A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Evan Mathissel szemezgetünk, habár a Bucks is, de ha Nickset leigazolják, akkor talán itt köthet ki Mathis
mindenképpen upgrade, az biztosStez
Pont most akartam beírni, ha megszereznénk, az offseason húzása lehetne. Nagyszerű volt tavaly, hasonló rendszerben, fiatal is és mondani sem kell, mennyire hiányposzt...Escalade
Ha Polian okoskodna, simán azt mondanám, hogy pont emiatt nem jön úgysem. 😀
De bízom benne, hogy Grigson talán meg tudja fűzni Mathist, hátha jelent valamit az a cseppnyi Phillys ismeretség. 😊

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Evan Mathissel szemezgetünk, habár a Bucks is, de ha Nickset leigazolják, akkor talán itt köthet ki Mathis
mindenképpen upgrade, az biztosStez
Pont most akartam beírni, ha megszereznénk, az offseason húzása lehetne. Nagyszerű volt tavaly, hasonló rendszerben, fiatal is és mondani sem kell, mennyire hiányposzt...

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Evan Mathissel szemezgetünk, habár a Bucks is, de ha Nickset leigazolják, akkor talán itt köthet ki Mathis
mindenképpen upgrade, az biztos

több mint 12 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 534
carlson tcben ment IRre...
több mint 12 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 3 467
Carlson fasza player, csak mi kb 0 TE playt használunk. Mondjuk az meg más kérdés, hogy minek kellett Zach Millert elhozni blokkolónak...
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 088 — Így remélem megfelelek nektek.....
GarSong:
"Nem keresett eleget a Coltson,
Nyert; többet kap, mint Colston."wmitty
Ezen mennyit agyaltál??? 😀 😛
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
GarSong:
"Nem keresett eleget a Coltson,
Nyert; többet kap, mint Colston."

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
jó szar volt tavalyHöri
úgy tudom sérült volt, meg a Hawks baszott is TE-t használni
nálunk megtáltosodna, Luckyval 900 yard 😛Stez
A rendszer miatt nem is lehetett volna kiemelkedő.undisputedly
Továbbra is tartom, Tamme olcsó és jó megoldás lehetne TE poszton. Nyilván nem az a klasszikus no. 1 tight end, viszont sokkal jobb ár/érték/teljesítmény arányt produkálna egy ennyire capszűkös szezonban, mint pár más poszton lévő kezdő.

több mint 12 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 931 — SuperBowl Champions 2013/2014
brühü, imáim talán meghallgatásra találnak, minket is érdekel Carlson 😊
mondjuk megy vizitre a Chiefshez és a Skinshez is, én remélem ír majd alá 😛Stez
jó szar volt tavalyHöri
úgy tudom sérült volt, meg a Hawks baszott is TE-t használni
nálunk megtáltosodna, Luckyval 900 yard 😛Stez
A rendszer miatt nem is lehetett volna kiemelkedő.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
brühü, imáim talán meghallgatásra találnak, minket is érdekel Carlson 😊
mondjuk megy vizitre a Chiefshez és a Skinshez is, én remélem ír majd alá 😛Stez
jó szar volt tavalyHöri
úgy tudom sérült volt, meg a Hawks baszott is TE-t használni
nálunk megtáltosodna, Luckyval 900 yard 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
brühü, imáim talán meghallgatásra találnak, minket is érdekel Carlson 😊
mondjuk megy vizitre a Chiefshez és a Skinshez is, én remélem ír majd alá 😛Stez
jó szar volt tavaly

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
brühü, imáim talán meghallgatásra találnak, minket is érdekel Carlson 😊
mondjuk megy vizitre a Chiefshez és a Skinshez is, én remélem ír majd alá 😛

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Cory Redding jön Baltimore-ból szétnézni.

Én már 2éve is őt akartam kitúrni a kezdőből a mockjaimban 😀 várom McClaint.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
jo gondolom az ugynoke sugott neki de ez akkoris egy kurvanagy vicc. tobbet kap mint colston ...
halasak lehetunk az eletnek h nem irta ala a mi ajanlatunkat. nekem kulonosebben nagy bajom nincs vele
de azert ezt a lovettat sokkal jobban is eltudjuk kolteni hamar a vedelem a korabbi romok helyett
egyszeruen nem letezove minosult at. '13 here we come 😀
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
na ugye, hogy nem hülye amiért elutasította a szerződésünket.

tudta, hogy kaphat többet, stez ismét felsült 😛Höri
eddig igen, de a 2/2-es Fleener pickkel nem fogok, ígérem 😛
bár nem rossz ez a TE piac, lehetne itt vadászni rendesen, mondjuk olyanokra, mint Carlson
ha ép tud maradni, használható is még

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na ugye, hogy nem hülye amiért elutasította a szerződésünket.

tudta, hogy kaphat többet, stez ismét felsült 😛

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
gsn a Skins topikban:

Pierre Garcon számai: 5 év, 42,5 millió $, 21,5 garantált

Többet kapott a Skinstől, mint Colston a Saintstől.


Nem sajnálom, hogy elment, pont.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nevis-re kíváncsi vagyok hol találnak neki helyet (ha találnak)

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
én Hengerer-Conner ILB duót tippelek, kívül meg Mathis helye biztosnak látszik, Freeney nagyon kakukktojás nekem, gondolom még Wheelert és a trutymó elsőkörös zseninket próbálgatjuk majd.. meg hát piac 😊
érdekes lesz, ez tuti

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Miért kinek kéne hinnem inkább, neked?

Szerintem pont az, hogy egy újonnan kinevezett vezetőedző ennyire nyíltan beszél az esetleges sémaváltásról egy klasszikus 4-3 csapat esetében több, mint mint sokat mondó. Nyilván hybrid védelemmel kezdünk, de a FA igazolások/draft szerintem 3-4 felé fog tendálni és max 1 év átmenet lesz. Mellesleg az új dcoord (és playcaller) Greg Manusky is ezt a sémát alkalmazza.Escalade
igaz bocsanat. nem is ertem manuskyt hogyan hagyhattam ki a szamitasbol ha mar paganot nem feltetlen kotottem ossze a semavaltassal meg a nyilatkozata ellenere sem.
igy teljesen egyertelmu a dolog es igazat kell adjak nektek akik 3-4eznek mar miota ismert h pagano lesz a hc.
en mondjuk nem latom at h ilyen alacsonyan mint amilyen alacsony mathis es freeney h lehet vki 3-4 olb
de harrison is megoldja vhogy tehat ez az ervem sem all.
eszerint jelenleg ugy nez ki a defense h a frontban van 2 olb aztan masegyeb nuku ?
hengerer meg elmehet ilbnek meg diles is depthbe de kikbol lesz a dl ?
az osszes interior dl emberunk sztem nem alkalmas fizikai parametereibol kifolyolag a 3 emberes falra.
esetleg sok 2-4-5 nickel felallas es 4-3 base D amire a jelenlegi dtink jok lehetnek.
na ez igy roppant erdekes lesz.Fake
Nem mondtam, hogy alkalmas rá a keret... 😀 (mert valóban se DT, se 3-4 DE, se MLB, se OLB, és akkor még a szokásos S/CB hiányról nem is beszéltünk) A szándék viszont valószínűnek tűnik.

Pierre-ről első info: 8 millió/év, pf.

Höri: rengeteg drop, botrányos catch rate, 1-2 kiemelkedő hosszú elkapás és ennyi. Ilyen -megjósolható- fizetésért ez kevés nekem. Persze többet ér, mint az eddigi 6. körös fizetése, de közel sem elit szint.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ettől függetlenül biztos, hogy túlfizették, annyit pedig nem ér, mint amennyit kapni fog

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Miért kinek kéne hinnem inkább, neked?

Szerintem pont az, hogy egy újonnan kinevezett vezetőedző ennyire nyíltan beszél az esetleges sémaváltásról egy klasszikus 4-3 csapat esetében több, mint mint sokat mondó. Nyilván hybrid védelemmel kezdünk, de a FA igazolások/draft szerintem 3-4 felé fog tendálni és max 1 év átmenet lesz. Mellesleg az új dcoord (és playcaller) Greg Manusky is ezt a sémát alkalmazza.Escalade
igaz bocsanat. nem is ertem manuskyt hogyan hagyhattam ki a szamitasbol ha mar paganot nem feltetlen kotottem ossze a semavaltassal meg a nyilatkozata ellenere sem.
igy teljesen egyertelmu a dolog es igazat kell adjak nektek akik 3-4eznek mar miota ismert h pagano lesz a hc.
en mondjuk nem latom at h ilyen alacsonyan mint amilyen alacsony mathis es freeney h lehet vki 3-4 olb
de harrison is megoldja vhogy tehat ez az ervem sem all.
eszerint jelenleg ugy nez ki a defense h a frontban van 2 olb aztan masegyeb nuku ?
hengerer meg elmehet ilbnek meg diles is depthbe de kikbol lesz a dl ?
az osszes interior dl emberunk sztem nem alkalmas fizikai parametereibol kifolyolag a 3 emberes falra.
esetleg sok 2-4-5 nickel felallas es 4-3 base D amire a jelenlegi dtink jok lehetnek.
na ez igy roppant erdekes lesz.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Számokat nem tudva (csak hogy mit utasított el, és milyen hamar aláírt) előre egy tipp: teljesen hülye ez a Washington. Nem alkalmas segítség egy újonc QB számára. Örülök hogy nem tartották meg drágán.Escalade
nem értek egyet, Painter is újonc volt lényegében, hozzá képest pedig RG3 le se írom micsoda.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idiótaStez
aláírt a fővárosba.

előtte azért köcsög módon behülyítette a st. louist 😂Höri
Számokat nem tudva (csak hogy mit utasított el, és milyen hamar aláírt) előre egy tipp: teljesen hülye ez a Washington. Nem alkalmas segítség egy újonc QB számára. Örülök hogy nem tartották meg drágán.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Super Garcon a Redskins és a Rams látogatását tervezi.

A Skins cap büntit kapott, szóval azt kizárnám egyből 😀 Pierrenek nem elég a bagóHöri
most kapott Coltson 8 milla/éves szerződést, ezek után talán rájön a mi Pierreünk, hogy egy idiótaStez
aláírt a fővárosba.

előtte azért köcsög módon behülyítette a st. louist 😂Höri
Shanny erősít, hogy legyen kiket kibaszni hamarosan 😀