NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
na fiúk, közel az újabb super bowl gyűrű, már csak ide kell szállítani louisianából 😀Höri
Nem. ez esetben akkor be sem jutottak a döntőbe. TEhát az újra kell játszani. De mivel törölni kell pár meccset, így a WC meccstől kezdik.
Aztán vissza kell ide igazolni Caldwellt ....


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
na fiúk, közel az újabb super bowl gyűrű, már csak ide kell szállítani louisianából 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Én meg remélem, a fénykorában lévő Manninget fogja idézni.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Remélem Luck játékstílusa Aaron Rodgerst fogja idézni. 😊 Mondjuk ahhoz olyan elkapók is kellenek, na meg egy jó fal. 😂

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nem is akarunk mindenkit pótolni 1 év alatt.

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
WR nyali lesz, Wayne ugyanis menni akar PM után, akárhová is megy. Sőt, még Saturday visszavonulása is kérdésessé vált, lehet ugyanis Ő is menne a duóval.
Nincs mese, WR-t kell draftolni korai pickkel, vagy piacról beszerezni egy minőségit, ez rémesen kevés lesz.Stez
Az nem lehet, hogy így már elgondolkodnak Irsayék? Esetleg megtartanák őket? Luck, ha jól tudom, azt nyilatkozta, hogy nincs ellenére, ha nem lesz kezdő, plusz Manningtől tanulhat.... És így egy évvel később kell WR-t, C-t draftolni, lehet a védelemre koncentrálni idén... Túl naiv vagyok?Geyza
Én nem tartanám meg őket. Túl drága lenne ez a hármas így együtt.
Wayne maradásának örülnék, de PM-el karöltve akar játszani.Stez
Viszont ha mindenki elmegy, rengeteg needünk lesz akár O, akár D-ben. Ennyi kieső, és meghatározó játékost nem tudunk pótolni egy év alatt. Legalábbis szerintem. Nem hiszem hogy FA-ról és a draftról be tudunk tömni minden lyukat...

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
WR nyali lesz, Wayne ugyanis menni akar PM után, akárhová is megy. Sőt, még Saturday visszavonulása is kérdésessé vált, lehet ugyanis Ő is menne a duóval.
Nincs mese, WR-t kell draftolni korai pickkel, vagy piacról beszerezni egy minőségit, ez rémesen kevés lesz.Stez
Az nem lehet, hogy így már elgondolkodnak Irsayék? Esetleg megtartanák őket? Luck, ha jól tudom, azt nyilatkozta, hogy nincs ellenére, ha nem lesz kezdő, plusz Manningtől tanulhat.... És így egy évvel később kell WR-t, C-t draftolni, lehet a védelemre koncentrálni idén... Túl naiv vagyok?Geyza
Én nem tartanám meg őket. Túl drága lenne ez a hármas így együtt.
Wayne maradásának örülnék, de PM-el karöltve akar játszani.

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
WR nyali lesz, Wayne ugyanis menni akar PM után, akárhová is megy. Sőt, még Saturday visszavonulása is kérdésessé vált, lehet ugyanis Ő is menne a duóval.
Nincs mese, WR-t kell draftolni korai pickkel, vagy piacról beszerezni egy minőségit, ez rémesen kevés lesz.Stez
Az nem lehet, hogy így már elgondolkodnak Irsayék? Esetleg megtartanák őket? Luck, ha jól tudom, azt nyilatkozta, hogy nincs ellenére, ha nem lesz kezdő, plusz Manningtől tanulhat.... És így egy évvel később kell WR-t, C-t draftolni, lehet a védelemre koncentrálni idén... Túl naiv vagyok?

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
WR nyali lesz, Wayne ugyanis menni akar PM után, akárhová is megy. Sőt, még Saturday visszavonulása is kérdésessé vált, lehet ugyanis Ő is menne a duóval.
Nincs mese, WR-t kell draftolni korai pickkel, vagy piacról beszerezni egy minőségit, ez rémesen kevés lesz.

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
A mi Andrew-nk San Diegoban készül a Pro Day-re, annak a Bob Whitfieldnek a társaságában aki korábban Roethlisberger és Newton személyi edzője is volt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Barron szerintem csúszni fog 2/2-ig, ha csak valamelyik több korai pickes csapat be nem rántja, de ha nem, akkor pedig be is kell rántani nekünk
csak ne legyen Bobzilla, SS poszton olyanok vagyunk, mint a Lions a futókkal
de ha Wayne sem kér keveset, akkor viszont Garcon+Wayne árából simán hoznék egy komolyabb elkapót piacról, akkor beleférne

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
állítólag 35 milliót kapott volna Garcon 5 évre.Höri
aztakurva. halasak lehetunk utoljara a jo pierrenek h visszautasitotta 😀
igy sztem ala kene waynet iratni h meg egy 2-3 evre maradhasson aztan ugyis teljesen kioregszik.
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
2/2-ért még belefér egy WR, vagy hátsó körös WR, és amit lehet 2-3.körben elhozni minőséget az menjen a védelembe?aztec
nem tudjuk mert wayne és garcon is ufa.

szerintem collie+egyik maradó WR mellé nem lesz 2. körös elkapó.
hátha bent marad Barron addig.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
2/2-ért még belefér egy WR, vagy hátsó körös WR, és amit lehet 2-3.körben elhozni minőséget az menjen a védelembe?aztec
Én esélyesebbnek látom, hogy a 2. körben védő jön, ha már Pagano lett a coach. WR draftok jól szoktak sikerülni hátrébb is. Most pláne van választék. Jövőre szvsz nem fér bele megint ilyen szedett-vetett secondary.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
2/2-ért még belefér egy WR, vagy hátsó körös WR, és amit lehet 2-3.körben elhozni minőséget az menjen a védelembe?

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
gsn írta, hogy Polian megy az Espn-hez FA mozgást elemezni.

elvégre nála aktívabb manus nem igen volt az elmúlt években a piacon 😀Höri
nagyon helyes
már csak Caldwellt kell beküldeni szakkommentátornak 😀

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
gsn írta, hogy Polian megy az Espn-hez FA mozgást elemezni.

elvégre nála aktívabb manus nem igen volt az elmúlt években a piacon 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A nagy rebuildre pont elég az, hogy az egész védelmet át kell majd alakítanunk.

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
Most találtam ( Ha pletyka akkor is aranyos)

An NFL Network dude said a source close to Irsay said he does not care if Griffin flies at the combine. Luck is the guy.

NFL Network-ös csávó mondta: Bennfentes forrás szerint, Irsay-t nem érdekli ha Griffin repülni is tud a commbine-n. Luck a választott.szf61
Szerintem nekünk ez a logikus. RG-re teljesen át kellene alakítani az offense-t, hogy tényleg ki lehessen használni az atletikusságát. Bandi jobban beleillik a Colts szerkezetébe szvsz.
Amúgy is Luck a híres nagy ígéret.

Arra, hogy zsebből dobálgasson ő kell nekünk.

Persze az is igaz, hogy itt a nagy rebuild

több mint 12 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
A Skins idei 1-2-3. kört + 2013-mas 1. kört kínál állítólag a Rams 1/2-jéért.
Stez
Hát ez kapásból 4 kezdő játékost jelent. Nagyon örülnék ennek. Két számomra szimpatikus csapat járna jól.
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
Most találtam ( Ha pletyka akkor is aranyos)

An NFL Network dude said a source close to Irsay said he does not care if Griffin flies at the combine. Luck is the guy.

NFL Network-ös csávó mondta: Bennfentes forrás szerint, Irsay-t nem érdekli ha Griffin repülni is tud a commbine-n. Luck a választott.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
A Skins idei 1-2-3. kört + 2013-mas 1. kört kínál állítólag a Rams 1/2-jéért.
Ez nálam talán erősebb a Browns két első körénél, ha valóban csak annyit adnának, bár szerintem többet is még.Stez
és ugye ezt egy philadelphiai forrás hozta le; szóval pletyka, erősen pletyka.sapka
De nem is sietnek a cáfolattal...
több mint 12 éve
sapka Washington Commanders 6 608 — sapka
A Skins idei 1-2-3. kört + 2013-mas 1. kört kínál állítólag a Rams 1/2-jéért.
Ez nálam talán erősebb a Browns két első körénél, ha valóban csak annyit adnának, bár szerintem többet is még.Stez
és ugye ezt egy philadelphiai forrás hozta le; szóval pletyka, erősen pletyka.

Attribution No Derivatives (CC-BY-ND-3.0) Nevezd meg!-Ne változtasd!
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A Skins idei 1-2-3. kört + 2013-mas 1. kört kínál állítólag a Rams 1/2-jéért.
Ez nálam talán erősebb a Browns két első körénél, ha valóban csak annyit adnának, bár szerintem többet is még.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Aztán meglepünk mindenkit és berántjuk RGIII-at 😀
Mondjuk a Browns és a Skins között eléggé brutális licitháború kezd kialakulni az 1/2-ért, a Rams talán már örül is az 1/2-nek, hatalmasat nyernek rajta.Stez
A Browns két első körös pickje nagy előny az indulásnál.A Skins mivel tudná lenyomni a Browns idei két első körös pickjét?

A Jégember győz, nem beszél.