Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
jaj ne, bírom meg minden, de ne

több mint 11 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 17 544 — StuG Life
bess lesz az szerintem

több mint 11 éve
Farky Indianapolis Colts 8 323 — ℧
Amíg Irsay ilyeneket twítel, addig hagyjuk 😀


Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 11 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
Persze Keimék odaadják még Daryl Washingtont is ajándékba 😂Fucu
Patrick Peterson is jó lesz 😊

több mint 11 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Persze Keimék odaadják még Daryl Washingtont is ajándékba 😂



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 11 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az Arizona nem hiszem, hogy elengedné Fitzet, ha irányítót draftolnának, akkor annak kell egy megbízható célpont. Nálunk is a szezon eleje ment volna a levesbe, ha nincs Wayne.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 11 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 938 — SuperBowl Champions 2013/2014
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Mi kitettük az egyik elkapónkat tegnap (Obomanu-t). Baldwin pedig kell a rosterre, mert a Harvin-Rice-Tate hármas mögött nincs senki, és előbbi kettő igencsak sérülékeny.
több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
Én meg pont azt olvasom, hogy talán Fitzet akarjuk elhozni, mivel Irsay említette, hogy Arizonában van. Esélytelen szerintem, de álmodozni lehet. 😀Stez
Irsay azért van Arizonában, mert valami tulajdonosi találkozó van ott. Szóval a helyszínnek szerintem nincs köze a dologhoz - hacsak nem annyiban, hogy Irsay részegebb az átlagosnál, mert unja a dolgot. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Én meg pont azt olvasom, hogy talán Fitzet akarjuk elhozni, mivel Irsay említette, hogy Arizonában van.
Esélytelen szerintem, de álmodozni lehet. 😀Stez
Azért az kemény facepalm lenne az Arizonának.😀 Nem is sajnálnám annyira Arianst 😀

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 251 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg pont azt olvasom, hogy talán Fitzet akarjuk elhozni, mivel Irsay említette, hogy Arizonában van.
Esélytelen szerintem, de álmodozni lehet. 😀

több mint 11 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 686 — The only discipline that lasts, is self discipline
A kinti fórumon Cruz-ról is beszélnek, hogy egy első kört adnánk érte. Háát, nemtom... Remélem nem igaz. Abban bízon, hogy Irsay csak kv. 20 felkiáltójelet írt a tweetjébe, egy Cruznál másfél oldalt írna. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 11 éve
shady Indianapolis Colts 1 820
Hatalmas arc ez az Irsay 😀
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Látom Irsay megint bebaszva twittelt...FearTomi
Józanul ritkán tudja a jelszavát biztos....

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Csak én vélem korainak kicsit eljátszani a 2014es 2. kört rá?? Bár ha beválik mint V.Davis...
Fene se tudja..Stev85
😀 Davis bevált?Borbinho
Hát van nála legalább ezerszer rosszabb játékosunk a posztokon..
Lásd Linkenbach(tudom nem Cb de szörnyű játékos), Vaughn...

több mint 11 éve
FearTomi Indianapolis Colts 3 817 — tomi.klein86@gmail.com
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Látom Irsay megint bebaszva twittelt...

több mint 11 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Csak én vélem korainak kicsit eljátszani a 2014es 2. kört rá?? Bár ha beválik mint V.Davis...
Fene se tudja..Stev85
😀 Davis bevált?

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.Escalade
Csak én vélem korainak kicsit eljátszani a 2014es 2. kört rá?? Bár ha beválik mint V.Davis...
Fene se tudja..

több mint 11 éve
Stev85 Indianapolis Colts 4 489 — Colts Fan és Anti-Pats Fan
2 szó: "alligator arms".

Mondjuk tehetséges, jó route runner, és lehet jót tenne neki ez a közegváltás. Drágának viszont akkor is drága lenne.Escalade
mondjuk ha adnánk érte egy 3. kört, szerintem meggondolandó lenne. most h jennings minnessotába ment, nincs jó FA WR, tehát vagy draftolunk valakit pont azon a picken, ami rizikó, vagy hozunk gyengébbeket..Miska84
Értékét nem tudom megítélni. De Desean mellett nem volt annyira kutyaütő... Ha meg értékes és jó WR-t akarunk drafton akkor 1,3 ból egyet rá kell áldozni.. Aztán izgulás beváljon és ne végezze a Pre-Seasont IR-en..
Én bízom Whalenben ugye csak jóban vannak Lucky Boyyal suli óta..
De ha hozzuk Maclint akkor wrt NE draftoljunk.

több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Itt írnak pár érdekes dolgot:
 igglesblitz.com/philadelphia-eagles-2/let-there-be-speculation/

Baldwint is megemlítették páran (korábbi kapcsolatok, zsúfolt WR helyzet Seattle-ben). Mindenesetre Irsay ismét teljesen feleslegesen nyomást helyezett magára, és csak veszíthet vele.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
2 szó: "alligator arms".

Mondjuk tehetséges, jó route runner, és lehet jót tenne neki ez a közegváltás. Drágának viszont akkor is drága lenne.Escalade
mondjuk ha adnánk érte egy 3. kört, szerintem meggondolandó lenne. most h jennings minnessotába ment, nincs jó FA WR, tehát vagy draftolunk valakit pont azon a picken, ami rizikó, vagy hozunk gyengébbeket..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy neMiska84
Na ne... Láttam, hogy elgurult Jimbo gyógyszere tegnap éjjel, de ilyenkor mindig beugrik a Horrorra Akadva "lehet hogy csak most ütött be a kokó" jelenet. Maclin nagyon fárasztó, puhány WR, de pont annyira sikeres, hogy még magas legyen a tradeértéke. Borzalmas ügylet lenne, és még mindig vannak a piacon kicsit gyengébb, de jelentősen olcsóbb alternatívák.Escalade
nem volt 13 kezdő meccs/év alatti szezonja, lehet h puhány de nem sérülékeny, fiatal, és tavaly is volt 857 yardja és 7 TD-je ami a roppant erős sas-passzjátékos tekintve nem rosszMiska84
2 szó: "alligator arms".

Mondjuk tehetséges, jó route runner, és lehet jót tenne neki ez a közegváltás. Drágának viszont akkor is drága lenne.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy neMiska84
Na ne... Láttam, hogy elgurult Jimbo gyógyszere tegnap éjjel, de ilyenkor mindig beugrik a Horrorra Akadva "lehet hogy csak most ütött be a kokó" jelenet. Maclin nagyon fárasztó, puhány WR, de pont annyira sikeres, hogy még magas legyen a tradeértéke. Borzalmas ügylet lenne, és még mindig vannak a piacon kicsit gyengébb, de jelentősen olcsóbb alternatívák.Escalade
nem volt 13 kezdő meccs/év alatti szezonja, lehet h puhány de nem sérülékeny, fiatal, és tavaly is volt 857 yardja és 7 TD-je ami a roppant erős sas-passzjátékos tekintve nem rossz

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy neMiska84
Na ne... Láttam, hogy elgurult Jimbo gyógyszere tegnap éjjel, de ilyenkor mindig beugrik a Horrorra Akadva "lehet hogy csak most ütött be a kokó" jelenet. Maclin nagyon fárasztó, puhány WR, de pont annyira sikeres, hogy még magas legyen a tradeértéke. Borzalmas ügylet lenne, és még mindig vannak a piacon kicsit gyengébb, de jelentősen olcsóbb alternatívák.

több mint 11 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
állítólag maclint akarjuk phillyből.. :S 😊 😕 meg minden hasonló jel ami kifejezi h nem tudom örüljek vagy ne

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 11 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198