Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
#Colts cut WR Blair White.Farky
Na lassan tényleg le kell igazolnunk Bradyt elkapónak....
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
#Colts cut WR Blair White.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Mindenesetre nem irigylem Grigsont.

- Van egy újjáépítendő csapat.
- Van egy idióta tulajdonos.
- Van egy rookie HC
- Van 30 milla dead cap
- Luck a vizsgái miatt nem jöhet előbb hivatalosan mint június közepe
- Nincs Manning

fasza lehetszf61
Akkor remélem hős lesz belőle

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mindenesetre nem irigylem Grigsont.

- Van egy újjáépítendő csapat.
- Van egy idióta tulajdonos.
- Van egy rookie HC
- Van 30 milla dead cap
- Luck a vizsgái miatt nem jöhet előbb hivatalosan mint június közepe
- Nincs Manning

fasza lehet

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Balfasz kapitányunk ismét bejelentkezett, és egyúttal nem is szarozott az 1/1-et illetően.

Jim Irsay@JimIrsay twitter:

Met with A Luck#12 n Indy 2day for 3 hrs;it's easy 2c why the #1 pick n this Stanford phenom has been synonymous with each other 4over 2 yrsStez
Én azt olvastam, hogy Irsay 10 éve józan és nem nyúl piához.
A tweetjeit nézve ezt erősen kétlem néha.szf61
Szerintem abban a cikkben apróbetűs rész is van.
"Reggel 9 előtt nem nyúl piához, és ez a józansággal is így van."

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Na igen, épp ezt mondtam ma Steznek.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Balfasz kapitányunk ismét bejelentkezett, és egyúttal nem is szarozott az 1/1-et illetően.

Jim Irsay@JimIrsay twitter:

Met with A Luck#12 n Indy 2day for 3 hrs;it's easy 2c why the #1 pick n this Stanford phenom has been synonymous with each other 4over 2 yrsStez
Én azt olvastam, hogy Irsay 10 éve józan és nem nyúl piához.
A tweetjeit nézve ezt erősen kétlem néha.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Balfasz kapitányunk ismét bejelentkezett, és egyúttal nem is szarozott az 1/1-et illetően.

Jim Irsay@JimIrsay twitter:

Met with A Luck#12 n Indy 2day for 3 hrs;it's easy 2c why the #1 pick n this Stanford phenom has been synonymous with each other 4over 2 yrs

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
úristen...amikor még 1.23-ért tankoltunk egy gallont a Ladába a Thököly utcai kútnál😊

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
A legutolsó OTA Peyton Manning nélkül 1997-ben volt.
Akkor valóban "kicsit" más volt a világ 😊

szf61
úristen...az az mmmbop micsoda hányinger szám volt😊
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
A legutolsó OTA Peyton Manning nélkül 1997-ben volt.
Akkor valóban "kicsit" más volt a világ 😊


“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Igen, szóval azért a klasszikus "blue chip" tehetség túlnyomó többségben top 15-ös pick. Abban pedig (hála az égnek) 2000 óta kétszer volt részünk (2002-11., 2004-12.).
Persze ez a cikk próbálja helyén kezelni a dolgokat, de -főleg pár rosszabbul sikerült draft után- húzó tehetségek kiválasztása nélkül kiürül a csapat és jobban fájnak az elpazarolt 2-3. körök.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
mivel így is megvolt a PO, muszáj volt szarul draftolni, különben igazságtalan lett volna a többi csapattal szemben, hogy mindig mi nyerjük az SB-t

egyébként, h egy játékos szarul játszik és nem tud az előzetes várakozásoknak megfelelően bizonyítani, az nem feltétlenül a szakmai stáb hibája. Gondolj bele, ha Luck szar lesz, azt is a stáb nyakába varrod? (A PM storytól függetlenül) Nem akarom én védeni, a stábot, mert ők is benne vannak, de azért utólag könnyű okosnak lenni.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
akárhogy is, tudjuk vagy sejtjük, de mellbevágó így töményen szembesülni vele,hogy milyen állati rossz húzások voltak az elmúlt pár évben...
vagy, amit én inkább hinni szeretek: hogy rosszul gazdálkodtunk az érintett játékosok (nyilván meglévő) tehetségével
így is, úgy is rossz bizonyítvány a klubról, a szakmai stábról

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hát enélkül az írás nélkül nekünk ezt biztosan nem jutott volna eszünkbe..

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Az utóbbi draftok értékelése alapján elég fosul draftolok. Na de talán majd most.
http://www.profootballfocus.com/blog/2012/04/03/draft-grader-indianapolis-colts/
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Szerintem inkább azt kellene itt mérlegelni, hogy nem volt PM, nem azt h volt Gabbert 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
hogy ki?Stez
Az a QB, aki kezdőként 9 év után először oda-vissza megvert titeket a divízióban. Illene megtanulni a nevét.iktriad
ja tényleg, csak elfelejtettem a nevét, mert olyan nagy pluszt adott a csapatának, hogy nélküle ez biztosan nem sikerült volna 😛Stez
Tőle voltak olyan magabiztosak a többiek.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak 14-2 lehett a mérleg. Mint tavaly kiderült, Gabbert túl nagy falat.iktriad
hogy ki?Stez
Az a QB, aki kezdőként 9 év után először oda-vissza megvert titeket a divízióban. Illene megtanulni a nevét.iktriad
ja tényleg, csak elfelejtettem a nevét, mert olyan nagy pluszt adott a csapatának, hogy nélküle ez biztosan nem sikerült volna 😛

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak 14-2 lehett a mérleg. Mint tavaly kiderült, Gabbert túl nagy falat.iktriad
hogy ki?Stez
Az a QB, aki kezdőként 9 év után először oda-vissza megvert titeket a divízióban. Illene megtanulni a nevét.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Csak 14-2 lehett a mérleg. Mint tavaly kiderült, Gabbert túl nagy falat.iktriad
hogy ki?

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 413 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Csak 14-2 lehett a mérleg. Mint tavaly kiderült, Gabbert túl nagy falat.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Akkor Andrew megfutja vagy beállítjuk őt Wr-nekFarky
futásról szó sem lehet, ne vegyük el Donaldtól a carryket, ha már személyében nálunk a liga legjobb futója
viszont WR-nek mehet, hisz elkapni tud, csak már nincs itt Addai, hogy dobálja a TD passzokat, így Lucky magának fogja adni majd a TD-ket 😛
mondjuk Jeffery jó pro dayt tolt, egyre inkább tornázza vissza magát első körbe, így ez a 2/2.. hát vicces lesz, ha se Fleener, se Jeffery
reménykedhetünk, hogy Avery egészséges tud maradni, akkor nem rossz WR ŐStez
elsiklottál a tény fölött h itt a nagyszerű Stanton 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor Andrew megfutja vagy beállítjuk őt Wr-nekFarky
futásról szó sem lehet, ne vegyük el Donaldtól a carryket, ha már személyében nálunk a liga legjobb futója
viszont WR-nek mehet, hisz elkapni tud, csak már nincs itt Addai, hogy dobálja a TD passzokat, így Lucky magának fogja adni majd a TD-ket 😛
mondjuk Jeffery jó pro dayt tolt, egyre inkább tornázza vissza magát első körbe, így ez a 2/2.. hát vicces lesz, ha se Fleener, se Jeffery
reménykedhetünk, hogy Avery egészséges tud maradni, akkor nem rossz WR Ő

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Akkor Andrew megfutja vagy beállítjuk őt Wr-nek

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning