Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Jelen állás szerint ti melyik needet honnan pótolnátok? Draft vagy FA?
Esetleg vannak ötletek is?dugo1993
az lenne egészséges, hogy minden needre FA, és ahová nem jut, oda lehet draftolni 😀
Höri
Mintha az este Plótinoszt olvasgattad volna - Te kis emanácionanista, csak úgy kiáramlik a tökéletesség?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jelen állás szerint ti melyik needet honnan pótolnátok? Draft vagy FA?
Esetleg vannak ötletek is?dugo1993
az lenne egészséges, hogy minden needre FA, és ahová nem jut, oda lehet draftolni 😀
remélem Grigson is így gondolkodik.

a safety class gyenge a drafton, ezt megszívhatjuk.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Jelen állás szerint ti melyik needet honnan pótolnátok? Draft vagy FA?
Esetleg vannak ötletek is?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Irsay papa azt mondta, csütörtökön leült beszélni PM-el az új szerződésről és a jövőről, és megkezdték a tárgyalásokat.
De egyelőre semmi extra, csak a közhelyek, mint hogy nagyszerű a barátság és Irsay szeretné a jövőben is Colts mezben látni PM-et.
blabla
De legalább megkezdték az alkudozást, ezek után már ez is jó.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
http://www.facebook.com/photo.php?pid=132750&l=7eae854f44&id=100003363096802ulpianus
egyik rondább, mint a másik...

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
http://www.facebook.com/photo.php?pid=132750&l=7eae854f44&id=100003363096802


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Peyton Manning 133. részhez:
Nekem végképp elegem van ebből a folyamatos szardobálásból, média háborúból, twitter üzengetésből, orvosi nyilatkozatokból, ki a faszább gyerek beállításból...stb.
PM-nek vissza kellene vonulnia addig amíg nem tud rendesen dobálni. (Hogy ez mikor lesz azt csak a Jóisten tudja)
A Colts-nak vissza kell vonultatni a mezt az első hazai meccsen.
Koncentrálni kéne Luck-ra meg a tök új 3-4 rendszerre.
Minket meg hagyni kéne újra szurkolni egy csapatért, amelyik ha nem is ugyanaz ami PM-el volt, de legalább egyértelmű.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
És Bart Starr szurkolói sem gondolták volna, hogy valaha ezt mondják Bart Starra, de aztán amikor tényleg nem látták soha más csapat mezében, gondolom, mindenki örült, hogy igaza lett.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt gondolom, hogy sosem fogom ezt mondani.wmitty
a bulls szurkolok sem gondoltak vna h valaha ezt mondjak jordanre
de aztan amikor wizards mezben lattak gondolom egy paran megis inkabb efele hajlottak.
több mint 12 éve
wmitty Indianapolis Colts 714 — Colts fan
Azt gondolom, hogy sosem fogom ezt mondani.

Otthonom MisColts
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
soha nem gondoltam volna, hogy ezt mondom, de tényleg az lenne a legjobb, ha visszavonulna :/

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ideje békességben visszavonulni, kibékülni Irsay-vel, aztán a hazai szezonnyitón már vonultatjuk is vissza a mezt.

Még egy menet szardobálást már nem érzek indokoltnak.

több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 926 — no es importante
http://eye-on-football.blogs.cbssports.com/mcc/blogs/entry/22475988/34850711


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
gsn 3 548
Újabb Peyton mese 😊 http://sportsillustrated.cnn.com/2012/writers/don_banks/02/15/peyton/index.html?sct=hp_t2_a3&eref=sihp

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Peyton számomra idol, de abszolút Irsey-vel értek egyet. Semmilyen garancia nincs arra, hogy akár csak megközelítőleg olyan robbanékony és pontos lesz a karja, mint korábban. Akkor sem, ha az orvos azt mondja, hogy helyrejött az ideg. Olvastatok róla ti is oldalakat, tudjátok, hogy milyen különleges ez a probléma.

Elég ha 10 centit téveszt az a kar, vagy 8-10 km/h-val lassabban repül a tojáslabda, és Peyton karrierjének annyi. 36 éves, rommá kereste magát ebben a ligában, és még egyszer, semmi garancia nincs arra, hogy akár csak megközelítőleg a régi lesz.

A szerződésének ezt tükröznie kell, és abszolút igaza van Irseynek, ezt Peytonnak kell eldöntenie, neki kell lemondania a nagy pénzről, más nem teheti meg helyette. Senki sem fog neki zsíros többéves szerződést adni ezen a ponton.Zolo
Zolo, szerintem Peyton ezzel tökéletesen tisztában van. Sőt, azt gondolom, ha kiderül, hogy érezhetően romlott a teljesítménye, és nem tudja feljebb tornázni, akkor inkább visszavonul. Ha viszont "csak" árnyalatnyi a különbség a korábbi produktumához képest, folytatni fogja, már csak a játék szeretetéért is... Lesz-van olyan gárda, akin így is segíteni tud. (Persze, ha valaki megdobja egy zsíros szerződéssel, nem fog félreugrani 😀 -nesze neked játékszeretet 😀 )

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
Ja, a lényegre nem válaszoltam: Szerintem sem fog csak úgy eldobni 25 milliót, ha megteheti, hogy ne tegye. De ez a 25 millió nem rajta múlik, hanem Irsay-en. Manning annyit tud tenni, hogy megpróbál valami hasonló méretű szerződést kötni valahol. Szvsz a jelen helyzetben erre nem sok esélye van, akárki is vinné el, tuti, hogy nem kötne vele 15+ millás garantált szerződéseket. Nem garantáltan - meccs alapon - pedig bárki megadna ennyit, szerintem Irsay is. Akkor is, ha Luck is itt van.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 685 — The only discipline that lasts, is self discipline
A reklámbevételeknél még annyira sem tudjuk a levonandó tételeket (ügynökségi jutalékok stb.). Én nem érzem alulbecsültnek, hogy eddig kb. 200-250 millió dollárt keresett adózás előtt.tomi-tomi
Szerintem ahhoz tegyél hozzá egy nullát... Már, ha az "eddig ennyit keresett"-et úgy érted, hogy összesen mióta profi sportoló, ennyi jövedelmet szerzett. Természetesen a focipályán kb. stimmel az összeg, de pl. önmagában az endorsement szerződései ennél nagyobb tételre rúgnak. Pár éve volt valahol, hogy a negyedik legjobban kereső sportoló lett az USA-ban, akkor a kimutatható/elérhető endorsement szerződései valahol évi húsz milla körül voltak. És ez csak az, ami publikus, és csak az endorsement, az egyéb szerződései, üzletei, vállalkozásai nincsenek benne.

(Szerk.: Fent félreérthetően írtam, a hozzátett nullával nem konkrétan 2-2.5 milliárdra gondoltam, hanem csak arra, hogy egy számjeggyel hosszabb szám írja le amit keresett.)


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Reklámokból származó bevétele karrier pénz?Deny
Nem számoltam vele, mert fogalmam sincs még a nagyságrendjéről sem. Egyébként lehet nyugodtan az. Szvsz a 25 millió még úgy is jelentős tétel maradna.tomi-tomi
Jelentős tétel, ez nem vita tárgya, de a 10+ % nagyon erős. DeSean Jackson is jelenleg úgy él, mint a királyok, pedig 5-600 ezret kapott eddig 4 éven keresztül. De a reklám pénz elég a többire. PM esetében meg ez fokozottabban igaz, elég régóta van a ligában, elég sokszor került médiába.Deny
A reklámbevételeknél még annyira sem tudjuk a levonandó tételeket (ügynökségi jutalékok stb.). Én nem érzem alulbecsültnek, hogy eddig kb. 200-250 millió dollárt keresett adózás előtt.
Egy dolog királyul élni, ez alapján tényleg szerződhetne akár veterán minimumért, bárhol a világon vehet rugdalódzót a gyerekeinek. Másik dolog, hogy üzletemberként mit szándékozik tenni, milyen elképzelései vannak. Ezekhez szüksége lehet nagy pénzre.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
PM meg akarja venni a Coltsot, erre pedig kelleni fog a zsozsó.

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Reklámokból származó bevétele karrier pénz?Deny
Nem számoltam vele, mert fogalmam sincs még a nagyságrendjéről sem. Egyébként lehet nyugodtan az. Szvsz a 25 millió még úgy is jelentős tétel maradna.tomi-tomi
Jelentős tétel, ez nem vita tárgya, de a 10+ % nagyon erős. DeSean Jackson is jelenleg úgy él, mint a királyok, pedig 5-600 ezret kapott eddig 4 éven keresztül. De a reklám pénz elég a többire. PM esetében meg ez fokozottabban igaz, elég régóta van a ligában, elég sokszor került médiába.
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Reklámokból származó bevétele karrier pénz?Deny
Nem számoltam vele, mert fogalmam sincs még a nagyságrendjéről sem. Egyébként lehet nyugodtan az. Szvsz a 25 millió még úgy is jelentős tétel maradna.
Szerintem Manning nem egy hülyegyerek. Valószínű tud bánni a pénzzel, vagyis nagyon kétlem, hogy bármi anyagi problémája lehet még az életben, és akkor már miért nem maradna itt Indianapolisban kevesebb pénzért, hogy megmutassa ki a fasz@gyerekdugo1993
Hol írtam olyat, hogy elherdált egy centet is? Pont azt próbáltam leírni, hogy nem csak a bármi anyagi problémája lehet az életben megközelítés az egyetlen. Tervezett befektetések, egyéb üzleti tranzakciók bőven benne lehetnek a jövőképében.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Mennyiért maradna még a Coltsban?Mennyire akar ikon lenni vagy inkább pénzt keresne, HA meggyógyul?aztec
Szerintem van egy másik aspektusa is. Bő fél évvel ezelőtt PM joggal hitte, hogy március elején cca 25 millió bevétele lesz. Eddigi karrier jövedelmének 10+%-a. Mire szándékozta ezt az összeget elkölteni, milyen befektetéseket gondolt ebből finanszírozni. Mennyire köteleződött el gondolatban (akár szándéknyilatkozatokban) ezek mellett. Ekkora összegnél szerintem nem csak játékosként kell tekinteni Manning-re, hanem befektetőként, üzletemberként. Lehet, hogy ez a szerepe lesz erősebb a döntésében.tomi-tomi
Szerintem Manning nem egy hülyegyerek. Valószínű tud bánni a pénzzel, vagyis nagyon kétlem, hogy bármi anyagi problémája lehet még az életben, és akkor már miért nem maradna itt Indianapolisban kevesebb pénzért, hogy megmutassa ki a fasz@gyerek

több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Mennyiért maradna még a Coltsban?Mennyire akar ikon lenni vagy inkább pénzt keresne, HA meggyógyul?aztec
Szerintem van egy másik aspektusa is. Bő fél évvel ezelőtt PM joggal hitte, hogy március elején cca 25 millió bevétele lesz. Eddigi karrier jövedelmének 10+%-a. Mire szándékozta ezt az összeget elkölteni, milyen befektetéseket gondolt ebből finanszírozni. Mennyire köteleződött el gondolatban (akár szándéknyilatkozatokban) ezek mellett. Ekkora összegnél szerintem nem csak játékosként kell tekinteni Manning-re, hanem befektetőként, üzletemberként. Lehet, hogy ez a szerepe lesz erősebb a döntésében.tomi-tomi
Reklámokból származó bevétele karrier pénz?
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Mennyiért maradna még a Coltsban?Mennyire akar ikon lenni vagy inkább pénzt keresne, HA meggyógyul?aztec
Szerintem van egy másik aspektusa is. Bő fél évvel ezelőtt PM joggal hitte, hogy március elején cca 25 millió bevétele lesz. Eddigi karrier jövedelmének 10+%-a. Mire szándékozta ezt az összeget elkölteni, milyen befektetéseket gondolt ebből finanszírozni. Mennyire köteleződött el gondolatban (akár szándéknyilatkozatokban) ezek mellett. Ekkora összegnél szerintem nem csak játékosként kell tekinteni Manning-re, hanem befektetőként, üzletemberként. Lehet, hogy ez a szerepe lesz erősebb a döntésében.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Ez az Irsay-féle adj lejjebb az igényekből, vagy mehetsz Isten hírével című kijelentés ez üt mondjuk. 😀
Nem igazán van már kedve szarozni, ahogy látom. Kijelentette, hogy ha belemegy paycutba, akkor szívesen látja Indyben, de én kétlem, hogy ezt PM azért elfogadná.Stez
Mennyiért maradna még a Coltsban?Mennyire akar ikon lenni vagy inkább pénzt keresne, HA meggyógyul?

A Jégember győz, nem beszél.