Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 416 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Hát ja. Akkor a Jagsnak is tökön kell csak szúrnia magát oszt nyertünk is. 😊peterk2005
életük története.Höri
Az nem a Texansra (sajnos csak volt) jellemző inkább? Ellenetek azért inkább sikeresek vagyunk mostanság mint nem(Az utóbbi 6 meccsen 3-3 az egymás elleni mérleg).

Mindegy, a tegnap történtek után csak remélem hogy egy szokásosan nagyon szoros összecsapás lesz ebből, talán Jags Wvel a végén.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hát ja. Akkor a Jagsnak is tökön kell csak szúrnia magát oszt nyertünk is. 😊peterk2005
életük története.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
azért ismerjük be, hogy ha nem szúrja tökön magát a Vikings ennyi zászlóval, akkor eléggé szarban lettünk volnaHöri
Hát ja. Akkor a Jagsnak is tökön kell csak szúrnia magát oszt nyertünk is. 😊

Hozzáteszem, nekünk az egyik drájvunkban két elég csúnya facemask-et is elnéztek a bírók, egymás után (az egyiket Luckon). Ha azt befújják, már megnyerhettük volna előbb is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
azért ismerjük be, hogy ha nem szúrja tökön magát a Vikings ennyi zászlóval, akkor eléggé szarban lettünk volna

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Kicsit más jellegű hír, de már most sok helyen hallani, hogy Gabbert nem játszik a jövő héten, és Henne helyettesíti majd, ami azért nem volna rossz. Mondjuk MoJo-tól foshatunk, épp elég bajunk lesz vele is.Stez
Henne > Gabbert.Höri
Ponder ennel a ket fatokunel siman jobb.
A kulcs ugyis az h keruljenek csak szepen hatranyba es akkor a vegjatekban csak nem szurjuk magunkat tokon. Ugy pl ahogy mategnap majdnem sikerult 😀
Ja azt meg senki sem mondta, de en batorkodom leirni. Jobb ez a D, mint barki hinne. Personnel egy fos, de ossze van rakva az egyseg. Az a Jags D ami sokkal tobbre van ertekelve, mint a mi trogerDnk, igaz kisse tartakekosan felallva, de kb ugyanennyit engedett a Vikings Onak.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit más jellegű hír, de már most sok helyen hallani, hogy Gabbert nem játszik a jövő héten, és Henne helyettesíti majd, ami azért nem volna rossz. Mondjuk MoJo-tól foshatunk, épp elég bajunk lesz vele is.Stez
Henne > Gabbert.Höri
MoJo > All
nekünk Ő lesz gond,a QB-kat úgy is összetöri a D# 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Kicsit más jellegű hír, de már most sok helyen hallani, hogy Gabbert nem játszik a jövő héten, és Henne helyettesíti majd, ami azért nem volna rossz. Mondjuk MoJo-tól foshatunk, épp elég bajunk lesz vele is.Stez
Henne > Gabbert.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Kicsit más jellegű hír, de már most sok helyen hallani, hogy Gabbert nem játszik a jövő héten, és Henne helyettesíti majd, ami azért nem volna rossz. Mondjuk MoJo-tól foshatunk, épp elég bajunk lesz vele is.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
De nem nagyon emlékszem esetre, amikor PM-ék elkezdték volna 14 pontos előnynél, 15-20 perccel a meccs vége előtt húzni az időt, azzal a futójátékkal, ami nekünk évek óta van.Stez
Ó, én bizony emlékszem, éveken keresztül voltak hasonló hajtépő élményeim. Csak ott Manning jellemzően megdobta 3.-ra a 1st downt, és húzhattuk tovább az időt. De egy rookie QB-t kitenni ilyennek, aki azért még láthatóan keresi néha a távolságokat (néha elég csúnyán fölé, mellé dob), szerintem nem kéne, mert csak az önbizalmának teszünk vele rosszat.

(Egyébként "szakmailag" nem akarom ezt a taktikát megítélni, mert biztos, hogy megvan az alapja. Csak az európai focin nevelkedve bennem van, hogy ha nincs bomba védelmed, akkor öngyilkosság ráülni a vezetésre, mert attól leül a csapat, és ha netán jön a gól, nem tud újra felpörögni. Tudom, hogy ez nem európai foci, máshogy mennek a dolgok, de ettől még mindig liftezik a gyomrom, ha nekiállunk eredményt tartani.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
hori most olvasom az elozetesed. castonzo azert nem ennyire fos h egyertelmuen nagy napot jovendolnek allennek. akkor mar inkabb felhivnam a figyelmet a robison vs justice/linkenbach parharcra. Fake
sokat hibázgatok újabbanHöri
Castonzo vélhetően olvassa az előzeteseid, és minden erejével azon van, hogy megdöntse a jóslataid.
Ezúttal sikerült neki, aminek mondjuk szerintem minden Colts fan örül. 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
hori most olvasom az elozetesed. castonzo azert nem ennyire fos h egyertelmuen nagy napot jovendolnek allennek. akkor mar inkabb felhivnam a figyelmet a robison vs justice/linkenbach parharcra. Fake
sokat hibázgatok újabban

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Majd visszanézem a meccset, lehet, hogy volt end around is, de ami megmaradt bennem, azok a reménytelen, durr bele a 150 kilós falemberekbe jellegű próbáljukmegek. Csak azt nem értem, hogy ez az ember hogy tudott az előző meccsen 45 passzt és 16 futást hívni. (Akkor meg azt nem értettem mondjuk. 😊)peterk2005
Szerintem viszont az jó meccs volt playcalling szempontjából. Ott a dropok és a szél sok játékot basztak el, ez van, szokni kell ezt is, ott semmi sem jött össze, itt azért nagyon sokat javultak fel többen is.
De mondom, aki ismerte a Vasas korszakából Arianst, az már előre sejthette, hogy a maihoz hasonló felfogásban fogja hívni a játékokat, én is ezt vártam, tudtam is, de nem gondoltam volna mondjuk, hogy az utolsó 20 percben kezdi el ezt, szaros 14 pontos előnynél, mert mondjuk ha ezt 5-7 perccel a vége előtt kezdi, akkor az nem volna meglepő. Mondjuk azért Manningnél nem volt ennyire konzervatív, de ez szerintem azért is volt, mert Manning gyakran maga mondta meg, mit játszanak, ráadásul át is hívogatta a játékokat, ha látott valamit, Lucknak gondolom ez a lehetősége még nincs meg rookieként.
De nem nagyon emlékszem esetre, amikor PM-ék elkezdték volna 14 pontos előnynél, 15-20 perccel a meccs vége előtt húzni az időt, azzal a futójátékkal, ami nekünk évek óta van.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Majd visszanézem a meccset, lehet, hogy volt end around is, de ami megmaradt bennem, azok a reménytelen, durr bele a 150 kilós falemberekbe jellegű próbáljukmegek. Csak azt nem értem, hogy ez az ember hogy tudott az előző meccsen 45 passzt és 16 futást hívni. (Akkor meg azt nem értettem mondjuk. 😊)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊peterk2005
tavaly 14 meccsen játszott, és egyáltalán nem volt rossz, szóval nem értelek...Stez
Tényleg... Nem tudom honnan szedtem ezt a sérülés dolgot. Lehet, Ijalana-val kevertem...

Mindegy, most Arians jobban bosszant. 😊 Jó, jó fussunk, de akkor legyen már bassza meg néhány direkt ilyen időkre begyakorolt, nem konvencionális run playünk. Mittudomén, end-around, vagy valami meglepő szélső futás, vagy ha már van két villámgyors fiatal WR-ünk, akkor fussanak ők kereszirányba, vagy akármi. De ez a bumm bele a falba méltatlan. 😕

De nézzük a jó oldalát a dolognak. Luck majd dob jövő héten 400 yardot, de legaláb már a második meccsén megvan az első GWD-ja. Az se semmi adrenalinfröccs. 😊peterk2005
Egyébként érdekes, de emlékeim szerint az első héten egymás után két end aroundot hívott, az első bejött, a második totális fosra sikeredett, míg ma ugyanúgy az első trükkös játék bejött, és rögtön behívta ismét, az is szintén totális fosra sikeredett, mint egy hete. kicsit az az érzésem, hogy egy sikeren felbuzdulva annyira elkezdi erőltetni ezeket, hogy rosszzul jövünk ki a végén ezekből a helyzetekből.
És megint egészen az utolsó 20 percig javarészt jó volt a playcall, kifejezetten jó, aztán jött a konzervatív playhívás, és ott ment el ezen a meccs majdnem...

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 296 — capitaine du château de Vienne 1487
Az a kérdés mikor dobjàk ki, egy év, két év, három év - nem lehet megszokni Airanszét, túlkombinálja, no most majd asziszik má nem hívunk többet középső futást, a faszt nem, most jön a java. De lehet a futókat teszteli ki mennyire kreatívan tuggya megoldani a fantáziadús pléjhívást.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mindegy, most Arians jobban bosszant. 😊 Jó, jó fussunk, de akkor legyen már bassza meg néhány direkt ilyen időkre begyakorolt, nem konvencionális run playünk. Mittudomén, end-around, vagy valami meglepő szélső futás, vagy ha már van két villámgyors fiatal WR-ünk, akkor fussanak ők kereszirányba, vagy akármi. De ez a bumm bele a falba méltatlan. 😕peterk2005
Lassan konzultáljatok a Steelers-fan-okkal! Nem azért, hogy mikor fog ez megváltozni (szerintük soha), hanem hogyan lehet ezt (Arians játékhívását) ép ésszel túlélni.
Btw gratulálok!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊peterk2005
tavaly 14 meccsen játszott, és egyáltalán nem volt rossz, szóval nem értelek...Stez
Tényleg... Nem tudom honnan szedtem ezt a sérülés dolgot. Lehet, Ijalana-val kevertem...

Mindegy, most Arians jobban bosszant. 😊 Jó, jó fussunk, de akkor legyen már bassza meg néhány direkt ilyen időkre begyakorolt, nem konvencionális run playünk. Mittudomén, end-around, vagy valami meglepő szélső futás, vagy ha már van két villámgyors fiatal WR-ünk, akkor fussanak ők kereszirányba, vagy akármi. De ez a bumm bele a falba méltatlan. 😕

De nézzük a jó oldalát a dolognak. Luck majd dob jövő héten 400 yardot, de legaláb már a második meccsén megvan az első GWD-ja. Az se semmi adrenalinfröccs. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
És most emiatt nem lesz meg Luckynak az 5000 yardja rookie szezonjában. 😕Stez
engem csak ez bosszant

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem az baszta a csőrömet, hogy a meccs vége előtt 20 perccel nem 14 pontos vezetésnél kell elkezdeni tolni a konzervatív, szar játékhívást, mert ha megyünk 21-25 ponttal, akkor még talán meg is értettem volna, de így nem. Mert az oké, hogy a saját két yardosunkról safety veszély miatt nem mertük bevállalni, csak mondjuk egy passzt, de előtte és utána is volt néhány drive, ahol ugyanez az időhúzás ment. És most emiatt nem lesz meg Luckynak az 5000 yardja rookie szezonjában. 😕

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Vártam egy órát hátha lehiggadok... de nem.
Arians elmehet a büdös picsába, mentőt hívjon bazdmeg ne play-eket.
Értem én hogy ölni akaraja az időt a futással, de ha egyszer nincs O-line nem lesz futás sem.
Hacsak nincs egy Brandon Jacobs szerű bulldózered eleve reménytelen.
És nem fogja fel a csökönyös vénember.
Nem megy egyszer kétszer ötször negyvenszer... akkor is run-run-pass.
A Vikes védelemnek nem is kell erőlködni, pontosan tudni lehet mi jön.

És Isten nevében könyörgöm:
1.) Van egy kurva jó QB-d, és 2-3 jó WR.
2.) Van két jó TE-d.
3.) Nincs O-line és futójáték.
4.) A QB dobott már két touchdownt és képes 38 másodperc alatt 43 yardot menni előre.

Akkor mi a mákonyos retkes lófaszért nem hagyod játszani?
Mit veszítesz?
Félt hogy INT-eket dob?
A múlt heti 3 INT után Luck inkább lerágta volna a saját kezét tőből semhogy újabb picket dobjon.

Fiatal QB-k nagy mentora mi?
Épphogy ezzel teszi önbizalmatlanná Luck-ot.
"Vezetünk fiam. te csak ne ugráljál, majd Arians papa meg kurva jó run game megoldja"

Luck-nak van most egy teljes év laufja, hagyni kellene hogy fejlődjön és nem bizalmatlansággal szembesíteni amikor 2 TD-vel megyünk.

Hülye fasz.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Igazad van wmitty, nekünk idén minden győzelem aranyat ér.
Nem is ezzel van a gond, hanem, hogy most először éreztem úgy a teljes FO csere óta, hogy az újonnan hozott személyzet nem teljesített jól. Eddig Grigsontól Paganoig mindenkivel elégedett voltam, de ma Arians felb*szta az agyamat. 😊peterk2005
egyedül Arians playcallingja volt fos, és az is csak az utolsó 20 percben, ahonnan azért érezhetően jött a konzervatív playcall, hogy az óra menjen
de elárulom, ez maradni is fog így, mivel a Steelersnél évekig ez ment, szóval akkora változást ne remélj..
engem is felbaszott egyébként nagyon, főleg, mivel ez volt az a meccs, ahol Luck azt csinált, amit akart, és most ha egy kicsit jobban elengedi Arians, jó nagy önbizalomfröccsöt kaphatott volna

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tegyük hozzá, hogy lényegében a rookie szezonját nyomja, hisz tavaly szinte végig sérült volt. 😊

Legalább egy pozicióval kevesebb helyre kell majd embert hoznunk jövőre. 😊

(Ami viszont meglepett, hogy Fleenert alig lehetett látni. Neki van még mit tanulnia.)peterk2005
tavaly 14 meccsen játszott, és egyáltalán nem volt rossz, szóval nem értelek...

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Igazad van wmitty, nekünk idén minden győzelem aranyat ér.
Nem is ezzel van a gond, hanem, hogy most először éreztem úgy a teljes FO csere óta, hogy az újonnan hozott személyzet nem teljesített jól. Eddig Grigsontól Paganoig mindenkivel elégedett voltam, de ma Arians felb*szta az agyamat. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egyébként lehet, hogy rosszl látom, de futás ellen Freeney oldalán vagyunk rendszeresen nagyon gyengék. Jó lenne, ha felépülne és kiderülne, mennyire képes OLB-ként...

(Mondjuk futás ellen Angerer felépülésétől is sokat várok.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
menet közben már megfogalmaztam magamnak, hogy nem csak örömteli győzelem, de a vártnál talán simábban, egyértelműen... aztán a végére mégis izgulni kellett, de erről az a 4 perccel a vége előtti elég pechesen bekapott TD tehet (mint ahogy előzőhéten se volt szerencsénk)
becsüljük meg a dolgot, aszondom

Otthonom MisColts