Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
jobb lenne nem itt kiadnod magadból, mert mindjárt jön tresselni és oltani a sok Broncos és Jets fan, akkor pedig nekünk végünk
ne szórakozz az IstennelStez
Ezt egy szóban is ki lehet fejezni: inkvizítor


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
jobb lenne nem itt kiadnod magadból, mert mindjárt jön tresselni és oltani a sok Broncos és Jets fan, akkor pedig nekünk végünk
ne szórakozz az Istennel

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Off topic, de muszáj kiadnom magamból.

Nézem ezt az egész Tebow cirkuszt New Yorkban és arra gondolok:
Milyen istenverte idióta, tehetségtelen bagázs irányítja ezt az egész csapatot.

Hogy hozhatják ilyen ilyen helyzetbe a QB-jüket (legyen bármilyen szar is).
Hogy hozhatják ilyen helyzetbe ezt a szerencsétlen Tibit. Sajtókonferencia egy backup Qb-nek? Tényleg?
Tényleg ennyire el kell adni a jegyeket?
Tényleg ennyire kell a média figyelem?
Az pár milla Tibinek, nem lett volna jó másra?

Jó... én alapból utálom a Jets-t, de ez azért már tényleg gusztustalan.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
bpa
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Szerintetek a drafton a hátsó pickekkel milyen posztra fogunk húzni? Vagyis, hogy mit tarthat a csapat másodlagosnak?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egy vicces fal lesz.
Én mondjuk Ijalanát megcserélném McGlynnel, de hát Grigsonék tudják.
Meg mondjuk depth az nincs, kb. mindenki üvegből van. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
"Grigson: Colts Will Start Using A Fullback In 2012"

micsoda hír

"For 2012, the new Colts o-line looks to feature LT Castanzo, LG McGlynn, OC Satele, RG Ijalana, and RT Justice. Brody Eldridge is a hybrid TE and fullback."

Kíváncsi leszek mit alkotnak, bár nincs magasan a mérce.Farky
tavaly Caldwell (vagy más) szerelmes volt Reitzbe, aki még mindig itt van, én vele számoltam mint kezdő LG, de majd möglássuk.

a fullback dolog alap, csak meg kell várni, hogy kiket vág ki a New England

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
"Grigson: Colts Will Start Using A Fullback In 2012"

micsoda hír

"For 2012, the new Colts o-line looks to feature LT Castanzo, LG McGlynn, OC Satele, RG Ijalana, and RT Justice. Brody Eldridge is a hybrid TE and fullback."

Kíváncsi leszek mit alkotnak, bár nincs magasan a mérce.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 komp pick jött, 5/35, 6/38 és 7/46

tehát a mienk Mr. IrrelevantHöri
nocsak, Burfict mégse lesz udfa?kristof
de az lesz ha rajtunk múlik, VISZONT ha Kanadában kitesz magáért, tuti mi hívjuk vissza az Államokba elsőként.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
3 komp pick jött, 5/35, 6/38 és 7/46

tehát a mienk Mr. IrrelevantHöri
nocsak, Burfict mégse lesz udfa?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
5/35-el jöhet Broyles 😛

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
http://i1252.photobucket.com/albums/hh574/wmitty16/NS960127.jpg
Honnan a bánatból ásol elő ilyeneket ???szf61
Gyerekkorom óta gyűjtök újságokat, egész szekrény televan velük (plusz garázs).
Ebből csinálom ezt a blogot: http://sargalapok.blog.nepsport.hu
Eddig egy amerikaifocis poszt volt (http://sargalapok.blog.nepsport.hu/archives/2012/02/04/A_Super_Bowl_-_mint_Hofeherke_es_a_mostoha/), de lesz majd még.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
3 komp pick jött, 5/35, 6/38 és 7/46

tehát a mienk Mr. Irrelevant

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Legyen csak bejelentve, nem szeretnék agyvérzést kapni. 😀

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egyelőre személyes workout sincs kijelölve RGIII-vel... 😊 Nem szabad olvasnom a szakértőket, mert egyre inkább Griffin felé hajlok (hiába tartom hatékonyabbnak Luck stílusát, mentalitását, és -nem tartom magamat rasszistának, de- származását is = tovább tarthat Andrew karrierje, nem hanyatlik esetleg annyira drasztikusan, stb.).

Amiben viszont mindenképp bízom, hogy nem lesz draft előtt bejelentve a pick. Minden szempontból jobb lenne.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
...
http://2.bp.blogspot.com/-UR87WuM-mSE/ThsRheqfIzI/AAAAAAAAJqQ/ctVJS4wZuGg/s1600/sounds-like-bullshit-to-me1.jpg

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
nem hiszem, hogy meggondolják magukat

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ja, repesek az örömtől

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Irsay azt mondta, hogy végig alapvetően Luck volt a favorit az 1/1-re, ahogy az tökre nyilvánvaló volt, a remek RGIII mutatványok az elmúlt időkben nyílttá tették az 1/1 kérdését, mert lenyűgözte bizony Irsayéket is. Elmondása szerint így Griffinnek is megvan az esélye, hogy 1/1 legyen, a kérdés egyáltalán nem lefutott.Stez
Örülsz mi?
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay azt mondta, hogy végig alapvetően Luck volt a favorit az 1/1-re, ahogy az tökre nyilvánvaló volt, a remek RGIII mutatványok az elmúlt időkben nyílttá tették az 1/1 kérdését, mert lenyűgözte bizony Irsayéket is. Elmondása szerint így Griffinnek is megvan az esélye, hogy 1/1 legyen, a kérdés egyáltalán nem lefutott.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
ha már annyi szó esik mostanában az 1999 előtti időkről...

oldal a Népsportból, 1996. január 27.:
(részlet; teljes kép itt http://i1252.photobucket.com/albums/hh574/wmitty16/NS960127.jpg)

wmitty
Honnan a bánatból ásol elő ilyeneket ???

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
ha már annyi szó esik mostanában az 1999 előtti időkről...

oldal a Népsportból, 1996. január 27.:
(részlet; teljes kép itt http://i1252.photobucket.com/albums/hh574/wmitty16/NS960127.jpg)


Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egy összehasonlítás Manning, illetve Luck által örökölt rosterrel és egyéb tényezőkkel kapcsolatban.

spoiler alert: 2013: 13-3, vagy vigyázzon Andrew magára...

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
... A helyenkénti shotokkal elboldogul (á la 70+ yardos a workouton), de amikor egy kis ablaknyi hely van 1-2 mpig, oda kevés az előretervezett dobás, aminek a kivetelezése valóban elválasztja azt a pár elit QBt az átlagtól (nem pedig a közkedvelt "it, just wins, győztes alkat, stb")Escalade
No ez érdekes:

Egy csomó helyen, meg pont azt dicsőítik Luckban, hogy biztosan találja meg célpontot "tight window" esetén is.

Whatever... csak jöjjön... ne törjék össze az első évben... legyen 4-5 győzelme.
Aztán 2013-ban mikor nem két fillérből kell csapatot építeni mutassa meg mit tud.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Mivel a youtube tele van RG3 és Luck Pro Day videókkal, vettem a fáradtságot ls megnéztem még egyszer őket.
Nem vagyok szakértő de látom, hogy mindkét srác megdob mindent amit kell, gyorsak, erősek.

Ami viszont feltűnt.

RG3 pro day:
Gondosan mixelt R&B és Rap egyveleg szól a háttérben.
Minden dobás után body slam, high five, kis ünneplés, nagy vigyor.
Sponsored by: legújabb csili-vili Adidas, high-tech izompóló.
Utána sajtó konferencia: szépen bevilágítva derítő fényekkel, neonzöld cucc, sponsored by: Time Warner Cable.

Luck pro day:
Odaáll egy fekete gatyában + egy szürke pólóban és szépen erőlködés nélkül megdob mindent.
Interjúk a pálya szélén... hazamenés.

Nekem ez utóbbi mentalitás jobban bejön.szf61
Luck esetében is volt show off, mint Griffinnél, csak itt nem azok a külsőségek voltak a hangsúlyosak, amiket a játékos nem befolyásolhat. Luck esetében arról szólt a sztori, hogy kifejezze, mekkora sztár QB prospect. A huddleben egy formációt és három playt hívott, majd a felállás után döntötte el, hogy a háromból melyiket hívja végérvényesen. NFL scoutok szerint ilyet még soha nem csinált senki, különösen nem rookie QB.gsn
mondjuk ez igazan ugy lett vna erdekes ha legalabb a sec fentvan ellene a palyan igy nemtudom mi ertelme van ennek a show off reszen kivul. mert az h ezt megcsinalja vedok nelkul egy kvazi edzesen az kb semmire sem bizonyitek sztem csak arra h van esze ami azert eddig sem volt ketseges.Fake
Nem is tudom ezt hova tenni. Jó gyereknek tűnik, aki felfogta, már nincs mit bizonyítania ezen a szinten. A seprűvel üldözés egészen komikus jelenet volt, főleg amikor nem kellett miatta "kimenekülnie" a zsebből (ezzel együtt impresszívek volt a mozgásból való dobásai, főleg a balra kifordulás).

edit: a karerősség fejlesztésével kapcsolatban mondhatna nekem valami konkrétabbat. Állítólag Rodgers dobáserőssége 2 szintet ugrott az egyetem óta, és még Manning is "rágyúrt" erre. Számomra felfoghatatlan, hogy amikor már a suliban olyan gépezet részesei (főleg a nagyobb college-okban), amelyet nem sok profi sportoló tapasztal más területen, ezt nem tudják limitig fejleszteni. Gyanítom mechanikai kérdés, hiszen nincsenek izomerő híján. Remélhetőleg lesz, aki kezelésbe veszi Andrewt, mert az NFL-szintű "stick" dobásai nincsenek előttem... A helyenkénti shotokkal elboldogul (á la 70+ yardos a workouton), de amikor egy kis ablaknyi hely van 1-2 mpig, oda kevés az előretervezett dobás, aminek a kivetelezése valóban elválasztja azt a pár elit QBt az átlagtól (nem pedig a közkedvelt "it, just wins, győztes alkat, stb")