Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Üdvözlet közöttünk. 😊

Collie-nak szurkolj nagyon, mert szegény nagyon a határán van annak, hogy abbahagyja. 😕


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hali mindenki!
Most regeltem,de már 1éve olvasom a topikot,de mostantól szerintem hozzászólni is hozzá fogok gyakran.
6éve vagyok Colts fan, fav player Bethea-Collie.

Hétvégén pedig megzabáljuk a Jaxet.Borbinho
Üdv a klubban 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 474 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
Hali mindenki!
Most regeltem,de már 1éve olvasom a topikot,de mostantól szerintem hozzászólni is hozzá fogok gyakran.
6éve vagyok Colts fan, fav player Bethea-Collie.

Hétvégén pedig megzabáljuk a Jaxet.

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igen, nálam ez elég trének számít, ha egy WR a 4 éves pályafutása alatt egyetlen teljes szezont tudott lejátszani, és amúgy nem is évi 14-15 meccseken aktív. Eddig. Reméljük, ez most változni fog.Stez
Avery két teljes idényt nyomott végig Saint Louisban, utána sérült meg. A 2011 szezont már meg sem érte, mert a szezon kezdet előtt pár nappal cutolta a STL. Azt nem tudom, hogy a sérülése nem jött-e még rendbe, vagy más miatt.

Utána a Titans elvileg a lesérült Britt helyére vitte oda, de alig játszatta. Fura a történet, mert sérülten minek vitték volna oda, ha meg nem volt sérült, akkor meg miért nem játszott?

Mindegy, a fontos, hogy nálunk hasítson.😊 A Vikes ellen nagyon jó volt, jól játszotta magát üresre, és a kezéhez is ragadt a labda.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.Stez
a jax kiüti? ki, Alualu?Höri
Csak emlékeztetnélek, hogy tavaly is megtettük. Cox, aki úgy tűnik játszani fog.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.Stez
a jax kiüti? ki, Alualu?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Injury report,DNP- P.Angerer D.Freeney J.Reitz C.Redding. LTD- S.Satele M.McGlynn. FULL- A.Collie W.Justice

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mind szép és jó, de Avery az eddigi karrierjét végig sérülte...Stez
Arra az egy ACL-re gondolsz, mint "végigsérülés" ?szf61
Kihagyta a komplett 2010-es évet, az ACL-je miatt, a tavalyi évben pedig szintén kb. végig sérült volt, de nem került IR-re, majd az utolsó hetekben a Titansnél volt kemény 45 yard elkapása.
Igen, nálam ez elég trének számít, ha egy WR a 4 éves pályafutása alatt egyetlen teljes szezont tudott lejátszani, és amúgy nem is évi 14-15 meccseken aktív.
Eddig. Reméljük, ez most változni fog.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Ez mind szép és jó, de Avery az eddigi karrierjét végig sérülte...Stez
Arra az egy ACL-re gondolsz, mint "végigsérülés" ?

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ez mind szép és jó, de Avery az eddigi karrierjét végig sérülte, ezek után meg azért nem lehet rá alapozni.
Egyébként én vagyok Avery legnagyobb fanja, amióta Colts játékos, és nagyon drukkolok neki, hogy ne sérüljön, és fasza legyen, de azért ez így akkor is vékonyka.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.Stez
Hát igen .. nem jó meccset nézni, ha Collie fenn van a pályán.
Egy frászban vagyok, mikor felé megy a labda.
Halkan jegyzem meg, ha kidől sincs különösebb baj.

Baráti társasággal megnéztük a Vikes meccset tegnap és többször visszapörgetve a playeket megállapítottuk, hogy:

1.) Avery kurva gyors. Annyira gyors, hogy gyakorlatilag Luck folyamatosan aluldobja.
Az első negyedben a nagy 35 yardos passznál is az utolsó 2 másodpercben már csak téblábolt és várta hogy a laszti odaérkezzen.

Illetve ha keresztbe mozog akkor meg sokszor mögé megy a labda.
Ennek illusztrálására itt egy kép.



Látható, hogy Avary a piros nyíl irányába mozog és vissza kell nyúlnia kb. 1 métert hogy meglegyen a passz.

Persze ez a timing nyilvánvalóan javulni fog.

2.) Kris Adams.
Nagyon gyors és folyamatosan megveri az emberét egy az egyben.
Sokszor megfigyelhető volt hogy Avery vagy Wayne azért van viszonylag szabadon mert Adams elvitte az egyik safety-t.

Nyilván jelenleg ez a dolga és Luck is inkább a rutinosabb WR-eket favorizálja, de van benne potenciál.

Úgyhogy a WR kérdés nem néz ki olyan rosszul szerintem, bár Collie nagyon jól jönne azért.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
előbb utóbb játszania kell, hogy ez kiderüljön. az sem mehet, hogy egész évben ott áll a partvonalon

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg ha visszatér, akkor 2 negyeden belül kiütik, és akkor félő, itt a vége.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 198
pofás kis elkapó sor lehetne ha visszatérne. ráadásul az egyik kedvencem

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
tegnap "rendesen" edzett Collie, állítólag játszik a Jaguars ellen, bár még hosszú a hét...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Jövőre a 3-4.körben is lehet találni szerintem jó futókat.Egy Stepfan Taylorra nem mondanék nemet. 😊 Akkor lennénk csak hivatalosan is Indianapolis Cardinal 😀 (Persze Skov és Thomas érkezésére se mondanék nemet, dehát azért ne szaladjon el velünk a ló, bár a Stanford nagy előnye a 3-4 defense)

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Biztos maradni fog Arians, efelől kétségem sincs.
És ugye jövőre talán más lesz a leányzó fekvése. Mondjuk nem kukáznunk kell az OL-t, lesz cap space, így a piacon talán jobb játékosra, játékosokra is telik, akkor pedig talán alapból sokkal eredményesebb lesz a futás is, ami felborítja a dolgokat. Vagy jön Wallace, vagy más WR, akkor meg olyan WR brigádunk lesz, hogy Arians majd hülye lesz nem passzt hívni szinte végig. Sok dolog történik majd még a jövő évi draftig. 😊 De Arians kivágása szerintem biztosan nem lesz köztük.

Mondjuk egyébként szerintem Brown alapból szar futó, bármelyik jobb futó sima +pár yardot hozna ki a legtöbb futásából. Egy új RB esetén se sírnék. 😊

több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
NSO
"Múlt heti merész jóslataink közül Andrew Luck Minnesota elleni betlijével csúnyán mellényúltunk, a Colts irányítója két TD-passza mellett egyszer sem adta el a labdát."
helyesbítés, bocsánatkérés, annak belátása h mennyire hülyék vagytok, ELFOGADVA

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
RGIII-nek ki kellett jönnie, végzős volt. 😊
Wallace jöhetne, bár ez azt feltételezi, hogy Arians marad, ami nem biztos, hogy üdvözítő lesz.Bár ki tudja, lehet Arians ultrakonzervatív play hívása nagy előnynél idővel beválik és nem járunk úgy, mint a Vikes ellen.aztec
RGIII maradhatott volna, mert redshirted volt 2010-ben.

A Pittsburg fanok meséi alapján én valószínűleg konstansan utálni fogom Arianst a stílusa miatt. De ha nyerünk, lesz*rom. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hajrá Höri holnap! 😊

Ne csak a drafton törjük a fejünket, hol van az még, pláne, hogy lesz FA piac is.


Egyébként tavaly ilyenkor volt kb., amikor azt írtam, hogy RGIII nagyon tetszik, lehet, le kéne trédelni 1/2-re és őt kéne húzni. Akkor is le lettem hurrogva, hogy korai még, különben is, RGIII ki se fog jönni a draftra, és tessék mi lett a vége. Nem húztuk ugyan, de kijött a draftra, és 1/2-n vitték el. Szóval draft ügyben lehet, hogy az a vak tyúk vagyok, aki talál szemet. 😀 😀

u.i.:
Wallace jöhet, szólj, ha alá kell írni a petíciót, hogy hozzuk ide? 😊peterk2005
RGIII-nek ki kellett jönnie, végzős volt. 😊
Wallace jöhetne, bár ez azt feltételezi, hogy Arians marad, ami nem biztos, hogy üdvözítő lesz.Bár ki tudja, lehet Arians ultrakonzervatív play hívása nagy előnynél idővel beválik és nem járunk úgy, mint a Vikes ellen.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Muszáj a majdnem egy év múlva esedékes draftról ennyit fecsegni, amikor még azt se tudjuk, kik jönnek ki, illetve azt se tudjuk, hol húzunk?😛Stez
Tavaly is sokat beszéltünk ilyenkor már a draftról, nincs ebben semmi kivetnivaló szerintem. Most is van bőven pozíció, ahová érdemes keresgélni az opciókat. Még akkor is, ha 1/32-n fogunk húzni. 😀

Egyébként tavaly ilyenkor volt kb., amikor azt írtam, hogy RGIII nagyon tetszik, lehet, le kéne trédelni 1/2-re és őt kéne húzni. Akkor is le lettem hurrogva, hogy korai még, különben is, RGIII ki se fog jönni a draftra, és tessék mi lett a vége. Nem húztuk ugyan, de kijött a draftra, és 1/2-n vitték el. Szóval draft ügyben lehet, hogy az a vak tyúk vagyok, aki talál szemet. 😀 😀

u.i.:
Wallace jöhet, szólj, ha alá kell írni a petíciót, hogy hozzuk ide? 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Miska84 Indianapolis Colts 1 454 — bandiszerencse
Muszáj a majdnem egy év múlva esedékes draftról ennyit fecsegni, amikor még azt se tudjuk, kik jönnek ki, illetve azt se tudjuk, hol húzunk? Mondjuk nem nagy talány, hogy 1/32 lesz, de elit safetyt biztos nem találunk bent addigra már. 😕
Egyébként meg Zbiko egyre jobb, a jelenlegi helyzetben előbb hoznék DL-be, vagy OL-be játékost, esetleg ha Wayne korát és a többiek sérülékenységét nézem, akkor egy Bowet, vagy Wallacet elékapó posztra piacon.
És továbbra is tartom, hogy Wallace nálunk fog kikötni, Arians miatt. 😛Stez
deal!

I have two secret weapons -- my legs, my arms and my brain.-- Michael Vick
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Nocsak ... nocsak..
AFC South QB Rating-ek 2 játékhét után.
Zárójelben az abszolút helyezés.


Quarterback QBR (Rank) Passer Rating

Andrew Luck 81.9 (3rd-t) 107.5
Matt Schaub 68.6 (10th) 87.2
Jake Locker 45.1 (25th) 65.1
Blaine Gabbert 39.8 (28th) 62.8

Részletesebbem itt:
 espn.go.com/nfl/qbr

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Muszáj a majdnem egy év múlva esedékes draftról ennyit fecsegni, amikor még azt se tudjuk, kik jönnek ki, illetve azt se tudjuk, hol húzunk? Mondjuk nem nagy talány, hogy 1/32 lesz, de elit safetyt biztos nem találunk bent addigra már. 😕
Egyébként meg Zbiko egyre jobb, a jelenlegi helyzetben előbb hoznék DL-be, vagy OL-be játékost, esetleg ha Wayne korát és a többiek sérülékenységét nézem, akkor egy Bowet, vagy Wallacet elékapó posztra piacon.
És továbbra is tartom, hogy Wallace nálunk fog kikötni, Arians miatt. 😛

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
AZ ESPN-en olvastam pár hete, hogy a 2013-as draft jónak ígérkezik safety felhozatalban. Az LSU meccsen igen hájpolták az egyik safety gyereket, asszem az is Reed vagy Reid vagy hasonló nevű. Bár mintha az is FS-t játszott volna...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)