NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Nálunk számít a combine is azért, gondoljunk csak Donald kacsára, akinél nagyon is sok köze volt az első körhöz. Mondjuk ezt a picket máig nem értem, de hát ez van. 😀Stez
volt ott azert mas tenyezo is, a masik meg az h sztem mintha pont iden csereltunk vna le mindenkit a takaritoneniig a foban.
ezzel amugysem azt akartam mondani h semmi jelentosege nincs a kombajnnak, csak azt h ennyi jelentosege nincs h egy "atlagbelat" 1 db 4.30 miatt egybol elkezdjenek realisan nezve elsokorozni.
en amugy mar csak azert is alshon-hivo vagyok mert engem nagyon emlekeztet boldin esetere amit draft prospectkent levagtak vele. dagadt, lassu, keptelen elszakadni stb. ezert ot pl csak 4 korre vartak. ja csak epp azt felejtettek el h futballozni tud es olyan kepessegek birtokaban van ami(ke)t nem, vagy csak nagyon nehezen lehet megtanulni.
több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
http://assets.sbnation.com/assets/971739/simul.gifszampi#33
ez még Luck 4.66-os ideje lehet.Másodszorra ugyanannyit futott, mint Newton.aztec
igen ahogy olvastam 4.59 nem is rossz 😊

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nálunk számít a combine is azért, gondoljunk csak Donald kacsára, akinél nagyon is sok köze volt az első körhöz. Mondjuk ezt a picket máig nem értem, de hát ez van. 😀

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
http://assets.sbnation.com/assets/971739/simul.gifszampi#33
ez még Luck 4.66-os ideje lehet.Másodszorra ugyanannyit futott, mint Newton.

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
miert ? 2 routeot tuti faszan megfut (fly,fade) a tobbi meg nyilvan minek. 6'5 4.30 ezek a mervado szamok 😀Fake
nyilván nektek van igazatok, sry, hogy belepofáztam, de végülis aki nézte (nem csak az eredményeket) azoknak a nagyrésze 1. kört vár tőle, lehet, hogy nem véletlen...kristof
jolvan felolem aztan olyan velemenyt hapogsz tovabb amilyet csak akarsz de akkor aztan nehogy nagyon meglepodj ha ilyen wr classban rohadtul nem lesz se elso se masodik koros. azoknak pedig akik ott ulnek a press boxban az a dolga h szenzaciot csinaljanak tehat nyilvan nem fogjak visszafogottan elemezni a combine eddig leggyorsabb wret aki a tetejebe egy troll. elhiszem h csucsszuper minden ilyen gyerekbe belelatni az uj randy mosst de nem ertem miert kell ennyi jelentoseget tulajdonitani a combinennak. en is lattam h mit csinalt tenyleg nem volt rossz alairom. de csak egy kerdesem van azt illetoen h ez a produkcio kb mennyire relevans velemenyem szerint : a vedok hol voltak ?Fake
Illetve még két dolog: Terrell Davis nyomán, attól hogy track-en fut egy jó 40-et, nem biztos, hogy szerkóban is 4.3-as sebessége van (tudom így erős, de érzékelhető, mit akarok kihozni belőle); azért ne feledjük, hogy a csapatok nagy része elsősorban game-tape-ek után alkot inkább véleményt a teljesítményről, mintsem a combine-on nyújtott jó számoktól halna be.
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Saturday valószínű visszavonulásával a center kérdést szerintetek hogyan oldjuk meg?
A drafton érdemes ellőni vkiért 1 erősebb cetlit,vagy FA lesz?
És ha FA,akkor kit látnátok szívesen a köreinkben?

(Bocs a sok kérdésért. 😀 )
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ne nevettes... Egyelőre elég nyers alapanyag ahhoz, hogy 1. körben kimenjen.szaba
miert ? 2 routeot tuti faszan megfut (fly,fade) a tobbi meg nyilvan minek. 6'5 4.30 ezek a mervado szamok 😀Fake
nyilván nektek van igazatok, sry, hogy belepofáztam, de végülis aki nézte (nem csak az eredményeket) azoknak a nagyrésze 1. kört vár tőle, lehet, hogy nem véletlen...kristof
jolvan felolem aztan olyan velemenyt hapogsz tovabb amilyet csak akarsz de akkor aztan nehogy nagyon meglepodj ha ilyen wr classban rohadtul nem lesz se elso se masodik koros. azoknak pedig akik ott ulnek a press boxban az a dolga h szenzaciot csinaljanak tehat nyilvan nem fogjak visszafogottan elemezni a combine eddig leggyorsabb wret aki a tetejebe egy troll. elhiszem h csucsszuper minden ilyen gyerekbe belelatni az uj randy mosst de nem ertem miert kell ennyi jelentoseget tulajdonitani a combinennak. en is lattam h mit csinalt tenyleg nem volt rossz alairom. de csak egy kerdesem van azt illetoen h ez a produkcio kb mennyire relevans velemenyem szerint : a vedok hol voltak ?
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Luck-al igen jó párost alkotnának, kérdés, bentmarad-e, mert sztem jelenleg simán elsőkörös.kristof
Ne nevettes... Egyelőre elég nyers alapanyag ahhoz, hogy 1. körben kimenjen.szaba
miert ? 2 routeot tuti faszan megfut (fly,fade) a tobbi meg nyilvan minek. 6'5 4.30 ezek a mervado szamok 😀Fake
nyilván nektek van igazatok, sry, hogy belepofáztam, de végülis aki nézte (nem csak az eredményeket) azoknak a nagyrésze 1. kört vár tőle, lehet, hogy nem véletlen...
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Nem csak a sebességet néztem, hanem a méreteit és az elkapásokkal sem volt gondja a combineon, sőt, volt egy geci nagy elkapása. Nagyon koncentrál, szerintem első kör végére is feltornászta magát. Mondjuk Jeffery meg kérdéses, mert ugye 40-et nem futott, és a drilleket is lehet, hogy kihagyja. Bár mondjuk kurvára nem lennék ideges akkor sem, ha Őt húznánk. 😀 Csak ez a WR kérdés is létszükségletté válik Garcon távozása után és Wayne korával. A 2/2-t oda is ellőhetjük, amilyen erős a WR class, Jeffery még le is eshet simán.

több mint 12 éve
szampi#33 Indianapolis Colts Oregon Ducks 1 357
http://assets.sbnation.com/assets/971739/simul.gif

több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Na ez már marha nagy off, de ha véletlenül Hill kimegy az 1. körben, Tommy Streeter talán bennmaradhat 2/2-re, szóval nincs veszve semmi. 😀
több mint 12 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 308 — Lájkold a zsűrit!
Luck-al igen jó párost alkotnának, kérdés, bentmarad-e, mert sztem jelenleg simán elsőkörös.kristof
Ne nevettes... Egyelőre elég nyers alapanyag ahhoz, hogy 1. körben kimenjen.szaba
Bey-Bey is 1. körös volt ugyanebből a programból, kb. ugyanilyen nyersen, mondjuk persze JMD-faktor.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Luck-al igen jó párost alkotnának, kérdés, bentmarad-e, mert sztem jelenleg simán elsőkörös.kristof
Ne nevettes... Egyelőre elég nyers alapanyag ahhoz, hogy 1. körben kimenjen.szaba
miert ? 2 routeot tuti faszan megfut (fly,fade) a tobbi meg nyilvan minek. 6'5 4.30 ezek a mervado szamok 😀Fake
Maddenben vinném 1.körben, az igaz. 😀
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Luck-al igen jó párost alkotnának, kérdés, bentmarad-e, mert sztem jelenleg simán elsőkörös.kristof
Ne nevettes... Egyelőre elég nyers alapanyag ahhoz, hogy 1. körben kimenjen.szaba
miert ? 2 routeot tuti faszan megfut (fly,fade) a tobbi meg nyilvan minek. 6'5 4.30 ezek a mervado szamok 😀
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 475
Luck-al igen jó párost alkotnának, kérdés, bentmarad-e, mert sztem jelenleg simán elsőkörös.kristof
Ne nevettes... Egyelőre elég nyers alapanyag ahhoz, hogy 1. körben kimenjen.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Azt hiszem Stephen Hillnek 2/2-re örülni tudnék. Méretei jók, 4.30-as 40 yard és elkapással sincsenek gondjai.
WR meg hát kelleni fog nagyon Garcon távozása után.Stez
2/2re alshon jojjon. hill egyreszt nem er 2/2t masreszt kesobb is elerheto lesz szvsz.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Luck-al igen jó párost alkotnának, kérdés, bentmarad-e, mert sztem jelenleg simán elsőkörös.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Azt hiszem Stephen Hillnek 2/2-re örülni tudnék. Méretei jók, 4.30-as 40 yard és elkapással sincsenek gondjai.
WR meg hát kelleni fog nagyon Garcon távozása után.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, Session nálatok valóban kurva jó volt. Jól koptatta a sérültlistát.Stez
Volt pár jó meccse előtte. Asszem 6 meccsel a vége előtt dőlt ki a sorból, addig nem volt vele gond. És még pár évig van ideje tovább bizonyítani.iktriad
Nem fog.
Évekig figyelte testközelbl a mestert (Bobzilla), hogyan kell játék nélkül pénzt kisajtolni egy csapatból.
Meg amúgy is, ne játsszon jól, nehogy már megérje nektek. 😀Stez
Mondtam már hogy gonosz vagy? 😊
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, Session nálatok valóban kurva jó volt. Jól koptatta a sérültlistát.Stez
Volt pár jó meccse előtte. Asszem 6 meccsel a vége előtt dőlt ki a sorból, addig nem volt vele gond. És még pár évig van ideje tovább bizonyítani.iktriad
Nem fog.
Évekig figyelte testközelbl a mestert (Bobzilla), hogyan kell játék nélkül pénzt kisajtolni egy csapatból.
Meg amúgy is, ne játsszon jól, nehogy már megérje nektek. 😀

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ja, Session nálatok valóban kurva jó volt. Jól koptatta a sérültlistát.Stez
Volt pár jó meccse előtte. Asszem 6 meccsel a vége előtt dőlt ki a sorból, addig nem volt vele gond. És még pár évig van ideje tovább bizonyítani.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Ja, Session nálatok valóban kurva jó volt. Jól koptatta a sérültlistát. És jó drágán.

több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 79 406 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Garcon lesz az talán, bár a Jax biztosan rá fog menni.
De meg is érdemelnék.Stez
Ha PM passzait el tudta droppolni, akkor el tudom képzelni mit művelne Jaxonvilleben 😊Farky
Tök mindegy, vigye magával Paintert. 😂Stez
Olyan gonoszak vagytok.
De emlékeztetnék mindenkit, hogy a kidobott Colts játékosok hajlamosak nálunk jól szerepelni - ezért is kukázunk rendszeresen tőletek mostanság. 😊 Mike Peterson, Session, John Chick, Colin Cloherty hogy csak pár nevet említsek, szóval vigyázzatok mit kívántok. Nehogy visszaüssön.
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
akkor mázlink úgy sincs, mondjuk a festő úgyis csak neki akart passzolni

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Garcon lesz az talán, bár a Jax biztosan rá fog menni.
De meg is érdemelnék.Stez
Ha PM passzait el tudta droppolni, akkor el tudom képzelni mit művelne Jaxonvilleben 😊Farky
Tök mindegy, vigye magával Paintert. 😂