Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
évek óta az egyik legvékonyabb poszt a drafton. ha lenne egy néger fiam tuti SS nevelnék belőle 😛
ja ed reed tudom h FS de neki lejár...ésss háááát 😮

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Eric Berry-t ide! 😀dugo1993
csupán egy gond 😕 annyira kevés jó játékos van ezen a poszton (és a drafton sincs mostanság), hogy általában hosszútávú szerződések kötik őket.
például berry-t 6 éves 60 milliós 😮 szerződés köti, mely értelmében jövőre 7 utána 8 millió a garantált fizetése. polamalut meg sem merem nézni. szóval nincs ötletem 😊

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Eric Berry-t ide! 😀dugo1993
Lef*snám a gatyámat az örömtől, ha idejönne, de neki asszem csak 2015-ben (vagy 2016-ban?) jár le a szerződése. Ráadásul ő még az új szabályok előtt szerződött rookie-ként, és bár a részleteket nem ismerem, de arra emlékszem, hogy elég brutális szerződést kötött. (10+ milla per évre emlékszem). Amennyiért el lehetne hozni - ha egyáltalán el lehetne - annyit viszont nem érne.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ezek szerint ezt is megértük, gyerekek. Van értelmes depth-ünk egy csapatrészben (ILB). 😀peterk2005
csak sajnos nem egy ligaelitdugo1993
Nem ligaelit, de jó. A védelmünknek kellene majd összesítésben lehetőleg liga elitben - de legalábbis a jobbak között - lenni, és nem lehet minden poszton sztárt hozni, mert nem lesz rá lóvé a kalap alatt. Angerer ezzel együtt szerintem simán lehet még elit ILB. A tavalyi éve nagyon jól sikerült, igazi tacke gyár volt a srác, gyors és erős. Pedig tavaly a tampa2 MLB poszton játszott, ami elég összetett, ILB-ben egyszerűbb lesz a dolga.

Egyébként az én személyes vágyam az lenne, hogy ha valahová abszolút elit játékost hozunk, akkor az az SS poszt legyen először. Bobzilla 2006-ban megmutatta, hogy mit ér egy igazán elit SS a csapatnak. Futás ellen és passz ellen is minőségileg más védelmünk volt miatta a PO-ban. És persze Polamalu. Én nézem hétről hétre a Steelers meccseit és folyton elfog a sárga irígység miatta. 😊
peterk2005
Eric Berry-t ide! 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek szerint ezt is megértük, gyerekek. Van értelmes depth-ünk egy csapatrészben (ILB). 😀peterk2005
csak sajnos nem egy ligaelitdugo1993
Nem ligaelit, de jó. A védelmünknek kellene majd összesítésben lehetőleg liga elitben - de legalábbis a jobbak között - lenni, és nem lehet minden poszton sztárt hozni, mert nem lesz rá lóvé a kalap alatt. Angerer ezzel együtt szerintem simán lehet még elit ILB. A tavalyi éve nagyon jól sikerült, igazi tacke gyár volt a srác, gyors és erős. Pedig tavaly a tampa2 MLB poszton játszott, ami elég összetett, ILB-ben egyszerűbb lesz a dolga.

Egyébként az én személyes vágyam az lenne, hogy ha valahová abszolút elit játékost hozunk, akkor az az SS poszt legyen először. Bobzilla 2006-ban megmutatta, hogy mit ér egy igazán elit SS a csapatnak. Futás ellen és passz ellen is minőségileg más védelmünk volt miatta a PO-ban. És persze Polamalu. Én nézem hétről hétre a Steelers meccseit és folyton elfog a sárga irígység miatta. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát passz, de én Freemant is elkezdeném próbálgatni majd Hengererrel, illetve Connert is. Mert mindegyik más szerintem, kérdés, melyik hogyan tudja kiegészíteni az aktuális társát. Ahogy a cikk is írja, Freeman nagyon jó párosnak bizonyul eddig Connerrel, és tudom, hogy Hengerer fasza, de hogy őszinte legyek, nem biztos, hogy ki merném szedni az eddig karcoló, sorozatos turnovereket kierőszakoló Freemant, most rohadtul jól érzi ehhez a játékot, és egyre jobb is lesz ráadásul.
Nagyon megnézném ezt az ILB sort egy jobb DL mögött, szerintem nagyon zúznának. É
És szerintem alapból a Moala-Johnson duó a fő gond, ami a rush D#-t illeti. Míg előbbi annyira nem érzi a 3-4-et, és szerintem nem is elég erős, addig Johnson meg túl kicsi nosenak, és könnyen eltakarítják.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ezek szerint ezt is megértük, gyerekek. Van értelmes depth-ünk egy csapatrészben (ILB). 😀peterk2005
csak sajnos nem egy ligaelit

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Pagano press conference élőben
 t.co/tz5uD6M0

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezek szerint ezt is megértük, gyerekek. Van értelmes depth-ünk egy csapatrészben (ILB). 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
De egyébként lehet, hogy kipróbálnám a Freeman-Angerer duót a kezdőben, mert Freeman eddig elég playmaker, míg Conner annyira nem, hiába nem rossz Ő sem.
Kíváncsi volnék, ez a duó mit tudna a kezdőben.Stez
Van itt a Freeman - Conner duóról egy cikk ha érdekel.
 bit.ly/QlI1xd

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Halkan jegyzem meg, én Hengerer 5-6. hétre jósolt visszatérésével kapcsolatban is szkeptikus vagyok, szerintem bőven lesz abból 8-10. hetes visszatérés is, ha nem megy IR-re. Nálunk manapság ezekről a sérülésekről nagy titkolózás megy.Stez
Angerer-nek elrepedt egy csont a lábában az első preseason meccsen.
Ennek 6 hete.
Kb. 6-7 hét a gyógyulási idő. + még egy hét edzés oszt mehet vissza.
(legalább is nálam ennyi volt, igaz én nem látszom ILB-t az NFL-ben 😊 )
+ szerintem igyekszik is vissza, mert lassan elveszíti az állását Freeman-el és Conner-el szemben.szf61
Elveszti? Jelenleg mindkettőnél jobb. 😀
De egyébként lehet, hogy kipróbálnám a Freeman-Angerer duót a kezdőben, mert Freeman eddig elég playmaker, míg Conner annyira nem, hiába nem rossz Ő sem.
Kíváncsi volnék, ez a duó mit tudna a kezdőben.Stez
én is így gondolom. Freeman amilyen kis reményekkel érkezett, egész jól nyomja. szvsz jobb mint Conner.
ők ketten egész jók lehetnének középen

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Halkan jegyzem meg, én Hengerer 5-6. hétre jósolt visszatérésével kapcsolatban is szkeptikus vagyok, szerintem bőven lesz abból 8-10. hetes visszatérés is, ha nem megy IR-re. Nálunk manapság ezekről a sérülésekről nagy titkolózás megy.Stez
Angerer-nek elrepedt egy csont a lábában az első preseason meccsen.
Ennek 6 hete.
Kb. 6-7 hét a gyógyulási idő. + még egy hét edzés oszt mehet vissza.
(legalább is nálam ennyi volt, igaz én nem látszom ILB-t az NFL-ben 😊 )
+ szerintem igyekszik is vissza, mert lassan elveszíti az állását Freeman-el és Conner-el szemben.szf61
Elveszti? Jelenleg mindkettőnél jobb. 😀
De egyébként lehet, hogy kipróbálnám a Freeman-Angerer duót a kezdőben, mert Freeman eddig elég playmaker, míg Conner annyira nem, hiába nem rossz Ő sem.
Kíváncsi volnék, ez a duó mit tudna a kezdőben.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Halkan jegyzem meg, én Hengerer 5-6. hétre jósolt visszatérésével kapcsolatban is szkeptikus vagyok, szerintem bőven lesz abból 8-10. hetes visszatérés is, ha nem megy IR-re. Nálunk manapság ezekről a sérülésekről nagy titkolózás megy.Stez
Angerer-nek elrepedt egy csont a lábában az első preseason meccsen.
Ennek 6 hete.
Kb. 6-7 hét a gyógyulási idő. + még egy hét edzés oszt mehet vissza.
(legalább is nálam ennyi volt, igaz én nem látszom ILB-t az NFL-ben 😊 )
+ szerintem igyekszik is vissza, mert lassan elveszíti az állását Freeman-el és Conner-el szemben.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azért 4-3-ban Freeney még tavaly is jó szezont tolt, idén is 10 sack környékén lenne, ami meg azért nem rossz szerintem. Meg amilyen hülye a Jax, beránthatnánk érte 1-2. kört, hátha szeretik annyira. 😀Stez
Még akár egy 3. kör is jól jönne. Azt úgyis punterekre szokták ellőni, nem ér nekik sokat. 😊

Amúgy én még bízom abban, hogy bebizonyosodik, hogy tud Freeney OLB-t is játszani. Végülis, ahogy mondani szokták a hal reménykedik utoljára vagy mi. 😀peterk2005
Freeney alapból fos OLB-ben egy egész offseason és TC után, most meg hetekig nem is edz együtt a csapattal a sérülése miatt, ami rossz nyelvek szerint nem legalább még 2-3 hetes kényszerpihenő lesz.
Sokat így nem adok neki, főleg, hogy még a visszatérését sem fogják Paganoék siettetni, hanem inkább élesben próbálgatják a fiatalabb depthet, hátha kiderül, hogy valamelyik hasznosabb, mint Freeney..
Halkan jegyzem meg, én Hengerer 5-6. hétre jósolt visszatérésével kapcsolatban is szkeptikus vagyok, szerintem bőven lesz abból 8-10. hetes visszatérés is, ha nem megy IR-re. Nálunk manapság ezekről a sérülésekről nagy titkolózás megy.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Azért 4-3-ban Freeney még tavaly is jó szezont tolt, idén is 10 sack környékén lenne, ami meg azért nem rossz szerintem. Meg amilyen hülye a Jax, beránthatnánk érte 1-2. kört, hátha szeretik annyira. 😀Stez
Még akár egy 3. kör is jól jönne. Azt úgyis punterekre szokták ellőni, nem ér nekik sokat. 😊

Amúgy én még bízom abban, hogy bebizonyosodik, hogy tud Freeney OLB-t is játszani. Végülis, ahogy mondani szokták a hal reménykedik utoljára vagy mi. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ti meg szarok vagytok. 😀Stez
Ez nem gond, már Freeney is az. Zsák és a foltja.peterk2005
Azért 4-3-ban Freeney még tavaly is jó szezont tolt, idén is 10 sack környékén lenne, ami meg azért nem rossz szerintem. Meg amilyen hülye a Jax, beránthatnánk érte 1-2. kört, hátha szeretik annyira. 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ti meg szarok vagytok. 😀Stez
Ez nem gond, már Freeney is az. Zsák és a foltja.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ti meg szarok vagytok. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel ő az idei "Bob Sanders díj" nyertese. Tavaly Manning győzött. A nyereménye: egy jutalom út Denverbe. Vajon Freeney mit fog kapni? Mivel Bobzilla is az AFC Westbe ment, Dwight számára Oakland vagy Kansas a tippem.iktriad
hát ezek közül a Kansas 34-ezik, az Oaklandnek meg egy forint feleslege sincsen szóval súlyos cutok árán menne csak végbe a biznisz 😊Höri
Akkor felőlem jöhet hozzánk is.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezzel ő az idei "Bob Sanders díj" nyertese. Tavaly Manning győzött. A nyereménye: egy jutalom út Denverbe. Vajon Freeney mit fog kapni? Mivel Bobzilla is az AFC Westbe ment, Dwight számára Oakland vagy Kansas a tippem.iktriad
hát ezek közül a Kansas 34-ezik, az Oaklandnek meg egy forint feleslege sincsen szóval súlyos cutok árán menne csak végbe a biznisz 😊

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ezzel ő az idei "Bob Sanders díj" nyertese. Tavaly Manning győzött. A nyereménye: egy jutalom út Denverbe. Vajon Freeney mit fog kapni? Mivel Bobzilla is az AFC Westbe ment, Dwight számára Oakland vagy Kansas a tippem.iktriad
Mi történt, saját magatokra már nem is gondolsz? 😊peterk2005
Nem akarok egész héten depis lenni. 😊
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ezzel ő az idei "Bob Sanders díj" nyertese. Tavaly Manning győzött. A nyereménye: egy jutalom út Denverbe. Vajon Freeney mit fog kapni? Mivel Bobzilla is az AFC Westbe ment, Dwight számára Oakland vagy Kansas a tippem.iktriad
Mi történt, saját magatokra már nem is gondolsz? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Angerer felépülése mikorra várható? Ja, és Freeneyről van valami hír?

(Marha kíváncsi vagyok már, hogy mire mennénk Angererrel és Freeneyvel egy éles meccsen. )peterk2005
Angerer kb 2-3 hét múlva tér vissza.
Freeney-ről semmi sehol.
Egy biztos.... meccsenként 900,000 dollárért nem csinál semmit.szf61
Ezzel ő az idei "Bob Sanders díj" nyertese. Tavaly Manning győzött. A nyereménye: egy jutalom út Denverbe. Vajon Freeney mit fog kapni? Mivel Bobzilla is az AFC Westbe ment, Dwight számára Oakland vagy Kansas a tippem.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Amúgy Luck rookie of the week nominee lett az nfl.com-on Tessék menni szavazni. 😊peterk2005
Megtörtént 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Amúgy Luck rookie of the week nominee lett az nfl.com-on Tessék menni szavazni. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)