Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Garconnal leül a vezetőség még egyszer a piac nyitása előtt.
#1 WR fizetést akar, ami eddig is alap volt. kíváncsian várom. Félek, hogy úgy tartjuk meg, hogy jelentősen túlfizetjük.

több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
- mind a Seahawks, mind a Chiefs kiesett (kár, két szimpatikus csapat és ideális környezetnek tűntek kívülről)Escalade
Olvastál arról valamit, hogy a Chiefs miért nem jött nála számításba?Lance
Túl jó a fal meg a játékoskeret a Chiefsnél, nincs benne kihívás.Delonso_
Nem rossz gondolat. 😊 Szvsz a sok ex-Patses arc lehet nem szimpi neki
Szerk. mily csodálatos ajándéktárgyra bukkan az ember a neten:


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
- mind a Seahawks, mind a Chiefs kiesett (kár, két szimpatikus csapat és ideális környezetnek tűntek kívülről)Escalade
Olvastál arról valamit, hogy a Chiefs miért nem jött nála számításba?Lance
Túl jó a fal meg a játékoskeret a Chiefsnél, nincs benne kihívás.
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
Szerintem mindenképpen a lovaknál akar maradni😊Csikóból vadlóvá 😀
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
- mind a Seahawks, mind a Chiefs kiesett (kár, két szimpatikus csapat és ideális környezetnek tűntek kívülről)Escalade
Olvastál arról valamit, hogy a Chiefs miért nem jött nála számításba?Lance
Semmi részletet. Rengeteg tényező lehet, találgatni is felesleges.

több mint 12 éve
Lance New York Giants 363 — Giants fan
- mind a Seahawks, mind a Chiefs kiesett (kár, két szimpatikus csapat és ideális környezetnek tűntek kívülről)Escalade
Olvastál arról valamit, hogy a Chiefs miért nem jött nála számításba?
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 711
Amúgy ez a Tebow gyerek...nem is értem. Azért mert szűz, meg vallásos egyből kezdőnek kell lennie?dugo1993
nem azért kezdő, mert valahogy tud nyerni.

offf

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Amúgy ez a Tebow gyerek...nem is értem. Azért mert szűz, meg vallásos egyből kezdőnek kell lennie?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a Broncosba megy, Tebow meg megy a Patsbe, Brady meg visszavonul

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Két meccsig, míg olyat kapna az egyik Cheifs védőtől, hogy körbejárna.
Denver? Ha valakinél nem életbiztosítás egy QB élete az ők.
Az inkonzisztens front officeról nem is beszélve.
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Személy szerint a Cardsnak örülnék, Miami elmenne.Escalade
a Denvertől pedig köpni-nyelni sem tudunk 😀

nekem a háromból az tetszene leginkábbHöri
Ötletem sincs, mit lát ebben az offense-ben. Se WR, se RB, fal soso. Talán, hogy itt kapná a leginkább szabad kezet, de akkor is...

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Személy szerint a Cardsnak örülnék, Miami elmenne.Escalade
a Denvertől pedig köpni-nyelni sem tudunk 😀

nekem a háromból az tetszene leginkábbHöri
Én meg a legkevésbé örülnék ennek. Timmy állítólag azt mondta, ő bizony akkor szeretne ez esetben elmenni, ami újra értelmezné Jacksonville környékén a 'March Madness' jelentését(=Trade for Tebow). Inkább eltekintenék ettől ha lehet....
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Személy szerint a Cardsnak örülnék, Miami elmenne.Escalade
a Denvertől pedig köpni-nyelni sem tudunk 😀

nekem a háromból az tetszene leginkább

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Egy kis Manning összefoglaló:
- közeledik a döntéséhez,
- eddig a csapatokkal csak sporttal kapcsolatos dolgokról beszélt (roster, elképzelések, stb), pénzről nem,
- mind a Seahawks, mind a Chiefs kiesett (kár, két szimpatikus csapat és ideális környezetnek tűntek kívülről),
- egyes hírforrások szerint a Denver, mások szerint a Cardinals a favorit, de mindkettő ott van a kalapban,
- Miamiba még csábítják, holnap kiderül, eredményesen-e,
- nem a pénz lesz az elsődleges szempontja, de nem kétséges, hogy kapni fog bőven,
- az előbb említett 3 kérőből a Broncosnak van legnagyobb helye a salary cap alatt, ami a megjósolható FA invázióban segíthetne,
- fű alatti csapatnak esetleg a 49erst és a Titanst jósolják, előbbi nyilván több mint érdekes lenne, de nem sok jel mutatkozik a reális esélyre (sajnos-bár abszurd hogy sokan Smith szerződtetésének b. opciójaként emlegetik).

Személy szerint a Cardsnak örülnék, Miami elmenne.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
ami eddig is kb. nyilvánvaló volt, Gonzot nem marasztaljuk, biztosan nem marad nálunk így

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 883 — Circus Maximus
Pont VJ soha nem írna alá ilyen szerződést. Mert ugye ez úgy lehet, ha nincs magas aláírási meg semmi elosztandó lóvé, csak idénre kevés, jövőre sok éves fizetés. Aztán ha kirúgnak, játszottál kevésért egy évet. VJ ezen max egy jót röhögne, mielőtt elkerget.
Mario is sztem most akar pénzt, nem majd egyszer. Én ezt tartanám szem előtt. Továbbá nem is értem egy játékos miért tartaná fontosabbnak a csapat érdekeit, mint a sajátját? Nyilatkozni mindenki ezt szokta, de valójában miért? Egy olyan csapatét, ahol nem is játszott soha.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
tehát jön Mario Williams és Vincent Jackson is, minimum

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lehet hogy butaság az elméletem,de nem lehet,hogy ez a idén pocsék,de a további évekre igen kedvezőnek tűnő cap helyzet lehetőséget ad azért a franchisenak néhány okos szerződésre?

Ha 1 FAval olyan szerződést íratnánk alá,hogy 2012re kevés cap helyet vegyen el,majd 2013 leszakítson 1 jelentős összeget,úgy talán kezelhető lenne ez az FA időszak.

De nem értek hozzá,javítsatok ki nyugodtan. 😊Tony Adams
ja, elméletileg ez működhet

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Értem, így már érthető. Én azt hittem, hogy jövőre nem lenne ekkora cap hit, de ezek szerint tévedtem. Akkor máris támogatom, legalábbis egy részét

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Én azt nem értem ebben az egészben, hogy egy csomó olyan játékost vágtunk ki, akik csak minimális összeget szabadítottak fel a sapkában, a többi cap hit. Magyarul olyanokat, akik kirúgása csak jövőre lesz jó a cap helyzetéből. Akkor kérdem én, mi a francért nem maradhattak volna még egy évet?! Nem marad olyan játékos a csapatba aki az elmúlt években kezdő volt.

Ezt megmagyarázhatná valaki nekemdugo1993
A alapfizetéseken kifizetett különböző bónuszok (signing bónusz, roster bónusz stb ) miatt van a kalmajka.
Ezeket ugyan egyben fizetik ki, de sapka szempontból elosztják a szerződés teljes időtartamára.
Ráadásul ezek a bónuszok általában évenként egyre emelkedő mértékűek.

Manning példáján bemutatva itt leírtam, miért nem mindegy mikor rúgsz ki valakit:

http://bowl.hu/modules/forum/viewtopic.php?pid=451864#p451864

Ezen a példán is láthatod, hogy így, hogy március 8.-a előtt elküldték Manninget 16 millió dead cap maradt utána.
Ha március 8 után küldték volna el már 44 millió lett volna.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Ha 2012 után vágjuk ki őket, akkor 2013-ban lettek volna dead capek. Semmi értelme nincs húzni a rebuildet, minél gyorsabban minél mélyebbre süllyed a csapat, annál gyorsabban fel lehet jönni a jó pickek és rahedli cap space segítségével.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Én azt nem értem ebben az egészben, hogy egy csomó olyan játékost vágtunk ki, akik csak minimális összeget szabadítottak fel a sapkában, a többi cap hit. Magyarul olyanokat, akik kirúgása csak jövőre lesz jó a cap helyzetéből. Akkor kérdem én, mi a francért nem maradhattak volna még egy évet?! Nem marad olyan játékos a csapatba aki az elmúlt években kezdő volt.

Ezt megmagyarázhatná valaki nekem

több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Lehet hogy butaság az elméletem,de nem lehet,hogy ez a idén pocsék,de a további évekre igen kedvezőnek tűnő cap helyzet lehetőséget ad azért a franchisenak néhány okos szerződésre?

Ha 1 FAval olyan szerződést íratnánk alá,hogy 2012re kevés cap helyet vegyen el,majd 2013 leszakítson 1 jelentős összeget,úgy talán kezelhető lenne ez az FA időszak.

De nem értek hozzá,javítsatok ki nyugodtan.😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
2012 az alapok lerakasarol szol, 2013-ban robbantunk majd, lesz ra elegendo cap spaceunk is. 😊

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Így van, sokszor a megújulás nagyon jókat hoz ki egy csapatból, példa erre pár évvel ezelőtt a Bucs is, idén a Bengals.