NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Indianapolis Colts

52 feliratkozó

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
Minket is...zolika26
mondjuk annyit lehet megérne 😀

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
Minket is...


http://insidehandoff.com/
több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Micsoda mentora lehetne Stanzinak 😀

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
ne már. a Seattle és a Frisco is jobb abból a csoportból mint landolási hely.

a KC lenne a legjobb, de még a Redskinst is tolerálnám. A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.Höri
adom, nálam is a KC/Skins duó a befutó, már nekik örülnék
és mivel 36 éves, gondolom azért az esélyeket is figyelni fogja, így én a KC-ra tippelek, ott fog kikötni

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Hülyét kapok, ha a Chiefs lenne a befutó...onnan már csak egy jó irányító hiányzik...nekünk 2-3 év playoffot reszeltek akkor :/aztec
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.Escalade
ne már. a Seattle és a Frisco is jobb abból a csoportból mint landolási hely.

a KC lenne a legjobb, de még a Redskinst is tolerálnám. A Jets/Dolphins ami nagyon felkúrna.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hülyét kapok, ha a Chiefs lenne a befutó...onnan már csak egy jó irányító hiányzik...nekünk 2-3 év playoffot reszeltek akkor :/aztec
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
hátha kisírná, hogy minden meccsét közvetítse a tv. Mondjuk a chiefs-szel nincs bajom, de akkor is szar lesz más mezben látni, ha még látjuk.Farky
Majd jön Qb coachnak ide. 😛
Na az lenne durva, azért Luck milyen mentort kapta, te atyaúristen.. De sajnos ez esélytelen. :rolleyes: 😕

több mint 12 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Hülyét kapok, ha a Chiefs lenne a befutó...onnan már csak egy jó irányító hiányzik...nekünk 2-3 év playoffot reszeltek akkor :/aztec
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
Én is, valamint az Arizonának. Bár ígyis-úgyis rohadt nehéz és fájó lesz megszokni.

Ennyi év után nem olyannak ismertem meg Peytont, aki így száll ki és szimplán visszavonul.

több mint 12 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 15 547 — !SuPeR6BoWL!
Most olvastam az nfl.com-on....

Nem hittem volna, hogy valaha is cutolni fogják PM-et 😕

Lehet jobb lenne ha visszavonulna és ahogy Stez írta QB coach lenne belőle... majd később OC majd HC 😊

és végül 1 hsz az nfl.comról a

"I don't think Peyton will ever be the same. Put him on a different team and they won't get the results like Indy did."

49ers drukker

Szerintem valahol igaza van...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Hülyét kapok, ha a Chiefs lenne a befutó...onnan már csak egy jó irányító hiányzik...nekünk 2-3 év playoffot reszeltek akkor :/aztec
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.Stez
hátha kisírná, hogy minden meccsét közvetítse a tv. Mondjuk a chiefs-szel nincs bajom, de akkor is szar lesz más mezben látni, ha még látjuk.

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Hülyét kapok, ha a Chiefs lenne a befutó...onnan már csak egy jó irányító hiányzik...nekünk 2-3 év playoffot reszeltek akkor :/aztec
a Chiefsnek momentán pont nagyon tudnék örülni.
És a mi Ricsink mekkora országos faszverést rendezne, ha a KC-ba menne PM.

több mint 12 éve
aztec Indianapolis Colts 1 360
Hülyét kapok, ha a Chiefs lenne a befutó...onnan már csak egy jó irányító hiányzik...nekünk 2-3 év playoffot reszeltek akkor :/

A Jégember győz, nem beszél.
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Manning részt vesz a sajtótájékoztatón -> egyúttal bejelenti, hogy visszavonul?Höri
Szerintem nem.
Igazi ikonként feltételezem félreteszi az elmúlt hónapok sírámait Irsayyel és megköszöni gondolom az elmúlt éveket a csapatnak, Irsaynek és majd halandzsázik egy szokásos sort, hogy lélekben mindig is Colt marad, bla-bla.
Nálam a legjobb továbbra is az lenne, ha QB coachnak maradna itt. 😀

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
nfl.com-on már kint a hír:

COLTS EXPECTED TO RELEASE MANNINGFarky
Igen, bár Irsayre még várnak, aki kurvázik valahol egy másik városban.
Mindenesetre köszönjük az elmúlt éveket, és a sikereket! Remélem, még folytatódhat ez, csak ne maradjon az AFC-ben. 😛

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
Manning részt vesz a sajtótájékoztatón -> egyúttal bejelenti, hogy visszavonul?Höri
remélem

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Manning részt vesz a sajtótájékoztatón -> egyúttal bejelenti, hogy visszavonul?

több mint 12 éve
Farky Indianapolis Colts 8 321 — ℧
nfl.com-on már kint a hír:

COLTS EXPECTED TO RELEASE MANNING

Hungarian Indianapolis Colts Fan Club I'll always be a Colt. Always! - Peyton Manning
több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
na, holnap vége (?)JSanyo
váltani kell. hosszú távú befektetés kellVentura
ja
de te azért ide fogsz élvezni, ha PM nálatok köt ki, mint hosszútávú befektetés


szerk:

ESPN's Chris Mortensen reports the Colts will end Peyton Manning's Indianapolis career on Wednesday.
Manning and owner Jim Irsay will put their respective public relation campaigns aside and join forces at Wednesday's announcement that the Colts will decline the $28 million option. We see no "bad guy" in the breakup, just a natural changing of the guard for a rebuilding franchise. Mort reiterates that Manning "intends to continue to play" and will be a free agent. Manning's landing spot will continue to be the story of the offseason, with the Dolphins, Cardinals, Seahawks, Redskins, Chiefs, and Jets as potential destinations.

több mint 12 éve
Ventura Miami Dolphins Texas Longhorns 9 016 — FIRE GM Chris Grier 👞💥🚪
na, holnap vége (?)JSanyo
váltani kell. hosszú távú befektetés kell

Texas Longhorns, 2023 Big XII Champion
--------------------------------------------------------
több mint 12 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
na, holnap vége (?)

több mint 12 éve
Geyza 109 — Colts fan
Nem értem én ezt...
Közben megtudtuk a számokat is: 4 év, 36 millió, 15 millió aláírási pénzzel, idén 17-et (5,75M cap hit), jövőre 24-et (10,75M cap hit) fog belőle keresni. Kicsit sok, de legalább maradt.Escalade
Escalade, kérlek ne hari, tényleg nem trollkodom, de 17 + 24 = 41. Ezek szerint az utolsó két évben Ő fizet vissza 5 millát 😀
Gondolom, elírtad. 😊 Az az igazság, nem értek angolul, én nem követem (nagyon) az amerikai hírportálokat, hogy mi a helyes, sajnos nem tudom 😕Geyza
Sándor Gaál @pfbusiness
"A Robert Mathis szerződés: 4 év, 36 millió $, 15 millió aláírási bónusz, 17 millió az első évben, 24 millió az első két évben."Farky
Mea Culpa, Mea maxima Culpa.... :/

"A győzelem igazán fontos. Ha másodikként érsz célba, csak a feleséged, és a kutyád fog emlékezni rád." - D. Hill
több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Höri, az NFL.comon a nyitóképen a Miz van? 😂
Olyan ismerős az ürge. Ő tuti benne volt a kókuszos csoki programban! 😐Stez
lol, hasonlít a sérója 😀
de Miznek tegnap óta van új pólója, szóval ő biztos azt reklámozná 😛
meg hát eleve Browns drukker

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 248 — Whoops, looks like something went wrong.
Höri, az NFL.comon a nyitóképen a Miz van? 😂
Olyan ismerős az ürge. Ő tuti benne volt a kókuszos csoki programban! 😐

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
lehet csak én nem veszem ki a logikát benne, de ha el akarná küldeni miért vár vele? esetleg lehet, hogy tárgyalnak?dugo1993
hogy rövidebb legyen a botrány időtartama

több mint 12 éve
dugo93 Indianapolis Colts 4 197
lehet csak én nem veszem ki a logikát benne, de ha el akarná küldeni miért vár vele? esetleg lehet, hogy tárgyalnak?

több mint 12 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
nálunk az este 10