Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊

Legalább egy pozicióval kevesebb helyre kell majd embert hoznunk jövőre. 😊

(Ami viszont meglepett, hogy Fleenert alig lehetett látni. Neki van még mit tanulnia.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Kiábrándító O-line, playcalling és időmenedzsment. Cserébe nyertünk! Nagyon kellett, fájt volna, ha a kevés hozható meccs egyike kicsúszik ilyen módon a kezükből.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
halkan az előző héten Pepperst fogta meg egész korrekten Castonzo, ma pedig Allent radírozta le, 2, max 3 hurryt engedett Luckon, azért elég jó DE-k ellen kezd megedződni a franchise LT-nk, aki Poliantól maradt rajtunk 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nyertünk, de Arianst két meccs után jobban utálom, mint Caldwell-t. 😕

Az egy dolog b*szki, hogy időt ölünk, ls futunk, de hogy mindent olyan bután egyszeren csak bele a közepébe, az szégyen egy NFL OC számára. Legalább valami ötletesség lett volna a futásainkba, szélre, end-around, akármi, csak ne középen, mintha legalábbis Foster lenne a RB-nk. 😕

De legalább megvan Lucky gyerek első GWD-ja, az se semmi. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
ez lofasz mert semmi tetje nincs. inkabb dobd fel a lakas tulajdonjogat 😀Fake
tanácsodat megfogadva: összes lakásom tulajdonjogát feldobom! 😉

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
nos, mi volna a feltétlen szurkolói bizakodás, ha nem az,hogy Fantasyban Luckot kezdetem...? (kispadról előrevéve)wmitty
ez lofasz mert semmi tetje nincs. inkabb dobd fel a lakas tulajdonjogat 😀
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
nos, mi volna a feltétlen szurkolói bizakodás, ha nem az,hogy Fantasyban Luckot kezdetem...? (kispadról előrevéve)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Linkenbach Justice helyén, Olsen Reitzén. (én jobban félek a DT vs. G matchupoktól, ott talán még nagyobb a minőségi különbség, és az inside pressure az igazán gyilkos.)

Fuss Andrew, fuss!Escalade
Egyetertek, gyakorlatilag ott vagyunk h a Castonzo vs Allen/Griffen mondhatni a legjobb matchup a falban 😀
A DT rotacioja a Vikingsnak szinten eleg barati. Williams, Guion, Evans, Ballard kontra Olsen, Satele, McGlynn. Plusz ehhez meg vegyuk hozza amit az iment emlitettem. Robison vs Linkenbach. Parades kilatasok. En mondjuk pocket presence teren nagyon kellemeset csalodtam rogton az elso meccsen Luckyban tehat szvsz kisebb lesz a problema mint a mackosajtok ellen, foleg h a ket csapat secondaryje kozott azert boven van kulonbseg.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Linkenbach Justice helyén, Olsen Reitzén. (én jobban félek a DT vs. G matchupoktól, ott talán még nagyobb a minőségi különbség, és az inside pressure az igazán gyilkos.)

Előre sajnálom Andrewt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem Castonzo még pont, hogy egész tűrhetően megfogta Pepperst. Tény, hogy Allen még nagyobb állat, és lesz 1-2 nehéz pillanata Castonzonak vele, de bízom benne, hogy Arians majd gyakran küld valakit, aki kisegíti Castonzot. De mondjuk Allent senki sem fogja meg teljesen. 😊
Én AP-ra leszek kíváncsi, szerintem Ő fog kinyírni minket.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
hori most olvasom az elozetesed. castonzo azert nem ennyire fos h egyertelmuen nagy napot jovendolnek allennek. akkor mar inkabb felhivnam a figyelmet a robison vs justice/linkenbach parharcra. es ne probaljunk meg tobbet futni mint mult heten konyorgom mert annak garantalt szopas lesz a vege.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Pedig sajnos túl nyilvánvaló, hogy Collie az első big hitig lesz a pályán. Máshol pedig már nem tudjuk játszatni, hogy ne ütközzenek vele, a vonal mellett így is sokkal kevesebbet, és a CB-ktől általában kisebbet is kap, mint a pálya közepén akárki. Úgy vagyok vele, hogy Avery és Hilton viszont maradjon egészséges, mert akkor előbbi a szélen, míg utóbbi slotban azért jó lehet, ha felveszik a ritmust.

Egyébként az utóbbi 13 első hazai meccsünkből 9-et megnyertünk, reméljük, hogy ez a szám ma 10-re nő. 😊Stez
majd csinálunk belőle long snappert 😀 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig sajnos túl nyilvánvaló, hogy Collie az első big hitig lesz a pályán. Máshol pedig már nem tudjuk játszatni, hogy ne ütközzenek vele, a vonal mellett így is sokkal kevesebbet, és a CB-ktől általában kisebbet is kap, mint a pálya közepén akárki. Úgy vagyok vele, hogy Avery és Hilton viszont maradjon egészséges, mert akkor előbbi a szélen, míg utóbbi slotban azért jó lehet, ha felveszik a ritmust.

Egyébként az utóbbi 13 első hazai meccsünkből 9-et megnyertünk, reméljük, hogy ez a szám ma 10-re nő. 😊

több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Collie-ért most kell szerintem igazán aggódni. Hét közepén mindenki -Pagano, Arians- arról harsogott, milyen pozícióban fogják játszani, és hogy matchup rémálom. Erre a semmiből setback, edzéskihagyás, doubtful (,out). Továbbra is tartom, hogy elég aggódó, tudatos ember veszi körül ahhoz, hogy felelős döntést hozzon. Viszont hiába lehetne hatalmas segítségére Lucknak, kalkulálni vele ostobaság.Escalade
nagyon sajnálnám, ha a legrosszabb következne be, és hamar véget érne a karrierje, mert nagyon tehetséges, annyira személyes kedvencem, hogy miatta játszom 17esben. de a concussion sajnos könnyen visszatérő sérülés.
red zone szitukban nagyon nagy segítség lenne, és máskor is, mert kicsit tehermentesíteni kellene reggiet..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Collie-ért most kell szerintem igazán aggódni. Hét közepén mindenki -Pagano, Arians- arról harsogott, milyen pozícióban fogják játszani, és hogy matchup rémálom. Erre a semmiből setback, edzéskihagyás, doubtful (,out). Továbbra is tartom, hogy elég aggódó, tudatos ember veszi körül ahhoz, hogy felelős döntést hozzon. Viszont hiába lehetne hatalmas segítségére Lucknak, kalkulálni vele ostobaság.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hilton viszont játszik, majd ő királykodik

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Freeney Out, Collie Doubtful
Jöhet a Hughes parádé 😀Farky
pedig egy olyan secondary ellen, aki ellen még a gabbert is képes volt 260 yardra, ott jól jönne a kanadai félisten! 😕

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Freeney Out, Collie Doubtful
Jöhet a Hughes parádé 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
(Amúgy Barkley akkor is 1/1 lesz, ha amputálják a lábát. 😀 Elég sz*r lesz a jövő évi felhozatal. )peterk2005
írjál már erről egy mélyelemzést, kirakom főoldalra.Höri
Legalább te ne cikizz mán. 😊 Most kérjelek meg én is, hogy mélyelemezd a Jets-es power ranking kommentárodat? 😊

Második héten legyen elég annyi, hogy ha Kolbért képes volt valaki egy valag pénzt fizetni, majd utána egy ötödik körös másodévest nevez ki kezdőnek, akkor tuti, hogy lesz olyan marha is aki feltradel 1/1-be Barkley-ért, akkor is, ha böszme reach lesz. Elég mélyenszántó voltam? 😀peterk2005
nem a Barkley-s részével volt gondom. Kitörölhettem volna azt a részt, ez most elmulasztottam.

hanem, hogy szar a felhozatal. WTF, nyáron blogoltam vagy 7 első körbe várt QB-ről.

több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért nehogy kihozzátok, hogy csak pechetek volt. Az uccsó 25 perc garbage time volt... 😀tüsi91
Grt .. pont levetted a poszt lényegét.szf61
A vasárnapi sima meccs volt, ahogy a maiban egy pillanatig nem lehetett érezni, hogy ez a Bears képes nyerni.
S, hogy melyik az igazi Bears arca. Remélem egyik sem, mert vasárnap a védelem sokkal mérsékeltebb produkciót nyújtott, és az offense botrány volt a meccs elején. A mai meccs más volt. De ez itt OFF.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Azért nehogy kihozzátok, hogy csak pechetek volt. Az uccsó 25 perc garbage time volt... 😀tüsi91
Grt .. pont levetted a poszt lényegét.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 023
Azért nehogy kihozzátok, hogy csak pechetek volt. Az uccsó 25 perc garbage time volt... 😀
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉
peterk2005
Igazából így az első hét után nem sok értelmét látom az összehasonlítgatásoknak.
(egyébként sem szerencsés: Mondjuk a Cardinals elkapja a Patriots-t, mi meg megverjük a Cardinals-t, akkor jobbak vagyunk mint a Patriots??)

A két Bears meccs alma és körte.

Az első héten otthon voltak, első meccses rookie QB ellen és néha eszméletlen nagy mákkal, minden összejött nekik. Luck meg dobálta az INT-eket és egy csomó drop is volt.

Most a Lambeau Field-en voltak és bár 1 félidőn keresztül megfogták Rodgers-t ám aztán beszopták a fake field goalt, rohantak az eredmény után Cutler dobálta az INT-eket és nem jött össze semmi.

Melyik az igazi Bears?
Most még ki tudja. Majd 4-5 meccs után esetleg kiderül
szf61
ezzel nagyon egyet értek. nekik minden összejött, nekünk meg semmi...ráadásul idegenben

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hát, a tegnapi meccs alapján vasárnap nem egy kimondott SB candidate csapattól kaptunk egy negyvenest... 😉
peterk2005
Igazából így az első hét után nem sok értelmét látom az összehasonlítgatásoknak.
(egyébként sem szerencsés: Mondjuk a Cardinals elkapja a Patriots-t, mi meg megverjük a Cardinals-t, akkor jobbak vagyunk mint a Patriots??)

A két Bears meccs alma és körte.

Az első héten otthon voltak, első meccses rookie QB ellen és néha eszméletlen nagy mákkal, minden összejött nekik. Luck meg dobálta az INT-eket és egy csomó drop is volt.

Most a Lambeau Field-en voltak és bár 1 félidőn keresztül megfogták Rodgers-t ám aztán beszopták a fake field goalt, rohantak az eredmény után Cutler dobálta az INT-eket és nem jött össze semmi.

Melyik az igazi Bears?
Most még ki tudja. Majd 4-5 meccs után esetleg kiderül

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az a lényeg, hogy passzmasinánk van. 😊 Megmondom őszintén, hogy - bár persze, vonz a gyűrű meg az eredményesség - én már annak is örülök, hogy a következő évtizedünk is a passzjáték jegyében fog telni. Nekem ez az ami a foci lelkét adja, úgyhogy sok bajom már nem lesz a csapattal. 😊

(A jövő évben csak azért nem bízom még 100%-ban, mert túl sok ez a pénz egy évre. Ennyi jó, pont nekünk kellő játékos nem létezik, hogy lenne a piacon egyetlen offseason alatt. De még ha lenne is, akkor is gondolnunk kell 2-3-4 évvel előre, amikor a mostani rookie-k, ha jól játszanak, egy valag pénzt fognak elvinni az első igazi szerződésükkel. Szóval szerintem jövőre jó erősen fejnehéz szerződéseket fogunk kötni, akkor meg nem lesz elég minden posztra a pénz, kell majd még 1 plusz év. De inkább kerüljön plusz 1 évbe, mint kötni néhány elcseszett nagy kontraktot, és belekerülni megint egy dead cap hellbe...)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)