Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ez így csak részigazság. Az új CBA hivatalos veteran játékosok szerződésének újratárgyalására vonatkozó szakasza szerint (CBA Article 13, Section 8, (a) (ii)): 12 hónapon belül nem kerülhet sor olyan újratárgyalásra, amely megnövelné a játékosnak jutó összeget, azonban egy Veteran Player Contract újratárgyalására bármikor sor kerülhet.gsn
Köszi a pontosítást/korrekciót, ezt nem tudtam!


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Mondjuk szegény Rodgers a három padozott idény közben megtanulta, hogy hogyan ne játszon. Favre-nak egy értékelhető idénye volt abban a 3 évben, az első kettőben addigi karrierje 2 legrosszabb idényét produkálta.Talán épp azért, mert egy tehetséges irányítót draftoltak mögé.Ki tudja, lehet Manning se bírja el annak a súlyát, hogy mindennap látja kire fogják lecserélni, ha marad még.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
gsn 3 548
Nehéz kérdés ez, nem szívesen lennék Irsayék helyében. Én az átstrukturálásra szavazok, és arra, hogy olyan módon legyenek beállítva az új szerződés részletei, hogy Manning esetleges egészségügyi gondjaira tekintettel legyenek.gsn
Az átstruktúrálás tudomásom szerint nem opció, mert éven belül nem lehet szerződést újrastruktúrálni, márpedig a futó szerződés a 2011-es idényben köttetett, ezért csak a 2012-es idényben lehetne erről szó. De márc 8. még a 2011-es idény, azaz ki kéne fizetni a 28 milliót előbb.peterk2005
Ez így csak részigazság. Az új CBA hivatalos veteran játékosok szerződésének újratárgyalására vonatkozó szakasza szerint (CBA Article 13, Section 8, (a) (ii)): 12 hónapon belül nem kerülhet sor olyan újratárgyalásra, amely megnövelné a játékosnak jutó összeget, azonban egy Veteran Player Contract újratárgyalására bármikor sor kerülhet.

Esc: Ha eltekintünk attól, hogy a salary cap befolyásolja a folyamatokat, akkor egy éven át biztos megtartanám, egyrészt megnézni, hogy mit tud, másrészt mentorálási szempontból. Ha Rodgers tudott várni annyit Favre mögött, akkor Luck is tud mögötte egy évet. Viszont a cap nagyon diktál, így az átstrukturálás vagy a továbblépés racionálisabb. Gondoljunk bele, hogyha lehívja a Colts az opciót, akkor mire úgy-ahogy érdemes elküldeni Peytont, addigra Luck rookie szerződése szinte lejár. Abban is van igazság, amit írtál, a csapat körüli helyzet jelenleg tökéletes alkalmat adhat a Colts teljes megújulására, hiszen minden téren olyan sok a változás, vagy olyan sok változás várható.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nehéz kérdés ez, nem szívesen lennék Irsayék helyében. Én az átstrukturálásra szavazok, és arra, hogy olyan módon legyenek beállítva az új szerződés részletei, hogy Manning esetleges egészségügyi gondjaira tekintettel legyenek.gsn
Az átstruktúrálás tudomásom szerint nem opció, mert éven belül nem lehet szerződést újrastruktúrálni, márpedig a futó szerződés a 2011-es idényben köttetett, ezért csak a 2012-es idényben lehetne erről szó. De márc 8. még a 2011-es idény, azaz ki kéne fizetni a 28 milliót előbb.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem olyannak ismertünk meg, mint aki "gyere cipó, megeszlek" módon írja a cikkeit. Már ha érted mire gondolok 😉 Jah, és köszönet a blogodért....

Érdekelne a véleményed, Szerinted mi a legvalószínűbb Manningel, és a Coltsal kapcsolatban? Mi fog történni?Geyza
Nehéz kérdés ez, nem szívesen lennék Irsayék helyében. Én az átstrukturálásra szavazok, és arra, hogy olyan módon legyenek beállítva az új szerződés részletei, hogy Manning esetleges egészségügyi gondjaira tekintettel legyenek. Sok roster bónusszal tarkított szerződésről lenne szó, amelynek alapbér része leginkább minimálbér lenne, és a roster bónuszok lennének jelentősebb tételek. Ebben az esetben megtartható lenne Luckkal együtt, és az elküldési költségek is megváltoznának.
Ha nem lesz átstrukturálás, akkor viszont szerintem nem kerül lehívásra az opció, és Manning máshol köt ki. Ezzel szemben viszont szerintem Irsay preferálná azt a helyzetet, ha Manning visszavonulna (ugyanolyan költség, de legalább nem jön szembe velük, és megmarad a Colts-szal azonosított legendának), de nyilván nem fog.gsn
És nem anyagi/cap szemszögből mi a véleményed? Mert elég valószínűtlen, hogy egészséges duó lennének. Egyiknek sincs szüksége karrierjének ezen szakaszán a folyamatos váll fölött visszanézés.
Nem sok észérv szól Manning maradása mellett véleményem szerint. Amennyiben 1 jó draftra lennénk a komoly bajnokesélyességtől, nekimennék a maradék 2-3 évnek egy egészséges Peytonnal, aztán ki tudja mit hoz akkor a jövő. Azonban a maradék hasznos veteránunk nagy részének kifelé áll a szénája, nagy valószínűséggel jön a 3-4 aminek a beérésére optimistán is 1-2 évet várni kell, teljesen új edzői stáb, stb.Escalade
Pagano már lenyilatkozta kb. egy hete, hogy az összes UFA veteránunkat szeretnénk megtartani. A 3-4 hát jó kérdés.. Most hoztunk egy OLB alkatú ürgét Kanadából, amit Höri is írt, valszeg próbálunk már most rögtön az elején kikukázni néhány embert, akik hátha nagyon bejöhetnek, amolyan Wake módra. De legalább legyen néhány használható játékosunk kezdésnek, így is teljesen sémaidegen játékosaink lesznek.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Andrew Brandt, korábbi Packers VP és cap manager a mai cikkében megerősítette azt, amit írtam az opció le nem hívása esetére, illetve mailváltást követően úgy tűnik, a cikk többi része is rendben van az ő információi szerint is. Így azért kicsit nyugodtabb vagyok, mert tartottam picit váratlan, szerződésben rögzített, de nem publikált tényezőktől, amikor írtam/számoltam.gsn
Nem olyannak ismertünk meg, mint aki "gyere cipó, megeszlek" módon írja a cikkeit. Már ha érted mire gondolok 😉 Jah, és köszönet a blogodért....

Érdekelne a véleményed, Szerinted mi a legvalószínűbb Manningel, és a Coltsal kapcsolatban? Mi fog történni?Geyza
Nehéz kérdés ez, nem szívesen lennék Irsayék helyében. Én az átstrukturálásra szavazok, és arra, hogy olyan módon legyenek beállítva az új szerződés részletei, hogy Manning esetleges egészségügyi gondjaira tekintettel legyenek. Sok roster bónusszal tarkított szerződésről lenne szó, amelynek alapbér része leginkább minimálbér lenne, és a roster bónuszok lennének jelentősebb tételek. Ebben az esetben megtartható lenne Luckkal együtt, és az elküldési költségek is megváltoznának.
Ha nem lesz átstrukturálás, akkor viszont szerintem nem kerül lehívásra az opció, és Manning máshol köt ki. Ezzel szemben viszont szerintem Irsay preferálná azt a helyzetet, ha Manning visszavonulna (ugyanolyan költség, de legalább nem jön szembe velük, és megmarad a Colts-szal azonosított legendának), de nyilván nem fog.gsn
És nem anyagi/cap szemszögből mi a véleményed? Mert elég valószínűtlen, hogy egészséges duó lennének. Egyiknek sincs szüksége karrierjének ezen szakaszán a folyamatos váll fölött visszanézés.
Nem sok észérv szól Manning maradása mellett véleményem szerint. Amennyiben 1 jó draftra lennénk a komoly bajnokesélyességtől, nekimennék a maradék 2-3 évnek egy egészséges Peytonnal, aztán ki tudja mit hoz akkor a jövő. Azonban a maradék hasznos veteránunk nagy részének kifelé áll a szénája, nagy valószínűséggel jön a 3-4 aminek a beérésére optimistán is 1-2 évet várni kell, teljesen új edzői stáb, stb.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Áh, ez a visszavonulás ez kizárt. Manning folyton ismételgeti, hogy játszani szeretne és vissza fog térni 2012-re. Feltételezem, ha még a kezét sem tudná megemelni, akkor nem erősködne ennyire a témában. Egy átstrukturálásnak nagyon tudnék 9örülni, Luck baromi nagyot nyerhet belőle, ha legalább egy évig nap mint nap figyelheti PM-et és tanulhat a legnagyobbtól.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Andrew Brandt, korábbi Packers VP és cap manager a mai cikkében megerősítette azt, amit írtam az opció le nem hívása esetére, illetve mailváltást követően úgy tűnik, a cikk többi része is rendben van az ő információi szerint is. Így azért kicsit nyugodtabb vagyok, mert tartottam picit váratlan, szerződésben rögzített, de nem publikált tényezőktől, amikor írtam/számoltam.gsn
Nem olyannak ismertünk meg, mint aki "gyere cipó, megeszlek" módon írja a cikkeit. Már ha érted mire gondolok 😉 Jah, és köszönet a blogodért....

Érdekelne a véleményed, Szerinted mi a legvalószínűbb Manningel, és a Coltsal kapcsolatban? Mi fog történni?Geyza
Nehéz kérdés ez, nem szívesen lennék Irsayék helyében. Én az átstrukturálásra szavazok, és arra, hogy olyan módon legyenek beállítva az új szerződés részletei, hogy Manning esetleges egészségügyi gondjaira tekintettel legyenek. Sok roster bónusszal tarkított szerződésről lenne szó, amelynek alapbér része leginkább minimálbér lenne, és a roster bónuszok lennének jelentősebb tételek. Ebben az esetben megtartható lenne Luckkal együtt, és az elküldési költségek is megváltoznának.
Ha nem lesz átstrukturálás, akkor viszont szerintem nem kerül lehívásra az opció, és Manning máshol köt ki. Ezzel szemben viszont szerintem Irsay preferálná azt a helyzetet, ha Manning visszavonulna (ugyanolyan költség, de legalább nem jön szembe velük, és megmarad a Colts-szal azonosított legendának), de nyilván nem fog.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Erősítünk! 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
új playa, Justin Hickman, 3 évig volt Kanadában DE, jelölték az év védőjének is. UCLA nevelés, udfa volt, 6'2, 265 lbs.
http://storage.canoe.ca/v1/dynamic_resize/sws_path/suns-prod-images/1317312296495_ORIGINAL.jpg?quality=80&size=650x

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Andrew Brandt, korábbi Packers VP és cap manager a mai cikkében megerősítette azt, amit írtam az opció le nem hívása esetére, illetve mailváltást követően úgy tűnik, a cikk többi része is rendben van az ő információi szerint is. Így azért kicsit nyugodtabb vagyok, mert tartottam picit váratlan, szerződésben rögzített, de nem publikált tényezőktől, amikor írtam/számoltam.gsn
Nem olyannak ismertünk meg, mint aki "gyere cipó, megeszlek" módon írja a cikkeit. Már ha érted mire gondolok 😉 Jah, és köszönet a blogodért....

Érdekelne a véleményed, Szerinted mi a legvalószínűbb Manningel, és a Coltsal kapcsolatban? Mi fog történni?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
gsn 3 548
Andrew Brandt, korábbi Packers VP és cap manager a mai cikkében megerősítette azt, amit írtam az opció le nem hívása esetére, illetve mailváltást követően úgy tűnik, a cikk többi része is rendben van az ő információi szerint is. Így azért kicsit nyugodtabb vagyok, mert tartottam picit váratlan, szerződésben rögzített, de nem publikált tényezőktől, amikor írtam/számoltam.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
inkább majd megeszi Cushingot reggelire, aztán nem lehet gond

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 546 — !SuPeR6BoWL!
Érdekes, de elég sokan negatívan állnak hozzá ehhez a PM sérüléshez. Ugyanis állítólag rendesen dobni sem tud és nem igazán érzi a karját sem egyelőre. Szóval kezdődnek a negatív visszhangok, kíváncsian várom, hogy ebből megint mi sül majd ki.Stez
6 tükörtojás sonkával és baconnel 😀

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Érdekes, de elég sokan negatívan állnak hozzá ehhez a PM sérüléshez. Ugyanis állítólag rendesen dobni sem tud és nem igazán érzi a karját sem egyelőre. Szóval kezdődnek a negatív visszhangok, kíváncsian várom, hogy ebből megint mi sül majd ki.

több mint 12 éve
gsn 3 548
Nincs jelentős különbség aközött, hogy csak Manning vagy Manning és Luck együtt szerepel a rosteren. Előbbi esetben, becsült értékek figyelembevételével kb. átlagosan 13,09 %-ot foglal a capből Manning a következő 4 évben, Luck és Manning pedig együtt 16,23 %-ot.
Írtam egy elemzést a blogba a cap következményekről a jelenleg rendelkezésre álló információk alapján: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/peyton-dontes-salary-cap-szempontjabol.htmlgsn
Anyagilag szvsz az lenne a legjobb kontrukció, amit említettem már: kitenni nőnap előtt, és új szerződést kötni, alacsonyabb összegekkel. A nagyobb kérdés inkább az, hogy ha Luckot idehozzuk, akkor akar-e maradni? Luck nem egy több éves projekt, márpedig ha Manning egészségesnek érzi magát, akkor szerintem nem 1 évet akar még játszani, hanem legalább 2-3-at. Ennyit meg Luck nem akar üldögélni a padon.

Egyszerre nagyon szerencsés és nagyon szar helyzet is ez. Ha valakinek lenne egy üveggömbje és bele tudna nézni, hogy Luck milyen lesz 3-4 év múlva, az eldönthetné a kérdést. De enélkül bármit is választunk, ugyanúgy lehet jó is és rossz is.peterk2005
Ez így nem fog működni szerintem. Ha Manning valamilyen módon kikerül a piacra, akkor a Colts esélyei nem feltétlenül lesznek jók az újraszerződtetésére, pláne a korábbinál olcsóbb szerződtetésére (már ha bizonyítja, hogy tud még a régi szinten vagy annak közelében játszani). Inkább az kell, hogy átalakítsák a szerződést közös megegyezéssel.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Nincs jelentős különbség aközött, hogy csak Manning vagy Manning és Luck együtt szerepel a rosteren. Előbbi esetben, becsült értékek figyelembevételével kb. átlagosan 13,09 %-ot foglal a capből Manning a következő 4 évben, Luck és Manning pedig együtt 16,23 %-ot.
Írtam egy elemzést a blogba a cap következményekről a jelenleg rendelkezésre álló információk alapján: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/peyton-dontes-salary-cap-szempontjabol.htmlgsn
Anyagilag szvsz az lenne a legjobb kontrukció, amit említettem már: kitenni nőnap előtt, és új szerződést kötni, alacsonyabb összegekkel. A nagyobb kérdés inkább az, hogy ha Luckot idehozzuk, akkor akar-e maradni? Luck nem egy több éves projekt, márpedig ha Manning egészségesnek érzi magát, akkor szerintem nem 1 évet akar még játszani, hanem legalább 2-3-at. Ennyit meg Luck nem akar üldögélni a padon.

Egyszerre nagyon szerencsés és nagyon szar helyzet is ez. Ha valakinek lenne egy üveggömbje és bele tudna nézni, hogy Luck milyen lesz 3-4 év múlva, az eldönthetné a kérdést. De enélkül bármit is választunk, ugyanúgy lehet jó is és rossz is.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Köszönöm, elolvasom!

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
gsn 3 548
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊Geyza
Hát ja. A fenti mondat lehet, hogy úgy igaz, hogy "akikkel esélyesnek érzi az SB győzelmet". 😊peterk2005
valahol hallottam, vagy olvastam, már nem tudom: a szerződés aláírása előtt PM azt kérte Pollianékat, hogy nem tragédia az, ha nem kap hatalmas szerződést, azt a pénzt (amit neki adnának) inkább költsék olyan játékosokra, akikkel (kiegészülve akár) "garantált" a SB. erre kapott egy giga szerződést, és most itt a dilemma: Ő, vagy Luck, mert ketten együtt nem férnek be a cap alá. pedig tényleg mekkora sansz lenne Lucknak, Peytontól tanulni....Geyza
Nincs jelentős különbség aközött, hogy csak Manning vagy Manning és Luck együtt szerepel a rosteren. Előbbi esetben, becsült értékek figyelembevételével kb. átlagosan 13,09 %-ot foglal a capből Manning a következő 4 évben, Luck és Manning pedig együtt 16,23 %-ot.

Írtam egy elemzést a blogba a cap következményekről a jelenleg rendelkezésre álló információk alapján: http://profootballbusiness.blogspot.com/2012/02/peyton-dontes-salary-cap-szempontjabol.html

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.Gaba93
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊Geyza
az biztosan fel sem merül senkiben, hogy a sérülés miatt nem 100%, hogy elit szinten marad.Deny
bennem nem 😊 persze én elvakult Colts, Manning fan vagyok 😉

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Mondjuk az biztos, hogy ha elmegy tuti olyan csapathoz fog, akiket esélyesnek érez a SB győzelemre.Gaba93
szerintem tökmindegy hová megy, az a csapat egyszerre bajnokesélyes lesz... 😊Geyza
Hát ja. A fenti mondat lehet, hogy úgy igaz, hogy "akikkel esélyesnek érzi az SB győzelmet". 😊peterk2005
valahol hallottam, vagy olvastam, már nem tudom: a szerződés aláírása előtt PM azt kérte Pollianékat, hogy nem tragédia az, ha nem kap hatalmas szerződést, azt a pénzt (amit neki adnának) inkább költsék olyan játékosokra, akikkel (kiegészülve akár) "garantált" a SB. erre kapott egy giga szerződést, és most itt a dilemma: Ő, vagy Luck, mert ketten együtt nem férnek be a cap alá. pedig tényleg mekkora sansz lenne Lucknak, Peytontól tanulni....

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
És az jó, ha Brady vs. Manning csata lesz évente kétszer?
Én valahogy nem látom ebben a pikantériát, PM egy év rápihenés után hibátlan állapotban jön vissza, minden meccsen alap a 158.3-mas rating, Brady meg kiégett. Ez nagyon sima matchup lenne. Inkább Skins, hogy legyen Eli-Peyton randalírozás, a Philly hugyozzon vért és lehessen két Skins MNF. 😛Stez
Amíg Asante nálunk van, addig nem mer csoportba jönni Peyton úgyse 😛Deny
Ja.
Asantét már tavaly is fűnek-fának el akartátok adni, idén se lesz ez másképp. Peyton meg nem fél tőle. A sérülés után tiszta lappal indul, teljes erőben, tudja, hogy holmi majom nem állhat az útjába. 😀

több mint 12 éve
Alabama Niners San Francisco 49ers Alabama Crimson Tide 5 427 — Ország gyöngye aranya legszebb megye Baranya....kivéve Komló
Mondjuk ha elmenne Manning a 49ershez,(amire nagyon kevés esélyt látok) akkor azt hiszem meg is lenne a jövő évi bajnok.dugo1993
Tuti nem kell Harbónak Manning, nálunk Smith a nyerő csávó! 😀
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
És az jó, ha Brady vs. Manning csata lesz évente kétszer?
Én valahogy nem látom ebben a pikantériát, PM egy év rápihenés után hibátlan állapotban jön vissza, minden meccsen alap a 158.3-mas rating, Brady meg kiégett. Ez nagyon sima matchup lenne. Inkább Skins, hogy legyen Eli-Peyton randalírozás, a Philly hugyozzon vért és lehessen két Skins MNF. 😛Stez
Amíg Asante nálunk van, addig nem mer csoportba jönni Peyton úgyse 😛
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
És az jó, ha Brady vs. Manning csata lesz évente kétszer?
Én valahogy nem látom ebben a pikantériát, PM egy év rápihenés után hibátlan állapotban jön vissza, minden meccsen alap a 158.3-mas rating, Brady meg kiégett. Ez nagyon sima matchup lenne. Inkább Skins, hogy legyen Eli-Peyton randalírozás, a Philly hugyozzon vért és lehessen két Skins MNF. 😛