NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
szóval - ha jól értem - akkor még péntek du. 4 előtt mennie kell PM-nek, ha spórolni akar a Colts?Amadeus91
Szerintem szó szerint ezt írta le gsn az utolsó mondatban.
több mint 12 éve
Amadeus the Young Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 708
A Manning döntés vélhetően húzódni fog vasárnapig.Stez
According to NFL, no weekend day factors into a bonus now. Thus, latest Colts could release Manning and avoid $28m hit is 4pm Friday.vassadi
Ennek megértéséhez tudni kell azt, ami a legfrissebb a Peyton vonalon: Az opció le nem hívása még nem jelenti automatikusan azt, hogy Peyton azonnal FA lesz. Ha nem hívják le az opciót, akkor nem él a szerződés 2012 és 2015 közötti része, de akkor is jár neki a 28 millió $ vasárnap, amennyiben a rosteren szerepel. Ha azonban péntek délután 4-ig elküldik, akkor Irsaynek fizetnie sem kell.gsn
szóval - ha jól értem - akkor még péntek du. 4 előtt mennie kell PM-nek, ha spórolni akar a Colts?

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 12 éve
gsn 3 548
A Manning döntés vélhetően húzódni fog vasárnapig.Stez
According to NFL, no weekend day factors into a bonus now. Thus, latest Colts could release Manning and avoid $28m hit is 4pm Friday.vassadi
Ennek megértéséhez tudni kell azt, ami a legfrissebb a Peyton vonalon: Az opció le nem hívása még nem jelenti automatikusan azt, hogy Peyton azonnal FA lesz. Ha nem hívják le az opciót, akkor nem él a szerződés 2012 és 2015 közötti része, de akkor is jár neki a 28 millió $ vasárnap, amennyiben a rosteren szerepel. Ha azonban péntek délután 4-ig elküldik, akkor Irsaynek fizetnie sem kell.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 613
A Manning döntés vélhetően húzódni fog vasárnapig.Stez
According to NFL, no weekend day factors into a bonus now. Thus, latest Colts could release Manning and avoid $28m hit is 4pm Friday.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
A Manning döntés vélhetően húzódni fog vasárnapig.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Tök mindegy, a köcsög Saints-Skins duó derékba törte Manning karrierjét, ezért a liga jutalmul nekünk megemeli a capet 150 millióra, hogy beférjen Mathis, Freeney, Wayne és PM is.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Nem értem én ezt...
Közben megtudtuk a számokat is: 4 év, 36 millió, 15 millió aláírási pénzzel, idén 17-et (5,75M cap hit), jövőre 24-et (10,75M cap hit) fog belőle keresni. Kicsit sok, de legalább maradt.Escalade
Escalade, kérlek ne hari, tényleg nem trollkodom, de 17 + 24 = 41. Ezek szerint az utolsó két évben Ő fizet vissza 5 millát 😀
Gondolom, elírtad. 😊 Az az igazság, nem értek angolul, én nem követem (nagyon) az amerikai hírportálokat, hogy mi a helyes, sajnos nem tudom 😕Geyza
Sándor Gaál @pfbusiness
"A Robert Mathis szerződés: 4 év, 36 millió $, 15 millió aláírási bónusz, 17 millió az első évben, 24 millió az első két évben."

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Nem értem én ezt...
Közben megtudtuk a számokat is: 4 év, 36 millió, 15 millió aláírási pénzzel, idén 17-et (5,75M cap hit), jövőre 24-et (10,75M cap hit) fog belőle keresni. Kicsit sok, de legalább maradt.Escalade
Escalade, kérlek ne hari, tényleg nem trollkodom, de 17 + 24 = 41. Ezek szerint az utolsó két évben Ő fizet vissza 5 millát 😀
Gondolom, elírtad. 😊 Az az igazság, nem értek angolul, én nem követem (nagyon) az amerikai hírportálokat, hogy mi a helyes, sajnos nem tudom 😕

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Az vicces, hajnalban még csak két éves kontraktusról beszéltek.

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem értem én ezt...
Közben megtudtuk a számokat is: 4 év, 36 millió, 15 millió aláírási pénzzel, idén 17-et (5,75M cap hit), jövőre 24-et (10,75M cap hit) fog belőle keresni. Kicsit sok, de legalább maradt.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Köszönjük, Jerry Hughes!
Nem létezik, hogy Freeney bele fog férni. Lehet 2 legendát is kivágunk az idén.Escalade
Colts coach Chuck Pagano expects RE Dwight Freeney to remain with the club in 2012 and beyond.
After locking up 31-year-old Robert Mathis long term on Monday, the Colts do seem more interested in being competitive right away than undertaking a full-on rebuild. Freeney's salary is a cumbersome $14.035 million and he turned 32 last month. "Those guys are Colts, through and through," Pagano said. "And we fully expect to have them here as long as we can."

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Köszönjük, Jerry Hughes!
Nem létezik, hogy Freeney bele fog férni. Lehet 2 legendát is kivágunk az idén.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Mathis két éves szerződést kapott.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Pagano hetekkel ezelőtt lenyilatkozta, hogy az összes szabadügynökünket szeretnénk visszaigazolni, így Waynet és Mathist is. Utóbbit sikerült is, és amit tudunk, hogy Garcon menni fog, Így Wayne talán nem.

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Állítólag alá is írta Mathis a hosszútávút másfél órával a tag határidő lejárta után.gsn
arra kíváncsi lennék, hogy ha hamarabb meglett volna az aláírás, akkor Wayne megkapta volna a taget, vagy vele már egyáltalán nem számolnak.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
gsn 3 548
Állítólag alá is írta Mathis a hosszútávút másfél órával a tag határidő lejárta után.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
gsn 3 548
és akkor újra aktuális a Freeney - Mathis sigem 😊Farky
Ketten együtt mostani állapot szerint 30 milliót foglalnak a sapkából. 😀gsn
Akkor Manningnek reszeltek végleg ... 58 milla 3 játékosra ??? No way.szf61
47 lenne jelenlegi helyzet szerint, ha a csapat érvényesítené az opciót. A 28 millió nem a cap teher, hanem az option bónusz, Manning cap száma jövőre 17 milliós lenne. De mire az opció lehívásáról a döntés aktuális lesz csütörtökön, már lehet meglesz a Mathis hosszútávú, emiatt ez változik, ahogy Stez is jelezte.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
végül is, kire másra használhatnánkdugo1993
Van ez a Manning gyerek esetleg 😊szf61
Manningre???

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
és akkor újra aktuális a Freeney - Mathis sigem 😊Farky
Ketten együtt mostani állapot szerint 30 milliót foglalnak a sapkából. 😀gsn
Akkor Manningnek reszeltek végleg ... 58 milla 3 játékosra ??? No way.szf61
Ezt eddig is tudtuk.
De Mathis hosszútávút fog kapni akkor hamarosan és akkor vélhetően úgy okoskodjuk meg a szerződését, hogy talán ne 30 millát vigyenek el ketten DE-k a capből. 😀

több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
és akkor újra aktuális a Freeney - Mathis sigem 😊Farky
Ketten együtt mostani állapot szerint 30 milliót foglalnak a sapkából. 😀gsn
Akkor Manningnek reszeltek végleg ... 58 milla 3 játékosra ??? No way.

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
szf61 Indianapolis Colts 1 343 — We got Luck.
végül is, kire másra használhatnánkdugo1993
Van ez a Manning gyerek esetleg 😊

“They pay you to practice. The games are for free.” - Marvin Harrison
több mint 12 éve
gsn 3 548
és akkor újra aktuális a Freeney - Mathis sigem 😊Farky
Ketten együtt mostani állapot szerint 30 milliót foglalnak a sapkából. 😀

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
és akkor újra aktuális a Freeney - Mathis sigem 😊Farky
és nem is lesz szerintem sémaváltás akkor

Ulpi, kinek kell Flynn? Nekünk Bowe kéne 😛

több mint 12 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 882 — Circus Maximus
Na, akkor kíváncsi leszek egy Mathis szerződés és egy PM cut utáni cap állásra, csak hogy lássuk, mennyi hely lesz piacos mozgolódásra, meg mondjuk Waynere.Stez
Flynnre is lesz hely.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
és akkor újra aktuális a Freeney - Mathis sigem 😊

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning