A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Bazz, azt olvastam, hogy Tibót meg aktívan térdeltetik ...... 😊


Hát ha SB-t akar hamarosan nyerni, akkor a Niners-hez kellett volna.
Bár az NFC-ben meg az öcsit kellett volna adott esetben megszopatni.
Franc se tudja milyen alapon döntött.
Tibót már aktívan trédelik.szf61



Grga Pitic for President
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Hát ha SB-t akar hamarosan nyerni, akkor a Niners-hez kellett volna.
Bár az NFC-ben meg az öcsit kellett volna adott esetben megszopatni.
Franc se tudja milyen alapon döntött.
Tibót már aktívan trédelik.

Ugyanakkor ha belegondolok:
Chiefs, Chargers, Raiders mellett nem olyan borzasztó nehéz csoportot nyerni.
+ A Broncos-nak 50 milla cap space áll rendelkezésre.
+ Nyilván teljes kontrollja lesz az offense felett, amit a 49ers-nél Harbaugh mellett nem igazán lehet elképzelni.
+ Saturday is állítólag megy vizitre Denverbe.

Összeáll a kép így lassan

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
http://www.nemzetisport.hu/nfl/nfl-peyton-manning-a-denver-broncosban-folytatja-palyafutasat-2122352

Hát erre nem számítottam...Azt hittem a 49ers lesz, ott még el is tudtam volna képzelni.
Bár ott meg az öccsével került volna szembe egy esetleges konferenciadöntőn.
Igy meg majd a SB-on? 😀
Denverrel soha.....



Grga Pitic for President
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
PM és a Broncos, ezt nem gondoltam volna amikor elengedtük, ráadásul Tebow tuti elátkozza

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano nem hallgat Escre:
Tamme megy vizitelni a Seahawkshoz.
Kurvára nem illik abba az offensebe, de mindegy. 😀

több mint 12 éve
SmAsH Indianapolis Colts 98 — Reggie Wayne fan
Injury Gonzalez aláírt Bostonba. Remélem ez nem okoz törést a karrierjében, és a megszokott szintet tudja tartani.Höri
majd utána jöhet Békéscsabára edzőnekJSanyo
John Lowry, aki idén lesz a Raptors edzője ezt mondta: ...Van mit tanulni a football technikákban és a playek kivitelezésében...
Akkor ha jön jövőre Gonzo, ő ezt fogja valszeg: ...Van mit tanulni a football sérülések összeszedésében...

Mathis megegyezett a Philyvel, ennek nem örülök. Reddingnek viszont nagyon. És tudom, hogy ezerszer meg lett említve, hogy nem állunk túl fényesen a cappel, de még mindig nem vagyunk túl aktívak. Lecsúsztunk pár játékosról, akit azért egész jó áron ide hozhattunk volna és minőségileg jóval előrébb lennénk velük...

Remélem Manning aláír a Friscohoz!!!

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Pedig valszeg maradni fog Freeney is, két napja azt moondják, hogy át akarjuk strukturálni a szerződését és nem lesz se trade, se cutStez
ha már végre lett ügynöke csináljuk is meg.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pedig valszeg maradni fog Freeney is, két napja azt moondják, hogy át akarjuk strukturálni a szerződését és nem lesz se trade, se cut

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
i am the Sam LB in this new scheme equivalent to jarret johnson for the ravensRobert Mathis twitteren keresztül
Egyre érdekesebb ez a Freeney dolog. Nem tudom elképzelni, hogy mindkét passrusherünkkel megkockáztatjuk a váltást...

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mathis nem jön Philadelphiából. Denverben viszont mintha egy új irányító előtt "takarítanának"...wmitty
Friscoban még takarítani se kell.

megy a curling ezerrel

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Fölösleges elemezni még.
A piac javában tart, és még van néhány jónevű szabadügynök a piacon, akivel nagyot erősödhetünk.
Ráadásul a drafton meg bivalyerős pickjeink vannak, amíg azt sem tudjuk, ott kiket húzunk, mit szakmázgassunk. Egy biztos, hogy Luck jön.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Valaki aki okosabb nálam összegezhetne kilátást a szezonra, kezdem nem érteni a dolgokat! A védelembe jött pár igazolás, kiket tudunk megtartani a régiekből? Az offense az maga a káosz számomra lassan Wayne-en kivűl nem marad senki!! Mire lehet számítani offense szinten? Tudom még jön a draft meg még tart a szabad ügynökök mozgása, de mégis. Luck vagy RGIII?k78chriss
1.) Luck
2.) összesen 90 millánk van, ebből ennyi jön ki.
3.) a 2012 szezon max 4-5 win
4.) Go Blue

(Valaki majd nyilván ír hosszabb elemzést is 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Valaki aki okosabb nálam összegezhetne kilátást a szezonra, kezdem nem érteni a dolgokat! A védelembe jött pár igazolás, kiket tudunk megtartani a régiekből? Az offense az maga a káosz számomra lassan Wayne-en kivűl nem marad senki!! Mire lehet számítani offense szinten? Tudom még jön a draft meg még tart a szabad ügynökök mozgása, de mégis. Luck vagy RGIII?
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
Injury Gonzalez aláírt Bostonba. Remélem ez nem okoz törést a karrierjében, és a megszokott szintet tudja tartani.Höri
majd utána jöhet Békéscsabára edzőnek

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Mathis nem jön Philadelphiából. Denverben viszont mintha egy új irányító előtt "takarítanának"...

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
New England Patriots announced the signing of unrestricted free agent wide receiver Anthony Gonzalez today.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Injury Gonzalez aláírt Bostonba. Remélem ez nem okoz törést a karrierjében, és a megszokott szintet tudja tartani.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
na ja, szétbaszhatja az ellent 😀
de kíváncsi vagyok, hogy kezdeni fog-e, mert a Ravensben nem viccből nem kezdett kb. sosem, nem az a szint azértStez
hat ja a ravensben nem viccbol nem kezdett. reed, landry, pollard.
amikor meg reed vagy mas serult volt akkor o azert tobbet volt a palyan mint nakamura.

ez igy ennyi dellabol szvsz elfogadhato s paros lenne.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
menjen csak oda, örülnék
jó is az az NFC 😛 távol innen

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Na ez már elég félelmetesen hangzik:
Peyton Manning reportedly works out for 49ers'
Így már Sb-t nyernének... idén sem voltak messze tőle

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Jó látni, hogy Indianapolisban idén úgy döntöttek, ápolják egy kicsit a Baltimore értékeinek lenyúlásának régi hagyományát. 😊iktriad
Majd ha JAX-ból is érdemes lesz hozni valakit, oda is fordulunk.
Addig is lehet igyekezni a nulla szintröl egy kicsit feljebb 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
egyébként lassan azt kell mondjam, hogy kipróbálhatnánk Betheát SS-ként lassan
így is folyamatosan FS-ként neki kell feljönnie a boxba és kibaszott tacklegyár, jól szerel, futás ellen hasznos lenne, most is mindent neki kell csinálnia kb.
FS-nek meg próbáljuk Zbikowskit, vagy Atogwet rántsuk be piacról

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
inkább, mint hogy a Jaxből nyúljuk a playákat 😀Stez
Na, ja. Inkább mi szoktuk újrahasznosítani a ti szemeteteket. Egyébként lassan az NFL is olyan kördiagramot produkál, mint a természet. Semmi se megy kárba (leszámítva pár játékost tőlünk). 😊
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Szerintem azért ha Betheával egész jó párost alkothatnának. Az idejei évihez képest meg egyenesen zseniálisat is 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
inkább, mint hogy a Jaxből nyúljuk a playákat 😀