A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
Reddinget én nem kedvelem, de hát ez van.Höri
A Ravens-ben jó volt.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Eagles free-agent G Evan Mathis drawing interest from Colts and Redskins. Some consider him one of league's most under-rated players.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Én Reddingnek kifejezetten örülök. Meg hát dolgozott már Paganoval, szóval szerintem jól fel tudja majd használni. Most már ideje lenne egy ütős defensenek nálunk is.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Justice nem lesz rosszabb, mint Diem, és mindössze 15 helyet cseréltünk hátrafelé érte a 6. körben, korrekt trade.

Reddinget én nem kedvelem, de hát ez van.

több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Vagy a Vikings lesz a Pats 2, double TE formation ftw!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.Farky
vágom, bár számomra érdekes ez mindkét szempontból, hiszem a Vikings Rudolphot szánja kezdőnek, míg Carlson pedig alapból #1 TE akart lenni..Stez
Kleinsasser sem rossz TE ott.Bazzani
hát mondjuk nem tudom, de egy 25 millás szerződés után gondolom Carlson lesz a kezdő, ha nem sérül

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.Farky
vágom, bár számomra érdekes ez mindkét szempontból, hiszem a Vikings Rudolphot szánja kezdőnek, míg Carlson pedig alapból #1 TE akart lenni..Stez
Kleinsasser sem rossz TE ott.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.Farky
vágom, bár számomra érdekes ez mindkét szempontból, hiszem a Vikings Rudolphot szánja kezdőnek, míg Carlson pedig alapból #1 TE akart lenni..

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Vikings reached agreement with former Seahawks tight end John Carslon on a five-year, $25 million deal.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Amikor tavalyelőtt Clark sérült volt, szerintem egész jól helyettesítette Tamme. Bár ebből nehéz kiszedni, hogy az ő teljesítménye mennyire függött PM zsenijétől.

Mondjuk az is egy alternatíva, hogy az offenset erősítjük inkább, Pagano meg összerak így is egy egész jó védelmet. Baltimoreban már bizonyított, hogy ért hozzá. Mondjuk ott azért jobb választéka volt.dugo1993
Félek, Tammet PM húzta fel, de ami engem kifejezetten zavar vele kapcsolatosan, az az, hogy kb. akármikor elkezdtük lasztival tömni, a 3-4-5. ütközés után sérülten ment le a pályáról.. Nem bízom benne, én hoznék valakit elsőszámúnak biztosan.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Heller?Bazzani
sanszosan Fleenerre akarunk rárontani drafton
egyébként nem tudom, nekem tetszik ez a TE felhozatal a piacon, kint van Carlson, Martellus Bennett, de még legalább 1-2 olyan TE, akit szívesen elnéznék nálunk és jó igazolásnak vélném
személyes okok miatt a favorit Carlson lenne na, de ezt már mindenki tudja 😀
Hellernél szvsz tudnánk pár jobb játékost is hozni..

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
simán leeshet, főleg ha a giants elviszi MArtellus Bennettet kezdőnek
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Amikor tavalyelőtt Clark sérült volt, szerintem egész jól helyettesítette Tamme. Bár ebből nehéz kiszedni, hogy az ő teljesítménye mennyire függött PM zsenijétől.

Mondjuk az is egy alternatíva, hogy az offenset erősítjük inkább, Pagano meg összerak így is egy egész jó védelmet. Baltimoreban már bizonyított, hogy ért hozzá. Mondjuk ott azért jobb választéka volt.

több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne márStez
Heller?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.dugo1993
ez pont elég nehéz feladat 😊
kellene TE is, mert félek, hogy Fleener nem fog leesni 2/2-re
és már így rögtön első évében kellene néhány jó célpontot hozni Luckynak, mert így szarban lesz
legalább ennyivel segíteni kéne már

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Freeney hogy jött ide?
3-4-be endnek kurva kicsi, OLB-nek meg alacsony
magába a sémába sehogy sem illik, ezért nem lepne meg egy esetleges trade, de Redding leigazolása semmiben sem hat ráStez
rosszul írtam, kérdés akart lenni, főleg azért mert ahogy te is írtad ilyen sémába sehogy sem illik.Farky
már két napja azt pofázzák a csapatnál, hogy Freeney trade blockon van és odaadnánk
nem tudom ez igaz-e, mondjuk valami 14,1 milliót visz el a capből, a sémába sehogy sem illik bele, emiatt nem is lepne meg.. ugyanakkor Pagano meg azt mondta, hogy örülne, ha Freeney minél tovább maradna nálunk, de lehet, ezek csak a szokásos kötelező nyilatkozatok
passzolom, bár szerintem nem fogjuk tradelni
de az tuti, hogy vicces lesz 3-4-ben
mondjuk első évben gondolom tolunk valami hibridet, a 4-3-as playeknél meg baszhatja kedvére a QBk seggét 😊Stez
ennyi pénzért bassza is 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Akkor Freeney megy!?Farky
Freeney hogy jött ide?
3-4-be endnek kurva kicsi, OLB-nek meg alacsony
magába a sémába sehogy sem illik, ezért nem lepne meg egy esetleges trade, de Redding leigazolása semmiben sem hat ráStez
mondjuk dumervil sem egy égimeszelő😊
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Lassan kezdem úgy érezni, hogy nincs elúszva ez a 2012es szezon. Még kellene McLain+a secondary erősítése+ talán még a falba valaki. Offenseben pedig a fal és egy elkapó.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor Freeney megy!?Farky
Freeney hogy jött ide?
3-4-be endnek kurva kicsi, OLB-nek meg alacsony
magába a sémába sehogy sem illik, ezért nem lepne meg egy esetleges trade, de Redding leigazolása semmiben sem hat ráStez
rosszul írtam, kérdés akart lenni, főleg azért mert ahogy te is írtad ilyen sémába sehogy sem illik.Farky
már két napja azt pofázzák a csapatnál, hogy Freeney trade blockon van és odaadnánk
nem tudom ez igaz-e, mondjuk valami 14,1 milliót visz el a capből, a sémába sehogy sem illik bele, emiatt nem is lepne meg.. ugyanakkor Pagano meg azt mondta, hogy örülne, ha Freeney minél tovább maradna nálunk, de lehet, ezek csak a szokásos kötelező nyilatkozatok
passzolom, bár szerintem nem fogjuk tradelni
de az tuti, hogy vicces lesz 3-4-ben
mondjuk első évben gondolom tolunk valami hibridet, a 4-3-as playeknél meg baszhatja kedvére a QBk seggét 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Akkor Freeney megy!?Farky
Freeney hogy jött ide?
3-4-be endnek kurva kicsi, OLB-nek meg alacsony
magába a sémába sehogy sem illik, ezért nem lepne meg egy esetleges trade, de Redding leigazolása semmiben sem hat ráStez
rosszul írtam, kérdés akart lenni, főleg azért mert ahogy te is írtad ilyen sémába sehogy sem illik.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Akkor Freeney megy!?Farky
Freeney hogy jött ide?
3-4-be endnek kurva kicsi, OLB-nek meg alacsony
magába a sémába sehogy sem illik, ezért nem lepne meg egy esetleges trade, de Redding leigazolása semmiben sem hat rá

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
Akkor Freeney megy!?Farky
miért Freeney 34ben DE lenne? 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
itt valszeg DT lesz Redding, nem?braxa88
3-4-et fogunk játszani
end lesz gondolomStez
ja télleg. akkor ez jó fogásbraxa88
ez nem kérdés, jó fogás
és hamarosan a McClain hírek is meg fognak jelenni, Pagano vélhetően csábítgatja már néhány volt játékosát 😊

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Akkor Freeney megy??

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
itt valszeg DT lesz Redding, nem?braxa88
3-4-et fogunk játszani
end lesz gondolomStez
ja télleg. akkor ez jó fogás