Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Elképzelhetetlennek tartom 😊Höri
OFF topic:

Höri.. bocs hogy ilyennel zavarkodom, de
Hogyan lehet a user kép alatti kis "szlogen"-t változtatni ?
( Mint nálad a "bitchslap")
Nem találom a beállításokban sehol sem.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
azért ahhoz olyan játékosok kellenének, akik illenek 3-4be. én ezt nem nagyon látom most a keretben

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Ha Manninget kirúgják bármi megtörténhet !

Viszont most már kíváncsi vagyok, hogy átálltok-e 3-4re.tenorx
Elképzelhetetlennek tartom 😊Höri
Alex II
Nem is tudtam, hogy Manning a Defense meghatározó embere volt.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha Manninget kirúgják bármi megtörténhet !

valamivel korrektebb renoméHöri
Viszont most már kíváncsi vagyok, hogy átálltok-e 3-4re.tenorx
Elképzelhetetlennek tartom 😊Höri
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.tenorx
valamivel korrektebb renoméHöri
Viszont most már kíváncsi vagyok, hogy átálltok-e 3-4re.tenorx
Elképzelhetetlennek tartom 😊

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.tenorx
valamivel korrektebb renoméHöri
Viszont most már kíváncsi vagyok, hogy átálltok-e 3-4re.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.tenorx
valamivel korrektebb renomé

több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Not only do the Colts plan to add Bruce Arians, but Indianapolis also plans to hire former Steelers LB coach Keith Butler as its DC.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
két hír jutott mára.

Irsay elutasította az NFL Network interjú meghívását.

Future contractot kapott az egykori Penn State center, az NFL-ben többszörösen nem bizonyító AQ Shipley

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Cnristensen marad, mint WR coach.

több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
én azért remélem 😀Farky
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? 😊 Fichtnert én továbbra is esélyesebbnek tartom.vassadi
nézd a jó oldalát, egy rossz szava sem lesz.Farky
Ha felvenne egy napszemüveget, akkor eljátszhatná Stevie Wondert is, karakterét tekintve.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Visszakanyarodva az Irsay-Manning témához. Mindenki megérti szerintem, aki kicsit is közelebbről foglalkozik a Colts-szal, hogy ezt a lehetőséget nem szabad kihagyni (első gyenge szezon: 1/1 + Luck + Manning kérdéses állapota + szerződése alól kibújás + sokkal többet érnek ezek a magas pickek a fix rookie fizetések miatt, stb), de okosan kell ezt kezelni.
Manning kb a franchise (az indianapolisi időszakának biztos) legjobb játékosa. Mindenki által elismert tény, hogy nélküle lehet már nem is lenne ott csapat, de minimum nincs új csilli-villi stadion (SBostul), a város egyetlen major sport bajnokságát nyerte. Rengeteg pénze és energiája van a helyi közösség építésében, segítésében. Meg kell neki adni minden tiszteletet a folyamat során, elkerülve a rossz szájíz kialakulását 13 majdhogynem példátlan szezon után.

Igenis vérlázító, hogy az újdonsült general manager nem mondta ki a nevét egy 40 perces sajtótájékoztató alatt, vagy hogy a szintén friss edző előbb beszél a szerződés alatt nem lévő játékosokról (Wayne, Mathis), mint hogy megnevezze a franchise arcát. Mindenki tudja, hogy ez Irsay döntése lesz, ettől még fel lehet emelni a telefont és beköszönni neki. Mivel van előrébb a klub, hogy kirúgták azt az erőléti edzőt, akivel Manning napi szinten dolgozott (és a lockout alatt fő téma volt, hogy mennyit jelent Peytonnak a véleménye)? Miért ne beszélhetne egy interjúban arról. hogy sajnálja a sok elbocsájtott edzőt, akik közül sokkal 13 éve együtt dolgozik? Nem reagálta ezt jól le Irsay, a helyi média pedig persze megrészegülve cincálja a sztorit. Szerencsére azért hamar helyre tették a kisebb vitát, az utolsó dolog amire szükség van, az egy látványos szakítás. A szerződéssel semmi gond nincs, nehezen behatárolhatóak ezek az idegsérülések. Nem véletlen ez a március 8ig tartó lehetőség. Kidobott 28 millió? Kíváncsi lennék, ha nem hosszabbítják meg a szerződését, mennyivel kevesebb bevétele lett volna a klubnak 2012ben...

Ezzel együtt örülök, hogy Irsay a kezébe vette az irányítást. Ez a 2-3 hónap minimum 5 évre teljes mértékben megfogja határozni a franchise sikerességét, és ilyenkor csakis egy konkrét elképzelés után szabad menni.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Arians?
a picsába

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.vassadi
én azért remélem 😀Farky
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? 😊 Fichtnert én továbbra is esélyesebbnek tartom.vassadi
nézd a jó oldalát, egy rossz szava sem lesz.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.vassadi
én azért remélem 😀Farky
Dögöljön meg a szomszéd tehene is? 😊 Fichtnert én továbbra is esélyesebbnek tartom.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.Delonso_
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.vassadi
én azért remélem 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.Delonso_
Az még korántsem biztos, hogy Caldwell hozzánk jön.
több mint 12 éve
Jan Pittsburgh Steelers 5 071 — Steelers fan
Twitter: Hearing former Steelers off coord Bruce Arians is likely to become the next coordinator of the Colts.

Nyilván közel sem vehető készpénznek, de ezt ne.Escalade
eldőlt, hétfőn aláír. championshipHöri
Megfogtátok az Isten lábát. 😀
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.Delonso_
Olyan nincs,hogy mindkettő szarul jár?

több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Az tény hogy jobban jártatok mint a Steelers ezzel a cserével előreláthatólag.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Twitter: Hearing former Steelers off coord Bruce Arians is likely to become the next coordinator of the Colts.

Nyilván közel sem vehető készpénznek, de ezt ne.Escalade
eldőlt, hétfőn aláír. championship

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
Sőt...

Schefter: Former Steelers OC Bruce Arians has agreed to become the Colts new OC. He's flying to Indianapolis on Monday to review and sign contract.
több mint 12 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Pedig....

XTRA 910 Arizona's Mike Jurecki reports former Steelers OC Bruce Arians is expected to accept the same position in Indianapolis.
Jurecki likely has the news because Arians was under consideration to be the Cardinals QBs coach. A notoriously pass-first play-caller, Arians would be an intriguing mentor for presumptive No. 1 pick Stanford QB Andrew Luck. Coincidentally, rumors surfaced Saturday that former Colts coach Jim Caldwell was meeting with Steelers coach Mike Tomlin with regards to replacing Arians.
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Manning első QB edzője volt a Colts-nál...
most akkor mivan? 😀JJ
Irsay biztos benyomott egy üveg whisky-t, berakta a "My Manning Story" DVD-t és Luckot delirizálja a helyébe. 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jobb mint Tressell