Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Viszont Luck 309 yardot passzolt, míg Rodgers 230-at. 😛
Egy igazi passzoló masinát draftoltunk. 😛
Na jó, de hát nem tudom mit várunk a védelemtől, amikor a banda fele nem is tud 3-4-ben játszani nálunk, azért ahhoz képest, így a semmiből nem voltak rosszak még a Bears ellen sem. Ja meg Vontae, aki a meccs előtt jött kb. egy hete a csapatba még csak.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Hát nagyon beárazták a Bearst.Nem tudom, hogy ők voltak ilyen jók ellenünk az első fordulóban, vagy nekünk nem jött össze semmi aznap.aztec
Max a Colts Def-t árazta be a hajnali meccs, a Bears D azért Rodgers fiút is kordában tartotta. Azt meg sejtettétek, hogy a Def-etek idén nem lesz TOP10.tomi-tomi
Valóban. A Packers D félholtra verte Cutlert, az edzők közti brutális különbség megmutatkozott. Cutler ilyenkor kedz frusztrált lenni, erőlteti a labdákat, jönnek sorba az INTek.
Bears D meg sokkal jobban játszott, mint vasárnap tette.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Hát nagyon beárazták a Bearst.Nem tudom, hogy ők voltak ilyen jók ellenünk az első fordulóban, vagy nekünk nem jött össze semmi aznap.aztec
Max a Colts Def-t árazta be a hajnali meccs, a Bears D azért Rodgers fiút is kordában tartotta. Azt meg sejtettétek, hogy a Def-etek idén nem lesz TOP10.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
azt láttam végig, ezt meg összefoglalóban
nyilván volt komoly különbség az ellenfelek felkészültségében, érettségében
a Packers már az első fordulót látva arra készülhetett, amit ez a mostani Bears tud, amiben fejlődött - és elejét vették
plusz a Chicagónak ellenünk megvolt a szerencséje is, meglettek az INT-ek, ugyanakkor Cutler passzai varázslatosan célba találtak
a Green Bay ellen minden egy picivel más volt: ők lemaradtak a dolgokról, ugyanakkor a másik fél meg elért-lehalászott minden nagy passzpróbálkozást

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hát nagyon beárazták a Bearst.Nem tudom, hogy ők voltak ilyen jók ellenünk az első fordulóban, vagy nekünk nem jött össze semmi aznap.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉

Mindegy, ha Lucky-val idén hozzuk a Manningos első évet, leszarom. Legalább jó pickjeink lesznek idén is. 😀 😀
Mondjuk a jövő évi 13-3-at már kicsit gyilkos lesz hozni, de kibe bízzunk, ha nem mister szerencsében? 😊peterk2005
Alapvetően szerintem simán hozható mondjuk egy 11-12 W-s szezon, hisz ne feledd, hogy a mondjuk top5-7-es pick mellett annyi helyünk lesz a sapi alatt, amiből ha akarunk, több elit játékost is hozhatunk.
És egyébként azon gondolkodtam, szerintem Arians kedvéért és offenséért ide fogjuk hozni Wallacet. Bár én jobban örülnék Bowenak. 😛

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉

Mindegy, ha Lucky-val idén hozzuk a Manningos első évet, leszarom. Legalább jó pickjeink lesznek idén is. 😀 😀
Mondjuk a jövő évi 13-3-at már kicsit gyilkos lesz hozni, de kibe bízzunk, ha nem mister szerencsében? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."wmitty
"dilettánsok gyülekezete vagytok" 😛Höri
Inkább örülnétek, mert akkor a papírforma szerint nem így lesz, ha ez a heti meglepetés figyelő 😛

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Hát nem. 😀Stez
Mea culpa, legközelebb megszólalás előtt veszek pár órát a fő szakmázgatónktól. 😀

(Apropó, itt van még? Egy ideje nem láttam postolni.)peterk2005
vele beszelgetsz 😉
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát nem. 😀Stez
Mea culpa, legközelebb megszólalás előtt veszek pár órát a fő szakmázgatónktól. 😀

(Apropó, itt van még? Egy ideje nem láttam postolni.)peterk2005
Nem tudom, de addig jó, amíg ezt a topicot nagyban elkerüli. 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát nem. 😀Stez
Mea culpa, legközelebb megszólalás előtt veszek pár órát a fő szakmázgatónktól. 😀

(Apropó, itt van még? Egy ideje nem láttam postolni.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.Höri
Legalább te ne cikizz mán. 😊 Most kérjelek meg én is, hogy mélyelemezd a Jets-es power ranking kommentárodat? 😊

Második héten legyen elég annyi, hogy ha Kolbért képes volt valaki egy valag pénzt fizetni, majd utána egy ötödik körös másodévest nevez ki kezdőnek, akkor tuti, hogy lesz olyan marha is aki feltradel 1/1-be Barkley-ért, akkor is, ha böszme reach lesz. Elég mélyenszántó voltam? 😀peterk2005
Hát nem. 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.Höri
Legalább te ne cikizz mán. 😊 Most kérjelek meg én is, hogy mélyelemezd a Jets-es power ranking kommentárodat? 😊

Második héten legyen elég annyi, hogy ha Kolbért képes volt valaki egy valag pénzt fizetni, majd utána egy ötödik körös másodévest nevez ki kezdőnek, akkor tuti, hogy lesz olyan marha is aki feltradel 1/1-be Barkley-ért, akkor is, ha böszme reach lesz. Elég mélyenszántó voltam? 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."wmitty
"dilettánsok gyülekezete vagytok" 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért nem Luck jön a draftra, hogy már most kijelentsük, ki lesz az 1/1.
Egyrészt Barkley még bőven lehet szar idén, másrészt meg eltörheti a nyakát is. Mi meg egyébként sem leszünk szerintem 1/2, inkább top5-7-et mondanék.Stez
Persze, egyetértünk, én csak az 1/2-es felvetésre írtam le amit gondolok.

(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
Szerintem meg nem lesz rossz a jövő évi class, nem csak QB lehet 1/1.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért nem Luck jön a draftra, hogy már most kijelentsük, ki lesz az 1/1.
Egyrészt Barkley még bőven lehet szar idén, másrészt meg eltörheti a nyakát is. Mi meg egyébként sem leszünk szerintem 1/2, inkább top5-7-et mondanék.Stez
Persze, egyetértünk, én csak az 1/2-es felvetésre írtam le amit gondolok.

(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Még csak az első forduló ment le, akár lehetünk csoportelsők is.Mondjuk nem, de azért ne zárjuk ki. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
De attól sem félek, hogy azzal az 1/2-vel Paganoék olyan fost húznának, aki ne jelentene elég nagy upgradet. Reggie öregszik, rajta kívül más korrekt WR-ünk nincs, az már jöhetne az 1/2-n. Valamint DL, LB, HB, OL is simán a jelenlegi állás szerint, és még bele sem vettem, hogy ha Davis szar lesz, vagy Zbiko is, és akkor SS needünk is lesz.
Na puff. 😀Stez
Barkley tuti 1/1-ben megy majd ki, azaz az 1/2 az utána következő legjobb NCAA játékos lesz. Van ilyen jó WR felhozatal? Én nem látok pillanatnyilag olyan WR-t, aki 1/2-t érne. Inkább OLB, DT jöhetne szóba. Bár, a mi helyzetünkben szerintem egy 1/2-t érdemes lenne letradelni, mert ugye nincs 2. körös pickünk most. Inkább szedjünk össze több kevésbé hype-olt tehetséget, alsóbb pickekkel az első 3 körben, mint egy reach-et az elsőben, aztán semmi.
De ez még tényleg messze van, ráérünk még ezen agyalni.peterk2005
Azért nem Luck jön a draftra, hogy már most kijelentsük, ki lesz az 1/1.
Egyrészt Barkley még bőven lehet szar idén, másrészt meg eltörheti a nyakát is. Mi meg egyébként sem leszünk szerintem 1/2, inkább top5-7-et mondanék.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De attól sem félek, hogy azzal az 1/2-vel Paganoék olyan fost húznának, aki ne jelentene elég nagy upgradet. Reggie öregszik, rajta kívül más korrekt WR-ünk nincs, az már jöhetne az 1/2-n. Valamint DL, LB, HB, OL is simán a jelenlegi állás szerint, és még bele sem vettem, hogy ha Davis szar lesz, vagy Zbiko is, és akkor SS needünk is lesz.
Na puff. 😀Stez
Barkley tuti 1/1-ben megy majd ki, azaz az 1/2 az utána következő legjobb NCAA játékos lesz. Van ilyen jó WR felhozatal? Én nem látok pillanatnyilag olyan WR-t, aki 1/2-t érne. Inkább OLB, DT jöhetne szóba. Ami nekünk nem is lenne rossz egyébként. De, a mi helyzetünkben szerintem egy 1/2-t érdemes lenne letradelni, mert ugye nincs 2. körös pickünk. Inkább tradeljünk le, szedjünk össze 1-2 plusz picket, és hozzunk több, kevésbé hype-olt tehetséget az első 3 körből, alsóbb pickekkel, mint egy esetleges reach-et az elsőben, aztán semmi.
De ez még tényleg messze van, ráérünk még ezen agyalni.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."wmitty
Az NSO-n csak a heti PR király 😂 😛

Közben Pagano azt mondta, hogy Freeney napok múlva játszhat, viszont Kravitz szerint ez nem igaz, és hetekre kidőlt.

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
szemét NSO.hu:

"Andrew Luckot pécéztük ki, az Indianapolis draftelsője a Chicago után a Minnesota ellen is többször adja el a labdát, mint ahány touchdownpasszt ad."

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Pagano azt mondta, Hilton válla rendben van, és vasárnap játszhat, valamint Collie is megkapta az orvosok engedélyét, és kezdeni fog vasárnap. Freeneyről viszont semmi hír, szerintem nem fog játszani a Vikes ellen, túl nagy a csend körülötte.Stez
Hát ha high ankle sprain (99%), akkor 2-3-4 hétig nem lesz. Felesleges ez a ködösítés.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano azt mondta, Hilton válla rendben van, és vasárnap játszhat, valamint Collie is megkapta az orvosok engedélyét, és kezdeni fog vasárnap. Freeneyről viszont semmi hír, szerintem nem fog játszani a Vikes ellen, túl nagy a csend körülötte.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
5 W-vel nem lehetünk 1/1-esek, mert Gabbert annyira belejött, hogy a végén még 4 győzelme sem lesz a Jaxnek cserébe. 😀Stez
nehéz lesz megelőzni ebben a versenyben a miamit...szerintem ők kettőnél többet nehezen tudnak összekaparni. de hát idén amit adott RGIII-ért a WAS az 1/2-ért az jól jönneMiska84
Csak idén nem jön RG III a draftra. 😊
De attól sem félek, hogy azzal az 1/2-vel Paganoék olyan fost húznának, aki ne jelentene elég nagy upgradet. Reggie öregszik, rajta kívül más korrekt WR-ünk nincs, az már jöhetne az 1/2-n. Valamint DL, LB, HB, OL is simán a jelenlegi állás szerint, és még bele sem vettem, hogy ha Davis szar lesz, vagy Zbiko is, és akkor SS needünk is lesz.
Na puff. 😀
Majd ha közeledik a draft, akkor témázzunk ezen a picken.