Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Én csak a szerencsétlen 74 éves Colts drukker fószert sajnálom. ha ez volt élete utolsó meccse, nem lehetett ez kellemes látvány(?)...
több mint 12 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
1 szó:
SZÉGYEN

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Davis eddigi játékán ma + előző meccseken is nem érzem,h megért egy 2.kört.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Mit tudni, lehet egy egy halom pénzt nyert már fogadásokon ellene fogadva. 😊peterk2005
szerintem eddig ebben a szezonban nem rossz

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Mit tudni, lehet egy egy halom pénzt nyert már fogadásokon ellene fogadva. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
hát igen, elég beteg Colts fan az, akinek a sackgyáros Hughes a kedvence 😀

több mint 12 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hughes sztem remekelni fog ,egyik nagy kedvencemBorbinho
na erre mi vitt rá? 😀Höri
4,56os negyven yardja :p amúgy meg egy online ligában ő volt a DE-m, mert Mathist eladtam.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hughes sztem remekelni fog ,egyik nagy kedvencemBorbinho
na erre mi vitt rá? 😀

több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Te szerelemgyerek legyen már eszed, vagy legalább szemed, és próbálj már meg olvasni...
Wyatt
nem szó szerint értettem, csak poén volt, sajnálom ha szmájli nélkül nem értetted..:S
ezentúl igyekszem látni, olvasni és pontosan fogalmazni..

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Este sztem azon múlhat a meccs, hogy Collie-Avery meddig marad egészséges. Ha végig,akkor sztem nyerünk simán. De ha lesérül egyik másik,akkor nagyon egyértelmű lesz,hogy Waynere mennek a passzok. D#től azt várom,h sz*rrá sackelik Botkéz Gabbertet, Hughes sztem remekelni fog ,egyik nagy kedvencem

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
iktriad Most őszintén, a múlt heti méretes zakónk után ki tenne ránk a Hardcore Jags fanbasen kívül?

You never as good as you think you are and never as bad as you think you are.Örökérvényű mondás
Nemdebár ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
nem, ezt pont nem szeressük, mert amikor még mi vagyunk esélyesként beharangozva, akkor a végén vagy kurva nagy szenvedés lesz, vagy ki is kapunkStez
Én is így érzem, ráadásul ellenünk általában mindig felszívja maát a Jags...

És azért a foshalmaz kifejezés is túlzás. A múltheti teljesítmény tényleg közel volt hozzá, de az első fordulóban a Vikes ellen kb. hasonló módon kaptak ki, mint ahogy mi nyertünk, szoros meccsen. Ráadásul idegenben.

Azért nyerünk. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
N-Drew Jacksonville Jaguars 516 — Jaguars fan
Egy haldokló Indy fan utolsó(!) kívánsága az volt, hogy jegyeket kapjon a hétvégi Colts-Jagsre:
 bigstory.ap.org/article/colts-fans-dying-wish-tickets-sundays-game
Természetesen Irsayék teljesítették a kérését.iktriad
Durva. És 74 évesen, úgy hogy 1950 óta Colts szurkoló, Luck aláírására hajt még. Hát biztos vagyok benne, hogy meg fogja kapni.
És remélem, hogy Colts győzelmet láthat vasárnap.
Stez
Kérlek ne érts(etek) félre, nem akarom sajnáltatni magam, az elmúlt 6 hetet kórházban töltöttem, agydaganattal. Az én ajándékom már meg van: hazajöhettem, és holnap a pocimon a laptoppal nézem először a Colts meccsét, aztán a Broncosét😛

Természetesen engem is megérintett a bácsi, csakúgy, mint benneteket. És minden jóérzésű embert😊Geyza
Jobbulást bro.Delonso_
Csatlakozom. Gyógyulj meg mihamarabb!
Ma este meg győzzön a jobbik csapat. Sajnos van egy tippem melyik lesz az...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
No ezt már szeressük 😊

szf61
Most őszintén, a múlt heti méretes zakónk után ki tenne ránk a Hardcore Jags fanbasen kívül? iktriad
nem, ezt pont nem szeressük, mert amikor még mi vagyunk esélyesként beharangozva, akkor a végén vagy kurva nagy szenvedés lesz, vagy ki is kapunk
na de persze arról nem tehetünk, hogy akkora foshalmaz a jax, hogy kivétel nélkül szinte mindenki Colts W-t vár
sajnáljuk, hogy ennyire szarul megy a jaxnek
ja, nem 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
No ezt már szeressük 😊

szf61
Most őszintén, a múlt heti méretes zakónk után ki tenne ránk a Hardcore Jags fanbasen kívül?
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
No ezt már szeressük 😊


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Köszönöm 😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Egy haldokló Indy fan utolsó(!) kívánsága az volt, hogy jegyeket kapjon a hétvégi Colts-Jagsre:
 bigstory.ap.org/article/colts-fans-dying-wish-tickets-sundays-game
Természetesen Irsayék teljesítették a kérését.iktriad
Durva. És 74 évesen, úgy hogy 1950 óta Colts szurkoló, Luck aláírására hajt még. Hát biztos vagyok benne, hogy meg fogja kapni.
És remélem, hogy Colts győzelmet láthat vasárnap.
Stez
Kérlek ne érts(etek) félre, nem akarom sajnáltatni magam, az elmúlt 6 hetet kórházban töltöttem, agydaganattal. Az én ajándékom már meg van: hazajöhettem, és holnap a pocimon a laptoppal nézem először a Colts meccsét, aztán a Broncosét😛

Természetesen engem is megérintett a bácsi, csakúgy, mint benneteket. És minden jóérzésű embert😊Geyza
Jobbulást bro.
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Aranyos volt hogy meccs közben - amikor a védők voltak fent - gyakorolták a csere centerrel a snappeket ... Fredo
volt hozzá szerencsém, az annál sokkal stresszesebb dolog, mint amilyennek látszik 😊

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Egy haldokló Indy fan utolsó(!) kívánsága az volt, hogy jegyeket kapjon a hétvégi Colts-Jagsre:
 bigstory.ap.org/article/colts-fans-dying-wish-tickets-sundays-game
Természetesen Irsayék teljesítették a kérését.iktriad
Durva. És 74 évesen, úgy hogy 1950 óta Colts szurkoló, Luck aláírására hajt még. Hát biztos vagyok benne, hogy meg fogja kapni.
És remélem, hogy Colts győzelmet láthat vasárnap.
Stez
Kérlek ne érts(etek) félre, nem akarom sajnáltatni magam, az elmúlt 6 hetet kórházban töltöttem, agydaganattal. Az én ajándékom már meg van: hazajöhettem, és holnap a pocimon a laptoppal nézem először a Colts meccsét, aztán a Broncosét😛

Természetesen engem is megérintett a bácsi, csakúgy, mint benneteket. És minden jóérzésű embert😊

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként vicces, de a draft után Polian elmondta, hogy a második körben Daltont akartuk behúzni, és kurva idegesek voltak, amikor a Bengals kihalászta előlünk. Ha tavaly Dalton eljut hozzánk, akkor valszeg nem leszünk 1/1, és nem lenne Andrásunk.Stez
Polian hosszú ideig rengeteget tett a csapatért, de az utolsó pár évet rendesen elkefélte (főleg, hogy a fiát közel engedte a focihoz). Örömteli, hogy néhány kudarca utólag korrigálja önmagát. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
NSO
"Múlt heti merész jóslataink közül Andrew Luck Minnesota elleni betlijével csúnyán mellényúltunk, a Colts irányítója két TD-passza mellett egyszer sem adta el a labdát."
helyesbítés, bocsánatkérés, annak belátása h mennyire hülyék vagytok, ELFOGADVAMiska84
Te szerelemgyerek legyen már eszed, vagy legalább szemed, és próbálj már meg olvasni...
Ez egy olyan része a sorozatnak, amiben egy nem feltétlenül papírforma eredményt próbálunk megjósolni, aztán vagy bejön, vagy nem, ez egy játék. Semmi helyesbítés, bocsánatkérés nincs, és egész nyugodtan vissza lehet venni az arcból...

Stez:
Tavaly két forduló sem kellett ahhoz, hogy a draftról menjen a téma 😀

SS-kérdés:
Tetszettek volna Lucky helyett Barront vinni 😀Wyatt
Na ja, de tavaly bazdmeg Festő irányított. 😀
Ha nálatok is egy ilyen zseni dobálna, akkor egy forduló után a draft lenne a téma. 😀
András legalább tud dobni, nagy előny.Stez
Mi nem szartuk össze magunkat, és tolunk egy 11–5-öt 😛Wyatt
Ne szórakozz már, Cassell egy Marino Festőhöz képest. 😀
Egyébként vicces, de a draft után Polian elmondta, hogy a második körben Daltont akartuk behúzni, és kurva idegesek voltak, amikor a Bengals kihalászta előlünk. Ha tavaly Dalton eljut hozzánk, akkor valszeg nem leszünk 1/1, és nem lenne Andrásunk.
Stez N if L rovatát hallották kedves nézőink. 😛Stez
Ami azért érdekes, mert a kis Chucky hónapokon keresztül udvarolt Daltonnak. Nem lehetett tudni hogy behúzza a Bengals? Tökéletes tényként kezelte mindenki.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
Ne szórakozz már, Cassell egy Marino Festőhöz képest. 😀
Egyébként vicces, de a draft után Polian elmondta, hogy a második körben Daltont akartuk behúzni, és kurva idegesek voltak, amikor a Bengals kihalászta előlünk. Ha tavaly Dalton eljut hozzánk, akkor valszeg nem leszünk 1/1, és nem lenne Andrásunk.
Stez N if L rovatát hallották kedves nézőink. 😛Stez
na erről csak egy dolog jut eszembe: Lucky Luke és a Daltonok 😀 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mi nem szartuk össze magunkat, és tolunk egy 11–5-öt 😛Wyatt
Khmsystemhkm.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
NSO
"Múlt heti merész jóslataink közül Andrew Luck Minnesota elleni betlijével csúnyán mellényúltunk, a Colts irányítója két TD-passza mellett egyszer sem adta el a labdát."
helyesbítés, bocsánatkérés, annak belátása h mennyire hülyék vagytok, ELFOGADVAMiska84
Te szerelemgyerek legyen már eszed, vagy legalább szemed, és próbálj már meg olvasni...
Ez egy olyan része a sorozatnak, amiben egy nem feltétlenül papírforma eredményt próbálunk megjósolni, aztán vagy bejön, vagy nem, ez egy játék. Semmi helyesbítés, bocsánatkérés nincs, és egész nyugodtan vissza lehet venni az arcból...

Stez:
Tavaly két forduló sem kellett ahhoz, hogy a draftról menjen a téma 😀

SS-kérdés:
Tetszettek volna Lucky helyett Barront vinni 😀Wyatt
Na ja, de tavaly bazdmeg Festő irányított. 😀
Ha nálatok is egy ilyen zseni dobálna, akkor egy forduló után a draft lenne a téma. 😀
András legalább tud dobni, nagy előny.Stez
Mi nem szartuk össze magunkat, és tolunk egy 11–5-öt 😛Wyatt
Ne szórakozz már, Cassell egy Marino Festőhöz képest. 😀
Egyébként vicces, de a draft után Polian elmondta, hogy a második körben Daltont akartuk behúzni, és kurva idegesek voltak, amikor a Bengals kihalászta előlünk. Ha tavaly Dalton eljut hozzánk, akkor valszeg nem leszünk 1/1, és nem lenne Andrásunk.
Stez N if L rovatát hallották kedves nézőink. 😛