan 3 milla körül fog elvinni, így maradt kb. 7 milla. Ebből 1-2 még el fog menni mire kialakul a végleges 53-as roster, és maradni fog kb. 5 milla. Ez bőven elég az idény közbeni mozgások fedezésére, sérültek pótlására, figyelembe véve a jellemző árakat, így ha van kiszemelt, akkor még belefér esetleg egy-két "komolyabb" igazolás is. (A komolyabb idézőjeles, mert nyilván nem pro bowler szintről, hanem roster feltöltésről és depth mélyítésről lehet csak szó. De ott az 1 millás szerződés már "komolyabb".)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
csak kek-feher csikokat.MMMS
ezért hívják ezt csapatfórumnak 😀

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀MMMS
Mi van, csak nem a hóban ragadtál? 😀peterk2005
mennyivel tartalmaz kevesebb erdemi informaciot a hozzaszolasom mint az elottem levoek aruld el kerlek. en tok nyugodt vagyok, de van az a kritikus szint, ami folott az allatsagkinyilvanitas elkezdi irritalni a szemem, annyira h meg szovatenni is van pofam. de biztos velem van a hiba h nem csatlakozom a soksok nagy es megalapozott okossagot szolokhoz 😀
a jelenlegi caphelyzetes kepedbol meg semmit sem latni nagyitva sem, csak kek-feher csikokat.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Jelenlegi cap helyzet, részletesen, csapategységenkénti bontásban, Összehasonlítva a 2-3 évvel ezelőttivel, ég és föld. Mathison kívül nincs 10 millás contract, a második Reggie a maga 7.5 millió hitjével. Összemérve ezt a cap hitet mondjuk Wallace-ével, és mellé téve a teljesítményt, marha jól állunk. Az is tetszik, hogy kevés a sok éves contract. Ez persze azzal jár, hogy évről évre meg kell dolgozni a jó rosterért, viszont a mozgástér is sokkal nagyobb. Egy jó GM-nek és cap menedzsernek manapság ilyen rostert kell csinálnia. A rossz meg mindegy, hogy milyent csinál. .)



“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀MMMS
Mi van, csak nem a hóban ragadtál? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀MMMS
Nyugi már 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
aztakurva, azert nem kene megfeszulni h ennyi tomeny faszsagot hordjatok mar megint ossze 😀

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Az Alkesz még mindig WR-t akar hozni Hilton és Wayne mellé.
HOOOOOL VAN MÁR FITZ??? 😀Stez
Tuti együtt isznak és azon versenyeznek melyikük a részegebb 😀Stev85
akik rutint tudnának hozni meg talán még upgradet is: Branch, Henderson, Jenkins, LLoyd, Hixon
ők még FA-k?Miska84
Akkor már inkább játsszanak a fiatalok, mint Brazill vagy Whalen.
Vagy tradeljünk valakit, ahogy tervezik Grigsonék.Stez
én nem hinném, hogy egy ilyen passzgépnek brazill és whalen kellene 3.-4. számú elkapónak. nehogy már ez legyen a needünk, mikor erre a posztra könnyen találunk emberet, akár még stealt is!!!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick