Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
már most látom, hogy Luck be fog égni és akkor majd mindenki a fejét fogjadugo1993
Mi van akkor ha nem Luckot hanem RGIII-at viszitek el 1/1-nek? 😛

Amúgy a viccet félretéve anno PM sem égett be és Luck miért égne be... Először legyen draft meg TC és az első pár meccs után valami halovány előretekintés már lehetséges lesz.

Coltsnál most szinte totál rebuild van?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
már most látom, hogy Luck be fog égni és akkor majd mindenki a fejét fogja

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Az ESPN szerint Peyton átment a teszteken, hivatalosan nincs semmi akadálya innentől a játékának.gsn
RT @JimIrsay Peyton has not passed our physical nor has he been cleared to play for Indianapolis Colts. Team statement coming on Friday.

valszeg azt tervezik Irsay-ék, hogy orvosi szempontokkal indokolják a cutot.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Under Manusky, the Chargers ranked 16th in total defense, 20th against the run, 13th against the pass and created 21 takeaways.

upgrade 😀

több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 706
Cushing már kikotyogta a módját, hogy legyen nagy és erős állat, PM-nek is ezt az módszert, illetve étrendet kell követnie. 😀 Aztán lesz 50-es karja és olyan dobóereje, hogy Garcon keze eltörik minden egyes passznál.Stez
na aztán nagyon rugalmas és gyors lesz az az 50-s kar....

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Cushing már kikotyogta a módját, hogy legyen nagy és erős állat, PM-nek is ezt az módszert, illetve étrendet kell követnie. 😀 Aztán lesz 50-es karja és olyan dobóereje, hogy Garcon keze eltörik minden egyes passznál.Stez
Meg helyből szorja a 99 yardos TD-ket 😉

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Cushing már kikotyogta a módját, hogy legyen nagy és erős állat, PM-nek is ezt az módszert, illetve étrendet kell követnie. 😀 Aztán lesz 50-es karja és olyan dobóereje, hogy Garcon keze eltörik minden egyes passznál.

több mint 12 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Hallgatva Mortot az ESPN-en, itt inkább arról van szó, hogy biztosították a dokik, hogy nem veszélyes számára a játék (nem fog lebénulni egy ütéstől, stb.). Arról szó sincs, hogy a karjában lévő idegek helyreálltak volna (ami számomra amúgy eleve fura, mert anno bioszból azt tanultuk, hogy az idegsejtek nem termelődnek újra, ami egyszer tönkrement, az úgy is marad), magyarul azt továbbra sem tudják, hogy hogy áll az arm strength, NFL-szintű-e vagy nem.
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az ESPN szerint Peyton átment a teszteken, hivatalosan nincs semmi akadálya innentől a játékának.gsn
Egy hivatalosan egészséges Manninget nem hiszem, hogy elküldenének.Nagy dilemma lenne.Bár lehet 28 millió oka van annak, hogy mégis. 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Manninggel hosszabbítunk, majd eltradeljük Kerriganért és Orakpoért. 😛
juhuu
Mondjuk én imádom a 3-4-et, ezért nem mondanám, hogy nem örülnék neki, de ilyen emberanyagból elég vicces lesz 3-4-es védelmet faragni.Stez
😀 😀 😀
több mint 12 éve
gsn 3 548
Az ESPN szerint Peyton átment a teszteken, hivatalosan nincs semmi akadálya innentől a játékának.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Grigson leült beszélni PM-mel, hát csoda történt, ideje volt már. 😀
Azt mondta, jó beszélgetés volt, 20 percig vagy többig tartott. 😀 Egyébként továbbra sincs semmi új, annyit mondott, hogy a PM döntés egyelőre még várat magára, semmit biztos sincs.
Irsay meg annyit mondott, hogy a témával csak a Super Bowl után foglalkoznak majd.
Közben ugye Manusky jött, legfőképpen a futás elleni védelem feljavulását remélik tőle, valamint valamelyik maki még azt is lenyilatkozta, hogy a Wayne-Mathis-Garcon trió mindhárom tagját szeretnék megtartani. Ennek mondjuk nem örülnék, mert ezzel alig maradna helyünk piacozni, meg úgy rendberakni a csapatot, főként a védelmet. Ha meg Mathis marad, akkor a 3-4-re való átállást sem nagyon hiszem.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Colts hired Greg Manusky as defensive coordinator.
Ez jó,vagy rossz hír?Tony Adams
Jövőre kiderül. 😀

Na jó. A 49ers-es múlt nem rossz pedigré, még Singletary periódusban sem. Az viszont furcsa, hogy a Chargerstől 1 év után kirúgták. Annyira nem volt rossz az a védelem. Ki tudja, lehet, hogy személyes okai voltak.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Manninggel hosszabbítunk, majd eltradeljük Kerriganért és Orakpoért. 😛
juhuu
Mondjuk én imádom a 3-4-et, ezért nem mondanám, hogy nem örülnék neki, de ilyen emberanyagból elég vicces lesz 3-4-es védelmet faragni.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
Colts hired Greg Manusky as defensive coordinator.

Ez jó,vagy rossz hír?Tony Adams
3-4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 513 — Colts Fan
Colts hired Greg Manusky as defensive coordinator.


Ez jó,vagy rossz hír?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Na ja. Mondjuk tudtommal nem a Steelers OL-jével foglalkozott, ez egy jó pont legalább.
DC jelöltekkel hogy állunk? Butler óta egy új nevet sem olvastam, mint jelölt. Irsay biztos magába roskadt és sír, nem bírja feldolgozni a visszautasítást. 😊Stez
sztem egy giantses lenne a celpont azert van kuss a butler-terv megbukasa ota.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Na ja. Mondjuk tudtommal nem a Steelers OL-jével foglalkozott, ez egy jó pont legalább.
DC jelöltekkel hogy állunk? Butler óta egy új nevet sem olvastam, mint jelölt. Irsay biztos magába roskadt és sír, nem bírja feldolgozni a visszautasítást. 😊

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Az már megvan, hogy Harold Goodwin az új OL coach?
Én csak most olvastam.Stez
Ez most jó hír vagy rossz? 😊aztec
Jövőre kiderül. 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Az már megvan, hogy Harold Goodwin az új OL coach?
Én csak most olvastam.Stez
Ez most jó hír vagy rossz? 😊

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Az már megvan, hogy Harold Goodwin az új OL coach?
Én csak most olvastam.Stez
Hogy is idézte Esc még Grigsonnal kapcsolatban?
"elsődleges dolog a rátermettség" :cool:


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az már megvan, hogy Harold Goodwin az új OL coach?
Én csak most olvastam.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A Colst-nak nem hiányzott, hogy a nem rózsás viszonyok mellett az SB miatt megjelenjen az országos sajtó színe-java a városban és kis túlzással legalább annyit foglalkozzanak most velük, mint a másik két csapattal.atapapa
Irsay zseni, tudja, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy a média rajtunk lovagoljon. 😛
Aztán majd jön a sok divatfan 😂
Ja nem mégsem, mivel Ricsi majd tesz róla szerintem már a SB közvetítésen is, hogy jól lefikázzon minket. 😊
Vicces lesz, amikor a nagydöntőn már 10 perce a Colts lesz a téma 😀Stez
azért annyira nem kell félni, mert hétvégén még teljes a keretünk létszáma.Höri
Ez Ricsit sosem zavarta, most hogy már a hülye is tudja, hogy a Manning-éra véget ér, neki meg pont elegek lesznek a jelenlegi pletykák egy hosszas szakmázgatásra. 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
A Colst-nak nem hiányzott, hogy a nem rózsás viszonyok mellett az SB miatt megjelenjen az országos sajtó színe-java a városban és kis túlzással legalább annyit foglalkozzanak most velük, mint a másik két csapattal.atapapa
Irsay zseni, tudja, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy a média rajtunk lovagoljon. 😛
Aztán majd jön a sok divatfan 😂
Ja nem mégsem, mivel Ricsi majd tesz róla szerintem már a SB közvetítésen is, hogy jól lefikázzon minket. 😊
Vicces lesz, amikor a nagydöntőn már 10 perce a Colts lesz a téma 😀Stez
És legalább 5x elmondja majd, hogy Manning milyen jó lenne a KC-ben, mert ugye Montanat is anno elküldték, és ő a Chiefsbe ment. 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A Colst-nak nem hiányzott, hogy a nem rózsás viszonyok mellett az SB miatt megjelenjen az országos sajtó színe-java a városban és kis túlzással legalább annyit foglalkozzanak most velük, mint a másik két csapattal.atapapa
Irsay zseni, tudja, hogy mit kell tenni ahhoz, hogy a média rajtunk lovagoljon. 😛
Aztán majd jön a sok divatfan 😂
Ja nem mégsem, mivel Ricsi majd tesz róla szerintem már a SB közvetítésen is, hogy jól lefikázzon minket. 😊
Vicces lesz, amikor a nagydöntőn már 10 perce a Colts lesz a téma 😀Stez
azért annyira nem kell félni, mert hétvégén még teljes a keretünk létszáma.