Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
brutál amúgy, hogy már a gimiben ugyanígy nézett ki (csak kevesebb lett a haja)kristof
hát nem a divattal lett világhírű 😀

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
mert hát nem bírtam ki, hogy ne nézzem meg a Broncosban a Steelers ellen...


Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
brutál amúgy, hogy már a gimiben ugyanígy nézett ki (csak kevesebb lett a haja)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
félszemmel azért...


Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Freeney abszolut nem csinált semmit se, nem kell belelátni többet a dolgokba azért.
Egyébként meg fölösleges egy playt megnevezni, ezzel az erővel még az első negyedbe, ha a zebrák nem dobnak flaget az egyébként kurvára nem jogos DPI-re, akkor alapból nem kapunk TD-t, hanem maximum 3 ponton tartjuk a Bearst.
De ezeken agyalni fölösleges. Ez a Bears simán jobb volt nálunk. És Powers annál a játékban így is kibaszott nagyot védekezett Marshallon.
És nincsen ha. Chapman nem egészséges, és idén egy edzésen sem volt ott, ha játszhatna, akkor sem erőltetnék ezek után annyira, Fokou meg egy kalap fos, depthbe hoztuk, nem pedig a kezdőbe. És szerintem nem is ízlik neki a 3-4. De Őt valahogy baromira nem akarom kezdő közelébe látni, ami azt illeti.
Egyébként meg Arians megmondta, hogy idén rettentően sok 3-4 WR-es játékot fogunk tolni, és kifejezetten sokat fogunk passzolni.

több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeney 7 egész play volt fent. 😊 Én is szkeptikus vagyok, de ez alapján ne írjuk le teljesen...Escalade
na de ez alatt a 7 play alatt teljesen szét volt szedve a Bears fala
Ork
hát igen az elején a DL+mathis+freeney blitz egészen jól ült..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
én is most néztem meg game pass-en, mert társaságban nézzük és sajnos nem erre esett a legtöbb szavazat. egyetértek, én sem láttam borzasztó dolgokat, sőt az elején ha powers be tudja húzta marshall mellett az intit talán egészen más meccset látunk.
ha visszatérne angerer meg egészséges lenne chapman és a most érkezők (davis fokou) kicsit összeszoknak egész hatékony lehet a 3-4-es D.
Az a OL az katasztrófa. hogy csak 3szor sackelték az csak a saját tehetségének köszönhető. bár félek ha egyszer egy aljas front sevennel (PIT stb) találkozik megfájdul valamije nagyon 😕
szerintem idén lesz futójátékunk, mivel a PIT legendásan futós franchise, ezt támogatják majd paganoék is...
célpont van, egy top10-es OL mögött bármeddig juthatnánk. én is a 4-5 W-t tatom reálisnak. OL-ba viszonylag olcsón lehet találni közepes játékosokat, szerintem inkább kipróbáltakat kell húzni FA-ként mint rizikós korai pickeket a drafton...:S

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Freeney 7 egész play volt fent. 😊 Én is szkeptikus vagyok, de ez alapján ne írjuk le teljesen...Escalade
na de ez alatt a 7 play alatt teljesen szét volt szedve a Bears fala
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
így egy nap elteltével és a higgad véleményeket konstatálva már el merem mondani, én mit láttam tegnap

kellemes csalódás volt minden, mindkét oldalon
ennyire offensive Chicagóval sem találkoztam még
a legendás védelmük (ahol pont a secondary tett ki különösen magáért) mellett döbbenetesen kinőtte magát a támadósor, Cutler a jól ismert képességeivel megtalálta a célpontjait egy már ismert és egy potenciális klasszis személyében
bárkinek gondot okozott volna a levédekezésük, nemhogy egy formálódó defense-nek

rólunk ugyanakkor nem volt elmondható, hogy "széfutottak" volna minket, ami mindig jó jel
CB-k konzisztens teljesítményén még van mit javítani, de erre meg is van minden esély
plusz pont, hogy azonnal defensive TD-vel indítottunk, ami sose volt nagy erősségünk

specteamben nem láttam különösebb gondot, se oda, se vissza (oké, nem volt nagy visszahordásunk; sosincs)

mi is futottunk TD-t, tehát van futójátékunk - ez erény egy olyan klubnál, amely elsőszámú RB-jét szó nélkül elküldte
irányítónk passzolt is TD-t - ennél jobban se lehetne kezdeni egy újonckarriert
Luck minimális védelem mellett alig szenvedett le nagyobb tragédiákat: többnyire szépen kimenekült, sőt, inkább azt mondom, előnyére fordította a kényszerhelyzeteket
jó volt látni, hogy van egy TUTI célpontja (Wayne minden várakozást felülmúlt, különösen azzal, mennyire KISEGÍTETTE újra meg újra fiatal játékostársát), és hogy mellé felsorakoznak második, harmadik, negyedik, stb. célpontok is (és még mindig van talonban további kettő!)

hogy AL-on nem látszott semmi megilletődöttsg vagy ilyesmi, azzal nem mondok semmit
dobott statisztikailag három INT-et (meg tán egy fumble), de ezek többsége (vagy mind?) kifejezetten peches szituációban került a Bearshez
(hozzátéve, hogy Tim Jennings mint egykori Colts-játékos übermotiváltan játszott most ellenünk!)
mi is szerezhettünk volna több labdát, de a mázli a mieinket e tekintetben elkerülte

egy szó mint száz: elkeseredésre alkalmas dolgokat nemigen láttam, biztatókat annál inkább

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
jópárszor látszott az is, hogy még nincs a vérében az NFL védelmek sebessége, néha alulbecsülte, hogy milyen hamar odaérnek a védők.peterk2005
Ha a védőket nem tartja fel semmi és senki akkor általában kurva hamar odaérnek. (A Bears védők különösen hamar)
Szerintem ha lenne egy csak egy másodperccel több ideje (amire persze ez a Line nem képes) akkor csodákat láthatnánk.
Megnéztem én is még egyszer. Gyakorlatilag egész végig az életéért küzdött.szf61
Manning is ezt tette évekig, mégis naggyá tette azt a trágya OL-t évről-évre.
És Luck is ezt fogja tenni pár éven belül, de nem a rookie évében fog robbantani. Egyelőre ebből a szarból kell építkezni, de biztos vagyok benne, hogy a vezetőség látva az OL-t, ne hozzon jobb FA-kat a falba, vagy ne draftolna oda korai pickekkel.
Türelmesnek kell lenni, csak ismételni tudom magamat, ebben az offseasonban, ilyen cap spaceből, fullos takarítás és rebuilt után egyelőre még csak ennyire futotta.Stez
szerintem jövőre 1-2 embert hozni fogunk az OL-be. mondjuk egy NT is nagyon kellene. ezeket meg jobb megoldani, FA-ról. lóvé úgy is lesz. aztán meg ha van olyan ember akiért megéri, akkor mondjuk a 2. kört rááldozni a drafton valami tehetségesebb arcra.. hogy a jövő is meg legyen alapozvadugo1993
Biztos, hogy hozni fogunk. Brutál sok helyünk lesz a sapper alatt, várok 1-2 jobb OL-t a piacról. Paganoék sem hülyék, hogy majd hagyják a fenébe ezt az OL-t.
2. körben viszont Vontae Davist "draftoltuk", szóval azt másra már nem fogjuk ellőni. Reméljük, hogy rá legalább jól tettük, és faja lesz.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
jópárszor látszott az is, hogy még nincs a vérében az NFL védelmek sebessége, néha alulbecsülte, hogy milyen hamar odaérnek a védők.peterk2005
Ha a védőket nem tartja fel semmi és senki akkor általában kurva hamar odaérnek. (A Bears védők különösen hamar)
Szerintem ha lenne egy csak egy másodperccel több ideje (amire persze ez a Line nem képes) akkor csodákat láthatnánk.
Megnéztem én is még egyszer. Gyakorlatilag egész végig az életéért küzdött.szf61
Manning is ezt tette évekig, mégis naggyá tette azt a trágya OL-t évről-évre.
És Luck is ezt fogja tenni pár éven belül, de nem a rookie évében fog robbantani. Egyelőre ebből a szarból kell építkezni, de biztos vagyok benne, hogy a vezetőség látva az OL-t, ne hozzon jobb FA-kat a falba, vagy ne draftolna oda korai pickekkel.
Türelmesnek kell lenni, csak ismételni tudom magamat, ebben az offseasonban, ilyen cap spaceből, fullos takarítás és rebuilt után egyelőre még csak ennyire futotta.Stez
szerintem jövőre 1-2 embert hozni fogunk az OL-be. mondjuk egy NT is nagyon kellene. ezeket meg jobb megoldani, FA-ról. lóvé úgy is lesz. aztán meg ha van olyan ember akiért megéri, akkor mondjuk a 2. kört rááldozni a drafton valami tehetségesebb arcra.. hogy a jövő is meg legyen alapozva

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
jópárszor látszott az is, hogy még nincs a vérében az NFL védelmek sebessége, néha alulbecsülte, hogy milyen hamar odaérnek a védők.peterk2005
Ha a védőket nem tartja fel semmi és senki akkor általában kurva hamar odaérnek. (A Bears védők különösen hamar)
Szerintem ha lenne egy csak egy másodperccel több ideje (amire persze ez a Line nem képes) akkor csodákat láthatnánk.
Megnéztem én is még egyszer. Gyakorlatilag egész végig az életéért küzdött.szf61
Manning is ezt tette évekig, mégis naggyá tette azt a trágya OL-t évről-évre.
És Luck is ezt fogja tenni pár éven belül, de nem a rookie évében fog robbantani. Egyelőre ebből a szarból kell építkezni, de biztos vagyok benne, hogy a vezetőség látva az OL-t, ne hozzon jobb FA-kat a falba, vagy ne draftolna oda korai pickekkel.
Türelmesnek kell lenni, csak ismételni tudom magamat, ebben az offseasonban, ilyen cap spaceből, fullos takarítás és rebuilt után egyelőre még csak ennyire futotta.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Freeney 7 egész play volt fent. 😊 Én is szkeptikus vagyok, de ez alapján ne írjuk le teljesen...

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
jópárszor látszott az is, hogy még nincs a vérében az NFL védelmek sebessége, néha alulbecsülte, hogy milyen hamar odaérnek a védők.peterk2005
Ha a védőket nem tartja fel semmi és senki akkor általában kurva hamar odaérnek. (A Bears védők különösen hamar)
Szerintem ha lenne egy csak egy másodperccel több ideje (amire persze ez a Line nem képes) akkor csodákat láthatnánk.
Megnéztem én is még egyszer. Gyakorlatilag egész végig az életéért küzdött.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Megnéztem a meccs rövidített (kb. 80%-os) verzióját az ESPN-en, és azért nem olyan rossz a helyzet, mint a számok alapján tűnt.

Lucky egyszerre hozta magát, és el is követte azokat a hibákat, ami a rookie-kra jellemzőek. Néhány elég csúnyán mellé/fölé dobott passz is volt, és jópárszor látszott az is, hogy még nincs a vérében az NFL védelmek sebessége, néha alulbecsülte, hogy milyen hamar odaérnek a védők. De összességében jól küzdött, nem veszítette el a fejét, és azért látszik, hogy nagyon egyben lesz ő, csak idő kell neki.

Reggie pedig überállat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
jaaa és egyébként annyit azért még meg kell jegyezni, hogy Reggie azért nagyon nagyot játszott

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Freeney ma megy MRI-re egyébként, de sajnálattal konstatálom, hogy kis túlzással kurvára mindegy, hogy Ő vagy Hughes játszik-e, mert mindkettő totál homály.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Allen blokkolásra van használva javarészt, ez most is így volt.
Brown felé viszont a két laszti az rá is volt kijátszva, ráadásul az első dropjánál is tök üresen volt, a másodiknál is, senki sem zavarta. Amit viszont észrevettem, hogy nekem kurvára bejöttek Arians playhívásai, mondjuk akkor lett volna tényleg csúcs, ha ezek a dropok nincsenek, illetve Luck első pickje eljut Averyhez, ami akkor TD. Mondjuk azt nem tudom, hogy mekkora volt a szél, és az mennyire zavarta Luckot a dobásoknál, de mondjuk domeban szerintem bőven felszívja magát, és pontosabbak lesznek a dobásai, ráadásul azért így is csak dobott 300+ yardot. Sajnos idén még nem lesz meg az 51 TD, de a 4500 yard meglesz. 😀Stez
a szél tuti erős volt, mert a kickoffokknál mindig meg kellett tartania valakinek a labdát.

egyébként, azért ezen a meccsen azt tuti ki lehet jelenteni, hogy még az ág is húzott minket..minden a bearsnek jött inkább ki. na de egy gyengébb ellenfél ellen simán ott lehetünk

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Freeney első félidőben lement sérülten
addig meg észre se vettem

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem láttam még a meccset, így látatlanban a számok alapján ítélve, hogy lehet Lucknak az első meccsén 45 passzkísérlete, összesen 13 futás kísérlet mellett? Ezzel gyak. csak passzra fog készülni a védelem, még inkább megnehezítve Lucky dolgát.

A 300 yard szép, de ezt középtávon majd 30-35 kísérletből kéne hozni, különben nem sokat ér. 😊

Freeney milyen volt?


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Allen blokkolásra van használva javarészt, ez most is így volt.
Brown felé viszont a két laszti az rá is volt kijátszva, ráadásul az első dropjánál is tök üresen volt, a másodiknál is, senki sem zavarta. Amit viszont észrevettem, hogy nekem kurvára bejöttek Arians playhívásai, mondjuk akkor lett volna tényleg csúcs, ha ezek a dropok nincsenek, illetve Luck első pickje eljut Averyhez, ami akkor TD. Mondjuk azt nem tudom, hogy mekkora volt a szél, és az mennyire zavarta Luckot a dobásoknál, de mondjuk domeban szerintem bőven felszívja magát, és pontosabbak lesznek a dobásai, ráadásul azért így is csak dobott 300+ yardot. Sajnos idén még nem lesz meg az 51 TD, de a 4500 yard meglesz. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Allennel mi volt a gond?Semmit nem dobott felé Luck, pedig ő biztos jobb kezű, mint a dropkirály Brownaztec
de, ment egy passz felé az end zone-ban a 2. félidőben Avery TD-je előtt 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Allennel mi volt a gond?Semmit nem dobott felé Luck, pedig ő biztos jobb kezű, mint a dropkirály Brown

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Álmodozz Höri, álmodozz...😊Go Vikings!
Kerry Collins leigazolása óta mást se csinálok 😊