Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Barwin elment az Eaglesbe.

pedig a két OLB helyett ő egyedül jobb lett volna. árba se lett vna szvsz drágább. legalábbis a kettőnél együtt tuti nemdugo1993
dehogynem, igen drága volt.

meg aztán Sidbury nem faktor, jó ha egy milliót megkeres.

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Barwin elment az Eaglesbe.

pedig a két OLB helyett ő egyedül jobb lett volna. árba se lett vna szvsz drágább. legalábbis a kettőnél együtt tuti nem

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Egyre töben írják Jean Francois bele illik Pagano védelmébe... Azért se Grigson se Pagano nem kutyaütő. Ékes példa tavalyról Freeman.

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
nem tudom ki hogy van vele, de szerintem Conner nem kezdő szint. gyakorlatilag tavaly előtt Angerer mellett nem csinált semmit, tavaly meg Freeman mellett. ritkán ér oda a labdáshoz.

igazából jövőre vszínű már 100%os lesz Angerer, szóval remélem ő fog kezdeni Freeman mellettdugo1993
én is tudnék elképzelni jobbat helyette, de azért a tavaly előtti 104 tacklet nem mondanám semminek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
nem tudom ki hogy van vele, de szerintem Conner nem kezdő szint. gyakorlatilag tavaly előtt Angerer mellett nem csinált semmit, tavaly meg Freeman mellett. ritkán ér oda a labdáshoz.

igazából jövőre vszínű már 100%os lesz Angerer, szóval remélem ő fog kezdeni Freeman mellettdugo1993
Várjunk még mert lehet Cflből megint rabol Grigson valami tutit 😊

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
nem tudom ki hogy van vele, de szerintem Conner nem kezdő szint. gyakorlatilag tavaly előtt Angerer mellett nem csinált semmit, tavaly meg Freeman mellett. ritkán ér oda a labdáshoz.

igazából jövőre vszínű már 100%os lesz Angerer, szóval remélem ő fog kezdeni Freeman mellett

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
ha jol szamolom ez is olyan szerzodes, mint kb a tobbi. most felmar egy nagyobb adag gempat, de ha szar lesz akkor kesobb siman kivaghatjuk nagyobb adag deadmoney benyelese nelkul.MMMS
Igen, ezt fogják fel elég kevesen...

Ráadásul a nagyobb capspace által adott versenyelőnyt orrnehéz szerződésekkel jövőre is megtartjuk. Ezzel együtt RJFt is csúnyán túlfizették, sokoldalú DL ide-oda, masszív ez a garantált egy eddig ennyire kevesen játszó falemberre.

Esélyes kezdőcsapat: Redding/Chapman/RJF;Walden/Freeman/Conner/Mathis; Toler/Bethea/Landry/Davis (+Butler). Sok a kérdőjel, a jó pár sérülékeny játékos mögött papírvékony a cseresor, de pofásnak mondható lineup.

Drafton prioritások szerintem: WR, OLB, CB, OG.

edit: nagyon hosszútávú kára és röghözkötése nem nagyon származik ezekből a dealekből a csapatnak. Az idei esetleges(!) FA mellényúlások legnagyobb veszélye, hogy elpazarlunk egy/két olyan évet, amikor Andrew még olcsó, és a QB poszt nem köt le 12-15-18 milliót a sapkából.

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentésFucu
reméljük az hogy az RJF deal csak beetetés voltHöri
szerintem RJF volt az csak valaki későn retwetelte
a számok: four years, $22 million, $11 million in the first TWO year. There's $8.5 million guaranteed; $6.5 fully guaranteed.Fucu
korrekcióFucu
Így már emészthető a dolog 😊 a 11mill első évre nagyon sok lett volna..Stev85
nekem is fura volt, de a beat writer írta el. most javította



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentésFucu
reméljük az hogy az RJF deal csak beetetés voltHöri
szerintem RJF volt az csak valaki későn retwetelte
a számok: four years, $22 million, $11 million in the first TWO year. There's $8.5 million guaranteed; $6.5 fully guaranteed.Fucu
korrekcióFucu
Így már emészthető a dolog 😊 a 11mill első évre nagyon sok lett volna..

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentésFucu
reméljük az hogy az RJF deal csak beetetés voltHöri
szerintem RJF volt az csak valaki későn retwetelte
a számok: four years, $22 million, $11 million in the first TWO year. There's $8.5 million guaranteed; $6.5 fully guaranteed.Fucu
korrekció



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
ha jol szamolom ez is olyan szerzodes, mint kb a tobbi. most felmar egy nagyobb adag gempat, de ha szar lesz akkor kesobb siman kivaghatjuk nagyobb adag deadmoney benyelese nelkul.

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentésFucu
reméljük az hogy az RJF deal csak beetetés voltHöri
szerintem RJF volt az csak valaki későn retwetelte
a számok: four years, $22 million, $11 million in the first year. There's $8.5 million guaranteed; $6.5 fully guaranteed.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
cbt miert tartod kizartnak ?MMMS
szerintem Butler megtartásával és Toler hozásával megnyugodtak, hiába ment el Powers. Azzal hogy az ide 2. körünk Vontae Davis, hülyén venné ki magát első körben egy CB, amit a mi helyünkön nehéz is értékén húzni, bár én Banks-t többre értékelem mint a konszenzus.

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentésFucu
reméljük az hogy az RJF deal csak beetetés volt

több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentésFucu
hogy vett még egy üveg whiskeyt? 😀

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Irsay twittere alapján mindjárt jön még egy bejelentés



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
MMMS Indianapolis Colts 2 326 — 51st state
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.Fucu
Elég rendesen túl lett fizetve szerintem.Alabama Niners
húú hát nagyon is :/braxa88
ha o is kapott ien 4-6 garantaltat akkor nem. ha jol jatszik, akkor hivja csak le szepen a zsozsot es mindenki joljart.

hori: sztem cooper meg bent lesz, ha warmack nem is. flukertol az eg mentsen 1. korben. olb jelenleg nalam is a legeselyesebb, ziggy es mingo annyira nekem se tetszik, de naluk is szarabb opcio nalam jarvis es nem az egeszsegugyi allapota miatt. wrnek en orulnek meg az olb mellett, bar távon akarmennyire raj, innet inkabb tavolodjon elfele. nem kell egy jobb hilton, inkabb szelso elkapot szeretnek (a dhb otlet is megfelelo lenne). cbt miert tartod kizartnak ?

the area dividing the brain and the soul/is affected in many ways by experience –/some lose all mind and become soul: insane./some lose all soul and become mind: intellectual./some lose both and become: accepted.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.Fucu
Elég rendesen túl lett fizetve szerintem.Alabama Niners
nem tudni mennyi a garantált.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Kb 4-7M maradhatot a cap alatt.. Szerintem lassan vége az FA mozgásunknak

több mint 11 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 537
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.Fucu
Elég rendesen túl lett fizetve szerintem.Alabama Niners
húú hát nagyon is :/
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
ezaz e, akkor a védelem kipiálva. Még egy cb kéne azért a biztonság kedvéért, és rendben is vagyunk. Most koncentráljunk az O#-re
több mint 11 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.Fucu
Elég rendesen túl lett fizetve szerintem.
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Ricky Jean-Francois 4 évre 22 millióért érkezik. fontos eleme lesz a védekező falnak.



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Tavon és nincs esély rá.Fucu
kiviszitek előttünk? 😀Höri
minden megtörténhet 😊



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Tavon és nincs esély rá.Fucu
kiviszitek előttünk? 😀