A Jets kirúgta Robert Saleh főedzőt!

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jó látni, hogy Indianapolisban idén úgy döntöttek, ápolják egy kicsit a Baltimore értékeinek lenyúlásának régi hagyományát. 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
na az mondjuk nagy tisztelet, hogy marad és egy rookie QB-nak fog segíteni Manning után, és nem pedig elment a SB esélyes Patsbe, ahol Brady dobált volna neki utolsó éveibe
maximális respect
és Luck is örülhet, biztos vagyok benne, hogy jó páros lesznek Wayne-el 😊
de azért reméljük, jön még Fleener a draftról és 1-2 használható WR a piacról/draftról

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Reggie a végén állítólag két csapat között vacillált, Colts és Patriots. Örülök hogy így döntött, ráadásul nem is kellett bankot robbantani. A fanbase nem bírt volna el több csapást pár hónap leforgása alatt (és Grigson/Irsay sem tette volna zsebre a szurkolók reakcióját, ha pont oda hagyják elmenni).

több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
na ja, szétbaszhatja az ellent 😀
de kíváncsi vagyok, hogy kezdeni fog-e, mert a Ravensben nem viccből nem kezdett kb. sosem, nem az a szint azértStez
Érdekes,mert 2 éve Reed hiányzott 4-5 meccset sérülés miatt,akkor jó volt.
Tavaly,mikor Reed PUP-n kezdte az idényt már nulla volt,amit azután csak fokozott.Nulla a négyzeten.Semmi emlékezetes momentumára nem emlékszek.
Pagano biztosan látott benne valami tehetségfélét.
Pagano a jó edző,jó csóka , tud bánni a játékosokkal és tudja kitől mit lehet elvárni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
kátrány Baltimore Ravens 1 844 — Ravens fan
na ja, szétbaszhatja az ellent 😀
de kíváncsi vagyok, hogy kezdeni fog-e, mert a Ravensben nem viccből nem kezdett kb. sosem, nem az a szint azértStez
Érdekes,mert 2 éve Reed hiányzott 4-5 meccset sérülés miatt,akkor jó volt.
Tavaly,mikor Reed PUP-n kezdte az idényt már nulla volt,amit azután csak fokozott.Nulla a négyzeten.Semmi emlékezetes momentumára nem emlékszek.
Pagano biztosan látott benne valami tehetségfélét.
Pagano a jó edző,jó csóka , tud bánni a játékosokkal és tudja kitől mit lehet elvárni.


"My philosophy is: let's go out and wreak havoc," Pagano said.

http://www.youtube.com/watch?v=jOEoQoM8WTk&feature=related
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Manninget visszahozhatnánk ütköző safetynek

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
inkább Caldwell, hiányozna ha nem hallanám ezt a nevet

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
ki kezdjen, Caldwell? vagy Lefeged?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
jó de most a Colts secondary-ről beszélünk, ide akárki befér, csak ne legyen sérült 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
na ja, szétbaszhatja az ellent 😀
de kíváncsi vagyok, hogy kezdeni fog-e, mert a Ravensben nem viccből nem kezdett kb. sosem, nem az a szint azért

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
az megvan, hogy miénk a ketrecharcos? 😀
megegyeztünk ZbikowskivalStez
most már meg, hát gyengülni nem fog vele a secondary 😀

Baltimore Ravens @Ravens
RT @danpompei: Colts agree to terms with safety Tom Zbikowski. Chuck Pagano gets one of his former Ravens.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
az megvan, hogy miénk a ketrecharcos? 😀
megegyeztünk ZbikowskivalStez
holnap már kezdhet.
de tudtommal ő boxolni szokott csak.

kicsit megnöveszti a haját aztán mehetnek McAfeevel birkózni

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
az megvan, hogy miénk a ketrecharcos? 😀
megegyeztünk Zbikowskival

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
no, a 49ers is versenyben van mégFarky
az lenne az edzője, aki előtte volt Colts QB és aki Luck edzője volt. Csudás 😀

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
no, a 49ers is versenyben van még

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
hm, hm

és... Manning Titan?!
nem tudom, örülnék-e vagy semwmitty
na vaj' mennyi lehet az az életre szóló szerződés? 😀Ventura
Elvileg a Broncos 5 évre 60 milliót fizetne, 30 milliót garantálva

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Grga Pitic 27 — Életmentő
Ha nem lesz csapata PM-nek rövidesen, akkor kevesebbért visszamehet? Vagy van egy kitétel a szerződésében ilyen esetre?

az a durva, hogy mi is csak röhögtünk rajta tavaly, és ha nem is mindenre használható, de tökéletes 2 down mlb volt a broncos-banehh
hát, a denveriek szerint nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon messze volt attól 😊Stez
a denveriek szerint tibó egy nfl csapat tökéletes irányítója, miről is beszélünk?😊ehh



Grga Pitic for President
több mint 12 éve
ehh Kansas City Chiefs 1 951 — Chiefs fan
Free agent MLB Joe Mays will meet with the Colts after his visit with the Saints.

na ne, könyörgöm, ezt ne..Stez
az a durva, hogy mi is csak röhögtünk rajta tavaly, és ha nem is mindenre használható, de tökéletes 2 down mlb volt a broncos-banehh
hát, a denveriek szerint nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon nagyon messze volt attól 😊Stez
a denveriek szerint tibó egy nfl csapat tökéletes irányítója, miről is beszélünk?😊
több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
hm, hm

és... Manning Titan?!
nem tudom, örülnék-e vagy semwmitty
na vaj' mennyi lehet az az életre szóló szerződés? 😀

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
csak a divbe ne jojjon vissza konyorgom. attol addig hanynek ameddig vissza nem vonulna ...
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
hm, hm

és... Manning Titan?!
nem tudom, örülnék-e vagy sem

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
A fal is gyenge és lyukas (bár ha találnánk egy értelmes centert szerintem majd minden a helyére csúszna és nem lenne komoly gond), de különösen a TE poszt zavar. Kevin Boss pl 3 év 9 misiért jöhetett volna, viszont a pánik gombot akkor nyomom meg, amikor Tamme aláír valami röhejes összegért máshová.

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
90 misibol ez fer ki. nem lehet minden posztra elviselheto embereket hozni es mindkettonek van kezdokent tapasztalata legalabb. ugyis szenvedes lesz az egesz ideny bar mondjuk annak orulnek ha nem kerulnenk bele a folyamatos oline ujraepites cimu klasszikusba mint ahogy manapsag a rams teszi.
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Lassan valami értelmes játékost is hozhatnánk Reddingen kívül..

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 714
hát McGlynn egyetemen RT volt, Philly-ben LG egy darabig majd biztonsági center, aztán Cincinnatiben nem tudom mi, majd megmondja egy erre járó kósza bengál.Höri
egy rakás sz*r volt. Képes bemozdulni olyan playünknél mikor nincs is játék hívva... nem ilyen G kell Luck elé.

(mindenesetre én örülök, hogy tőlünk lelépett)

criminal lawyer or criminal lawyer?