Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Lehetek a klub-ban takarító vagy ruhatáros?? XDGaba93
Akár elnök és takarító egy személyben. (Itt a kettős posztok dívnak.)

Felvételi feltétel: a Manning-kisoltár előtt térdelve el kell mesélni a 2003-as Buccaneers-meccs utolsó 6 percének történéseit.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nem kell Manning, köcsögök vagyunk. Na jó, de kell. 😀 2 évig veterán minimumért. 😀
Ennek mondjuk pont tudnék örülni, azért Luck nagyon sokat tanulhatna tőle. Két év múlva meg visszavonulna Manning, majd meggondolná magát és elmenne a Jaxbe. :cool: Aztán meg a Patsbe.Stez
Az a helyzet, hogy ha Manning tényleg egészséges lesz június környékére, akkor lehet, hogy nekünk kell küzdenünk azért, hogy itt maradjon. Ha belegondolsz abba, hogy mondjuk elmehetne San Fanciscoba, akkor nem tudom mi tartaná itt azon kívül, hogy imád itt lenni...


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Egy évet akár még simán padozna Luck, kettő viszont sok lenne szerintem. Nem hiszem, hogy a második évében tudna olyat tanulni Manningtől, amit az elsőben ne tanult volna már meg tőle padozva.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Gaba93 Indianapolis Colts Stanford Cardinal 263 — Batman
Azért kiugranék a bőrömből 1 ilyen megoldás láttán!! 😀


Életünket és vérünket érte!

("Mindent Manningért Klub", szóvivő és szertáros)wmitty
Lehetek a klub-ban takarító vagy ruhatáros?? XD
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Életünket és vérünket érte!

("Mindent Manningért Klub", szóvivő és szertáros)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem kell Manning, köcsögök vagyunk.
Na jó, de kell. 😀 2 évig veterán minimumért. 😀
Ennek mondjuk pont tudnék örülni, azért Luck nagyon sokat tanulhatna tőle. Két év múlva meg visszavonulna Manning, majd meggondolná magát és elmenne a Jaxbe. :cool: Aztán meg a Patsbe.

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Mesterlövész állások Super Bowl-ról



“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Én bírnám ezt a megoldást.

("Mindent Manningért Klub", szóvivő és szertáros)

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Na, akkor egy kis adalék a győzelemhez: Peyton Manning flexible on demands.
Manning zöld lámpát kapott az őt kezelő és a Colts hivatalos idegsebészétől, és hajlandó lenne olyan szerződést aláírni, amiben minimális garantált pénz van. Kvázi game-enkénti fizetés féle.

Az év sztorija lenne, ha márciusban cutolnánk, aztán az FA szezonban szépen visszaszerződnénk vele meccs-alapon, úgy, hogy az első évben minimális pézt kap. 😊 Egy ilyen konstrukcióban simán elférne Luck és ő is a rosteren. És vagy bírja Manning és vele megyünk, vagy ha nem, Luck beszállna.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Mi lett a szopjunkluckért aláírásoddal?peterk2005
már eldőlt a dolog, nem kell tovább reklámozni, győztünk.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Egészséges volt a super bowlon vagy nem? Naugye.Höri
Na ez az. 😊 Amúgy imádom ezeket a semmiből szenzációt csináló cikkeket. Mintha Polian valami titkot árult volna el azzal, hogy Hughest húztuk Gronk helyett. 😀

Mi lett a szopjunkluckért aláírásoddal? Csak azt ne mond, hogy RGIII-at akarod már te is. 😀 😀peterk2005
eleget szopott már a nép Luckért 😀

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Egészséges volt a super bowlon vagy nem? Naugye.Höri
Na ez az. 😊 Amúgy imádom ezeket a semmiből szenzációt csináló cikkeket. Mintha Polian valami titkot árult volna el azzal, hogy Hughest húztuk Gronk helyett. 😀

Mi lett a szopjunkluckért aláírásoddal? Csak azt ne mond, hogy RGIII-at akarod már te is. 😀 😀


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian beszélt erről-arról mert már ráér, és az is kiderült, hogy 2 éve Rob Gronkowski járt nálunk a draft előtt, de a sérült háta miatt nem ment át az orvosi vizsgálaton, ezért nem őt draftoltuk hanem Jerry Hughest.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/07/polian-says-gronkowski-failed-colts-physical/Höri
Büszke is lehet rá Bill fater. Az utóbbi években annyira remekül draftolt, hogy még rá is kell tennie egy lapáttal ezekkel a benyögéseivel. 😀
Mondjuk azt eddig is tudtuk, hogy nekünk valami zseni orvosi stábunk van, érdekes dolgokat tudnak mindig találni.Stez
Egészséges volt a super bowlon vagy nem? Naugye.Höri
Persze, mert a Ravens kicsapta. De Ők barbárok, kit nem ütnek ki?
Nálunk ezt mindenki tudja, így Gronkowski minden Ravens elleni meccsen pihent volna és csókolom. 😀
Mondjuk a hátával idén pont nem volt gebasza tudtommal, csak most kettétörték a térdét. 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Polian beszélt erről-arról mert már ráér, és az is kiderült, hogy 2 éve Rob Gronkowski járt nálunk a draft előtt, de a sérült háta miatt nem ment át az orvosi vizsgálaton, ezért nem őt draftoltuk hanem Jerry Hughest.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/07/polian-says-gronkowski-failed-colts-physical/Höri
Büszke is lehet rá Bill fater. Az utóbbi években annyira remekül draftolt, hogy még rá is kell tennie egy lapáttal ezekkel a benyögéseivel. 😀
Mondjuk azt eddig is tudtuk, hogy nekünk valami zseni orvosi stábunk van, érdekes dolgokat tudnak mindig találni.Stez
Egészséges volt a super bowlon vagy nem? Naugye.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Polian beszélt erről-arról mert már ráér, és az is kiderült, hogy 2 éve Rob Gronkowski járt nálunk a draft előtt, de a sérült háta miatt nem ment át az orvosi vizsgálaton, ezért nem őt draftoltuk hanem Jerry Hughest.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/07/polian-says-gronkowski-failed-colts-physical/Höri
Büszke is lehet rá Bill fater. Az utóbbi években annyira remekül draftolt, hogy még rá is kell tennie egy lapáttal ezekkel a benyögéseivel. 😀
Mondjuk azt eddig is tudtuk, hogy nekünk valami zseni orvosi stábunk van, érdekes dolgokat tudnak mindig találni.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Polian beszélt erről-arról mert már ráér, és az is kiderült, hogy 2 éve Rob Gronkowski járt nálunk a draft előtt, de a sérült háta miatt nem ment át az orvosi vizsgálaton, ezért nem őt draftoltuk hanem Jerry Hughest.
http://profootballtalk.nbcsports.com/2012/02/07/polian-says-gronkowski-failed-colts-physical/

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 6 886
Hát, megint kárpótolt az élet egy Manning-trófeával, hálás vagyok érte. Már másodszor ment meg Eli. Őszintén tudok neki(k) is örülni.wmitty
A kisöcsi kétségtelenül beérett. Nem túlzott az év elején, az a játék amit idén produkált, tényleg a TOP5 irányítók közé tette a ligában. A főcsoport döntőben és tegnap a döntőben is kifogástalanul játszott.

Gondolom nektek is feltűnt, hogy Peytont sehol nem mutatták. Emlékszem 2007-re, akkor sokszor bevágták ahogy a páholyban szurkol, most viszont ha jól láttam ott se volt a családi páholyban.peterk2005
Persze, egész éves gázsiját felrakta arra hogy 0-szor mutatják majd. 😛
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Magamban én is így magyaráztam a feltűnő hiányt. Nem akarta véletlenül sem elvenni a fényt a testévére elől.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Imi1975 Indianapolis Colts 55
PM szerintem ki sem ült se a páholyba,se a lelátóra.Ott volt de szerintem olyan helyen ahol a kamerák nem látják.Ha a kamerák meglelik tuti mutatták volna,de amekkora hajcihő volt most körülötte,nem akarta(nagyon helyesen)hogy tényleg még ez is róla szóljon.Szerintem...Mert a médiából nem nézek ki olyat,hogy figyelj,most ne mutassuk már,mert szerepelt eleget mostanság...
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Végülis nem mondhatjuk, hogy nincs igazság.

Csak összejött a gyűrű a nagyszerű Tony Ugohnak.Höri
azt pont néztem a végén, amikor mindenki berohant a pályára, hogy Ugoh bizony gyűrűt nyert 😂
jövőre Painter is mehet a Giantshez 😀 vagy a Jaxhez, bár azt erősen kétlem, hogy Ők gyűrűközelbe kerülnének 😀Stez
a Giantshez? David Carr tartja a mappát Elinak. Festő meg Carrnak? így gondolod? 😀

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Végülis nem mondhatjuk, hogy nincs igazság.

Csak összejött a gyűrű a nagyszerű Tony Ugohnak.Höri
azt pont néztem a végén, amikor mindenki berohant a pályára, hogy Ugoh bizony gyűrűt nyert 😂
jövőre Painter is mehet a Giantshez 😀 vagy a Jaxhez, bár azt erősen kétlem, hogy Ők gyűrűközelbe kerülnének 😀

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Végülis nem mondhatjuk, hogy nincs igazság.

Csak összejött a gyűrű a nagyszerű Tony Ugohnak.Höri
Győztes TD-nél pályán is volt. 😀
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Végülis nem mondhatjuk, hogy nincs igazság.

Csak összejött a gyűrű a nagyszerű Tony Ugohnak.

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Hát, megint kárpótolt az élet egy Manning-trófeával, hálás vagyok érte. Már másodszor ment meg Eli. Őszintén tudok neki(k) is örülni.wmitty
A kisöcsi kétségtelenül beérett. Nem túlzott az év elején, az a játék amit idén produkált, tényleg a TOP5 irányítók közé tette a ligában. A főcsoport döntőben és tegnap a döntőben is kifogástalanul játszott.

Gondolom nektek is feltűnt, hogy Peytont sehol nem mutatták. Emlékszem 2007-re, akkor sokszor bevágták ahogy a páholyban szurkol, most viszont ha jól láttam ott se volt a családi páholyban.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Hát, megint kárpótolt az élet egy Manning-trófeával, hálás vagyok érte. Már másodszor ment meg Eli. Őszintén tudok neki(k) is örülni.

(persze 18-as mezben néztem😊
(két srác is volt a bárban, aki megállított, szemből, és megkérdezte, hogy kinek a mezében vagyok 😕wmitty
vazeg: a kék-fehér szín is stimmelt pedig 😀

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill